Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oddělené světy - dánský film

+33
pepakrocan
Alea
daniely
Styvi
Hurvinek
gari
JAREKzRybenu
Mezek
Melissa
lorak
Vierka
sisinka.87
šemdich
Alžběta
Xton
KEROS
Tonda Vlas
Abbaddon
sukilep
petoke
26
zbysek
kovboj
matus.langer
gem123
witness
rals
Milan
Jesen
Černá ovce sboru
Radim
jája
Admin
37 posters

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Oblékání dle VRO

Příspěvek  Černá ovce sboru 13/5/2010, 08:28

torochu odbočím,když už je tady zmíněno to oblékání
Ve sborech SJ jsme si již dávno zvykli na démonizaci krátkých sukní a hlbookých výstřihů.Asi tak v pol.90-tých let bylo v 1 roce velké sucho a vyloženě trpická vedra.Četl se dopis sborům v němž bratři s odbočky povolili košili s rozhalenkou za podmínky,že bude venku XX°C. to číslo si již nepamatuji. Připomíná to vojenské drily kdy se podle teploměru určuje výstroj na rozcvičku.Bratři ve sboru sehnali teploměr a před přednáškou nebo i úkoly ve škole teoktatiské služby kontrolovali na teploměru,zda Jehova připustí lehčí oblečení.Od té doby jsem přestal brát tyto úkoly,protože vojenské buzeraci jsem poněkud odrostl.
Černá ovce sboru
Černá ovce sboru

Male Poeet p?íspivku : 280
vztah k organizaci : Dříve SJ dnes KOZEL,stoupenc GEHENY a věčného zatracení
Reputace : 0
Body : 87
Registration date : 15. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  Anonymní 13/5/2010, 10:05

Zdravím všechny.

Taky si myslím, že ten film nebyl a priori točený pro SJ, ale pro veřejnost. Když už jsme u toho drilu, přece většina SJ by ani na takový film nešla právě proto, že jsou ovlivněni manipulátory ve sborech. Ano, SJ jsou vedení podobně jako politické strany, navenek jinak a uvnitř taky jinak. Ctí víc obal než obsah - je to podobné nebo stejné s tím uctíváním stvoření než Stvořitele.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  Milan 13/5/2010, 10:29

Jo to je ono 4erná ovce Very Happy , přesně si to pamatuji...ale určitě se najde někdo, kdo napíše že v Dánsku nemůže být přeci takové horko.... Very Happy Razz ... . Ale to se neposmívám. Jen to prostě svědčí o faktu, jak silně degenerativně působí učení NSSJ na přirozenou,lidskou,laskavou naturu člověka.... - Ale hlavně se o opravdové lásce hodně mluví...jen....
Milan
Milan

Poeet p?íspivku : 197
vztah k organizaci : Dobrovolný odchod po 15ti letech.
Reputace : 0
Body : 19
Registration date : 22. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Oddělené světy

Příspěvek  Jesen 14/5/2010, 09:58

Poraďte mi, kde sehnat, stáhnout celý film s titulky. Neviděl jsem jej celý. Jen ty 3 části tady ze stránek. Děkuji.

Jesen

Male Poeet p?íspivku : 572
vztah k organizaci : odešel od lidské organizace SJ, v duchu ne od jejích obětí
Reputace : 0
Body : 563
Registration date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  Anonymní 17/5/2010, 16:12

jája napsal:Ještě jednou napíšu zřetelně to,co jsem napsal: pokud někdo točí film o určitý skupině a ani si nezjistí, jaký jsou v tý skupině zásadní zvyklosti, vyvolává to ve mně pochybnosti o jeho námaze zjistit pravdu.
A to,že u SJ starší nenosí plnovous a při událostech, jako je PJ, nosí kravatu, patří k zásadním pokynům.
Pak to na mě působí spíš jako laciný honění senzace.


Jen pro lehký, ale opravdu jen lehký úsměv - v roce 1990 jsem se nabídl, že bych mohl působit jako pořadatel na sjezdu na Rošického stadionu. Tehdy předsedajicí - extremně militantní SJ - pronesl do mikrofonu na mou adresu a adresu dalších pěti bratrů, kteří byli ochotni přiložit ruku k dílu "nedopustím, aby bratrům s plnovousem byla udělena taková přednost, jako např. hlídání parkoviště".

Petr Stanislav

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  Anonymní 17/5/2010, 16:53

[quote="Jesen"]
Milan napsal:u nás v západních Čechách...to nebyl problém..v létě být bez rukávů a jeden starší měl i vousy...zkusil bych se na to dívat i trochu jako jiný kraj jiný mrav...a opravdu si myslím, že to pro tu filmovou výpověď není důležitý moment... . Měj se moc hezky a "slunečně". Milan

Nemohu souhlasit. V našem případě vnímáme obsah a detaily můžeme vynechat jako nepodstatné. To však neplatí z pohledu SJ, kteří životem SJ dosud žijí a všemu věří. Tyto detaily jsou pro ně důležité. Zjistí-li nesrovnalost ve dvou nebo více věcech, zpochybňuje to v jejich očích celé dílo jako nevěrohodné a nepoctivé. Z tohoto a jen z tohoto důvodu je to důležité. Lidé, kteří si životem SJ neprošli to ani nezaregistrují.

Je to totéž jako u pana Ferfeckého - Byl jsem SJ. Stačilo mi několik nepřesností a polopravd, hořkosti a útoků a již jsem všemu nevěřil a ve své době mě to odradilo.


Domnívám se, že jesen má pravdu v tom, že pro SJ je pravdivost detailů dosti důležitá, avšak podstatná část SJ film neshlédne, vždyť co "špiní svědky-špiní samotného Jehovu". Tak jsou SJ vychováváni a vedeni. Demonstroval bych to na příkladu knihy Raymonda Franze Krize svědomí. Koupil jsem si to první vydání a ještě jako aktivní SJ jsem knihu přečetl doslova jedním dechem. Nabídl jsem ji k půjčení svému dobrému příteli, bratrovi ze stejného sboru, ten ji však rezolutně odmítl. Teprve po cca deseti letech (již v době kdy jsme oba byli "mimo"), se přítel o knihu sám přihlásil. Teprve tehdy knihu přečetl, obsah vychutnal a kladně hodnotil nenásilnou formu, jakou R. Franz informace podával. A tehdy se přiznal, že v době, kdy knihu odmítl, důvodem odmítnutí uvedl důrazné varování ze strany starších.
Připojuji se k prosbě Jesena, kde je možné stáhnout celý film včetně titulků.

Petr Stanislav

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  Milan 18/5/2010, 08:28

a pak jsi se podíval do zpěvníku na první stránku a všichni zpěváci plnovous...viď? Very Happy ..a taky jsi je vybarvoval - ty plnouvousy? Smile ..Já jo.....:-)
Milan
Milan

Poeet p?íspivku : 197
vztah k organizaci : Dobrovolný odchod po 15ti letech.
Reputace : 0
Body : 19
Registration date : 22. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  jája 18/5/2010, 11:28

Milane,uniká ti podstata věci: debata není,jestli SJ odbočují od pravdy,nebo ne. Jasně že jsou vousy banalita. Moje námitka je o tom, jak se prezentujou a že ten film nepopisuje skutečné SJ. Jestli může mít starší vousy,jako ve zpěvníku,je mně ukradený,ale jako svědek nesmí. A jestli chce někdo točit dokument o svědcích a neumí si zjistit ani takovou banalitu,pak se ptám,jak moc svědky zná a pokud ne,proč o nich chce poučovat veřejnost.

jája

Poeet p?íspivku : 680
vztah k organizaci : odejitý
Reputace : 6
Body : 596
Registration date : 23. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  Milan 18/5/2010, 11:34

Jájo...zcela upřímně....docela jsem rád, že s lidma jako ty už nemám nic společnýho a nemusím se přetvařovat, že jsou mi "bratry v Kristu a lásce"Tvoje myšlenkové pochody hold nejsou blízké mojim a mé tvým a s tím nic neuděláme! Tak si aspoň nebudeme kazit dny. Tím končím. Čau
Milan
Milan

Poeet p?íspivku : 197
vztah k organizaci : Dobrovolný odchod po 15ti letech.
Reputace : 0
Body : 19
Registration date : 22. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  Milan 18/5/2010, 11:37

A propo..můj příspěvek o vousech byl reakcí na Stanislava...nevím proč to vyjelo až o stránku dál..... . Sad Smile
Milan
Milan

Poeet p?íspivku : 197
vztah k organizaci : Dobrovolný odchod po 15ti letech.
Reputace : 0
Body : 19
Registration date : 22. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  jája 18/5/2010, 12:32

Evidentně jsi, Milane, zahořkl na uplynulých 15 let. Já mám za sebou 35 let. To ti nepíšu jako trumfování, spíš jako důkaz objektivity. Už se nechystám bejt svědek, třetím rokem nejsem, nicméně si myslím, že kritika za každou cenu nemá smysl.
To byl počátek mýho psaní. Nemyslím, že bych s tebou nedokázal dát pivko u hokeje. Ale taky nemyslím, že bych se neměl ozvat, když někdo dělá něco napůl. A to režisér tohodle filmu udělal. Aspoň v ukázkách.
Jsou věci, který svědkům vytýkám a mluví se tu o nich. Možná jsme se před cca 3 rokama potkali na Karláku na Franzovi. Pod něj se podepíšu, ví, o čem mluví. Ale chce-li někdo kritizovat prvoplánovaně, aniž si zjistí fakta, vždycky se ozvu.
To není svědkovský, to je normální. Myslím.

jája

Poeet p?íspivku : 680
vztah k organizaci : odejitý
Reputace : 6
Body : 596
Registration date : 23. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  Milan 18/5/2010, 13:09

No....dobrý je, že víš jestli jsem zahořkl nebo ne...super! Cool ...Řekl bych, že je rozdíl mezi kritikou a výpovědí...skoukni film..jestli ho seženeš...dávali ho na Nova Cinema minulou sobotu...a pak třeba něco i kritizuj a usvědčuj. Ten film není nic jiného než výpověď pohledem člověka, který to zažil...režisér tomu dal jen svůj obraz...cítil jsem velikou objektivitu. Až tedy na Vaše upozornění...že vousy, kravata... Klidně se zlob, ale to jsou opravdu tak nepodstatný kravinismi, že se divím sám sobě, že o tom tady diskutuju. Protože to evidentně nemá smysl....i když...asi i má.... . drunken
Milan
Milan

Poeet p?íspivku : 197
vztah k organizaci : Dobrovolný odchod po 15ti letech.
Reputace : 0
Body : 19
Registration date : 22. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  jája 18/5/2010, 13:42

Marně ve svých příspěvcích hledám, kde se zlobím. Nechci, aby zmizelo jednoduchý konstatování: pokud autor neví, jak SJ vypadají, je otázka, co o nich ví a jak je pak film objektivní. Nic víc nic míň.
Nicméně se domnívám, že přijímat i odlišnej pohled na věc neodnaučili SJ mě. Hezký odpoledne.

jája

Poeet p?íspivku : 680
vztah k organizaci : odejitý
Reputace : 6
Body : 596
Registration date : 23. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  Milan 18/5/2010, 14:07

Very Happy ...hmm....tak jo...děkuji za upozornění. Jen můj soukromí názor...já si o tobě nemyslím nic zlého ani špatného a o názoru diskutuji. Jen mám pocit, že toho o mě víš nějak hodně. Třeba si zkus přečíst zpětně své příspěvky. Ale to nemyslím zle, opravdu...jen má svojí vypovídací hodnotu o tobě pro mne, když píšeš - zahořkl jsi, nepřijímáš jiné názory... . Very Happy A věř, že se u toho vůbec nemračím, když to píšu. Tak všechno dobrý,jo? :-)
Milan
Milan

Poeet p?íspivku : 197
vztah k organizaci : Dobrovolný odchod po 15ti letech.
Reputace : 0
Body : 19
Registration date : 22. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  jája 18/5/2010, 14:19

Já vpoho. Bez mračení taky. Jen můj názor. A to pivko si dám dneska u hokeje i za tebe.

jája

Poeet p?íspivku : 680
vztah k organizaci : odejitý
Reputace : 6
Body : 596
Registration date : 23. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  rals 19/5/2010, 00:28

To snad není možný jak někdo nepochopí podstatu věci jen proto že někdo měl nebo neměl vousy a takovou nebo onakou kravatu. Těch 35 let u SJ je opravdu znát.. Díky bohu že tam už nejsem.. Takže podle tebe když někdo natočí psychologický film podle pravdy například z prostředí co já vím Apačů, ale kvuli něčemu změní například válečné malování nebo péra na hlavě, tak to prostě odsoudíš jako nedůvěryhodný film a může být šumák jakou má hloubku. Fakt dobrý.

rals

Male Poeet p?íspivku : 132
vztah k organizaci : bývalý 11let
Reputace : 3
Body : 133
Registration date : 29. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  jája 19/5/2010, 09:07

ralsi, pokud chci někoho hodnotit, třeba i Apače, měl bych znát aspoň zásadní hodnoty v jejich životě. Jinak vznikají pochybnosti, co o nich vlastně vím.
A že je vzhled a oblíkání pro SJ, tím spíš pro starší, důležitý určitě jako bejvalej SJ víš. Neříkám jestli to je důležitý pro Boha nebo ne, jen to konstatuju jako fakt.
Pokud to neví autor toho filmu,ptal jsem se, do jaký míry vlastně SJ zná, aby je hodnotil. Nic víc nic míň.
A protože nebylo mým plánem rozvést k tomuto třístránkovou diskuzi, tímto jí z mojí strany k tomuto tématu ukončuju. Hezkej den všem.

jája

Poeet p?íspivku : 680
vztah k organizaci : odejitý
Reputace : 6
Body : 596
Registration date : 23. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  Anonymní 19/5/2010, 15:19

Zdravím všechny.

Co je problém SJ a exSJ, že často bez jakýchkoli důvodů si myslí, že ví co ta druhá strana má udělat a když to neudělá je nedůvěryhodná. Jasně pro jáju je nemožné brát autora vážně když neví jak SJ lpí na oblékání a hladké papulce. Ale uvědomuje si jája, že autor tohoto filmu něco sledoval a zřejmě to nebylo oblékání a vousy??? Jestli jája nemluvil přímo s autorem filmu, tak na oplátku jeho kritika je nevěrohodná. Prostě každý něco na někom nebo něčem vidíme, co ten druhý nevidí nebo tomu nepřikládá takovou váhu jako my, a to má být důvod k podezírání z neobjektivnosti? Neberme se až tak vážně a radujme se, že to Česko nandalo Canadě i přes to, že druhý gól neměl platit když faulovali Vokouna. :-)

Hezký den

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  Milan 19/5/2010, 15:50

lol! flower
Milan
Milan

Poeet p?íspivku : 197
vztah k organizaci : Dobrovolný odchod po 15ti letech.
Reputace : 0
Body : 19
Registration date : 22. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  witness 19/5/2010, 20:03

Myslím, že tato debata se zbytečně vyhrotila, samozřejmě cílem filmu
bylo něco jiného než ukázat, jaká pravidla oblékání u SJ jsou.
Film je udělán z většiny velmi věrohodně, takže má vůbec smysl zabývat se přesnými detaily?
Ano i ne.
Ten film není samoúčelný a má pomoci minimálně k zamyšlení, ale komu?
Jen těm, kdo nejsou a nebyli SJ, aby si dali pozor a nedostali se do slepé
poslušnosti?
Jistě ne, určitě by bylo dobře, kdyby to i upřímným SJ, kteří se budou dívat, pomohlo podívat se na sebe zvenčí a dát podnět, aby lépe zkoumali, co u SJ je nebo není rozumně biblicky podložitelné, kde končí biblické zásady a začíná
nepodložený diktát VRO.
A zde je rozdíl.
Bude li film sledovat někdo, kdo je s SJ obeznámen jen povrchně nebo vůbec,
pak mu bude jedno, zda starší sboru má nebo nemá vousy a i mnohé dobře a věrohodně propracované scény z filmu by klidně mohly být méně přesné
než jaké jsou, a ten někdo, kdo se dívá, pochopí jeho smysl.
Jenže...bude li film sledovat nějaký SJ ( a věřte, že jich nebude málo), pak
o jeho dojmu z filmu rozhodnou mimo jiné právě i detaily.
Každý SJ je velmi citlivý na to, jak se o organizaci SJ mluví a cokoliv pochází
ze světa a týká se pohledu na SJ, už předem(a mnohdy právem) považuje
za tendenční a neobjektivní.
Pak stačí pohled na staršího s vousy a v polokošili a už se vybaví reflex, že zase nějaký neználek hodnotí to, co dobře nezná.
Může to pak vést, a často vede k tomu, že SJ prostě TV vypne, protože nabude dojmu, že se jedná o další zfušovaný pohled na SJ.
Na druhou stranu, mnozí SJ nejsou hloupí a samozřejmě, pokud film nevypnou a dodívají se, pochopí jeho podstatu, ale bude je to stát o to větší námahu, když se u nich v průběhu filmu probudí nedůvěra.
Proto právě kvůli SJ by bylo fajn, kdyby všechny detaily byly zcela přesné,
pak je to může mnohem lépe oslovit.
Např. i to, jak se řešila na začátku i v průběhu filmu otázka nevěry otce hlavní hrdinky a rozhovory členů rodiny kolem této věci, plně neodpovídá realitě ani tomu, co v takové situaci doporučují publikace VRO.
Mimoto, je přece přirozené, že pokud se člověk dívá na film o ,,svém oboru´´, tak je citlivý i na detaily a podle toho posuzuje kvalitu obsahu filmu,
a také jde často o detaily, které jsou laické veřejnosti úplně ukradené.
Cožpak by nějakému nadšenému horolezci, znalému oboru, bylo jedno, kdyby nějaký psychologický film o horolezcích uváděl nepřesnosti o tom jak a kdy a na co se jaké horolezecké náčiní používá?
Kdyby viděl, že nějaké nářadí se ve filmu používá jinak než jak tomu je ve skutečnosti? Jistě by mu to aspoň trochu vadilo a také by se mohlo jednat o detaily, které nehorolezec vůbec nevnímá a které pro děj filmu nejsou vůbec podstatné. Takový nadšený horolezec by na to určitě neumřel a jistě by
byl schopen pochopit smysl filmu, který není o horolezeckém nářadí, ale určitě by ho to alespoň zčásti otrávilo a uvažoval by nad hodnověrností celého filmu
a možná by se rozhodl, že se dál nebude dívat.
Na závěr malou vzpomínku: kdysi na gymnáziu nám profesor filosofie položil otázku, kdo podle nás zná nejlépe marxismus-leninismus.
Už nevím, co jsme odpovídali, ale zaujala mě odpověď profesora, který řekl, že marxismus-leninismus znají nejlépe kněží z Vatikánu, protože mají zásadu, že chceš li proti něčemu bojovat, musíš to výborně znát.
Zda jsou kněží ve Vatikánu opravdu tak sečtělí v otázkách marxismu, nevím,
ale zásada o poznání nepřítele je jistě rozumná, protože zastáncům nesprávných postojů se dá mnohem lépe pomoci, když vidí, že jejich oponent má o těchto postojích přesné a prvotřídní znalosti, pak je snažší
uvěřit, že prvotřídní a přesný bude i protiargument.

witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Oddělené světy

Příspěvek  Anonymní 24/5/2010, 13:32

Včera jsem měl možnost vidět celý film a mám několik výhrad
1) onen starší-jedna z hlavních postav-nebyl za cizoložství vyloučen, což se mi velmi nezdá, jaké jsou Vaše zkušenosti ze sborů, které jste navštěvovali, je toto možné…?
Starší byl pouze zbaven úřadu staršího, zvláštní byla i formulace informace na shromáždění – „bratr..odchází od starších“. Zvláštní byla i skutečnost, že na konci filmu byl bratr znovujmenován starším a to po době pouhého jednoho roku. I toto se mi zdá jako nerealistické
2) celkově používaný slovník je velmi zvláštní-i když je pravdou, že muže jít na vrub překladu, ale stejně-o shromážděních samotní SJ hovoří jako o setkáních, místo vyloučení (nebo chcete-li odejmutí pospolitosti) se ve filmu užívá slovo vyobcování.
3) ve filmu byla zobrazena scéna, kdy hlavní hrdinka Sára stojí před právním výborem a výsledek PV oznámil onen velmi diskutovaný starší s plnovousem a delšími vlasy (podobný typ svědka si já osobně nedovedu představit v pozici staršího) slovy: „…žádné vyobcování ani veřejná zpověď nebude…“ Možná jsem sto let za opicemi, ale může mi někdo prozradit, zda se někdy mezi SJ praktikovala veřejná zpověď, nikdy jsem o tom neslyšel ani zprostředkovaně.
Jinak se domnívám, že v celkovém vyznění byl film psychologicky přesvědčivý, zvláště pak v momentech, které popisují právě ono „oddělení světů“.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Oddělené světy

Příspěvek  Jesen 24/5/2010, 18:56

Kde jsi Stanislave shlédl celý film? Kde se to dá stáhnout? Děkuji.

Jesen

Male Poeet p?íspivku : 572
vztah k organizaci : odešel od lidské organizace SJ, v duchu ne od jejích obětí
Reputace : 0
Body : 563
Registration date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  Anonymní 25/5/2010, 10:11

Jesen napsal:Kde jsi Stanislave shlédl celý film? Kde se to dá stáhnout? Děkuji.

zklamu Tě Jesene, viděl jsem ho u znamých na Cinemaxu a i kdybych ho nahrál, asi bych si neporadil s tím, dát jej na web, v těchto věcech mi opravdu chybí šikovnost.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  gem123 25/5/2010, 22:11


gem123

Male Poeet p?íspivku : 44
Reputace : 0
Body : 47
Registration date : 20. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  Milan 25/5/2010, 23:21

á šikula se našel...děkuji!!!to musím dát nějakým lidem ke zhlédnutí...super!!! :-)
Milan
Milan

Poeet p?íspivku : 197
vztah k organizaci : Dobrovolný odchod po 15ti letech.
Reputace : 0
Body : 19
Registration date : 22. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Oddělené světy - dánský film - Stránka 2 Empty Re: Oddělené světy - dánský film

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru