Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuze na cyklomatu

4 posters

Goto down

Diskuze na cyklomatu Empty Diskuze na cyklomatu

Příspěvek  Vladislav Kulda 2/8/2007, 09:35

Ahoj Všem!

S tím se nedá dělat nic jiného, než souhlasit. Horsta znám taky dlouho, byl to takovej táta. Jak je vidět, tak si ho vycvičili jako opičku. Mám na něho pěkné vzpomínky, je dobře, že mi tak zůstal v paměti, asi bych to nerozchodil, kdybych musel zažít to, co Ty jsi zažil, při jeho úřednické návštěvě. Minulý týden a tento týden jsem vedl "bitvu" s jedním z "lovců lebek" na diskuzi cyklomatu, alespoň mi to tak přišlo, podle toho, jak se vyjadřoval. Nevím o koho jde, ale je to "tvrďák", neměl odvahu se poctivě přiznat, jaké je jeho ctěné jméno doopravdy. Napsal tam nějaká tři jména, ale předpokádám, že jsou falešná, tak jak je i on sám. Kdo má zájem, můžete se tam podívat, možná poznáte o koho jde.

Viz zde: http://cyklomat.blog.cz/0605/svedkove-jehovovi

sunny sunny sunny
Vladislav Kulda
Vladislav Kulda

Male Poeet p?íspivku : 396
Age : 67
vztah k organizaci : *
Reputace : 0
Body : -9
Registration date : 21. 04. 06

Návrat nahoru Goto down

Diskuze na cyklomatu Empty Re: Diskuze na cyklomatu

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 2/8/2007, 11:31

Vláďo, ještě jsem to nečetl, jen jsem tak točil kolečkem na myši a nemohl vyjít z úžasu jak jsi se tam rozepsal.king Skutečně je zvláštní, že článek o SJ začal o úplně jiné skupině. Tak si jdu přečíst, co se tam v posledních dnech odehrálo a proč jsi se tak rozepsal.
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Diskuze na cyklomatu Empty Re: Diskuze na cyklomatu

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 2/8/2007, 12:19

Zatím jsem došel až k tomuto komentáři "!!!". Který na tebe Vláďo reagoval takoto:
Klapky byste si Vy měl naopak nasadit a neunavovat se hledáním protiargumentů!!!

V bibli se totiž mimo jiné píše:

"Dělání mnoha knih není konec a mnoho se jim oddávat je únavné pro tělo."

Není to vytrženo z kontextu, můžete si ověřit- KAZATEL 12:12 Wink
A nic jiného se mi v ten okamžik nevybavilo než otázka: Proč se tím V.R.O. neřídí sám, když chrlí jednu publikaci za druhou a unavuje tak tělo svých oveček? Přece už jednu knihovnu máme všichni k nahlédnutí, tak proč nové a nové publikace V.R.O. ???
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Diskuze na cyklomatu Empty Re: Diskuze na cyklomatu

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 2/8/2007, 13:14

Toto se mi moc líbí.
robin
je to ztacenej cas presvecovat jehovisty.i muj otec sj me neposloucha.nesmi

Vladislav Kulda
Ahoj Robine!

Není to ztracený čas. Všichni reformátoři nikdy nelitovali to, že se postavily proti různým nepravostem v církvích. Ježíš věnoval reformě Izraele asi tři a půl roku svého života, vzešlo z toho křesťanství, které změnilo barbarský životní styl tehdejšího antického světa, trvalo to léta, ale určité ovoce to přineslo i když časem vše opět sklouzlo někam jinam, než to Ježíš původně zamýšlel. On to dobře věděl, předpověděl, že lidská nedokonalost nedokáže udržet jeho myšlenky dokonale v činnosti. Během doby rozvoje křeťanství se Bůh vždy staral o "hlas volajícího na poušti", vzbudil reformátory, kteří často za cenu svého života, upozorňovali na nekvalitu uctívání Boha. Jen je třeba, aby si lidé uvědomili, že křesťanství je způsob života, není to o uctívání nějaké církve, nebo náboženské společnosti, ale o projevení vděčnosti Kristu za jeho ochotu zemřít za lidstvo. Není to o zvycích a o ceremoniích, tak jak je to známo z mnoha tradičních církví. V dnešním hektickém světě je problém žít křesťansky, bohužel spousta novodobých náboženstvích na tom profitují, tak jak na tom ve středověku vydělávala KC. Jen to dělají rafinovaně, aby "ovečky" na to nepřišly, pokud na to přijdou a sami obejdou, nebo je vyloučí a udělají z nich "třídního nepřítele". Tato metoda je používána celá staletí, funguje úspěšně stále, nic nového pod slucem. To, co je podstatné, je dnešní lidi naučit vytvoření si osobního vztahu k Bohu a ke Kristu, mravním a morálním zásadám, které jsou základem pro úspěšný život. Vzhledem k tomu, že většina lidí umí číst a psát, mohou si lidé tento vztah vytvořit ve většině případech sami, bez závislosti na církevních společnostech. Někteří to neumí však, pak musí spoléhat na církevní společnosti, které je vedou, je tam však nebezpečí, že si z nich vytvoří "dojné stádo" a jejich prominenti budou z těchto zisků žít, a historie se bude opět opakovat.
Dovolil jsem si to zde přepsat, protože se mi to, jak jsem už psal líbí, a myslím si, že by i zde to mělo zaznít. Doufám Vláďo, že ti to nebude vadit, pokud ano, tak to vymažu.sunny
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Diskuze na cyklomatu Empty Re: Diskuze na cyklomatu

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 2/8/2007, 13:48

Ohledně pedofilie to mají SJ dobře vymyšlený, ale jak dlouho, co???bounce king Už nebude dlouho trvat aby bylo jasno, že biblická zásada, kterou překroutili pro své hanebné zvěrstva, protože krytí takového zločinu, se nedá jinak nazvat. Proč ještě nikdo nepřišel s tím, že ti svědkové, kteří se mají přizvat, když selže to mezi čtyřma očima, neznamená, že ti svědkové byli svědky posuzovaného provinění, ale byli přizváni k jednání s provinilcem, který odmítl nebo nějakým způsobem nerespektoval láskyplnou snahu dotyčné osoby. Tudíž se jedná o svědky dva nebo tři, kteří byli při jednání těch "dvou osob" a které nějak nedopadlo dle biblických záležitostí. Ale SJ neboli V.R.O. to vysvětluje tak, například v případě pedofilie, že mají být tito dva nebo ... svědkové přítomni samotnému aktu zneužívání, aby se s tím dalo něco dělat. Ale to je nonsen, protože o tom ta biblická zásada vůbec není, že?king
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Diskuze na cyklomatu Empty Re: Diskuze na cyklomatu

Příspěvek  Vladislav Kulda 2/8/2007, 14:13

Ne, nevadí, jsem rád, že si to můžou přečíst "naši", zde na diskuzi.
Vladislav Kulda
Vladislav Kulda

Male Poeet p?íspivku : 396
Age : 67
vztah k organizaci : *
Reputace : 0
Body : -9
Registration date : 21. 04. 06

Návrat nahoru Goto down

Diskuze na cyklomatu Empty Re: Diskuze na cyklomatu

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 2/8/2007, 14:17

Ahoj Vláďo, akorát mě mrzí, že jsi se tak nerozepsal i zde, ale asi jsi pro to neměl důvod jako na jiném diskuzním fóru, že?:sunny:

Právě jsem to dočetl a je to síla, jak někdo může být zmanipulovaný!!!
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Diskuze na cyklomatu Empty Re: Diskuze na cyklomatu

Příspěvek  Vladislav Kulda 2/8/2007, 14:20

Když to, co tam v různých příspěvcích bylo napsáno stálo za ..... Byla to pro mě výzva a já když se naštvu, tak to pak lítá, někdy i doma. Virtuálně!!!!
Vladislav Kulda
Vladislav Kulda

Male Poeet p?íspivku : 396
Age : 67
vztah k organizaci : *
Reputace : 0
Body : -9
Registration date : 21. 04. 06

Návrat nahoru Goto down

Diskuze na cyklomatu Empty Re: Diskuze na cyklomatu

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 2/8/2007, 14:20

Ale když budeme k sobě upřimní, tak takoví jsme byli všichni, protože na tom je založena celá lidská organizace SJ.
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Diskuze na cyklomatu Empty Re: Diskuze na cyklomatu

Příspěvek  Vladislav Kulda 2/8/2007, 14:24

Jo, sypu si popel na hlavu, když jsem začínal, možná si vzpomeneš, to jsem byl slepej, hluchej, asi jsem tím vším musel projít, abych jednou, až nastane čas, pochopil vše v jiném úhlu pohledu.
Vladislav Kulda
Vladislav Kulda

Male Poeet p?íspivku : 396
Age : 67
vztah k organizaci : *
Reputace : 0
Body : -9
Registration date : 21. 04. 06

Návrat nahoru Goto down

Diskuze na cyklomatu Empty Re: Diskuze na cyklomatu

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 2/8/2007, 14:29

Máš pravdu, že jsem si všiml, že se tam pohybují trošičku jiní lidé než tady. Přiznávám, že asi to ještě neumíme, tím nemyslím abychom začali být vulgární, ale jsme mnozí více či méně ovlivněni myšlením SJ. I když někteří jsou už dlouho od nich a někteří, jako já, jsme ještě u nich i když ne duchem, ale "probuzenej". Ale i po přečtení toho, co jsi napsal se budu vážně rozhodovat, co dál se životem u SJ.
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Diskuze na cyklomatu Empty Re: Diskuze na cyklomatu

Příspěvek  Vladislav Kulda 2/8/2007, 16:12

Sám dobře víš, že v této věci je to osobní volba, jen jsem musel napsat, co jsem cítil a k čemu jsem se dopátral. Já věřím tomu, že Bůh si svůj "ovčinec" napraví sám, pokud to byl jeho "ovčinec" a ne ovčinec někoho jiného. Slova Gamaliela se již mnohokrát prokázala jako velice pravdivá. Já k tomu dodávám, co patří Bohu, Bůh si sám ochrání a vyčistí, pokud to neudělá, nebyl to jeho lid a jeho "ovčinec". Jestli-že je jeho lid někde jinde a bude-li chtít, abychom v něm byli, věřím tomu, že nám cestu ukáže, abychom tam mohli být pod jeho ochranou. Jsem přesvědčen o tom, že vzbudí opět své pozemské pastýře, kteří pomocí své lásky nás povedou k naší naději, kterou jsme již částečně poznali.
Vladislav Kulda
Vladislav Kulda

Male Poeet p?íspivku : 396
Age : 67
vztah k organizaci : *
Reputace : 0
Body : -9
Registration date : 21. 04. 06

Návrat nahoru Goto down

Diskuze na cyklomatu Empty Re: Diskuze na cyklomatu

Příspěvek  Věra Kolafová - quaero 2/8/2007, 21:55

Protože Vláďovy příspěvky k diskuzi na cyklomatu mnohé zaujaly a jsou tady i citovány, založila jsem pro ně nové téma.
Věra Kolafová - quaero
Věra Kolafová - quaero

Female Poeet p?íspivku : 1373
Reputace : 0
Body : -21
Registration date : 24. 10. 06

Návrat nahoru Goto down

Diskuze na cyklomatu Empty Re: Diskuze na cyklomatu

Příspěvek  Vladislav Kulda 3/8/2007, 10:24

Quaero, přeji Ti pěkný den!

No, o tak velkou medializaci jsem sice až tak nestál, ale dobře, budiž. Asi bych nikdy na takové diskuze nereagoval, kdyby se tam do toho nezapojili "tvrdohlaví", s ledovým pohledem chlapíků s proklatě nízko zavěšenými kolty, což někteří naši bývalí spolubratři bohužel jsou. Nedalo mi to, abych se neozval, protože je hodně lidí v dnešní době zaměřeno na víru v Boha a jsou hledajícími, proto jsem je chtěl varovat před jejich vlastní najivní důvěrou, že vše, co je uhlazené, naoko krásné, nemusí být skutečná pravda, ale dobře skrytá kamuflovaná lež. Všichni, co jsme odešli z NSSJ, jsme své bratry a sestry hluboce milovali, snažili jsme se pro ně dělat maximum, když jsme však odhalili nepravost, podvody v organizaci, dožadovali se uplatňování pravé křesťanské lásky mezi křesťany a nápravy, pohořeli jsme, byla nám v tom směru teokraticky uzavřena ústa. Pak nelze nemlčet, ale je nutno ukázat, že i v tak proklamované "svaté" organizaci došlo k podobnému jevu, jako kdysi v Izraeli. Byli jsme nazváni, že jsme "odpalíci", což není pravda, my jsme neodpadli od Boha, ale od nepravostí, které se skrývaly v této organizaci, od těch, kteří si ze jména Božího udělali "lotrovský pelech". Začali jsme, obrazně řečeno, převracet stoly v chrámě, protože jsme jasně viděli znečištění, bohužel naše horlivost byla pochopena našimi bratry jinak, nepochopili vůbec nic, nechali se zastrašit "směnárníky, kupčíky" a jinými, kteří si z Boží organizace udělali obchodní společnost, kteří navíc začali zakrývat nemravnosti a spousta dalších podvodných věcí. Ptám se, lze pak nečinně přihlížet a mlčet? Ten, který miluje pravdu, chce pravdu bránit, bojovat za ni! To je ten důvod, proč jsem se na cyklomatu tak rozsáhle rozepsal proti těm, kteří to vše chtějí zamaskovat a schovat za to, že všichni chybujeme. Jenže ten, kdo má odpověnost, musí být příkladem, je také od něho požadováno vyúčtování za to, jak hospodařil! My se zde na diskuzi snažíme nastavit zrcadlo sebepoznávání, aby každý měl možnost vidět se ve vlastním obraze a podle odrazu svého obrazu upravit svůj zevnějšek, který odpovídá křesťanství Boží lásky skrze Krista, který byl pro nás vzorem k napodobování. Věřím tomu, že jsem některým pomohl otevřít jejich smysly vnímání Boži spravedlnosti a snad, jak doufám, pochopí, že je potřeba buď reforem v NSSJ, nebo dokonce doba pro zboření stavby, když čas ukáže na to, že vše bylo postaveno na špatných základech.

Leviticus 11,35/ekum/
Zkrátka všechno, nač padne něco z těch zdechlin, bude nečisté. Pec i krb budou nečisté, musí se zbořit; budou pro vás nečisté.

Amos 8,4/ekum/
Slyšte to vy, kdo bažíte po ubožákovi a kdo chcete odstranit pokorné v zemi.

1. Korintským 5,7-8/SNC/
Ložisko rozkladu musíte odstranit, chcete-li sami zůstat čistí. Kristus byl zabit za nás! Nechme už tedy toho starého, hříchem prolezlého života a oslavujeme Krista v čistotě, upřímnosti a pravdivosti.


Naposledy upravil dne 3/8/2007, 15:00, celkově upraveno 1 krát
Vladislav Kulda
Vladislav Kulda

Male Poeet p?íspivku : 396
Age : 67
vztah k organizaci : *
Reputace : 0
Body : -9
Registration date : 21. 04. 06

Návrat nahoru Goto down

Diskuze na cyklomatu Empty Re: Diskuze na cyklomatu

Příspěvek  myšák 3/8/2007, 11:57

Vladislav Kulda napsal:Quaero, přeji Ti pěkný den!

No, o tak velkou medializaci jsem sice až tak nestál, ale dobře, budiž. Asi bych nikdy na takové diskuze nereagoval, kdyby se tam do toho nezapojili "tvrdohlaví", s ledovým pohledem chlapíků s proklatě nízko zavěšenými kolty, což někteří naši bývalí spolubratři bohužel jsou. Nedalo mi to, abych se neozval, protože je hodně lidí v dnešní době zaměřeno na víru v Boha a jsou hledajícími, proto jsem je chtěl varovat před jejich vlastní najivní důvěrou, že vše, co je uhlazené, naoko krásné, nemusí být skutečná pravda, ale dobře skrytá kamuflovaná lež. Všichni, co jsme odešli z NSSJ, jsme své bratry a sestry hluboce milovali, snažili jsme se pro ně dělat maximum, když jsme však odhalili nepravost, podvody v organizaci, dožadovali se uplatňování pravé křesťanské lásky mezi křesťany a nápravy, pohořeli jsme, byla nám v tom směru teokraticky uzavřena ústa. Pak nelze nemlčet, ale je nutno ukázat, že i v tak proklamováné "svaté" organizaci došlo k podobnému jevu, jako kdysi v Izraeli. Byli jsme nazváni, že jsme "odpalíci", což není pravda, my jsme neodpadli od Boha, ale od nepravostí, které se skrývaly v této organizaci, od těch, kteří si ze jména Božího udělali "lotrovský pelech". Začali jsme, obrazně řečeno, převracet stoly v chrámě, protože jsme jasně viděli znečištění, bohužel naše horlivost byla pochopena našimi bratry jinak, nepochopili vůbec nic, nechali se zastrašit "směnárníky, kupčíky" a jinými, kteří si z Boží organizace udělali obchodní společnost, kteří navíc začali zakrývat nemravnosti a spousta dalších podvodných věcí. Ptám se, lze pak nečinně přihlížet a mlčet? Ten, který miluje pravdu, chce pravdu bránit, bojovat za ni! To je ten důvod, proč jsem se na cyklomatu tak rozsáhle rozepsal proti těm, kteří to vše chtějí zamaskovat a schovat za to, že všichni chybujeme. Jenže ten, kdo má odpověnost, musí být příkladem, je také od něho požadováno vyúčtování za to, jak hospodařil! My se zde na diskuzi snažíme nastavit zrcadlo sebepoznávání, aby každý měl možnost vidět se ve vlastním obraze a podle odrazu svého obrazu upravit svůj zevnějšek, který odpovídá křesťanství Boží lásky skrze Krista, který byl pro nás vzorem k napodobování. Věřím tom, že jsem některým pomohl otevřít jejich smysly vnímání Boži spravedlnosti a snad, jak doufám, pochopí, že je potřeba buď reforem v NSSJ, nebo dokonce doba pro zboření stavby, když čas ukáže na to, že vše bylo postaveno na špatných základech.

Leviticus 11,35/ekum/
Zkrátka všechno, nač padne něco z těch zdechlin, bude nečisté. Pec i krb budou nečisté, musí se zbořit; budou pro vás nečisté.

Amos 8,4/ekum/
Slyšte to vy, kdo bažíte po ubožákovi a kdo chcete odstranit pokorné v zemi.

1. Korintským 5,7-8/SNC/
Ložisko rozkladu musíte odstranit, chcete-li sami zůstat čistí. Kristus byl zabit za nás! Nechme už tedy toho starého, hříchem prolezlého života a oslavujeme Krista v čistotě, upřímnosti a pravdivosti.

Pane Kuldo,
nezlobte se, že nemám čas reagovat hlouběji - moje tápání a hledání a pochyby jsou asi značně rozsáhlejší než zaměření tohoto servru, navíc, chovám respekt k přesvědčení a víře každého liského jedince, proto se mi tady i nechce polemizovat - ale mnohem, mnohem větší respekt mám před těmi, kdo se nezabetonují ve své ulitě a sami, z vnitřní potřeby se ptají a snaží dovidět - ne lacino a po povrchu, ale nejhlouběji, jak jen to jde.
Konec řečí, končím.
A tak jen chci říct, že si Vás vážím.

myšák

Poeet p?íspivku : 20
vztah k organizaci : pochybující... o všem
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 07. 06. 07

Návrat nahoru Goto down

Diskuze na cyklomatu Empty Re: Diskuze na cyklomatu

Příspěvek  Věra Kolafová - quaero 3/8/2007, 12:44

Ahoj Vláďo,
já to ani tak nemyslela jako medializaci, ale spíš když to lidi zajímá, tak aby to nezapadlo.
Jinak píšeš:
Byli jsme nazváni, že jsme "odpadlíci", což není pravda
Já ti o tom přemýšlela, a tak mi napadlo, že pochopitelně od Boha a hlavně od Krista - odpadnutí od Krista je v tom textu myšleno - jsme neodpadli, ale od organizace SJ jsme určitě odpadli. Od jejích zákonů a pouček určitě, tudíž taky holt neseme to, co s tím je spojeno (myslím to nezdravení a tak, i když to taky není tak horký).
Čím déle to je a čím z větší výšky se na to dívám, tak ti mi přijde, že to není zas takový div, že se u SJ lidé chovají, tak jak se chovají. Ono je to stejné v podstatě všude, všude se najdou takové "typy", ten šok byl hlavně kvůli té iluzi, které jsme byli propadlí - že jsou ti praví, jediní, prostě Boží lid. Když si to pak člověk srovná, tak je pak docela v klidu. Nic nového pod sluncem....
Křesťanství je prostě o něčem jiném, než jsme si mysleli dřív, když jsme byli SJ.....
Věra Kolafová - quaero
Věra Kolafová - quaero

Female Poeet p?íspivku : 1373
Reputace : 0
Body : -21
Registration date : 24. 10. 06

Návrat nahoru Goto down

Diskuze na cyklomatu Empty Re: Diskuze na cyklomatu

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 3/8/2007, 13:16

Co je křesťanství se pozná až se to pozná, zatím všechny církve, které o sobě tvrdí, že jsou křesťanské, tak mají jisté jen to, že si to o sobě myslí. Tak dopřejme tomu čas a věřme, že i když se stane cokoliv tak to bude spravedlivé. Protože když nás Kristus z autority, která mu byla svěřena jeho Otcem, bude soudit a posoudí jako špatné nebo správné, tak já věřím, že se s tím pak už víc dělat nedá. Myslet si to můžu, ale nesmím to nikomu vnucovat. Jen se snažit žít tak aby když si toho někdo všimne a bude se mu zdát, že to by mohlo být správné, tak ať tak udělá a já o tom nemusím vůbec vědět. Například Josef byl svými nevlastními bratry prodán do otroctví a co následovalo? Choval se tak jak ho učil jeho otec a on tomu uvěřil a zvláštní, když se tak choval dále tak to mělo vliv na lidi, kteří byli v jeho okolí. Dokonce se to dostalo až k samotnému Bohu a on jej za jeho víru potažmo život vyplívající z víry schválil. A to nebyl zákon. Proto si myslím, že rozhodující jsme my jak naložíme s tím, co se v našich životech dozvídáme. Proto žádná skupina nebo jednotlivec si nesmí myslet, že má právo ovlivňovat druhé i kdyby si myslel sebevíc, že mu to přikazuje Bůh. Informovat ano a jak se to bude dělat zda-li verbálně nebo neverbálně to je už jedno. Toho kdo se Bohu líbí tak ho k jeho Synovi přitáhne a protože on je věrný tak způsobí ve svůj čas, že se to prokáže, že se pak Bůh stane všem vším. V to věřím a k tomuto cíli bych chtěl spolu s Pánem a pomocníkem Duchem dojít.
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Diskuze na cyklomatu Empty Re: Diskuze na cyklomatu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru