Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dotazy

+34
Mezek
Styvi
witness
gari
Jiří Brei
transylvánec
daniely
sazeč
zbysek
Ing.Peter
jája
Radim
Zdeněk Bláha
Pavel Sládeček
stefan
Martin Vlasák
pat
Věra Kolafová - quaero
Eliška
Jane
Dora
Panova Flétna
Mysteri
Aleš
drobeček
Petr Sláma
Jirka z P. (queens)
Vladislav Kulda
Martin Cibulka
Old.Stloukal
Petr Štefek
Hvězdlický
Michal
Admin
38 posters

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  pepakrocan 10/7/2012, 13:36

Tak oprava, dnes se tu mihnul, ale jinak vše při starém Very Happy

pepakrocan

Male Poeet p?íspivku : 1034
Reputace : 0
Body : 1046
Registration date : 23. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  daniely 10/7/2012, 13:38

pepakrocan napsal:Tak oprava, dnes se tu mihnul, ale jinak vše při starém Very Happy

Taky jsem si všimla a jsem překvapená, že nijak nereagoval Question

daniely

Female Poeet p?íspivku : 378
Reputace : 0
Body : 381
Registration date : 03. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  Admin 10/7/2012, 15:38

Ahoj všem,
omlouvám se, že jsem nereagoval, ale delší dobu jsem zde nebyl.

Aniž bych cokoliv tušil, tak jedna z prvních věcí, na kterou jsem narazil byla slova (volně cituji): "Posílám pozdravy těm a těm, ale tyhle tři opravdu NEMÁM RÁD, nesnáším je!".

A pak opět spousta debat zamotaných v logických klamech.

Zavanul na mě opět ten duch: "Mám to osobně nastudováno, a proto to tak je", "Jedině pravda je pravdou" ... a hlavně ta arogance, ta povýšenost (!) ... " ...toho nemám rád". Dotyčný to jen verbalizoval, ale to je přesně duch, ve kterém žijí všichni SJ.

Zatím jsem se moc nezorientoval, kde jsou ty příspěvky, na které poukazujete.

Nabízím, že někomu z vás poskytnu administrátorská práva, pokud by se někomu chtělo pomoci mi moderovat diskuzi ... předem díky!

Zatím zdravím

Admin

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  lorak 10/7/2012, 16:06

Admin napsal:Ahoj všem,
omlouvám se, že jsem nereagoval, ale delší dobu jsem zde nebyl.

Aniž bych cokoliv tušil, tak jedna z prvních věcí, na kterou jsem narazil byla slova (volně cituji): "Posílám pozdravy těm a těm, ale tyhle tři opravdu NEMÁM RÁD, nesnáším je!".

A pak opět spousta debat zamotaných v logických klamech.

Zavanul na mě opět ten duch: "Mám to osobně nastudováno, a proto to tak je", "Jedině pravda je pravdou" ... a hlavně ta arogance, ta povýšenost (!) ... " ...toho nemám rád". Dotyčný to jen verbalizoval, ale to je přesně duch, ve kterém žijí všichni SJ.

Zatím jsem se moc nezorientoval, kde jsou ty příspěvky, na které poukazujete.

Nabízím, že někomu z vás poskytnu administrátorská práva, pokud by se někomu chtělo pomoci mi moderovat diskuzi ... předem díky!

Zatím zdravím

Admin

Predpokladam, ze zadny Jehovuv Svedek se k takovehle cinnosti na tyhle debate hlasit nebude. Mozna by nebylo spatne tuhle debatu uplne uzavrit a nechat kazdemu jeho svedomi at udela to o cem je sam presvedcen, ze je to v souladu s Bozi vuli. Komu je to dano tomu Jehova sve milosrdenstvi projevi a najde i sam to co ma najit, aby byl blize k PRAVDE.

"Co tedy řekneme? Je snad u Boha bezpráví? Kéž k tomu nikdy nedojde! Vždyť říká Mojžíšovi: „Budu milosrdný k tomu, ke komu opravdu jsem milosrdný, a projevím soucit tomu, komu opravdu projevuji soucit.“  PROTO TEDY NEZÁLEŽÍ NA TOM, KDO SI PŘEJE, ANI NA TOM, KDO BĚŽÍ, ALE NA BOHU, KTERÝ SE SMILOVÁVÁ. Vždyť Písmo říká faraónovi: „Právě proto jsem tě ponechal, abych ukázal ve spojitosti s tebou svou moc a aby mé jméno bylo oznamováno po celé zemi.“  Smiluje se tedy, nad kým si přeje, ale koho si přeje, toho nechává, aby se zatvrdil.
Proto mi řekneš: „Proč ještě vyčítá? Kdo totiž odolal jeho výslovné vůli?“ Kdo tedy skutečně jsi, člověče, že odmlouváš Bohu? Opravdu řekne ztvárněná věc tomu, kdo ji ztvárnil: „Proč jsi mě tak udělal?“ Cože? Nemá hrnčíř autoritu nad hlínou, aby udělal z téže hroudy jednu nádobu pro čestné použití, jinou pro nečestné použití? " (Rimanum 9:14-21 )

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  daniely 10/7/2012, 16:29

lorak napsal:Mozna by nebylo spatne tuhle debatu uplne uzavrit a nechat kazdemu jeho svedomi at udela to o cem je sam presvedcen, ze je to v souladu s Bozi vuli.

Jj, věřím, že by se ti to líbilo. Very Happy Uzavřít, umlčet, zakázat všechno, co by mohlo ukazovat jiný pohled než jaký mají SJ.

Totéž chtěli udělat farizeové s Ježíšem. V Mr 3:22 dokonce čteme, jak daleko byli ochotni zajít: ,,Znalci Zákona, kteří přišli z Jeruzaléma, také říkali: Má Belzebuba a vyhání démony prostřednictvím panovníka démonů."
Přitom dobře věděli, že to není pravda, ale chtěli ho umlčet, protože se jeho slov báli.

daniely

Female Poeet p?íspivku : 378
Reputace : 0
Body : 381
Registration date : 03. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  lorak 10/7/2012, 16:53

daniely napsal:
lorak napsal:Mozna by nebylo spatne tuhle debatu uplne uzavrit a nechat kazdemu jeho svedomi at udela to o cem je sam presvedcen, ze je to v souladu s Bozi vuli.

Jj, věřím, že by se ti to líbilo. Very Happy Uzavřít, umlčet, zakázat všechno, co by mohlo ukazovat jiný pohled než jaký mají SJ.

Totéž chtěli udělat farizeové s Ježíšem. V Mr 3:22 dokonce čteme, jak daleko byli ochotni zajít: ,,Znalci Zákona, kteří přišli z Jeruzaléma, také říkali: Má Belzebuba a vyhání démony prostřednictvím panovníka démonů."
Přitom dobře věděli, že to není pravda, ale chtěli ho umlčet, protože se jeho slov báli.

Daniely mas snad pocit, ze ti nekdo brani, abys rekl, co chces rict ? Myslis si, ze tohle je jedine forum, kde lidi pomlouvaji verne Jezisovi nasledovniky v dnesni dobe znamych jako Jehovovych Svedku ?

Ten kto chce pravdu umlcet se dopousti nasilneho chovani. Od JS se niceho podobneho bat nemusis. Velmi dobre vedi, ze laska k Bohu Jehovovi a k bliznym je pro jejich schvaleny stav velmi dulezitou veci a podle toho i konaji kdyz jsou oddeleny od tohoto sveta.

Tento svet co patri panovi tohoto sveta (Satanovi) je prave proto nenavidi. Tohle se vubec nezmeni dokud sam Jehova skrze sveho syna Jezise Krista - POMAZANEHO neodstrani tenhle svet a lidi co neposlouchaji Boha, odporuji PRAVDE a berou spravedlnost do vlastnich rukou cim vlastne projevuji nedostatek viry v Jehovovho POMAZANEHO.

"Prosím tě, ne abys je vzal ze světa, ale abys nad nimi bděl kvůli tomu ničemnému. Nejsou částí světa, právě jako já nejsem částí světa. Posvěť je pravdou; tvé slovo je pravda. Právě jako ty jsi mě vyslal do světa, také já jsem je vyslal do světa. A posvěcuji se v jejich prospěch, aby také oni byli posvěceni pravdou.
Prosím nejen za ně, ale také za ty, kdo ve mne uvěří skrze jejich slovo..." (Jan 17:15-20 )

"děkovali OTCI, který vás učinil vhodnými k účasti na dědictví svatých ve světle.
Osvobodil nás z autority tmy a přenesl nás do království Syna své lásky, jehož prostřednictvím máme propuštění výkupným, odpuštění svých hříchů." (Kolosanum 1:12-14 )

Daniely tesis sa spolu s kazdym vernym krestanom, ze Boh robi vsetky veci nove aj vratane premeny nasho srdca ?

Modlis sa posvatenie BOZIEHO MENA, PRICHOD BOZIEHO KRALOVSTVA aj o to, aby sa diala BOZIA VOLA ako v NEBI tak aj na ZEMI ?

"Jsou však nová nebesa a nová země, které očekáváme podle jeho slibu, a v těch bude přebývat spravedlnost." 2 Petra 3:13

See Yourself When All Is New
http://goo.gl/hqvuZ

Rob pre podporu tych veci o ktore sa modlis a prosis Boha vsetko, co mozes podobne ako sa o to z celeho srdca na celej Zemi usiluju aj Jehovovi Svedkovia.

Jehovah's Witnesses are preaching to all mankind and nation
https://www.youtube.com/watch?v=W23VqxNkRWE

"A tato dobrá zpráva o království se bude kázat po celé obydlené zemi na svědectví všem národům; a potom přijde konec." (Matous 24:14 )

"Potom řekl svým učedníkům: „Ano, žeň je veliká, ale dělníků je málo. Proste proto Pána žně, aby vyslal dělníky na svou žeň.“" (Matous 10:37 )

Pripojis sa k tym, co s pozehnanim od Jehovu skrze Jezisa Krista mozu dosiahnut zaslubenu krajinu ?

A Victory Song
http://goo.gl/M9GtU

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  daniely 10/7/2012, 17:14

O uzavření diskuze jsi mluvil ty, nevím proč tolik zbytečných slov okolo.

daniely

Female Poeet p?íspivku : 378
Reputace : 0
Body : 381
Registration date : 03. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  lorak 10/7/2012, 17:38

daniely napsal:O uzavření diskuze jsi mluvil ty, nevím proč tolik zbytečných slov okolo.

A co takove by se stalo daniely i kdyby tahle diskuse mela skoncit ?

"Dělání mnoha knih není konec, a mnoho se [jim] oddávat je únavné pro tělo.
Všechno bylo vyslechnuto, [a] závěr věci je: Boj se [pravého] Boha a dodržuj jeho přikázání. To je totiž celý [závazek] člověka. Vždyť [pravý] Bůh sám přivede dílo každého druhu na soud, pokud jde o každou utajenou věc, ať je dobrá, nebo špatná." (Kazatel 11:12,13 )

Vidis sam, ze Administrator to uz sam nestiha a nejspis neni nikoho, kto by mu s tim chtel pomoct.

Lepsi by i tak bylo, aby to o cem se pise skutecne slouzilo ke slave a chvale jedineho praveho Boha Jehovu a ne k oslave lidi.

Myslis, ze se tady na tyhle debate na tom nekdy lidi shodnou a zacnou spolecne oslavovat JEHOVU ?

Maji zajem lidi delat to, co smeruje k nesobecke laske a buduje to jine lidi ?

Nejsem tady dlouho a poznal sem tu hodne lidi, ktory o sobe pisi, ze jsou dnes byvalymi JS. Verim, ze az pujdou vuci JEHOVOVI touto cestou „[Buď] skromný, když chodíš se svým Bohem.“ (MICHEÁŠ 6:8 ), tak jeste stale mohou najit prizen v jeho ocich a pozehnani co je povede k spravnemu rozhodnuti i ceste kde mohou skutecne pomoct a podporit sve milovane bratry a sestry, ktere opustili pro vlastni slabost a mozno i pro slabost jinych lidi a nedokazali se smirit a odpustit tak, aby jejich srdce bylo i nadale vedeno laskou - predevsim k JEHOVI, ale i k bliznym.

Pavel pod vedenim Boziho ducha napsal tyhle slova.

"Někteří ovšem kážou KRISTA ze závisti a soupeření, ale jiní také z dobré vůle...ti první to dělají ze svárlivosti, ne z čisté pohnutky"
Filipanum 1:15,17

"Ti druzí veřejně oznamují KRISTA z lásky"
Filipanum 1:16

Apostol Pavel to uzavrel temito slovami.

"Co na tom? [Nic,] jedině to, že každým způsobem, ať předstíraně, nebo pravdivě, je Kristus veřejně oznamován, a z toho se raduji...Vždyť v mém případě žít je Kristus, a zemřít zisk....Jen se chovejte způsobem hodným dobré zprávy o KRISTU, abych, ať již přijdu a uvidím vás, nebo budu nepřítomen, slyšel o tom, co se vás týká, že stojíte pevně v jednom duchu, jako jedna duše zápasíte bok po boku za víru v dobrou zprávu a v žádném ohledu se nelekáte svých odpůrců. Právě to je pro ně důkazem zničení, ale pro vás záchrany; a toto [znamení] je od Boha" (Filipanum 1:21,27,28 )

Kez by kazdeho vedla laska kdyz oznamuje Jezise jako JEHOVOVEHO POMAZANEHO - KRISTA. Je to ta najlepsi cesta k nasemu nebeskemu OTCI BOHU JEHOVOVI.

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  daniely 10/7/2012, 17:56

Tak přemýšlím, jestli sis nedal za cíl zaplevelit toto fórum nesrozumitelnými úvahami... Question Chci věřit, že to děláš z upřímnosti, ale musím říct, že už většinu tvých komentářů nedočítám a jestli budeš pokračovat ve stejném duchu, přestanu je číst úplně.
Přeji ti otevřenou mysl a ať je Pán s tebou flower

daniely

Female Poeet p?íspivku : 378
Reputace : 0
Body : 381
Registration date : 03. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  lorak 10/7/2012, 18:35

daniely napsal:Tak přemýšlím, jestli sis nedal za cíl zaplevelit toto fórum nesrozumitelnými úvahami... Question Chci věřit, že to děláš z upřímnosti, ale musím říct, že už většinu tvých komentářů nedočítám a jestli budeš pokračovat ve stejném duchu, přestanu je číst úplně.
Přeji ti otevřenou mysl a ať je Pán s tebou flower

Daniely, co je na mojich slovach nesrozumitelne ?

Jak se rozhodnes je samozrejme na tobe.

"A začal jsem slyšet Jehovův hlas, jak říká: „Koho pošlu a kdo pro nás půjde?“ A přistoupil jsem k tomu, abych řekl: „Tady jsem! Pošli mě.“ A přikročil k tomu, aby řekl: „Jdi a řekneš tomuto lidu: ‚Slyšte znovu a znovu, ale nerozumějte; a vizte znovu a znovu, ale nezískejte žádné poznání.‘ Učiň srdce tohoto lidu nevnímavým, a jejich uši, ty učiň nepřístupnými, a oči, ty jim zalep, aby svýma očima neviděli a svýma ušima neslyšeli a aby jejich vlastní srdce neporozumělo a aby se opravdu neobrátili zpět a nezískali si uzdravení.“" (Izaias 6:8-10 )

Jezis to delal stejne.

"Kdokoli totiž má, tomu bude dáno více a bude mít hojnost, ale kdo nemá, tomu bude vzato i to, co má. Proto k nim mluvím v podobenstvích, protože hledí a hledí marně, slyší a slyší marně, ani smysl toho nechápou; a plní se na nich Izajášovo proroctví, které říká: ‚Slyšením uslyšíte, ale smysl toho rozhodně nepochopíte; a pohlédnete a budete hledět, ale rozhodně neuvidíte. Vždyť srdce těchto lidí se stalo nevnímavým a ušima slyšeli bez odezvy a zavírali oči, aby nikdy očima neviděli a ušima neslyšeli a aby smysl toho nepochopili svým srdcem a neobrátili se zpět, a já je neuzdravil.‘" (Matous 13:12-15 )

At se stane vule meho nebeskeho OTCE BOHA JEHOVU.

"těm druhým vůní vycházející ze smrti k smrti"
(2 Korintanum 2:14-17 ) (Hebrejcům 5:11) (Římanům 1:28)

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  daniely 10/7/2012, 19:10

lorak napsal:
Daniely, co je na mojich slovach nesrozumitelne ?

Promiň, ale téměř všechno. Nevím, jak bych mohla porozumět smyslu tvých komentářů, když sem většinou vkládáš biblické verše bez ladu a skladu. Pokud jimi chceš podpořit nějakou myšlenku, tak by bylo dobré ji k těm veršům připsat. A někdy je méně více.

Jsme na vlákně dotazy, neměli bychom zde zabírat místo diskuzí na téma, srozumitelnost a nesrozumitelnost tvých příspěvků. Pokračovat můžeme někde jinde, souhlasíš?

daniely

Female Poeet p?íspivku : 378
Reputace : 0
Body : 381
Registration date : 03. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  lorak 10/7/2012, 19:33

daniely napsal:
lorak napsal:
Daniely, co je na mojich slovach nesrozumitelne ?

Promiň, ale téměř všechno. Nevím, jak bych mohla porozumět smyslu tvých komentářů, když sem většinou vkládáš biblické verše bez ladu a skladu. Pokud jimi chceš podpořit nějakou myšlenku, tak by bylo dobré ji k těm veršům připsat. A někdy je méně více.

Jsme na vlákně dotazy, neměli bychom zde zabírat místo diskuzí na téma, srozumitelnost a nesrozumitelnost tvých příspěvků. Pokračovat můžeme někde jinde, souhlasíš?

OK souhlasim Daniela.

Preji si, aby si skutecne nejen ty, ale vsichni, co mozna nejvic porozumeli tomu kdyz cituji PISMO a nedavam k tomu zadny komentar. I tohle, co takhle delam ma svuj vyznam. Neoslavuji tu sam sebe, ale oznamuji slovo, co je od naseho milujiciho nebeskeho Otce. Komu je dano spravne tomu porozumet proc sem dany citat v debate uvedl, tak ten to urcite pochopi.

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  gari 10/7/2012, 20:06

Loraku, tak sem rovnou zkopíruj celou Bibli a budeš mít klid. Very Happy

gari

Male Poeet p?íspivku : 589
vztah k organizaci : mnoho let aktivní SJ, pak velké zklamání a odchod
Reputace : 1
Body : 589
Registration date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  Alea 10/7/2012, 20:58

daniely napsal:Tak přemýšlím, jestli sis nedal za cíl zaplevelit toto fórum nesrozumitelnými úvahami... Question Chci věřit, že to děláš z upřímnosti, ale musím říct, že už většinu tvých komentářů nedočítám a jestli budeš pokračovat ve stejném duchu, přestanu je číst úplně.
Přeji ti otevřenou mysl a ať je Pán s tebou flower

Milá Danielko, mluvíš mi z duše. Počínaje dneškem úderem této hodiny jsem se tak také rozhodla. Je hezké, že se nezávisle na sobě tak pěkně shodneme.... sunny
Alea
Alea

Female Poeet p?íspivku : 799
vztah k organizaci : narozená jako SJ, pár let průkopnice, nyní v ranách Kristových a u jeho srdce
Reputace : 1
Body : 865
Registration date : 14. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  lorak 11/7/2012, 06:37

gari napsal:Loraku, tak sem rovnou zkopíruj celou Bibli a budeš mít klid. Very Happy

Gari to není nutne. Moji odpoved najdes v predchazejicich prispevcich.

Jezis taky hodne veci rikal v podobenstvym a taky casto citoval Pismo, ale ne vzdycky a ne kazdemu vysvetloval vyznam tech slov, ktore z PISMA citoval. Casto nekterym lidem polozil jenom otazku a dale uz vyznam toho na co se je zeptal nevysvetloval. Priklad.

"Zatímco byli farizeové shromážděni, Ježíš se jich zeptal: „Co si myslíte o KRISTU? Čí je syn?“ Řekli mu: „Davidův.“ Řekl jim: „Jak to, že ho potom David pod inspirací nazývá ‚Pánem‘, když říká: ‚Jehova řekl mému Pánu: „Posaď se po mé pravici, dokud nedám tvé nepřátele pod tvé nohy“‘? Jestliže ho tedy David nazývá ‚Pánem‘, jak je jeho synem?“ A nikdo nebyl schopen mu slovem odpovědět a nikdo se od toho dne neodvážil dále se ho vyptávat." (Matouš 22:41-46 )

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  lorak 11/7/2012, 06:40

Alea napsal:(daniely) ... Je hezké, že se nezávisle na sobě tak pěkně shodneme.... sunny

(2 Timoteovi 4:2-5 ) I love you

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  Jiří Brei 15/7/2012, 14:02

Ahoj Admine,

jsem zklamán Tvým přístupem k Tomuto fóru. Když zde mnozí, včetně mně požadovali, aby jsi Transylvánci zamezil přístup na fórum, nereagoval jsi. Místo toho jsi (podle mého názoru zcela svévolně a bez elementární snahy cokoliv vysvětlit) uzavřel dvě témata (Oliva a Ezechielův chrám ) ze sekce Bible a křesťanství, na kterých se diskutovalo o Bibli a křesťanství, včetně pohledu Svědků Jehovových. Velmi silně mi to připomíná praktiky Svědků Jehovových, které jsem zažíval do svého vyloučení v roce 1999. Pro mne se tím pouze potvrdilo, že to, co v době Jeremjáše platilo pro mnohé jeho současníky, platí i dnes pro mnohé současné i bývalé Svědky Jehovovy, včetně těch, kteří se tváří, že těm současným Svědkům chtějí pomáhat a vytvářet pro ně prostor svobody: "Může Kušita změnit svou kůži nebo levhart své skvrny" (Jer 13:23 Překlad nového světa).

S touhou po svobodě
Jiří Brei
Jiří Brei
Jiří Brei

Male Poeet p?íspivku : 582
Reputace : 1
Body : 488
Registration date : 09. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  Admin 15/7/2012, 14:44

Jiří Brei napsal:Ahoj Admine,

jsem zklamán Tvým přístupem k Tomuto fóru. Když zde mnozí, včetně mně požadovali, aby jsi Transylvánci zamezil přístup na fórum, nereagoval jsi. Místo toho jsi (podle mého názoru zcela svévolně a bez elementární snahy cokoliv vysvětlit) uzavřel dvě témata (Oliva a Ezechielův chrám ) ze sekce Bible a křesťanství, na kterých se diskutovalo o Bibli a křesťanství, včetně pohledu Svědků Jehovových. Velmi silně mi to připomíná praktiky Svědků Jehovových, které jsem zažíval do svého vyloučení v roce 1999. Pro mne se tím pouze potvrdilo, že to, co v době Jeremjáše platilo pro mnohé jeho současníky, platí i dnes pro mnohé současné i bývalé Svědky Jehovovy, včetně těch, kteří se tváří, že těm současným Svědkům chtějí pomáhat a vytvářet pro ně prostor svobody: "Může Kušita změnit svou kůži nebo levhart své skvrny" (Jer 13:23 Překlad nového světa).

S touhou po svobodě
Jiří Brei

Ahoj Jirko,
promiň, snažil jsem se to vysvětlit zde: https://straznavez.forumczech.com/t709-omluva-vsem
Omlouvám se zpětně i Tobě, protože jsi byl také na indexu Transylvánce.
Zdá se, že to Transylvánec vyřešil sám tím, že odešel. Teď už je pozdě ho blokovat.
Ta dvě fóra jsem uzavřel s vysvětlením, aby zůstalo archivováno jednání diskutujících (a už to nikdo nemohl měnit) - viz: https://straznavez.forumczech.com/t657p60-ezechieluv-chram-ezechiel-kap-40-48#45796 .
Není přece problém založit nová vlákna a pokračovat v diskuzi na daná témata ...

Stále platí moje nabídka na poskytnutí moderátorských práv.

M

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  Jiří Brei 15/7/2012, 15:02

Ahoj Admine,

děkuji za Tvojí rychlou a příjemnou reakci. Tvému vysvětlení rozumím a chápu ho. Omlouvám se za svoje emotivní slova a unáhlené odsuzování. Mně prostě mnohá témata zde pomáhají znovu promýšlet věcech, o kterých jsem si myslel, že jsem jim již porozumněl a rád bych v nich pokračoval. Kdyžtak založím nějaká jejich pokračování. Alespoň pro me, bývalého Svědka Jehovova, toto fórum plní funkci, pro které bylo založeno - pomáhá mi orientovat se v Bibli, křesťanství a díky Martinovi i v židovství. Ani mně se však nedaří odstraňovat mojí kušitskou kůži a levhartí skvrny. Vždycky, když si říkám, že začínají mizet, objeví se znovu. Transylvánec to má možná ještě o dost těžší. Nejsem pro umlčování kohokoli, ale také mne život naučil, že mají existovat určité meze. Máš zde tedy nelehkou úlohu a budu rád, když nalezneš čas k tomu, abys ji mohl i nadále plnit. Mně to zatím moje povinnosti v tomto světě nedovolují. Přijmy tedy, prosím, mojí omluvu.

S úctou
Jirka
Jiří Brei
Jiří Brei

Male Poeet p?íspivku : 582
Reputace : 1
Body : 488
Registration date : 09. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  lorak 15/7/2012, 15:54

Jiří Brei napsal:Ahoj Admine,

děkuji za Tvojí rychlou a příjemnou reakci. Tvému vysvětlení rozumím a chápu ho. Omlouvám se za svoje emotivní slova a unáhlené odsuzování. Mně prostě mnohá témata zde pomáhají znovu promýšlet věcech, o kterých jsem si myslel, že jsem jim již porozumněl a rád bych v nich pokračoval. Kdyžtak založím nějaká jejich pokračování. Alespoň pro me, bývalého Svědka Jehovova, toto fórum plní funkci, pro které bylo založeno - pomáhá mi orientovat se v Bibli, křesťanství a díky Martinovi i v židovství. Ani mně se však nedaří odstraňovat mojí kušitskou kůži a levhartí skvrny. Vždycky, když si říkám, že začínají mizet, objeví se znovu. Transylvánec to má možná ještě o dost těžší. Nejsem pro umlčování kohokoli, ale také mne život naučil, že mají existovat určité meze. Máš zde tedy nelehkou úlohu a budu rád, když nalezneš čas k tomu, abys ji mohl i nadále plnit. Mně to zatím moje povinnosti v tomto světě nedovolují. Přijmy tedy, prosím, mojí omluvu.

S úctou
Jirka

"Především mějte jeden k druhému vřelou lásku, protože láska přikrývá množství hříchů...Milovaní, nebuďte zmateni požárem mezi vámi, který se vám děje jako zkouška, jako by vás postihlo něco podivného...Je totiž ustanovený čas, aby soud začal od Božího domu. Jestliže začíná nejprve od nás, jaký bude konec těch, kdo nejsou poslušni Boží dobré zprávy?...Tedy ať také ti, kdo trpí v souladu s Boží vůlí, nadále svěřují své duše věrnému Stvořiteli, zatímco činí dobro." (1. Petra 4:8,12,17,19 )

"Nebuďte nikomu dlužni ani jedinou věc kromě toho, abyste jeden druhého milovali; neboť kdo miluje svého bližního, naplnil zákon. Vždyť [sbírka zákona]: „Nedopustíš se cizoložství, nezavraždíš, nebudeš krást, nebudeš chtivý“ a jakékoli jiné přikázání, které existuje, je shrnuto v tomto slově, totiž: „Budeš milovat svého bližního jako sám sebe.“ Láska nepůsobí bližnímu zlo; proto je láska naplněním zákona." (Rimanum 13:8-10 )

"Účelem tohoto pověření je skutečně láska z čistého srdce a z dobrého svědomí a z víry bez pokrytectví. Tím, že se od toho jistí lidé odchýlili, odbočili k planému povídání a chtějí být učiteli zákona, avšak nechápou ani to, co říkají, ani to, co silně prosazují.
Nyní víme, že Zákon je znamenitý za předpokladu, že se s ním zákonně zachází, s vědomím toho, že zákon není vyhlášen pro spravedlivého, ale pro nezákonné a nepoddajné, bezbožné a hříšníky, pro ty, jimž chybí milující laskavost, a pro neposvátné, vrahy otců a vrahy matek, zabijáky, smilníky, muže, kteří leží s muži, únosce, lháře, křivopřísežníky, a [pro] cokoli jiného, co odporuje zdravému učení podle slavné dobré zprávy šťastného Boha, která mi byla svěřena. (...Kristus je konec Zákona Rim 10:1-4)" (1 Timoteovi 1:5-11 )

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  Mezek 15/7/2012, 18:45

Loraku,toto je vlákno s názvem/ DOTAZY/pravděpodobně adminovi.
Mezek
Mezek

Male Poeet p?íspivku : 526
Age : 67
vztah k organizaci : vlastním jménem Zdeněk Nygrýn
Reputace : 0
Body : 507
Registration date : 15. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  lorak 15/7/2012, 19:17

Mezek napsal:Loraku,toto je vlákno s názvem/ DOTAZY/pravděpodobně adminovi.

OK. Tak to kdyz tak muzu ja sam nebo i on prenest do temy o ktore se tu ted bavil s Jirkem.

Az sem tu teda neco uvadl spatne, tak se za to omlouvam.

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty soukromá zpráva

Příspěvek  Eliška 30/7/2012, 19:56

Dnes mi přišlo upozornění na novou soukromou zprávu, ale ve schránce žádná nová nebyla. Pokud jste mi někdo psal, napište prosím znovu.
Díky Eliška

Eliška

Poeet p?íspivku : 434
Reputace : 3
Body : 237
Registration date : 12. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  jája 31/7/2012, 07:30

Eliško, asi jsi klikla na reklamu, co nám na liště bliká všem.

jája

Poeet p?íspivku : 680
vztah k organizaci : odejitý
Reputace : 6
Body : 596
Registration date : 23. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  Eliška 31/7/2012, 07:57

Jájo, díky moc za vysvětlení!

Přeji Ti " Milost ..a pokoj od Toho, který jest a který byl a který přichází,
i od sedmi duchů, kteří jsou před jeho trůnem,
a od Ježíše Krista, jenž je věrný svědek, prvorozený z mrtvých a
vládce králů země (Zjevení Janovo 1:4,5)

Eliška Very Happy



Eliška

Poeet p?íspivku : 434
Reputace : 3
Body : 237
Registration date : 12. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Dotazy - Stránka 7 Empty Re: Dotazy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru