Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kde není dříví,hasne oheň

+2
Alea
Mezek
6 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  Mezek 17/3/2013, 18:19

jocolor scratch study
Viz nově založená vlákna No
Mezek
Mezek

Male Poeet p?íspivku : 526
Age : 67
vztah k organizaci : vlastním jménem Zdeněk Nygrýn
Reputace : 0
Body : 507
Registration date : 15. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Re: Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  Anonymní 17/3/2013, 18:22

Very Happy Surprised Surprised Surprised Surprised

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Re: Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  Alea 17/3/2013, 18:25

Tak to vypadá, když se sem pouští psychouši....
Alea
Alea

Female Poeet p?íspivku : 799
vztah k organizaci : narozená jako SJ, pár let průkopnice, nyní v ranách Kristových a u jeho srdce
Reputace : 1
Body : 865
Registration date : 14. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Re: Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  Mezek 17/3/2013, 18:25

Psychiatrická léčebna Bohnice se dlouhodobě snaží o destigmatizaci psychických onemocnění a usiluje o propojení života „za plotem“ se životem „venku“ - o integraci duševně nemocných pacientů léčebna do běžného života.
Jedním z příkladů je festival Mezi ploty, který každoročně probíhá v areálu léčebny, a který se za 18. let své existence stal jedním z nejpopulárnějších festivalů České republiky vůbec.

Usnesením Zemského výboru Království českého ze dne 28. 4. 1909 se začala psát historie léčebny. Vznikl tak samostatný ústav „Královský český zemský ústav pro choromyslné v Bohnicích“. Podnětem k založení byla rostoucí potřeba lůžek pro duševně nemocné. Z původně detenčního ústavu se za dobu svého trvání změnila v moderní zdravotnické zařízení, v němž úspěšné základní léčebné metody následují podpůrné a doplňující prostředky. Již dávno se zbavila dosavadní tabuizace a otevírá své prostředí a poslání nejen ve skutečnosti, ale také v povědomí veřejnosti.
Mezek
Mezek

Male Poeet p?íspivku : 526
Age : 67
vztah k organizaci : vlastním jménem Zdeněk Nygrýn
Reputace : 0
Body : 507
Registration date : 15. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Re: Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  Anonymní 17/3/2013, 18:27

Alea napsal:Tak to vypadá, když se sem pouští psychouši....

Aleo, seznam Tvých urážek, škoda komentovat. I kdybych byl psychouš a nejsem jsem jen novinář, který bude psát o tomto webu, proč bys to použila jako nadávku?

Ty si přijdeš vždy normální, kde je Tvůj smysl pro humor. Smazat vlákno je pár sekund, ale vtipy vymýšlím já. Nebuď tak hroooozně zlá na psychouše Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Re: Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  Anonymní 17/3/2013, 18:32

Alea napsal:Tak to vypadá, když se sem pouští psychouši....

Aleo Tvá jemnost, vytříbené chování, tolerance a láska. Tvé včasné rozpoznání a útěk ke správnému Vatikánskému pastýři.
To všechno jsou věci pro které Tě mám tolik rád.
Neříkej mi kvůli tomu psychouš. Říkej mi prostě bratře....

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Re: Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  Mezek 17/3/2013, 18:43

Ježíš pak procházel celou Galileu, učil v jejich synagogách, kázal evangelium o Království a uzdravoval každou nemoc a každý neduh mezi lidmi.
Zpráva o něm se roznesla i po celé Sýrii, a tak k němu přiváděli všechny nemocné, sužované různými neduhy a bolestmi, posedlé, trpící padoucnicí i ochrnuté a on je uzdravoval. I love you
A šly za ním veliké zástupy nejen z Galileje, ale i z Česka, Dekapole, Jeruzaléma, Judska a Zajordánska.
Mezek
Mezek

Male Poeet p?íspivku : 526
Age : 67
vztah k organizaci : vlastním jménem Zdeněk Nygrýn
Reputace : 0
Body : 507
Registration date : 15. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Re: Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  Anonymní 17/3/2013, 18:45

Mezek napsal:Ježíš pak procházel celou Galileu, učil v jejich synagogách, kázal evangelium o Království a uzdravoval každou nemoc a každý neduh mezi lidmi.
Zpráva o něm se roznesla i po celé Sýrii, a tak k němu přiváděli všechny nemocné, sužované různými neduhy a bolestmi, posedlé, trpící padoucnicí i ochrnuté a on je uzdravoval. I love you
A šly za ním veliké zástupy nejen z Galileje, ale i z Česka, Dekapole, Jeruzaléma, Judska a Zajordánska.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Jsi skvělej, fakt Mezku tohle beru, konečně tady mezi těma nenávistníkama alespoň trochu legrace, klobouk dolů. Vezmu si přášky a ještě si to přečtu jednou, dobrou M

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Re: Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  frodobagin 17/3/2013, 20:06

Tady dochází argumenty tak nastupuje chaosssss v podání mistra chaousssu Laughing .
frodobagin
frodobagin

Male Poeet p?íspivku : 421
vztah k organizaci : SJ - pevně a neotřesitelně
Reputace : 0
Body : 434
Registration date : 21. 02. 11

http://www.osel.cz

Návrat nahoru Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Re: Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  Melissa 17/3/2013, 20:36

MartinHoch napsal:
Alea napsal:Tak to vypadá, když se sem pouští psychouši....

Aleo, seznam Tvých urážek, škoda komentovat. I kdybych byl psychouš a nejsem jsem jen novinář, který bude psát o tomto webu, proč bys to použila jako nadávku?

Ty si přijdeš vždy normální, kde je Tvůj smysl pro humor. Smazat vlákno je pár sekund, ale vtipy vymýšlím já. Nebuď tak hroooozně zlá na psychouše Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Už to tady několikrát zaznělo : CO JSI KDE NAPSAL? DO JAKÝCH NOVIN? JAK SE JMENUJE NĚKTERÁ Z TVÝCH KNIH?

Melissa

Female Poeet p?íspivku : 398
Reputace : 2
Body : 357
Registration date : 04. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Re: Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  Anonymní 17/3/2013, 20:37

Melissa napsal:
MartinHoch napsal:
Alea napsal:Tak to vypadá, když se sem pouští psychouši....

Aleo, seznam Tvých urážek, škoda komentovat. I kdybych byl psychouš a nejsem jsem jen novinář, který bude psát o tomto webu, proč bys to použila jako nadávku?

Ty si přijdeš vždy normální, kde je Tvůj smysl pro humor. Smazat vlákno je pár sekund, ale vtipy vymýšlím já. Nebuď tak hroooozně zlá na psychouše Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Už to tady několikrát zaznělo : CO JSI KDE NAPSAL? DO JAKÝCH NOVIN? JAK SE JMENUJE NĚKTERÁ Z TVÝCH KNIH?


To nevím, to zaznělo mě alespoň poprvé nyní, to se omlouvám, že jsem si nevšiml. Až se budeš podepisovat svým jménem, oslovovat lidi v diskuzi, tak já Ti rád pošlu některou s mých knížek a dám odkaz .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Re: Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  frodobagin 17/3/2013, 20:40

Tak například já jsem také ptal na to co jis publikoval a co tě vlastně zajímá a nedostal jsem odpověď.
Takže?
frodobagin
frodobagin

Male Poeet p?íspivku : 421
vztah k organizaci : SJ - pevně a neotřesitelně
Reputace : 0
Body : 434
Registration date : 21. 02. 11

http://www.osel.cz

Návrat nahoru Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Re: Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  Anonymní 17/3/2013, 20:46

frodobagin napsal:Tak například já jsem také ptal na to co jis publikoval a co tě vlastně zajímá a nedostal jsem odpověď.
Takže?

Nechci o tom tady psát, nemám důvěru ke zdejším všem lidem a není se čím chlubit. Napsal jsem čtyři knížky, vedl jsem velký protidrogový projekt, troje noviny a napsal dost článku, humor, ale později většinou k zamyšlení.

Pokud mi slíbíš, že si to necháš pro sebe, mohu Ti dát odkaz do emailu, ale nemíním tady exhibovat. Chci, aby se tu lidi taky zasmáli, sám jsi mi to radil a když se pustím do humoru, tak jen hudruješ. Nebuď soudce, buď křesťan

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Re: Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  zbysek 17/3/2013, 20:49

No, pro ty, kterým to ještě nedošlo: MartinHoch je obyčejný troll.

Více zde: http://cs.wikipedia.org/wiki/Troll_(internet)

zbysek

Male Poeet p?íspivku : 4242
vztah k organizaci : bývalý - 6 let
Reputace : 6
Body : 3484
Registration date : 16. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Re: Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  frodobagin 17/3/2013, 20:54

No a co sním? Jak uklidnit krtka tedy trolla?
frodobagin
frodobagin

Male Poeet p?íspivku : 421
vztah k organizaci : SJ - pevně a neotřesitelně
Reputace : 0
Body : 434
Registration date : 21. 02. 11

http://www.osel.cz

Návrat nahoru Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Re: Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  Anonymní 17/3/2013, 20:56

zbysek napsal:No, pro ty, kterým to ještě nedošlo: MartinHoch je obyčejný troll.

Více zde: http://cs.wikipedia.org/wiki/Troll_(internet)

lol! To beru (pokud tedy Troll není démon) lol!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Re: Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  rals 17/3/2013, 21:03

DNFTT

rals

Male Poeet p?íspivku : 132
vztah k organizaci : bývalý 11let
Reputace : 3
Body : 133
Registration date : 29. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Re: Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  frodobagin 17/3/2013, 21:05

rals napsal:DNFTT

Jasně. Nekrmit trolla ale to zajde chudáček malej. Tak alespoň malý keksíček bounce .
frodobagin
frodobagin

Male Poeet p?íspivku : 421
vztah k organizaci : SJ - pevně a neotřesitelně
Reputace : 0
Body : 434
Registration date : 21. 02. 11

http://www.osel.cz

Návrat nahoru Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Re: Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  zbysek 17/3/2013, 21:06

frodobagin napsal:No a co sním? Jak uklidnit krtka tedy trolla?
Nekrmit.

zbysek

Male Poeet p?íspivku : 4242
vztah k organizaci : bývalý - 6 let
Reputace : 6
Body : 3484
Registration date : 16. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Re: Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  Mezek 17/3/2013, 21:10

zbysek napsal:
frodobagin napsal:No a co sním? Jak uklidnit krtka tedy trolla?
Nekrmit.
Sice se na tom podílím,ale jak jsem napsal,Kde není dříví,hasne oheň
Mezek
Mezek

Male Poeet p?íspivku : 526
Age : 67
vztah k organizaci : vlastním jménem Zdeněk Nygrýn
Reputace : 0
Body : 507
Registration date : 15. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Re: Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  frodobagin 17/3/2013, 21:14

Rolling Eyes
frodobagin
frodobagin

Male Poeet p?íspivku : 421
vztah k organizaci : SJ - pevně a neotřesitelně
Reputace : 0
Body : 434
Registration date : 21. 02. 11

http://www.osel.cz

Návrat nahoru Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Re: Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  Anonymní 17/3/2013, 21:30

What a Face
frodobagin napsal: Rolling Eyes

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Re: Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  Anonymní 17/3/2013, 22:52

Alea napsal:Tak to vypadá, když se sem pouští psychouši....

Dnes jsem záměrně uvedl některá témata v humornějším hávu. Přemýšlel jsem o reakcích lidí. Musím Ti dát první cenu Very Happy Tvá křesťanská láska nezklamala. Nevím kde bereš tu drzost označit někoho za psychouše, co by moderátorka "křesťanského" fora. Je to hned dvojí ohavnost. První je dělat z eventuelní duševní choroby nadávku a to druhé o někom takto mluvit.

Už možná pomalu chápeš, proč lze pochopit, že SJ mají zákaz se stýkat s takto zlými lidmi. Beru ledacos, prožil jsem ledacos i tady na foru. Nevadí mi to. Ale Tvá nenávist a zloba, urážky se vymykají i zdejším hodně jedovatým přispěvatelům. Mrzí mě, že jsem se v Tobě zmýlil, mrzí mě, že administrátor tohoto fóra ho nechá moderovat tak zlou osobu, jakou se projevuješ. Odšpouštím Ti, ale stydět se opravdu máš za co a Tvému tátovi znovu gratuluju, protože Tvá nenávist zjevně převyšuje lásku, jsi-li jí schopna, myslím, že zatím ne. S úctou Martin

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Re: Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  frodobagin 18/3/2013, 07:05

Zazněla zde několikrát informace o tom, proč je svědkům jehovovým zakázáno číst a přemýšlet o čemkoliv jiném, než je uvedeno v časopise Strážná věž, Probuďte se! a publikacích společnosti SJ a hlavně diskutovat s lidmi, kteří jsou podle definice vedoucího sboru SJ odpadlíky, kdy je to zdůvodňováno zájmem o duchovní zdraví a ochranou před zlobou, nenávistí a ohavností těchto lidí. Doslova zde uživatel MartinHoch uvedl: Už možná pomalu chápeš, proč lze pochopit, že SJ mají zákaz se stýkat s takto zlými lidmi.
Jde o to, že svědkové jehovovi pod hrozbou láskyplného zastrašování starších a svých některých horlivých spolukřesťanů jsou tlačeni k nedobrovolně dobrovolnému ignorování faktů, se kterými se prostě setkávají a nemohou se jim vyhnout. Faktům o organizaci a způsobu prezentace nauk vedoucího sboru SJ.
MartinHoch uvedl že "mají zakázáno" což je smutným konstatováním reality. Ale důvodem zákazů a zatajování není zájem o duševní blaho jednotlivých spolukřesťanů, ale prostě a jednoduše zájem o ututlání a rychlé zapomenutí mnohých přehmatů vedoucího sboru SJ. Osobně bych raději volil cestu zveřejnění všech okolností týkajících se mnohých pochybení vedoucího sboru SJ a čekal na svědky jehovovi jako jednotlivce, jak se k tomu postaví a nechal bych to na nich, aby si sami jednotlivě udělaly názor na věc. Svědkové jehovovi jako jednotlivci by to určitě zvládly a osobně bych jim věřil i když si vedoucí sbor SJ myslí opak.
frodobagin
frodobagin

Male Poeet p?íspivku : 421
vztah k organizaci : SJ - pevně a neotřesitelně
Reputace : 0
Body : 434
Registration date : 21. 02. 11

http://www.osel.cz

Návrat nahoru Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Re: Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  Anonymní 18/3/2013, 07:41

frodobagin napsal:Zazněla zde několikrát informace o tom, proč je svědkům jehovovým zakázáno číst a přemýšlet o čemkoliv jiném, než je uvedeno v časopise Strážná věž, Probuďte se! a publikacích společnosti SJ a hlavně diskutovat s lidmi, kteří jsou podle definice vedoucího sboru SJ odpadlíky, kdy je to zdůvodňováno zájmem o duchovní zdraví a ochranou před zlobou, nenávistí a ohavností těchto lidí. Doslova zde uživatel MartinHoch uvedl: Už možná pomalu chápeš, proč lze pochopit, že SJ mají zákaz se stýkat s takto zlými lidmi.
Jde o to, že svědkové jehovovi pod hrozbou láskyplného zastrašování starších a svých některých horlivých spolukřesťanů jsou tlačeni k nedobrovolně dobrovolnému ignorování faktů, se kterými se prostě setkávají a nemohou se jim vyhnout. Faktům o organizaci a způsobu prezentace nauk vedoucího sboru SJ.
MartinHoch uvedl že "mají zakázáno" což je smutným konstatováním reality. Ale důvodem zákazů a zatajování není zájem o duševní blaho jednotlivých spolukřesťanů, ale prostě a jednoduše zájem o ututlání a rychlé zapomenutí mnohých přehmatů vedoucího sboru SJ. Osobně bych raději volil cestu zveřejnění všech okolností týkajících se mnohých pochybení vedoucího sboru SJ a čekal na svědky jehovovi jako jednotlivce, jak se k tomu postaví a nechal bych to na nich, aby si sami jednotlivě udělaly názor na věc. Svědkové jehovovi jako jednotlivci by to určitě zvládly a osobně bych jim věřil i když si vedoucí sbor SJ myslí opak.

Zde s Tebou souhlasím, protože i Bible je plná vnitřní kritiky, což je na ní také jedinečné, poukazuje na pochybení osob, skupin, národů i samotných izraelitů, jejich králů. To samozřejmě i já postrádám a nejen to u WRO. Protože chyba je důvodem k sebebádání, omluvě a jistě zvláště je-li tak závažná jako třeba chyba nauky, díky které se dokonce vyhodí řada členů organizace SJ, tak po ní má přijít omluva a navrácení, prosba o odpuštění od křivě vyhozených, vyobcovaných SJ. Zde jsou to věci, které jsou pro mne až nepochopitelné. Proč VRO, přez opakovaná falešná proroctví nepostupuje opatrněji, proč se neomluví a naopak prohlásí za kanál Pravdy (Ježíše) k lidem, to neumím podnes pochopit a nechtěl bych mít odpovědnost, kterou na sebe členové orgánu tohoto uvalili.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kde není dříví,hasne oheň Empty Re: Kde není dříví,hasne oheň

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru