Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prospěch z Inspirovaného záznamu ,,BIBLE"

3 posters

Goto down

Prospěch z Inspirovaného záznamu ,,BIBLE" Empty Prospěch z Inspirovaného záznamu ,,BIBLE"

Příspěvek  Pollypus 1/10/2011, 00:44

Zdravím čtenáře tohoto fóra.....

Necháme li působit Bibli ve svém životě,studiem božího slova které vykonává moc,silou ke spravedlivosti,novou osobností,síla která podněcuje naší mysl a spoustu vlastností na které člověk pracuje s pomocí Boží.

Je tu spoustu čtenářů který se určitě nekolikrát v týdnu podívaj do knihy ,,Bible"
A jsem tomu velmi rád tato kniha totiž má své opodstatnění v životě Lidském
jinak by tomu ani být nemohlo
Sám totiž Bůh chtěl po celou tu dobu co tu člověk jest aby se tímto vodítkem,,Bible"řídil
Rád si přečtu Vaše příspěvky.

Pollypus

Male Poeet p?íspivku : 74
Reputace : 0
Body : 92
Registration date : 14. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Prospěch z Inspirovaného záznamu ,,BIBLE" Empty Len tak pre zaujímavosť... čo je v skutočnosti potrat

Příspěvek  bubu 20/10/2011, 17:29

Znepokojená žena s dieťaťom v rukách šla za gynekológom a povedala:

"Doktor, mám vážny problém a naliehavo potrebujem vašu pomoc! Moje dieťa nemá ešte ani rok a znovu som tehotná. Nechcem mať deti tak rýchlo za sebou."

A tak doktor povedal: "Dobre, čo teda chcete aby som spravil?"

Žena odpovedala: "Chcem, aby ste zastavili moje tehotenstvo, a počítam s vami že mi pomôžete."

Doktor sa zamyslel a po chvíľke ticha jej odpovedal: "Myslím, že mám pre vás lepšie riešenie. Je to menej nebezpečné aj pre vás."

Žena sa usmiala, mysliac si, že doktor príjme jej žiadosť.

Potom pokračoval: "Aby ste sa teda nemuseli starať o dve deti v rovnakom čase, zabijeme to, čo máte v rukách. Takto si môžete aj odpočinúť predtým, než sa narodí druhé. Ak chceme zabiť jedno z noch, nezáleží teda ktoré. Nebude to ani risk pre vaše telo ak zabijeme to, čo máte v rukách."

Mladá slečna sa vydesila a povedala: "Nie doktor! To je strašné! Zabiť dieťa, to je zločin!"

"Súhlasim" odpovedal doktor. "Avšak vyzerali ste byť rozhodnutá, tak som si myslel, že by to bolo najlepšie riešenie."

Doktor sa po vyjadrení svojho názoru pousmial.

Presvedčil mamičku, že nieje rozdiel v zabití už narodeného dieťaťa a zabitím toho, čo je ešte v lone. Zločin je to ten istý.

bubu

Male Poeet p?íspivku : 154
Reputace : 0
Body : 154
Registration date : 24. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Prospěch z Inspirovaného záznamu ,,BIBLE" Empty Re: Prospěch z Inspirovaného záznamu ,,BIBLE"

Příspěvek  witness 20/10/2011, 23:22

Bubu,
nevšiml jsem si, že by někdo zde na fóru zpochybňoval
Boží názor na potrat, tak proč tento příběh?
Mělo to poučit nebo pobavit?

Možná jsi spíše měl uvést příběh, kdy
volaká ,,mamička´´ v zajetí VRO nechá své dítě raději vykrvácet,
než by mu podala transfuzi.
To jsou mnohem smutnější a tragičtější příběhy než potrat, to mi věř.

witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Prospěch z Inspirovaného záznamu ,,BIBLE" Empty Re: Prospěch z Inspirovaného záznamu ,,BIBLE"

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru