Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dotazy

+34
Mezek
Styvi
witness
gari
Jiří Brei
transylvánec
daniely
sazeč
zbysek
Ing.Peter
jája
Radim
Zdeněk Bláha
Pavel Sládeček
stefan
Martin Vlasák
pat
Věra Kolafová - quaero
Eliška
Jane
Dora
Panova Flétna
Mysteri
Aleš
drobeček
Petr Sláma
Jirka z P. (queens)
Vladislav Kulda
Martin Cibulka
Old.Stloukal
Petr Štefek
Hvězdlický
Michal
Admin
38 posters

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  transylvánec 14/6/2012, 15:58

Admine, ušetřím ti práci a odejdu sám k radosti jáji, daniely a jiných. Když to bylo ještě pseudokřestanské forum, dalo se to v pohodě vydržet, byla i zábava. Mezi Židy se však necítím dobře, připadám si tu jako v plynové komoře. Pokud mě můžeš úplně vymazat, udělej to. Transylvánec.

transylvánec
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 465
vztah k organizaci : jediná pravá náboženská organizace na světě
Reputace : 0
Body : 465
Registration date : 17. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  Anonymní 17/6/2012, 03:03

Bráškové a sestřičky.

Jenže dotyčný zapomíná nebo opomíjí, že název Svědkové Jehovovi, nemá s křesťanstvím co dělat, ale naopak s židovstvím, tak nevím, co má proti židům? Jestli se cítí býti SJ, tak de facto připouští, že by si ho mohl někdo zaměnit s Židem, protože dle Písma Svatého, tato pasáž z Izaiáše, kterou si SJ vybrali jako svůj název nebo označení, náležel Izraelskému národu. Tedy z tohoto pohledu když už nic jiného, tak SJ jsou více Židy než křesťany. Jenže to si většina SJ vůbec neuvědomuje.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  Jiří Brei 1/7/2012, 13:50

Ahoj Admine,

nějak si neumím vysvětlit Tvé ignorování chování Transylvánce na tomto webu. Přestala snad platit závazná pravidla diskuze? Nebo se snad dokonce s názory a způsoby Transylvánce ztotožňuješ? Není to tak dávno, co jsi dal červenou kartu bratru Hvězdlickému. Přečti, si prosím, přispěvky jeho a Transylvánce. Josu nesrovnatelné. Přestalo se snad zde měřit všem stejným metrem? Již Ti několik účastníků fóra napsalo, abys zasáhl. Kolik dalších Ti ještě bude muset psát, abys začal jednat?

S touhou po nápravě
Jiří Brei
Jiří Brei
Jiří Brei

Male Poeet p?íspivku : 582
Reputace : 1
Body : 488
Registration date : 09. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  gari 1/7/2012, 16:50

Ahoj admine,
také si myslim, že to, co tu předvádí Transylvánec, je daleko za hranicí pravidel tohoto fora. Kam až necháš Transylvánce v jeho urážkách a vulgárnostech zajít? Pokud nezakročíš, stává se toto fórum pro mne nepřijatelné.
Gari

gari

Male Poeet p?íspivku : 589
vztah k organizaci : mnoho let aktivní SJ, pak velké zklamání a odchod
Reputace : 1
Body : 589
Registration date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  witness 1/7/2012, 20:29

Ahoj Transylvánče,
Tvůj zápal pro SJ je nepřehlédnutelný stejně jako určitá živost Tvých komentářů, ale protože já osobně si myslím, že by bylo škoda, kdybys z fóra odešel nebo musel odejít, tak zkus trochu přibrzdit ve svém jadrném výrazivu, přece jen námitky proti tvému ,,tvrdému´´ stylu
jsou pochopitelné a nelze se jejich předkladatelům divit.
Píšu Ti to proto, že bych byl nerad, kdyby Tvůj styl komunikace vedl ke Tvé diskvalifikaci zde.
Upřímně witness... Very Happy

witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  sazeč 1/7/2012, 23:54

Witnessi, proč vysvětluješ, proč? Ty ses poučil? Doufám.

Před týdnem jsem byl v Havířově za SJ, a opravdu po třetí po sobě jsem potkal jeho manželku (že by náhoda si nech pro sebe). Prvně loni, pak letos v zimě tak, že po venkovním zvonění jsem se chystal odejít a v tom jsem potkal přicházející manželku vždy, ale manžel nebyl doma. Nyní před týdnem pozdě večer o půl osmé jsem vyšel z auta a šel zvonit a v tom jsem potkal ženu jak jde domů. Na tom nemusí být zajímavého, kdyby se mi nestalo před 23 lety, kdy mi dva autobusy ujely, jelikož jsem potřeboval odskočit abych nemusel vydržet cestu z Ostravy do Havířova s plným měchýřem. No a čekal jsem na třetí autobus a v tom toho SJ, kterému jsem oznámil ukončení zájmu o studium se SJ právě po 2 měsíčním dohadování mezi baptistou a SJ a díky pochopení pravdy o našem Pánu Ježíši v tomto dni po návštěvě u jednoho baptisty v Ostravě jsem se rozhodl pro Pána Ježíše. Jenže mi bylo líto toho SJ při našem rozhovoru ve zmíněném třetím autobusu, který slušně chápal a nechal na mně, proto jsem doufal jeho přesvědčit a souhlasil s příští mou návštěvou u něho. Jenže on mne přesvědčil a já musel zklamat baptistu a říct mu při příští návštěvě, že přece u baptistů nezůstanu, ale u SJ. Baptista byl zklamán a řekl, že se jednou vrátím a měl pravdu (to se stalo po 20 letech přesně k baptistům i když není podstatné ke které církvi ale přece jen).

Nyní ten SJ (konečně po 3 letech setkání se mnou vyloučeným Very Happy ) minulý týden otevřeně se mi přiznal mnoho zklamání u SJ, bratrského vztahu kolem SJ a že miluje Pána Ježíše, jen neví jestli má odvahu a navíc mu vadí nevzývat Jehovovo jméno. Vše jsem mu vysvětlil význam Ježíšova jména.

Takže Witnessi, nemusíš mi věřit, že to je Boží dílo, ale náhoda. Ale já vidím v tom Boží prst.

Halelujah!

Nezlobím se na Tebe, ale vadí mně, že ty vybíráš toho koho se ti zamlouvá místo abys viděl Boží prst. Smile Jako zde mnohým i mně Bůh používá každého a obdarovává s pomocí Ducha svatého (např. ten pro tebe ohavný plující bochnik chleba Twisted Evil ). No a díky tomu církev neslyšících se rozkvétá dle Boží vůle a ne používat ostrá slova, která jsi použil a doufám už nepoužiješ. To není ku prospěchu ke šíření evangelia...

Taky by mi byla škoda, kdybys odešel z fora...

sazeč

Male Poeet p?íspivku : 1699
Reputace : 2
Body : 1696
Registration date : 27. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  jája 2/7/2012, 10:19

Re: Dotazy
transylvánec za Thu 14 Jun - 15:58

.Admine, ušetřím ti práci a odejdu sám k radosti jáji, daniely a jiných. Když to bylo ještě pseudokřestanské forum, dalo se to v pohodě vydržet, byla i zábava. Mezi Židy se však necítím dobře, připadám si tu jako v plynové komoře. Pokud mě můžeš úplně vymazat, udělej to. Transylvánec..

Nepřijdeš si sám trapnej?

jája

Poeet p?íspivku : 680
vztah k organizaci : odejitý
Reputace : 6
Body : 596
Registration date : 23. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  witness 2/7/2012, 11:24

sazeč napsal:Witnessi, proč vysvětluješ, proč? Ty ses poučil? Doufám.
?????????????????????????????????

witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  sazeč 2/7/2012, 14:55

witness napsal:
sazeč napsal:Witnessi, proč vysvětluješ, proč? Ty ses poučil? Doufám.
?????????????????????????????????

Než někomu radíš, hleď sebe, abys někoho také neuvedl do jámy Smile
Bulhar dobře tebe neuposlechl a navštěvuje církve. Chvála. Vzpomeň, jak jsi použil útočná slova jako že nebyla bounce , budiž tvá mysl.

sazeč

Male Poeet p?íspivku : 1699
Reputace : 2
Body : 1696
Registration date : 27. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  witness 2/7/2012, 15:09

sazeč napsal:
Než někomu radíš, hleď sebe, abys někoho také neuvedl do jámy Smile
Bulhar dobře tebe neuposlechl a navštěvuje církve. Chvála. Vzpomeň, jak jsi použil útočná slova jako že nebyla bounce , budiž tvá mysl.
?????????????????????????????????????????

witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  transylvánec 2/7/2012, 15:10

witness napsal:Ahoj Transylvánče já osobně si myslím, že by bylo škoda, kdybys z fóra odešel nebo musel odejít, tak zkus trochu přibrzdit ve svém jadrném výrazivu
Upřímně witness... Very Happy

Díky witnessi, tu upřímnost ti věřím, zkusím přibrzdit - tento cíl jsem měl už víckrát, ale vždycky jsem selhal, že by se to ted povedlo ?

transylvánec
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 465
vztah k organizaci : jediná pravá náboženská organizace na světě
Reputace : 0
Body : 465
Registration date : 17. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  witness 2/7/2012, 15:21

transylvánec napsal:
Díky witnessi, tu upřímnost ti věřím, zkusím přibrzdit - tento cíl jsem měl už víckrát, ale vždycky jsem selhal, že by se to ted povedlo ?
No, já např. když vidím, že se sem takový sazeč vrátil se stejnými nesmyslnými bláboly
jako kdysi, tak raději jako odpověď používám otazníky ????????? (znamenají něco ve smyslu, že na takový nesmysl se nedá normální cestou reagovat).
Asi je sazeč ode mě nějak poškozen, když jeho návrat na fórum začal zase útokem na mou osobu, aniž jsem mu cokoliv já napsal a aniž by jeho nesmyslné úvahy vůči mně byly aspoň nějak podloženy.
Píšu to proto, že o chvíle, kdy je nutné určité sebeovládání, tu opravdu u některých typů komentářů není nouze, ale dá se to zvládnout Very Happy

witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  transylvánec 2/7/2012, 15:54

witness napsal: dá se to zvládnout Very Happy

Admine, dej mi ještě šanci , to zvládnout ´.

transylvánec
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 465
vztah k organizaci : jediná pravá náboženská organizace na světě
Reputace : 0
Body : 465
Registration date : 17. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  sazeč 2/7/2012, 22:08

witness napsal:
transylvánec napsal:
Díky witnessi, tu upřímnost ti věřím, zkusím přibrzdit - tento cíl jsem měl už víckrát, ale vždycky jsem selhal, že by se to ted povedlo ?
No, já např. když vidím, že se sem takový sazeč vrátil se stejnými nesmyslnými bláboly
jako kdysi, tak raději jako odpověď používám otazníky ????????? (znamenají něco ve smyslu, že na takový nesmysl se nedá normální cestou reagovat).
Asi je sazeč ode mě nějak poškozen, když jeho návrat na fórum začal zase útokem na mou osobu, aniž jsem mu cokoliv já napsal a aniž by jeho nesmyslné úvahy vůči mně byly aspoň nějak podloženy.
Píšu to proto, že o chvíle, kdy je nutné určité sebeovládání, tu opravdu u některých typů komentářů není nouze, ale dá se to zvládnout Very Happy

Alespoň si s transylváncem rozumíte.

Měl bys najít Pána a on ti otevře oči.

sazeč

Male Poeet p?íspivku : 1699
Reputace : 2
Body : 1696
Registration date : 27. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  witness 2/7/2012, 22:47

sazeč napsal:
Měl bys najít Pána a on ti otevře oči.
????????????????????????????

witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  witness 2/7/2012, 23:12

transylvánec napsal:
Díky witnessi, tu upřímnost ti věřím, zkusím přibrzdit - tento cíl jsem měl už víckrát, ale vždycky jsem selhal, že by se to ted povedlo ?
......
Admine, dej mi ještě šanci , to zvládnout ´.
Jen k zamyšlení => Přiznání selhání a prosba o šanci se tu tak často nevidí, co, přátelé?

Někteří z těch, co tu druhé napadají z nepochopení, nabádají je, aby přijali Pána,
tvrdí, že hlavní je láska, ale na nesmyslných naukách tu nesmlouvavě a bez lásky bazírují apod.
by takovéto sebereflexe vůbec nebyli schopni.

Transylvánec několikrát ukázal, že v sobě má určitou vnitřní poctivost, nijak tím nechci omlouvat jeho výrazivo (to je jiná kapitola), ale na druhou stranu, napsat někomu, že je
,,hovnosračka´´ apod; je sice selhání (což i Transylvánec sám přiznal), ale smutné je, že na tato selhání poukazují, a rádi a ihned a ochotně hlavně ti, kteří selhávají v jiných zásadnějších věcech.

Dělat z Bible lidskou knihu, relativizovat pravdivost biblického záznamu, ze stvoření dělat pokusnou školku člověka vytvořeného za pomoci poškozeného opičího genomu, přiznávat vyvolenost tam, kde není, dělat z Boha toho, kdo dává prorocké sny do kolen a dále už ne,
vydávání duchaření za projevy Božího ducha, těšit se na obnovení zvířecích obětí atd. atd.....

.....tak proti těmto Boha urážejícím projevům jsou transylváncovy ,,hovnosračky a dobytčí církve´´ jen lehký slovní úlet a jak je vidět, transylvánec si je svého selhání vědom, na rozdíl od jiných, kteří svá těžká nauková i jiná selhání vůbec nevidí ani nechtějí vidět.

PS - Např. pokud se doma někdo válí s osobou jiného pohlaví bez oddacího listu, věří v evoluci a z Písma si vybírá, jen co se mu hodí, tak pokud by měl takový člověk jen trochu cti v těle, tak bude někde max. z povzdálí sledovat křesťanské dění a nebude se cítit hoden se za křesťana považovat, natož sem psát stále dokola svoje bláboly a ještě se chytat každé možnosti, jak očernit druhé, aby v tom bahně nebyl sám.
Takový člověk se tu považuje za moudrého, chápajícího, a i přesto, že tu on sám pourážel mnoho diskutujích, nikdo ho významně nenapomenul, běžně se tu s ním komunikuje, i když je zjevné, že jednoznačně splňuje biblické rysy pravého odpadlíka, co nezůstává v Kristově učení a dere se dopředu.
Pokud se na jeho případ (myslím samozřejmě Zbyška) nevztahují biblická slova o chování k odpadlíkům, tak pak už na nic a nikoho.

A pokud takovýto stav Transylvánec popíše slovy ,,hromada sraček nebo jinak´´, je to sice nekřesťanské a jistě je to selhání, ale žel, co naplat, je to trefné, takže stačí najít jen ekvivalentní slušný výraz k popsání této reality.



witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  Jiří Brei 3/7/2012, 08:07

Ahoj Witnessi,

cením si Tvé snahy poctivě debatovat o biblických tématech. Vůbec mi nevadí, že máš na věc jiný názor, než já a myslím, že jsou věci, ve kterých se od Tebe mohu učit. Není mi však příjemné, když používáš podobný slovník, jako Transylvánec (viz Tvé diskuze se Zbyškem). Dvěma věcem u Tebe nerozumím. Tou první je, proč zůstáváš v církvi, o které píšeš věci, které jsi zde publikoval. To druhou je to, že zde odsuzuješ Zbyška za jeho přístup k Písmu a přitom se Tvůj přístup od toho Zbyškova nijak neliší. To, v čem se lišíte, jsou pasáže, které vykládáte obrazně a symbolicky (Zbyšek pasáže o stvoření, Ty pasáže o Božích příkazech vzhledem k obětování zvířat v Ezechielovi), ale nikoli přístup. Copak to nevidíš, jak jste si podobní? Zkus se, prosím, na Zbyškův pohled na stvoření dívat skrze Tvůj pohled na Ezechiela kap. 45 a 46.

S přáním pokoje a věcných diskuzí i na tomto fóru
Jirka
Jiří Brei
Jiří Brei

Male Poeet p?íspivku : 582
Reputace : 1
Body : 488
Registration date : 09. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  zbysek 3/7/2012, 09:30

Jiří Brei napsal:Copak to nevidíš, jak jste si podobní?
Nevidí to. Je to zjevné z jeho reakcí.

zbysek

Male Poeet p?íspivku : 4242
vztah k organizaci : bývalý - 6 let
Reputace : 6
Body : 3484
Registration date : 16. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  Styvi 3/7/2012, 11:09

Přeji vám krásný den a pohodu.
Já osobně si myslím ,že by Transylvánec měl tady zůstat.
Po pravdě - nelíbí se mi jak se někdy vyjadřuje - ale kdo nedělá chyby ?
Jestliže člověk poprosí o druhou šanci - má ji dostat podle mně.

Děkuji.
Styvi
Styvi

Male Poeet p?íspivku : 450
Age : 64
vztah k organizaci : Už žádný
Reputace : 2
Body : 451
Registration date : 30. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  Mezek 3/7/2012, 12:03

Jestliže člověk poprosí o druhou šanci - má ji dostat
Pokud to myslí vážně a nedělá si legraci. Razz
Mezek
Mezek

Male Poeet p?íspivku : 526
Age : 67
vztah k organizaci : vlastním jménem Zdeněk Nygrýn
Reputace : 0
Body : 507
Registration date : 15. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  witness 3/7/2012, 12:51

Styvi napsal:
Já osobně si myslím ,že by Transylvánec měl tady zůstat.
Po pravdě - nelíbí se mi jak se někdy vyjadřuje - ale kdo nedělá chyby ?
Jestliže člověk poprosí o druhou šanci - má ji dostat podle mně.
Děkuji.
Jseš správnej chlap, Styvi Very Happy

witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  witness 3/7/2012, 13:01

Jiří Brei napsal:Ahoj Witnessi,
cením si Tvé snahy poctivě debatovat o biblických tématech. Vůbec mi nevadí, že máš na věc jiný názor, než já a myslím, že jsou věci, ve kterých se od Tebe mohu učit.
Stejné cítím i já vůči Tobě, to mi věř.
Není mi však příjemné, když používáš podobný slovník, jako Transylvánec (viz Tvé diskuze se Zbyškem).
Doufám, že můj dřívější vyhrocený ostrý styl je už minulostí, používal jsem ho jen vůči některým komentářům a vůči některým komentátorům.
Dvěma věcem u Tebe nerozumím. Tou první je, proč zůstáváš v církvi, o které píšeš věci, které jsi zde publikoval.
Už jsem o tom psal, řeknu to tedy stručně a v aktuálním znění:
Od SJ neodcházím proto, že nemám srdce na to komplikovat život mým blízkým, kteří u SJ jsou, především mé ženě.
Je li to zbabělost nebo obětavost, jsem ještě úplně nevyhodnotil.
To druhou je to, že zde odsuzuješ Zbyška za jeho přístup k Písmu a přitom se Tvůj přístup od toho Zbyškova nijak neliší.
Respektuji Tvůj názor, já si ale myslím pravý opak, a to, že můj přístup k Písmu je od přístupu Zbyška diametrálně odlišný.
Copak to nevidíš, jak jste si podobní?
Opravdu to tak nevidím a jsem si jist, že to není mou slepotou Very Happy

witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  transylvánec 4/7/2012, 16:52

Óóóó kamarádi witnessi a Styvi - díky.
Mezku nedělám si legraci - i tobě díky.

transylvánec
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 465
vztah k organizaci : jediná pravá náboženská organizace na světě
Reputace : 0
Body : 465
Registration date : 17. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  kasatymyr forse spain 7/7/2012, 19:39

Kdo je admin ?

kasatymyr forse spain

Male Poeet p?íspivku : 138
vztah k organizaci : svědkové Jehovovi spolu s Adventisty sedmého dne - Boží vyvolení.
Reputace : 0
Body : 138
Registration date : 06. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  pepakrocan 7/7/2012, 22:59

kasatymyr forse spain napsal:Kdo je admin ?
To je takový pán co má na starosti tohle fórum a tvrdě maká na tom, aby to tu vypadalo tak jak má. Každý den tu stráví několik hodin, čte všechny příspěvky, koriguje případné odchylky od pravidel, reaguje na zprávy, které jsou určené jemu atd. To, že tu byl naposledy 16.6.2012 a nereaguje vůbec na nic s tím nějak nesouvisí Very Happy Předpokládám, že se stejným nasazením pracuje i na stránkách www.straznavez.cz kde se pravidelně objevují nové články v aktualitách a celkově celý ten projekt jen kvete. Jistě má velkou podporu "shora" Twisted Evil

pepakrocan

Male Poeet p?íspivku : 1034
Reputace : 0
Body : 1046
Registration date : 23. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 6 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru