Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravidla fóra

+4
jája
lorak
zbysek
Alea
8 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Pravidla fóra  Empty Pravidla fóra

Příspěvek  Alea 27/8/2012, 22:06

Ráda bych upozornila všechny nepřiměřeně a nenávistně reagující SJ jako je kasatymyr a lorak, že jejich příspěvky budou v takovém případě mazány a bude jim sem zamezen přístup. Píšete tu o lásce, tak se podle toho chovejte. Toto fórum je přednostně určeno pro bývalé SJ a stávající SJ, kteří potřebují pomoc. Ti co mají ve všem jasno mohou jít. Nepotřebujeme tady HLÁSNÉ TROUBY VRO, můžeme si to sami přečíst ve Strážné věži.

Kdo bude napadat ostatní a projevovat zde svou nenávist, nemá tady co dělat. TOTO JE POSLEDNÍ VAROVÁNÍ.
Alea
Alea

Female Poeet p?íspivku : 799
vztah k organizaci : narozená jako SJ, pár let průkopnice, nyní v ranách Kristových a u jeho srdce
Reputace : 1
Body : 865
Registration date : 14. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra  Empty Re: Pravidla fóra

Příspěvek  zbysek 27/8/2012, 22:23

Vítej, nová adminko. Smile

zbysek

Male Poeet p?íspivku : 4242
vztah k organizaci : bývalý - 6 let
Reputace : 6
Body : 3484
Registration date : 16. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra  Empty Re: Pravidla fóra

Příspěvek  lorak 28/8/2012, 01:55

Alea napsal:Ráda bych upozornila všechny nepřiměřeně a nenávistně reagující SJ jako je kasatymyr a lorak, že jejich příspěvky budou v takovém případě mazány a bude jim sem zamezen přístup. Píšete tu o lásce, tak se podle toho chovejte. Toto fórum je přednostně určeno pro bývalé SJ a stávající SJ, kteří potřebují pomoc. Ti co mají ve všem jasno mohou jít. Nepotřebujeme tady HLÁSNÉ TROUBY VRO, můžeme si to sami přečíst ve Strážné věži.

Kdo bude napadat ostatní a projevovat zde svou nenávist, nemá tady co dělat. TOTO JE POSLEDNÍ VAROVÁNÍ.

Aleo snazis se snad tady nekomu nahnat strach, aby se bal napsat pravdu a to co si uprimne mysli. Aby se bal napsat o tom o cem je presvedcen na zaklade viry, kterou ma ve svem srdci a vi si ji taky obhajit i ucenim Boziho slova ?

Bojis se mocneho a bazen vzbuzujiciho jmena naseho nebeskeho OTCE BOHA JEHOVU ?

Moji odpoved na tyhle tvoje slova uz sem napsal v tomhle vlakne.

https://straznavez.forumczech.com/t714p120-nauky-sj-ktere-nejsou-zalozeny-na-bibli#47780

Vim, ze se blizi cas kdy uz vas opustim a budete tu mit opet svoji falesnou lasku, ktera nijak neni uprimna vzhledem k uceni od naseho milujiciho nebeskeho Otce a neprinasi cest ani nasemu PANOVI JEZISOVI KRISTOVI.

"[Vaše] láska ať je bez pokrytectví. Ošklivte si, co je ničemné, lněte k tomu, co je dobré." (Rim 12:9)

"Nemyslete si, že jsem přišel uvést na zemi pokoj; nepřišel jsem uvést pokoj, ale meč." (Matous 10:34)

"I když jsem vás tedy rozesmutnil svým dopisem, nelituji toho. I když jsem toho nejprve litoval (vidím, že vás ten dopis rozesmutnil, ačkoli jen na malou chvíli), nyní se raduji, ne proto, že jste pouze zesmutněli, ale protože jste zesmutněli k pokání; vždyť jste byli bohabojně zesmutnělí, abyste v ničem neutrpěli škodu kvůli nám. Bohabojný smutek totiž působí pokání k záchraně, čehož se nemá litovat; ale smutek světa plodí smrt. Vždyť pohleďte, právě to, že jste bohabojně zesmutnělí, jak velkou opravdovost to ve vás zplodilo, ano, vaše očištění, ano, rozhořčení, ano, strach, ano, touhu, ano, horlivost, ano, nápravu křivdy! V každém ohledu jste se projevili v této záležitosti jako cudní. Ačkoli jsem vám napsal, jistě jsem to neudělal ani kvůli tomu, který ukřivdil, ani kvůli tomu, kterému bylo ukřivděno, ale aby vaše opravdovost vůči nám vyšla mezi vámi najevo před zrakem Boha." (2 Korintanum 7:8-12)

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra  Empty Re: Pravidla fóra

Příspěvek  jája 28/8/2012, 09:27

loraku, dokážeš odhadnout čas, kdy nás opustíš? Nebo ho zažije generace 1914?

jája

Poeet p?íspivku : 680
vztah k organizaci : odejitý
Reputace : 6
Body : 596
Registration date : 23. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra  Empty Re: Pravidla fóra

Příspěvek  lorak 28/8/2012, 10:59

jája napsal:loraku, dokážeš odhadnout čas, kdy nás opustíš? Nebo ho zažije generace 1914?

Odpoved najdes v Mat 24:36.

Proc se na to ptas Jajo. Vis jaka je Bozi vule. Proc podle toho nekonas a proc dovolujes, aby do tveho srdce vesla pycha pro slabost jinych lidi i pro tvou vlastni slabost ? Proc misto toho, abys citil nenavist a zlobu vuci spatnemu chovani, co je v rozporu s Bozi vuli, se zlobis na moje dobre minena slova a karani ? Proc i ty sam necinis pokani za svych mrtvych skutku a nehledas cestu zmireni s jedinym pravym Bohem Jehovem o kterem rikas, ze ho takto uctivas ? (Hab 2:1-4)

Byl jsi starsim v krestanskem sboru. (2. Timoteovi 2:25)

Nechces i ty sam pomoct svym byvalym bratrum a sestram, aby lepe porozumeli Bozi vuli a prestali smilnit a uctivat falesneho boha a krista, kterym byli oklamani kdyz opustili naseho nebeskeho OTCE jedineho praveho BOHA JEHOVU co jediny je hoden prijmout uctivani vsech tvoru v nebi i na zemi vcetne sveho syna a naseho PANA JEZISE KRISTA ?


Naposledy upravil lorak dne 28/8/2012, 11:04, celkově upraveno 2 krát

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra  Empty Re: Pravidla fóra

Příspěvek  jája 28/8/2012, 11:03

loraku, to nebyla odpověď na mojí otázku. Kdy nás opustíš?

jája

Poeet p?íspivku : 680
vztah k organizaci : odejitý
Reputace : 6
Body : 596
Registration date : 23. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra  Empty Re: Pravidla fóra

Příspěvek  lorak 28/8/2012, 11:05

jája napsal:loraku, to nebyla odpověď na mojí otázku. Kdy nás opustíš?

Jajo mas me rad a milujes me ? Ja te mam rad a miluji te. Kdyby to bylo jinak byl bych lhostejny k tomu abych sem prisel a snazil bych se pred tim utect jako Jonas.

Vim, ze mi sam Jehova da vedet, kdyz uz sem i nadale nemam chodit a mam tohle misto trvale opustit a zase mne posle na jine misto.

At se stane podle vule naseho nebeskeho Otce Boha Jehovu. (Jak 4:14,15)

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra  Empty Re: Pravidla fóra

Příspěvek  jája 28/8/2012, 11:19

loraku, upřímně, ty, kromě sebe, nemáš nikoho rád. Umíš jen poučovat a urážet. A takový lidi nemám rád, fakt. Mnohem bližší mi jsou ti, co mají jinej názor, ale respektujou i můj.
Tak kdyby ti dal Jehova na vědomí, že nás opustíš dneska, ať najdeš někoho, s kým si budeš rozumět. Přátele.
Se SJ se nestýkáš, ač se tu tváříš jako jejich zástupce, nás napadáš, nejsi ženatej... Nemáš to jednoduchý, ale nejsem psycholog, řešit to nebudu.

jája

Poeet p?íspivku : 680
vztah k organizaci : odejitý
Reputace : 6
Body : 596
Registration date : 23. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra  Empty Re: Pravidla fóra

Příspěvek  lorak 28/8/2012, 12:14

jája napsal:loraku, upřímně, ty, kromě sebe, nemáš nikoho rád. Umíš jen poučovat a urážet. A takový lidi nemám rád, fakt. Mnohem bližší mi jsou ti, co mají jinej názor, ale respektujou i můj.
Tak kdyby ti dal Jehova na vědomí, že nás opustíš dneska, ať najdeš někoho, s kým si budeš rozumět. Přátele.
Se SJ se nestýkáš, ač se tu tváříš jako jejich zástupce, nás napadáš, nejsi ženatej... Nemáš to jednoduchý, ale nejsem psycholog, řešit to nebudu.

Jajo na prvem miste je Bozi vule a laska k Jehovovi. To nekdy nejde moc dohromady s respektovanim nazoru a chovani jinych lidi, co vedome odporuji Bozi vuli. Nebylo by projevem skutecne lasky chvalit nekoho za chovani, kterym skodi sam sobe i dalsim lidem ve sve blizkosti.

Jajo ani apostol Pavel nebyl zenatej a taky i nekteri dalsi krestane a Bozi sluzebnici na tom byli stejne. Vidis v tom snad nejaky problem, ze clovek nehleda oddanost vuci zene, ale snazi se byt verne oddany a plne k dispozici svemu Bohu skrze Jezise Krista ?

Proc si myslis, ze se s SJ nestykam ? Kde jsi takovou vec vycetl. Nikdy jsem nenapsal, ze se s SJ vubec nestykam.

Kazneni neni napadani, ale to skutecne muze pochopit jen clovek, co skutecne oddane miluje Jehovu vic nez sam sebe.

Jajo jak rozumis temto slovum ?

"„Jestliže někdo přichází ke mně a nemá v nenávisti svého otce a matku a manželku a děti a bratry a sestry, ano, a dokonce svou vlastní duši, nemůže být mým učedníkem." (Lukáš 14:26)

"A když se někdo spravedlivý obrací od své spravedlnosti a skutečně činí bezpráví a já před něho položím kámen klopýtání, sám zemře, protože jsi ho nevaroval. Zemře pro svůj hřích a na jeho spravedlivé skutky, které činil, se nebude vzpomínat, ale jeho krev budu vyžadovat zpět z tvé vlastní ruky. A pokud jde o tebe, v případě, že jsi někoho spravedlivého varoval, že by spravedlivý neměl hřešit, a on opravdu nehřeší, zcela jistě bude žít dál, protože byl varován, a ty sám osvobodíš svou vlastní duši.“

A spočinula tam na mně Jehovova ruka a přistoupil k tomu, aby mi řekl: „Vstaň a vyjdi na údolní pláň, a tam s tebou budu mluvit.“ A tak jsem vstal a vyšel na údolní pláň, a pohleďme, stála tam Jehovova sláva, jako sláva, kterou jsem viděl u řeky Kebar, a padl jsem na tvář. Potom do mne vstoupil duch a přiměl mě postavit se na nohy, a začal ke mně mluvit a řekl mi:
„Pojď, zavři se ve svém domě. A pohleď, synu člověka, jistě na tebe vloží šňůry a svážou tě jimi, takže nebudeš moci vyjít do jejich středu. A jazyk, ten ti nechám přilnout k patru, a jistě oněmíš a nestaneš se jim mužem, který udílí kárání, protože jsou vzpurný dům. A až s tebou promluvím, otevřu ti ústa a řekneš jim: ‚Tak řekl Svrchovaný Pán Jehova.‘ Kdo slyší, ať slyší, a kdo od toho upustí, ať od toho upustí, protože jsou vzpurný dům." (Ezekiel 3:20-27)

Jajo urcite veci je tezke ti vysvetelovat kdyz me osobne neznas a nevis nic o tom jaky mam skutecne osobni vztah k jednotlivym bratrum a sestram ze sboru a to same plati i u jinych lidi ze sveta.

V urcitych vecech delas prilis unahlene zavery, ale sem rad, ze uprimne pises to, co si skutecne myslis.

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra  Empty Re: Pravidla fóra

Příspěvek  jája 28/8/2012, 12:22

To, že nemáš ženu není výtka, spíš konstatování, jak jsi na tom ve vztazích.
Co se týče stýkání se svědky, přidal jsi k tomu slovo "vůbec". Sám víš, že SJ MUSÍ bejt na všech SH.

jája

Poeet p?íspivku : 680
vztah k organizaci : odejitý
Reputace : 6
Body : 596
Registration date : 23. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra  Empty Re: Pravidla fóra

Příspěvek  lorak 28/8/2012, 12:39

jája napsal:To, že nemáš ženu není výtka, spíš konstatování, jak jsi na tom ve vztazích.
Co se týče stýkání se svědky, přidal jsi k tomu slovo "vůbec". Sám víš, že SJ MUSÍ bejt na všech SH.

Neplatilo to i pro Bozi sluzebniky v minulosti ? Jaka je ale cela pravda. Znas ji jajo. Vid priklad proroka Ezekiele a zamysli se taky nad zivotem proroka Eliase. Vis proc se lide spolu schazeji na shromazdenich ?

Je to skutecne vzdy ku prospechu, ze se taka vec deje ?

"Ale zatímco vám dávám tyto pokyny, nechválím vás, protože to není k lepšímu, ale k horšímu, že se scházíte. Především totiž slyším o tom, že mezi vámi existuje rozdělení, když se sejdete ve sboru; a do jisté míry tomu věřím." (1 Korintanum 11:17,18 )

Samozrejme takhle to nemusi byt v kazdem krestanskem sboru, ale jsou i takove sbory.

"A vybízím vás, bratři, prostřednictvím jména našeho Pána Ježíše Krista, abyste všichni mluvili souhlasně a nebylo mezi vámi rozdělení, ale abyste byli vhodně sjednoceni stejnou myslí a stejným myšlenkovým postupem." (1. Korinťanům 1:10 )

"Víru, kterou máš, měj ve shodě se sebou před zrakem Boha. Šťastný je ten, kdo se nevystavuje soudu tím, co schvaluje." (Rim 14:22)

"Někteří ovšem kážou KRISTA ze závisti a soupeření, ale jiní také z dobré vůle. Ti druzí veřejně oznamují KRISTA z lásky, neboť vědí, že jsem zde postaven k obhajobě dobré zprávy; ale ti první to dělají ze svárlivosti, ne z čisté pohnutky, neboť se domnívají, že [mi] v mých [vězeňských] poutech způsobí soužení. Co na tom? [Nic,] jedině to, že každým způsobem, ať předstíraně, nebo pravdivě, je Kristus veřejně oznamován, a z toho se raduji." (Filipanum 1:15-18)

"Všichni, kdo chtějí mít líbivý vzhled v těle, jsou ti, kdo se vás pokoušejí nutit k obřízce, jen aby nebyli pronásledováni pro mučednický kůl KRISTA, Ježíše. Vždyť ani ti, kteří se dávají obřezat, sami nedodržují Zákon, ale chtějí, abyste vy byli obřezáni, aby měli příčinu chlubit se vaším tělem." (Galatanum 6:12,13)

V nekterych krestanskych sborech je i takovato situace.

"Psal jsem něco sboru, ale Diotrefes, který má rád mezi nimi první místo, od nás nic nepřijímá s úctou. Proto, jestliže přijdu, připomenu jeho skutky, které dále koná, když o nás tlachá ničemnými slovy. S tím se také nespokojuje, ani sám bratry nepřijímá s úctou, a těm, kdo je chtějí přijmout, se v tom pokouší zabránit a vyhodit [je] ze sboru. Milovaný, nenapodobuj to, co je špatné, ale to, co je dobré. Kdo činí dobré, pochází od Boha. Kdo činí špatné, neviděl Boha." 3 Jana 9-11

"Účelem tohoto pověření je skutečně láska z čistého srdce a z dobrého svědomí a z víry bez pokrytectví." (1 Tim 1:5)

Neni to samozrejme duvod proto, abychom odesli z krestanskeho sboru.

Jajo, co si o tom myslis.

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra  Empty Re: Pravidla fóra

Příspěvek  Alea 28/8/2012, 23:08

lorak napsal:Aleo snazis se snad tady nekomu nahnat strach, aby se bal napsat pravdu a to co si uprimne mysli. Aby se bal napsat o tom o cem je presvedcen na zaklade viry, kterou ma ve svem srdci a vi si ji taky obhajit i ucenim Boziho slova ?

Nesnažím se nahnat strach. Říkám naprosto bez emocí, že pokud budeš pokračovat i nadále ve svých urážkách lidí, kteří mají jiný názor na SJ než Ty a napadat je, budeš sem mít zamezený přístup. Toť vše. Vem to na vědomí.
Alea
Alea

Female Poeet p?íspivku : 799
vztah k organizaci : narozená jako SJ, pár let průkopnice, nyní v ranách Kristových a u jeho srdce
Reputace : 1
Body : 865
Registration date : 14. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra  Empty Re: Pravidla fóra

Příspěvek  lorak 29/8/2012, 07:52

Alea napsal:
lorak napsal:Aleo snazis se snad tady nekomu nahnat strach, aby se bal napsat pravdu a to co si uprimne mysli. Aby se bal napsat o tom o cem je presvedcen na zaklade viry, kterou ma ve svem srdci a vi si ji taky obhajit i ucenim Boziho slova ?

Nesnažím se nahnat strach. Říkám naprosto bez emocí, že pokud budeš pokračovat i nadále ve svých urážkách lidí, kteří mají jiný názor na SJ než Ty a napadat je, budeš sem mít zamezený přístup. Toť vše. Vem to na vědomí.

Vubec nejhorsi veci je kdyz se zena snazi udelovat vedeni v otazkach viry (1 Timotejovi 2:11-14).

Aleo kdyz odmitam prijmou tvou obhajobu Rimsko katolicke cirkvi a jejiho odpadlickeho uceni vim, ze mne tu moc dlouho psat nenechas.


http://makrosvet.sk/?p=1487

Vim, ze prijde cas kdyz budu muset odejit. Satan zacina skutecne prebirat plnou moc i nad timto mistem, ktere mozna do urciteho casu skutecne bylo mistem, kde se mohli aspon nekteri lide dozvedet o urcitych vecech castecne PRAVDU, tak jak je zapsana v Bozim slove PRAVDY a bylo zde mozne odhalovat i FALESNE POMLUVY ODPADLIKU od cisteho krestanskeho uctivani, ktere patri vyhradne jen nasemu milujicimu nebeskemu OTCI od ktereho je VSECHNO (Mat 6:9,10; Jan 4:23; 2 Kor 5:18; 1 Kor 8:5,6;Jak 1:16-18) - jedinemu pravemu VECNEMU a NEJVYSSIMU Bohu JEHOVOVI skrze naseho PANA JEZISE KRISTA - Boziho Syna a prostrednika k nasemu Bohu - vykonavatele Bozi (OTCOVE) vule.

Nekajicnych odpadliku co, ale vedome odporuji poznane PRAVDE zjevene Bozim duchem je tu vic nez dost. Necekam teda od vas nic dobre.

PRAVDU o VSEMOHOUCIM A VECNEM BOHU JEHOVOVI vydavanou skrze Jezise Krista (Jan 17:3) a od jeho vernych nasledovniku (Jan 17:15-20,25,26; 2 Kor 5:18-21, 6:1-10;1 Tim 2:3-7; 1 Kor 8:4-7; Heb 8:1,2,6), ale i tak umlcet nemuzete.

BUH Jehova nas nebesky Otec i skutecny a pravy Jezis Kristus je silnejsi, jak ten vas falesny Pan, ktereho nespravne nazyvate Jezis Kristus. Skutecny Jezis Kristus tohoto falesneho Krista , ktereho uctivas i ty sama Aleo onedlouho znici (Mat 24:24; 2 Tes 2:8-12). Shodi do propasti a na dlouhou dobu umlci Satana Dabla, ktery svadi celou obydlenou zemi a ktery i ted stoji za falesnym Kristem. Pak jeste jednou Satana z propasti propusti, aby vyskousel vernost dokonalych lidi a pak bude uplne znicen i PAN vaseho falesneho Krista Satan Dabel se vsemi, co se stavi na odpor vuci Jehovovi a jeho pomazanemu a neposlouchaji a nechteji se podrobit Otcove - Bozi svate vuli. Vsichni lide zijici na zemi pak poznaji celou pravdu o Bohu i o Jezisi Kristovi, ktery je nasim skutecenym PANEM a KRALEM az kdyz se Jezis ujme moci v Bozim kralovstvi i nad Zemi a nastoli konani Bozi vule, nakonec se i sam podrobi svemu Otci BOHU a nas milujuci nebesky Otec BUH JEHOVA sa stane kazdemu vsim (1 Kor 15:24-28 ).

Kdyz me zablokujes a zacnes mazat me prispevky jen potvrdis tuto pravdu a to ke komu skutecne patris !

"Hadi, potomstvo zmijí,jak uprchnete před soudem gehenny? Proto hle, vysílám k vám proroky a moudré muže a ty, kteří veřejně poučují. Některé z nich zabijete a přibijete na kůl a některé z nich budete mrskat ve svých synagógách a pronásledovat z města do města, aby na vás přišla všechna spravedlivá krev vylitá na zemi, od krve spravedlivého Abela po krev Zecharjáše, syna Barachiášova, jehož jste zavraždili mezi svatyní a oltářem. Vpravdě vám říkám: To všechno přijde na tuto generaci.
Jeruzalém, Jeruzalém, jenž zabíjí proroky a kamenuje ty, kdo jsou k němu vysláni — jak často jsem chtěl shromáždit tvé děti, jako slepice shromažďuje svá kuřátka pod svá křídla! Ale vy jste to nechtěli. Pohleďte, váš dům je vám zanechán. Říkám vám totiž: Od nynějška mě již rozhodně neuvidíte, dokud neřeknete: ‚Požehnaný je ten, kdo přichází v Jehovově (JHVH) jménu!‘ (Jezisove slova - citace Žalmu 118:26 kde je pouzito Bozi jmeno JHVH)“" (Matous 23:33-39)


Naposledy upravil lorak dne 29/8/2012, 09:04, celkově upraveno 31 krát

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra  Empty Re: Pravidla fóra

Příspěvek  lorak 29/8/2012, 08:00

"Jak daleko mohou věci dojít pokud jde o slabost, zpustlost a nesolventnost ukázala jedna fáze v historii Říma v této době, téměř nepopsatelná fáze. Po rozpadu říše Karla Velikého zůstali papežové bez podpory a byli ohrožováni z Byzance a od Saracénů (kteří zabrali Sicílii) a tváří v tvář nezvladatelné římské šlechtě. Mezi nejmocnější z této šlechty patřily dvě ženy, Theodora a Marozia, matka a dcera, (9)[gibon] které postupně držely Andělský hrad, který Therophylact, patricijský manžel Theodory, získal spolu s většinou světské moci papeže. Tyto dvě ženy byly tak smělé, bezohledné a zpustlé, jak mohl být každý mužský kníže té doby aq jsou líčeny mužskými historiky, jako by byly desetkrát horší. Marozia chytila a uvěznila papeže Jana X (928), který záhy zemřel pod jejíma rukama. Její matka, Theodora, byla její milenkou. Marozia potom učinila ze svého nelegitimního syna papeže nazvaného Jan XI.

Po něm zaujal stolec sv. Petra její vnuk, Jan XII. Gibbonův výčet způsobů a mravů Jana XII je zalit červení a jedinou možností je uchýlit se dolů k latinským poznámkám. Tento papež, Jan XII, byl nakonec degradován německým císařem Ottou, potomkem nové dynastie, která následovala po Karlovcích a který přešel Alpy a došel do Itálie, aby byl v roce 962 korunován. Tvrdá kritika církve vypovídá o této fázi v její historii pornokracie.

Slovo „pornokracie“ zní mnohem hůře pro katolickou církev, než tomu bylo ve skutečnosti. Byla to velice málo kontroverzní záležitost, abychom byli spravedliví. Byl to čistě římský skandál a věřící v celém křesťanstvu asi nikdy neslyšeli slovo o této „pornokratické“ fázi. Šli za svými prostými náboženskými povinnostmi, jak tomu byli naučeni. Byla to doba, kdy nebylo snadné cestovat, a prakticky nikdo v desátém století nechodil do Říma ani neslyšel, co se tam dělo. Tato forma nátlaku měla přijít později."

Citace z dila Herberta George Wellsa - Crux Ansata (1943)
Z kapitoly VIII pod nazvem Období temna

http://jirisoler.wz.cz/cruxansata.html

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra  Empty Re: Pravidla fóra

Příspěvek  kasatymyr forse spain 29/8/2012, 15:06

Kdo vymazal bez varování některé mé příspěvky ? Nová katolická adminka Alea ? Aspon mě o tom mohla informovat před nebo po vymazání.
Ale co, stejně tady končím, bratr se kterým jsem začal u SJ studovat mi řekl, abych na odpadlickém foru nebyl, že mě to nebude povzbuzovat a posilovat. A měl pravdu.

kasatymyr forse spain

Male Poeet p?íspivku : 138
vztah k organizaci : svědkové Jehovovi spolu s Adventisty sedmého dne - Boží vyvolení.
Reputace : 0
Body : 138
Registration date : 06. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra  Empty Re: Pravidla fóra

Příspěvek  Alea 29/8/2012, 21:27

lorak napsal:Kdyz me zablokujes a zacnes mazat me prispevky jen potvrdis tuto pravdu a to ke komu skutecne patris !

Přestaň se vztekat. Jsi vážně horší než malé dítě. Názor na Tebe máme tady na fóru všichni stejný. Když nebudeš ostatním nadávat, nic mazat nemusím. Pokud nepřestaneš s urážkami, udělám to.
Alea
Alea

Female Poeet p?íspivku : 799
vztah k organizaci : narozená jako SJ, pár let průkopnice, nyní v ranách Kristových a u jeho srdce
Reputace : 1
Body : 865
Registration date : 14. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra  Empty Re: Pravidla fóra

Příspěvek  Alea 29/8/2012, 21:30

kasatymyr forse spain napsal:Kdo vymazal bez varování některé mé příspěvky ? Nová katolická adminka Alea ? Aspon mě o tom mohla informovat před nebo po vymazání.

Rozhodně to nebylo bez varování. Varovala jsem vás - ačkoli ne tak důrazně jako nyní - již celkem třikrát.

Při příchodu jste si měli přečíst pravidla fóra a obzvláště tyto pasáže:

1/ Vulgární slova, urážky, hanobení rasy, víry, národa či jakékoli porušování zákonů ČR nebude tolerováno.

3/ Fórum není také určeno k hrubému napadání osobní víry (tedy ani katolické) a osobního přesvědčení ostatních diskutujících.

5/ Tlačítko pro přidání odpovědi je zcela záměrně upraveno do podoby Přidat můj názor, aby si každý přispěvatel uvědomil, že v tomto diskusním fóru není majitelem pravdy, ale pouze svého názoru.

6/ Příspěvky nerespektující pravidla budou vymazány.

7/ Trvalým narušitelům může být zablokován přístup.

Tečka.
Alea
Alea

Female Poeet p?íspivku : 799
vztah k organizaci : narozená jako SJ, pár let průkopnice, nyní v ranách Kristových a u jeho srdce
Reputace : 1
Body : 865
Registration date : 14. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra  Empty Re: Pravidla fóra

Příspěvek  Styvi 30/8/2012, 14:36

Alea napsal:
kasatymyr forse spain napsal:Kdo vymazal bez varování některé mé příspěvky ? Nová katolická adminka Alea ? Aspon mě o tom mohla informovat před nebo po vymazání.

Rozhodně to nebylo bez varování. Varovala jsem vás - ačkoli ne tak důrazně jako nyní - již celkem třikrát.

Při příchodu jste si měli přečíst pravidla fóra a obzvláště tyto pasáže:

1/ Vulgární slova, urážky, hanobení rasy, víry, národa či jakékoli porušování zákonů ČR nebude tolerováno.

3/ Fórum není také určeno k hrubému napadání osobní víry (tedy ani katolické) a osobního přesvědčení ostatních diskutujících.

5/ Tlačítko pro přidání odpovědi je zcela záměrně upraveno do podoby Přidat můj názor, aby si každý přispěvatel uvědomil, že v tomto diskusním fóru není majitelem pravdy, ale pouze svého názoru.

6/ Příspěvky nerespektující pravidla budou vymazány.

7/ Trvalým narušitelům může být zablokován přístup.

Tečka.
Já osobně si myslím ,že s tím musí každý rozumný člověk souhlasit.
Není tam nic - v čem by to někoho mělo nějak omezovat vyjádřit názor a solidně diskutovat.

Přeji krásný den.
Styvi
Styvi

Male Poeet p?íspivku : 450
Age : 64
vztah k organizaci : Už žádný
Reputace : 2
Body : 451
Registration date : 30. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra  Empty Re: Pravidla fóra

Příspěvek  Mezek 30/8/2012, 17:47

Tak,tak Very Happy
Mezek
Mezek

Male Poeet p?íspivku : 526
Age : 67
vztah k organizaci : vlastním jménem Zdeněk Nygrýn
Reputace : 0
Body : 507
Registration date : 15. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra  Empty Re: Pravidla fóra

Příspěvek  lorak 31/8/2012, 01:27

Styvi napsal:
Alea napsal:
kasatymyr forse spain napsal:Kdo vymazal bez varování některé mé příspěvky ? Nová katolická adminka Alea ? Aspon mě o tom mohla informovat před nebo po vymazání.

Rozhodně to nebylo bez varování. Varovala jsem vás - ačkoli ne tak důrazně jako nyní - již celkem třikrát.

Při příchodu jste si měli přečíst pravidla fóra a obzvláště tyto pasáže:

1/ Vulgární slova, urážky, hanobení rasy, víry, národa či jakékoli porušování zákonů ČR nebude tolerováno.

3/ Fórum není také určeno k hrubému napadání osobní víry (tedy ani katolické) a osobního přesvědčení ostatních diskutujících.

5/ Tlačítko pro přidání odpovědi je zcela záměrně upraveno do podoby Přidat můj názor, aby si každý přispěvatel uvědomil, že v tomto diskusním fóru není majitelem pravdy, ale pouze svého názoru.

6/ Příspěvky nerespektující pravidla budou vymazány.

7/ Trvalým narušitelům může být zablokován přístup.

Tečka.
Já osobně si myslím ,že s tím musí každý rozumný člověk souhlasit.
Není tam nic - v čem by to někoho mělo nějak omezovat vyjádřit názor a solidně diskutovat.

Přeji krásný den.

Styvi jak tady vacsina nekajicnych odpadliku aplikuje tyto pravidla ve vztahu k vire Svedku Jehovovych ? S jakym zamerem skutecne vzniklo tohle forum ?

Prejdu primo k vyse spomenutym pravidlum.

Bod 1.
Neni tady na tomto foru velice casto s pouzitim lzivych argumentu nebo polopravd napadana prave vira Svedku Jehovovych ?!

Bod 3.
Hrube jednani vuci urcite osobe je skutecne nevhodne. Je vsak zle u konkretnim chovani dane osoby rict - tohle, co delas nebo rikas je spatna vec ?

Bod 5.
Plati to i pro prime citace Boziho slova PRAVDY, kde neni dana myslenka vytrzena z kontextu a je odpovedi na konkretni vec ? (1. Tesaloničanům 2:13; Jan 17:17)

Bod 6.
Kdo objektivne rozhodne o tom, ci je urcity prispevek skutecne porusenim pravidel slusne a smysluplne debaty u ktere cilem je obhajoba PRAVDY a potirani LZI ?

Bod 7.
Dokud neni jasne to, ci prislo skutecne poruseni pravidel, jak se o tom pise v bode 6, tak je tahle vec velice sporna a castecne to taky odporuje pravidlu zapsanemu v bode 5 ? Je snad administrator na tomto foru "majitelem pravdy" ?

Styvi tebe bych se rad zeptal.

Co si ty sam na tomto odpadlickem foru predstavujes pod slovnim spojenim "solidně diskutovat" ? Je karani a odsuzovani spatneho chovani jinych ludi v poradku ? Patri podle tebe takato vec do solidne diskuse ?

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra  Empty Re: Pravidla fóra

Příspěvek  zbysek 31/8/2012, 08:18

lorak napsal:Bod 6.
Kdo objektivne rozhodne o tom, ci je urcity prispevek skutecne porusenim pravidel slusne a smysluplne debaty u ktere cilem je obhajoba PRAVDY a potirani LZI ?

Bod 7.
Dokud neni jasne to, ci prislo skutecne poruseni pravidel, jak se o tom pise v bode 6, tak je tahle vec velice sporna a castecne to taky odporuje pravidlu zapsanemu v bode 5 ? Je snad administrator na tomto foru "majitelem pravdy" ?
Základním zákonem všech takových fór je toto:

1. Admin má vždycky pravdu.
2. V případě, že ji nemá, platí bod č. 1.

Pokud se ti to nelíbí, můžeš si naprosto svobodně založit vlastní fórum, kde budeš uplatňovat výše uvedená pravidla. A že tento zákon je obecně platný, zjistíš velmi rychle, až se ti tam nahrne něco takového, jako jsi ty.

zbysek

Male Poeet p?íspivku : 4242
vztah k organizaci : bývalý - 6 let
Reputace : 6
Body : 3484
Registration date : 16. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra  Empty Re: Pravidla fóra

Příspěvek  Styvi 31/8/2012, 13:28

lorak napsal:

Styvi tebe bych se rad zeptal.

Co si ty sam na tomto odpadlickem foru predstavujes pod slovnim spojenim "solidně diskutovat" ? Je karani a odsuzovani spatneho chovani jinych ludi v poradku ? Patri podle tebe takato vec do solidne diskuse ?
Zdravím tě a přeji hezký den.
Já osobně si v první řadě nemyslím ,že tohle je odpadlické fórum.
Já si myslím ,že my tady diskutujeme s odpadlíky. Vy SJ jste odpadly od Krista - zaměnili jste ho za VRO.

Jinak v každém diskusním fóru má být respekt a úcta k diskutujícím. Výměna názoru - člověk by měl každý
názor zvážit a zamyslet se nad ním - zda tam třeba není něco pravdy. Rozhodně to není soutěž kdo koho
více udolá ! A už vůbec by si nikdo neměl dovolit soudit jiného - to člověku nepřísluší.

Tady aby měl jeden strach tady napsat názor - hned jak hejno supů se na něho někteří vrhnou !
Takhle by to rozhodně nemělo být.

Přeji ti krásný den.
Styvi
Styvi

Male Poeet p?íspivku : 450
Age : 64
vztah k organizaci : Už žádný
Reputace : 2
Body : 451
Registration date : 30. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra  Empty Re: Pravidla fóra

Příspěvek  lorak 31/8/2012, 15:42

Styvi napsal:
lorak napsal:

Styvi tebe bych se rad zeptal.

Co si ty sam na tomto odpadlickem foru predstavujes pod slovnim spojenim "solidně diskutovat" ? Je karani a odsuzovani spatneho chovani jinych ludi v poradku ? Patri podle tebe takato vec do solidne diskuse ?
Zdravím tě a přeji hezký den.
Já osobně si v první řadě nemyslím ,že tohle je odpadlické fórum.
Já si myslím ,že my tady diskutujeme s odpadlíky. Vy SJ jste odpadly od Krista - zaměnili jste ho za VRO.

Jinak v každém diskusním fóru má být respekt a úcta k diskutujícím. Výměna názoru - člověk by měl každý
názor zvážit a zamyslet se nad ním - zda tam třeba není něco pravdy. Rozhodně to není soutěž kdo koho
více udolá ! A už vůbec by si nikdo neměl dovolit soudit jiného - to člověku nepřísluší.

Tady aby měl jeden strach tady napsat názor - hned jak hejno supů se na něho někteří vrhnou !
Takhle by to rozhodně nemělo být.

Přeji ti krásný den.

Styvi tohle skutecne je odpadlicke forum s nazvem straznivez a urcite neslouzi obhajobe cisteho krestanskeho uctivani SJ. Diskutujou tu hlavne vylouceny lide z krestanskych sbory SJ.

Zadny verny SVEDEK JEHOVUV neslouzi lidem ani se neprispusobuje tomuto svetu a lidskemu uceni, co odporuje zapsane BOZI VULI. Kazdy stoji predevsim vlastni virou, kde uctiva JEHOVU jako jedineho praveho BOHA skrze JEZISE KRISTA BOZIHO SYNA - Bohem Jehovem ustanoveneho PANA a KRALE.

Pokud tedy uctivate Jezise KRISTA jako NEJVYSSIHO BOHA JEHOVU, tak jen potvrzujete, ze ste odpadlici od cisteho uctivani vernych krestanu. Poslouchate a prispusobujete se uceni lidi z tohoto sveta ovladaneho Satanem Dablem a podlehate stejnym demonskym naukam, co lidi nevedou k uctivani a verne oddanosti k nasemu nebeskemu Otci - Bohu Jehovovi. (Mat 4:10; Jan 4:23; Jak 1:27)

"Běželi jste dobře. Kdo vám zabránil, abyste dále neposlouchali pravdu? Takové přesvědčování není od Toho, kdo vás povolává. Trochu kvasu zkvasí celé těsto." (Gal 5:7-9)

"Žádný, kdo se tlačí dopředu a nezůstává v KRISTOVĚ učení, nemá Boha. Kdo v tomto učení zůstává, ten má Otce i Syna. Jestliže k vám někdo přichází a nepřináší toto učení, nepřijímejte ho nikdy do svých domovů ani ho nezdravte. Kdo ho totiž zdraví, je podílníkem na jeho ničemných skutcích." (2 Jana 9-11)

Karani tech lidi, co nezustavaji verni Kristovu uceni a jedinemu pravemu Bohu Jehovu je tedy velice spravnou veci ze strany kazdeho verneho nasledovnika Jezise Krista.

"Přesvědčujte se dál o tom, co je přijatelné Pánu; a přestaňte se s nimi podílet na neplodných skutcích, které patří tmě, ale spíše [je] i kárejte..." ( Efez 5:10,11)

"Kdo kárá nějakého člověka, najde později více přízně než ten, kdo lichotí svým jazykem." (Přísloví 28:23)

"Přede všemi přihlížejícími kárej ty, kdo páchají hřích, aby i ostatní měli bázeň." (1. Timoteovi 5:20)

"Všechny, k nimž mám náklonnost, kárám a ukázňuji. Proto buď horlivý a čiň pokání." (Zjevení 3:19)

"Pokud jde o člověka, který podporuje nějakou sektu, toho po prvním a druhém napomenutí zavrhni, protože víš, že takový člověk odbočil z cesty a hřeší, a tím se sám odsuzuje." (Titovi 3:10,11)

"Vyšli z nás, ale nebyli našeho druhu; kdyby totiž byli našeho druhu, zůstali by s námi. Ale [vyšli], aby se ukázalo, že ne všichni jsou našeho druhu." (1. Jana 2:19)

"Nepostavím si před oči nic neužitečného. Konání těch, kdo odpadají, jsem nenáviděl; to ke mně nelne." (Žalm 101:3)

"Spravedlivý nenávidí falešné slovo, ale ničemní jednají hanebně a působí si potupu." (Přísloví 13:5)

"Vy, kdo milujete Jehovu, nenáviďte, co je špatné. Střeží duše svých věrně oddaných; z ruky ničemných je osvobozuje." (Žalm 97:10)

"Milující laskavostí a opravdovostí se smiřuje provinění, a v bázni před Jehovou se [člověk] odvrací od špatného." (Přísloví 16:6)

Styvi mas BAZEN PRED JEHOVOU a pristupujes k nemu jako k jedinemu pravemu Bohu, co je hodny byt uctivan skrze naseho Pana Jezise KRISTA ?

Dekuji ti za tve prani dobrych veci. Kez by byli uprimne a v tom, co skutecne smeruje k dobremu by si mne tady skutecne podporil. Pak je mozne najit pokoj a pozehnani od Jehovu.

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra  Empty Re: Pravidla fóra

Příspěvek  Styvi 31/8/2012, 16:40

Milí Loraku.
Chci ti říct ,že mně je opravdu jedno - jak tohle berou činný SJ. Pro mně už nemá žádný význam vaše
hledisko. Mně je úplně jedno ,že nás nazýváš odpadlíci. My nejsme už ve vaším područí - chápeš to ?


Zadny verny SVEDEK JEHOVUV neslouzi lidem ani se neprispusobuje tomuto svetu a lidskemu uceni, co odporuje zapsane BOZI VULI. Kazdy stoji predevsim vlastni virou, kde uctiva JEHOVU jako jedineho praveho BOHA skrze JEZISE KRISTA BOZIHO SYNA - Bohem Jehovem ustanoveneho PANA a KRALE.
Mně je už úplně jedno čemu slouží SJ. Pro mně to je nepříjemná a zlá zkušenost na kterou se snažím zapomenout.
Písmo píše ,že Bůh předal veškerou moc a slávu JK. Před ním se sklání každé koleno - jak v nebi ,tak i na zemi.
Vy jste si z JK udělali jen nějakého pošťáka v modlitbě. Nebo můžeš mi říct jak SJ sklání své kolena před JK ?
I tu památní slavnost jste ovládli do své režii. Vnucujete lidem pocit ,že nemají brát symboly - i když to není na
vás rozhodovat kdo může a kdo ne. Každý kdo chce mít podíl na výkupní oběti JK ,tak má symboly přijímat.
Tak tomu alespoň já rozumím. Tak ,že opravdu nechápu jak vy projevujete čest a slávu JK - jak chce jeho otec ?

Pokud tedy uctivate Jezise KRISTA jako NEJVYSSIHO BOHA JEHOVU, tak jen potvrzujete, ze ste odpadlici od cisteho uctivani vernych krestanu. Poslouchate a prispusobujete se uceni lidi z tohoto sveta ovladaneho Satanem Dablem a podlehate stejnym demonskym naukam, co lidi nevedou k uctivani a verne oddanosti k nasemu nebeskemu Otci - Bohu Jehovovi. (Mat 4:10; Jan 4:23; Jak 1:27)
Já jsem tady nezaznamenal od nikoho ,že by uctíval JK jako nejvyššího Boha Jehovu ? Pokud to někdo dělá - tak si myslím ,že se mýlí. Já si nemyslím ,že syn a otec mají problém v prestiži - kdo je víc a kdo je miň ? To pouze lidé pořád nějak soutěží.

A co se týče té pravdy - pořád ji vzpomínáš - tak si uvědom ,že to je jen vaše pravda.
Komunisti a Nacisti měli taky svou pravdu - a kde je jejich pravda dnes ? I vy máte svou pravdu - ale to je
pouze vaše pravda a chápaní věcí. Nevnucujte svou pravdu jiným a nebuďte na lidi zlý a nesuďte je - jen proto ,že odmítají vaši pravdu.

To je tak asi vše co jsem ti chtěl v krátkosti zdělit. Nehodlám se s tebou pouštět do nějaké hry na vyvrácení
toho či onoho. Mně je opravdu jedno čemu věříš nebo nevěříš - je to tvoje věc a já to respektuji. Respektuj ty
také druhé lidi a nechej jim svobodu vyznání. Mají na své rozhodnutí právo - tak jak ho máš i ty.

Buď zdráv.
Styvi
Styvi

Male Poeet p?íspivku : 450
Age : 64
vztah k organizaci : Už žádný
Reputace : 2
Body : 451
Registration date : 30. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra  Empty Re: Pravidla fóra

Příspěvek  Anonymní 31/8/2012, 17:45

Bráškové a sestřičky

to Styvi

Amen! :-))

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pravidla fóra  Empty Re: Pravidla fóra

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Dotazy

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru