Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proč nejde to či ono, dotazy?

+38
dajti
Alea
daniely
Lizabet
pepakrocan
Matěj Telam
Matěj
Minehava
dov
skeptik
pat
zbysek
Eliška
vera
Jirka z P. (queens)
jája
Zdeněk Bláha
oskar
Dora
Vladislav Kulda
hihihi
stefan
Biblicky krestan
Doktorka White
Věra Kolafová - quaero
Veronika
Mysteri
Alžběta
drobeček
Aleš
26
Petr Štefek
Old.Stloukal
Hvězdlický
Michal
admin pavel
truhlář David
Admin
42 posters

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty soukromé zprávy

Příspěvek  Admin 31/1/2006, 20:54

soukromé zprávy - výborná záležitost
Možná jste to už zjistili. Registrovaní uživatelé mají možnost si navzájem posílat soukromé zprávy. Osobně to považuji za výbornou záležitost. Určité drobné výtky a i větší nedorozumění a dokonce i pořádné kopance se dají vyřešit na soukromé rovině a nemusejí se projednávat veřejně.
Pro diskutující se tak otevírá možnost jednat v duchu písma
(Matouš 18:15) Dále, jestliže zhřeší tvůj bratr, jdi a odhal jeho chybu mezi čtyřma očima. Jestliže ti bude naslouchat, získal jsi svého bratra

Samozřejmě pokud svou chybu nenapraví, je tu vždy možnost poukázat na chybu veřejně. Ale nezapomínejte, že jsme všem na očích, jsme "divadelní podívanou andělům i lidem".

Oznámení o nové soukromé zprávě se nachází v levém horním rohu pod tlačítkem diskuze.


Naposledy upravil dne 1/2/2006, 09:28, celkově upraveno 1 krát

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty Jak poslat soukromou zprávu

Příspěvek  Admin 31/1/2006, 21:03

Jak poslat soukromou zprávu

Jméno autora je vždy uvedeno vedle příspěvku, stačí kliknout na ikonku zprávy s dvěma postavičkami (pod příspěvkem). Na tu kliknětě a otevře se vám editační okno pro vytvoření zprávy.


Naposledy upravil dne 2/2/2006, 08:50, celkově upraveno 4 krát

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty Konečně

Příspěvek  truhlář David 2/2/2006, 12:42

Tak jsem sem prokousal, dalo to trochu fušku.

truhlář David

Poeet p?íspivku : 11
Reputace : 0
Body : -3
Registration date : 01. 02. 06

http://www.strasnavez.cz

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty přivítání

Příspěvek  admin pavel 2/2/2006, 12:45

No, tož vítaj. Very Happy
admin pavel
admin pavel

Male Poeet p?íspivku : 162
vztah k organizaci : už žádný
Reputace : 1
Body : 131
Registration date : 01. 02. 06

http://www.straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty Potíže s registrací

Příspěvek  Admin 6/2/2006, 19:43

Potíže s registrací
Všem se omlouvám (i za to, co jsem nezpůsobil) Chyba nebyla na vaší straně. A na mé straně nebyl zájem někomu blokovat přístup.

Pokud se Vám nedaří registrace je to chyba serveru a ne záměr administrátora. Mám podobnou osobní zkušenost s diskusí o mobilních telefonech na serveru siemensmania. Registroval jsem se tam třikrát, pokaždé s jinou e-mailovou adresou, pokaždé mi přišlo potvrzení o registraci se jménem i heslem a ani jednou to nevyšlo, nakonec jsem to vzdal.
Protože jsem si vědom, že se to může stát, nastavil jsem první fórum - návštěvní kniha s volným přístupem pro všechny i neregistrované a mělo by tam jít zapisovat i neregistrovaným.

Když tak mi to napiště sem. Na Vaši odpověď budu upozorněn e-mailem.

Admin Pavel


Naposledy upravil dne 11/2/2006, 13:29, celkově upraveno 1 krát

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty Nezapomeňte odpovědět na potvrzovací mail !

Příspěvek  Michal 6/2/2006, 22:17

Při registraci Vám přijde na zadanou emailovou adresu potvrzovací mail. Teprve kliknutím na odkaz v něm uvedený potvrzujete, že se registrujete do diskuzního fóra. Je to ochrana proti tomu, kdyby se někdo chtěl někam registrovat Vaším jménem.
Michal
Michal

Male Poeet p?íspivku : 222
vztah k organizaci : Můj vzor je "Ježíš Kristus disident". Dvacetiletá zkušenost, nyní již pár let ex ...
Reputace : 0
Body : 45
Registration date : 30. 01. 06

http://www.straznavez.cz

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Hvězdlický 7/2/2006, 16:30

Je někde nějaké tlačítko, nebo způsob, jak se snadno dostat zpět (bez rolování) na začátek, kde jsem začal?
Například, abych nemusel znovu otevírat nabídku "diskuze" vzpomínat, jak se vlastně jmenuje námět, který jsem si otevřel, prostě nemusel nic hledat. Jen ťukl na "zpět" a je to hotovo.

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty Snadný pohyb v diskuzním fóru

Příspěvek  Admin 7/2/2006, 19:09

Snadný pohyb v diskuzi

Nelze přehlédnout, že softwérová platforma pro diskusi je poněkud složitější než prostá návštěvní kniha. Je proto více než vhodné ukázat si nějaká zjednodušení, jak se pohybovat efektivně. Budu tedy hovořit spíše obecně ke všem a nebudu svá slova adresovat pouze dědovi Slavíkovi, který položil dotaz.

1/ zjednodušení - přechod na poslední příspěvek k tématu
Ihned při otevření kategorie, jakmile se dostaneme na seznam témat, zjistíme podle změny ikonky, že je něco nového. V posledním sloupečku tabulky je zobrazeno jméno autora posledního příspěvku. Vedle jména je cosi jako malý obrázek - symbol listu papíru, pokud klikneme ne na jméno, ale na ten list papíru, dostaneme se okamžitě k poslednímu příspěvku v tématu.

2/ zjednodušení - kamkoliv a přímo
Po přečtení posledního příspěvku chceme například procházet jiné téma. První náročnější způsob znamená kliknout na velkou ikonu Diskuze a následně kliknout na kategorii, potom na téma, potom najít poslední příspěvek např podle zjednodušení 1 viz výše. Druhou elegantnější cestu nabízí poměrně nenápadné okénko dole vpravo pod posledním příspěvkem. Je tam výzva Přejdi na: a vedle okénko s rozbalovací nabídkou. Klineme na šipečku a z nabídky vybereme, kam chceme jít. Potom klikneme na jdi a jsme tam. Potom můžeme využít zjednodušení 1.

3/zjednodušení - přímo z mailu

Každý zadával při registraci funkční mailovou adresu. To má kromě přijetí aktivace ještě jednu výhodu. Při zadávání příspěvku máte možnost zaškrtnout políčko Upozornit mne, přijde-li odpověď. Někteří si to již vyzkoušeli. Třeba já. Upozorňovací mail potom obsahuje přímý odkaz na odpověď a tak si ji můžete přečíst bez vekého klikání. Stačí jednou kliknout a jste tam.

4/Zjednodušení - kdykoliv pouze o úroveň výše v cestě

Pokud se proklikáváte v diskusi stále hlouběji, můžete si všimnout, že se na dolním okraji vlevo vytváři jakási cesta, kde se řadí názvy adresářů a podadresářů oddělených dvěma dvojtečkami. Když například vstoupíte do fóra, objeví se název toho fóra, potom název tématu apod. Jaké to má kouzlo? Stačí na ten modrý název kliknout a jste tam, kde potřebujete být, zkuste si po přečtení tohoto příspěvku kliknout na modrý název administrace. Úplně stejně se tato cesta vytváří nahoře v záhlaví prvního okna.

5/Zjednodušení - chci číst jen nové
Výhoda pro registrované
Někteří si ji ž možná všimli, že na úvodní stránce vpravo nad rámečkem s diskuzními příspěvky se nacházejí tři nápisy. Doporučuji je vyzkoušet. Dělají přesně to, co říkají. Vyzkoušejte například: Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy

6/Pohyb na stránce

Někteří si již všimli, že jejich počítačová klávesnice má tlačítka Home, End, PgDn, PgUp. Doporučuji vám abyste je vyzkoušeli, třeba zjistíte, že se docela dobře obejdete bez rolovacího tlačítka myši.

7/Do tématu se lze také dostat přímo přes odkaz pod názvem fóra. Vybraná - hojně navštěvovaná témata jsou barevně odlišena - modře a když na ně najedete myší, změní barvu. Přes tyto odkazy se dostanete přímo do tématu - ušetříte jedno kliknutí myší.


Díky za další podněty

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty Jak se vám líbí nové ikonky?

Příspěvek  Admin 8/2/2006, 08:19

Vážení přátelé,

snažím se pracovat na osobitějším grafickém vzhledu tohoto fóra. Předchozí ikony byly součástí standardního nastavení. Vím, že nevyhovím vkusu všech, ale přesto by mě zajímal Váš názor na vzhled a případné návrhy k vylepšení.

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty Re: Jak se vám líbí nové ikonky?

Příspěvek  Michal 8/2/2006, 10:28

Admin napsal:Vážení přátelé,

snažím se pracovat na osobitějším grafickém vzhledu tohoto fóra. Předchozí ikony byly součástí standardního nastavení. Vím, že nevyhovím vkusu všech, ale přesto by mě zajímal Váš názor na vzhled a případné návrhy k vylepšení.

Tyto jsou podstatně logičtější. Ale možná by šlo vytvořit ještě nějaké jiné s motivem věžiček ... Zvedne Petr Pomalý hozenou rukavici ?

M
Michal
Michal

Male Poeet p?íspivku : 222
vztah k organizaci : Můj vzor je "Ježíš Kristus disident". Dvacetiletá zkušenost, nyní již pár let ex ...
Reputace : 0
Body : 45
Registration date : 30. 01. 06

http://www.straznavez.cz

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty NOvé

Příspěvek  Admin 9/2/2006, 06:50

4/Zjednodušení - kdykoliv pouze o úroveň výše
Pokud se proklikáváte v diskusi stále hlouběji, můžete si všimnout, že se na dolním (i horním) okraji vlevo vytváři jakási cesta, kde se řadí názvy adresářů a podadresářů oddělených dvěma dvojtečkami. Když například vstoupíte do fóra, objeví se název toho fóra, potom vedle název tématu apod. Jaké to má kouzlo? Stačí na ten modrý název kliknout a jste tam, kde potřebujete být, zkuste si po přečtení tohoto příspěvku kliknout na modrý název administrace.
Upozornění
Přidal jsem zjednodušení číslo 4 do příspěvku s názvem Snadný pohyb v diskuzi, zatím je jich tam 5.
pohyb po stránce
Platí obecně fungující tlačítka Home - na začátek stránky, End - na konec stránky, PgUp, PgDn apod. vyzkoušejte to.

Admin Pavel


Naposledy upravil dne 11/2/2006, 13:45, celkově upraveno 3 krát

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty Registrace - jak na to?

Příspěvek  Admin 9/2/2006, 07:21

Jak se správně zaregistrovat?

1. Vyplňte a odešlete registrační formulář. Vše je maximálně jednoduché. Jsou tam jen tři povinné údaje.
Jméno - napište jméno, pod kterým budete vystupovat v diskuzním fóru.
heslo - vyplňte heslo, mohou být čísla a písmena, (pozor na nějaké prazvláštní znaky - nemusí to fungovat)
E-mail - napište funkční e-mailovou adresu, na kterou vám bude zasláno potvrzení o aktivaci a zároveň aktivační odkaz. Pokud chcete zůstat v disidentu potom je vhodné si nějakou e-mailovou adresu a jméno pro tento účel vytvořit na portálu seznam, centrum apod.
2. Klikněte na aktivační odkaz.
Na zadanou e-mailovou adresu vám přijde zpráva o vaši registraci obsahující URL adresu - odkaz k aktivaci. Na aktivační odkaz potom v mailu pouze kliknete (otevře se vám okno používaného prohlížeče internetu s oznámením o úspěšné aktivaci). Tím dojde k aktivaci vaši registrace. Nyní můžete vstupovat do diskuzního fóra přes jméno a heslo.


Nefunguje to?

Přišla Ti e-mailová zpráva o úspěšné registraci?

Provedl si aktivaci?

Pokud odpovíš na obě otázky kladně, potom pošli dotaz do diskuze. Ne, že bych neodpovídal na soukromé maily, ale veřejná diskuse poslouží ostatním, abych nemusel odpovídat 10 krát na totéž.

S pozdravem Admin Pavel

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Old.Stloukal 11/2/2006, 10:47

Je nepřehlednost cílem, nebo je to nechtěné a převzaté v daném programu.
Old.Stloukal
Old.Stloukal
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Male Poeet p?íspivku : 491
Age : 79
vztah k organizaci : BYL JSEM ČLENEM NSSJ
Reputace : 0
Body : -15
Registration date : 11. 02. 06

http://WWW.SEZNAM.CZ

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty nepřehlednost

Příspěvek  Admin 11/2/2006, 12:18

Cílem je přehlednost a tématická dikuse. Ani v novinách není vše na první stránce. Když si kupuješ určitý plátek nějaký čas, nedá Ti mnoho práce najít svoji oblíbenou rubriku. Věřím, že tak to bude i po několikátém vstupu na tyto stránky. Jinak, jsem otevřený konstruktivním návrhům na zlepšení. Programová platforma má svá omezení, ale lecos se dá dělat.
V čem se Ti stránky zdají nepřehledné a co by přispělo ke zlepšení?
Zkus být konkrétní!

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty Další zjednodušení

Příspěvek  Admin 13/2/2006, 09:21

Další zjednodušení

7/Do tématu se lze také dostat přímo přes odkaz pod názvem fóra. Vybraná - hojně navštěvovaná témata jsou barevně odlišena - modře a když na ně najedete myší, změní barvu. Přes tyto odkazy se dostanete přímo do tématu - ušetříte jedno kliknutí myší.

Pro úplnost všechny tipy na zjednodušení naleznete v jednom jediném příspěvku ve fóru administrace.

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Milan 14/2/2006, 13:10

Ahojte.
Snažil jsem se několikrát registrovat, a stejně nic.
Nemyslím, že by byla chyba ve mně.Můžeš pomoc?dolii@seznam.cz

Milan
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Michal 14/2/2006, 13:49

Milan napsal:Ahojte.
Snažil jsem se několikrát registrovat, a stejně nic.
Nemyslím, že by byla chyba ve mně.Můžeš pomoc?dolii@seznam.cz

Vyplnil jsi správně svoji mailovou adresu?

Přišel Ti na Tvoji mailovou adresu "Potvrzovací email" ?

Kliknul jsi na odkaz pro potvrzení registrace v tomto mailu?


(Já jsem si teď pokusně zkusil provést registraci a prošlo to okamžitě.)

S pozdravem.
Michal
Michal

Male Poeet p?íspivku : 222
vztah k organizaci : Můj vzor je "Ježíš Kristus disident". Dvacetiletá zkušenost, nyní již pár let ex ...
Reputace : 0
Body : 45
Registration date : 30. 01. 06

http://www.straznavez.cz

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty registrace

Příspěvek  admin pavel 17/2/2006, 18:18

Tak jak Milane,
povedlo nebo nepovedlo? Přišel Ti aktivační odkaz nebo nepřišel?
admin pavel
admin pavel

Male Poeet p?íspivku : 162
vztah k organizaci : už žádný
Reputace : 1
Body : 131
Registration date : 01. 02. 06

http://www.straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty zasloužená pochvala

Příspěvek  Hvězdlický 19/2/2006, 11:21

I děda Slavík ví, za co se může pochválit a za co ne.

Zavděčprdelkové a patolízalové a ti, kdo hledají nějaké osobní výhody, jsou ochotni kdykoliv a cokoliv chválit.
Tak to radí i SJ. "bratři chvalte, hovořte jen o věcech, které zasluhují chválu". Tím dosáhnou jen toho, že chválený začne být brzo pyšný o podobně.

náš administrátor zasluhuje právem pochvalu. Aby nezpychl, dostane občas od někoho i po ťapkách.

Daří se mu tyto diskuzní stránky přetvořit v příjemnou a snadnoovladastelnou záležitost.

Mne například rozčilovalo, že jsem se musel několikrát znovu a znovu přihlašovat. Teď stačí jedno přihlášení a mám pokoj.
začíná se mi to líbit a je to fajn.
Díky.

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Petr Štefek 19/2/2006, 12:23

Dědo Slavíku musel jsem se zasmát začátku tvého příspěvku. Připoměl jsi mě ty pochvaly na shromáždění. Bratře měl jsi ten program moc pěkný, moc se mě to líbilo atd..., ale když jsi se ho zeptal co se mu líbilo, tak ani pomale nevěděl název toho programu. Jak píšeš, chlavně, že jsem splnil pokyn bachařů, chvalte, chvalte......
Petr Štefek
Petr Štefek

Poeet p?íspivku : 362
vztah k organizaci : 30 let SJ, poté vyloučen za styk s vyloučenou dcerou (označeno jako nevázané chování)
Reputace : 0
Body : -15
Registration date : 31. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty pochvala musí být.

Příspěvek  Hvězdlický 20/2/2006, 09:13

Petře,
pochvala musí být. I já mám rád pochvalu a občas ji marně (třeba od manželky) očekávám. Je to povzbuzení. Musí být ale oprávněná a ne pokrytecká, jako u SJ.

Měl jsem již několik psů. Vychoval je od štěněte. kdyby tam nebyl "cukr", ale jen "bič" je to špatně. Navíc, když psa pochválím a pohladím, rád přiběhne. Je z něj kamarád. Jestli ho nakopnu, nevěří mi a má se pokaždé napozoru. Je to asi jakýsi Pavlovův reflex.
K té úvaze o pochvalách u SJ, bych dodal ještě jejich další hloupý požadavek.
"Bratři mluvte jen o budujících věcech". Jenže ze seznamu "budujících", vyškrtali každou zmínku o chybách. Jakoby odhalení chyb a snaha o jejich nápravu nebudovala.
Drží se pravidla, kravaty a saka, protože "podle kábátu se svět měří a lháři ve fraku, každý věří".

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty jak na to?

Příspěvek  Hvězdlický 20/2/2006, 09:27

Zase se mi stalo, že jeden příspěvek je dvakrát. Jednou jako anonym a jednou pod jménem.
V "upravit" jsem vše smazal, ale tento postup nefunguje. Je to tam dál.
Takže, dejte radu, jak na to?

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty omyl a pozdější úprava

Příspěvek  Hvězdlický 20/2/2006, 13:48

Zase se mi stalo, že jeden příspěvek je dvakrát. Jednou jako anonym a jednou pod jménem.
V "upravit" jsem vše smazal, ale tento postup nefunguje. Je to tam dál.
Takže, dejte radu, jak na to?

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty Re: jak na to?

Příspěvek  Petr Štefek 20/2/2006, 16:22

Slavík Svatopluk napsal:Zase se mi stalo, že jeden příspěvek je dvakrát. Jednou jako anonym a jednou pod jménem.
V "upravit" jsem vše smazal, ale tento postup nefunguje. Je to tam dál.
Takže, dejte radu, jak na to?

Dědečku Slavíku nevím, jestli to je to pravé ořechové, ale také se mě to před chvílí stalo. Víš čím to bylo ? Že jsem se nepřihlásil a vložil příspěvek. Samozřejmě, že se můj příspěvek objevil jako anonym. Tak možná, že to tak bylo i v tvém případě. Petr
Petr Štefek
Petr Štefek

Poeet p?íspivku : 362
vztah k organizaci : 30 let SJ, poté vyloučen za styk s vyloučenou dcerou (označeno jako nevázané chování)
Reputace : 0
Body : -15
Registration date : 31. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Hvězdlický 20/2/2006, 16:47

Máš pravdu. Petře, je to tak, ale je otázka, jak tu ostudu odstranit, aby nezabírala plac?

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Dotazy

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru