Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proč nejde to či ono, dotazy?

+38
dajti
Alea
daniely
Lizabet
pepakrocan
Matěj Telam
Matěj
Minehava
dov
skeptik
pat
zbysek
Eliška
vera
Jirka z P. (queens)
jája
Zdeněk Bláha
oskar
Dora
Vladislav Kulda
hihihi
stefan
Biblicky krestan
Doktorka White
Věra Kolafová - quaero
Veronika
Mysteri
Alžběta
drobeček
Aleš
26
Petr Štefek
Old.Stloukal
Hvězdlický
Michal
admin pavel
truhlář David
Admin
42 posters

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Petr Štefek 20/2/2006, 17:17

Slavík Svatopluk napsal:Máš pravdu. Petře, je to tak, ale je otázka, jak tu ostudu odstranit, aby nezabírala plac?

Tak jednak to není žádná ostuda a pokud to tobě vadí, tak to smaž tím, že se přihlásíš, najdeš ten příspěvek a smažeš jej. Pokud to nepůjde, požádej soukromou zprávou administrátora a je to. Basketball
Petr Štefek
Petr Štefek

Poeet p?íspivku : 362
vztah k organizaci : 30 let SJ, poté vyloučen za styk s vyloučenou dcerou (označeno jako nevázané chování)
Reputace : 0
Body : -15
Registration date : 31. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty Mazání příspěvku

Příspěvek  admin pavel 20/2/2006, 18:16

Mazání příspěvku

Jak se maže příspěvek už jsem tady několikrát odpovídal.

Za prvé můžeš smazat jenom svůj příspěvek. Od toho se registrujeme, aby počítač poznal, co komu patří.

Za druhé tlačítko, které má na sobě nápis uprav je k úpravám. Prázdný příspěvek je pro počítač stále příspěvek, on číst neumí.

Za třetí pro mazání slouží malý křížek v vpravo nahoře. Pokud se Ti tento šedý křížek v podobě malého tlačítka nezobrazuje, tak mazat nelze. Většinou se přestane zborazovat, pokud za ním následuje ještě jeden příspěvek. Tedy mazat můžeš jenom pokud si v řadě poslední, jinak je narušena kontinuita diskuse a navazující odpověď by nemusela dávat smysl.

Jestliže tedy něco zadáš dvakrát, tak smazat by měl jít ten druhý v pořadí a ne ten před tím.

Napiš adminovi a ten to smaže. (Jako by se stalo, co mám smazat?)
admin pavel
admin pavel

Male Poeet p?íspivku : 162
vztah k organizaci : už žádný
Reputace : 1
Body : 131
Registration date : 01. 02. 06

http://www.straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty komu za to dík

Příspěvek  Admin 20/2/2006, 18:26

Slavík Svatopluk napsal:

náš administrátor zasluhuje právem pochvalu. Aby nezpychl, dostane občas od někoho i po ťapkách.

Daří se mu tyto diskuzní stránky přetvořit v příjemnou a snadnoovladastelnou záležitost.

Mne například rozčilovalo, že jsem se musel několikrát znovu a znovu přihlašovat. Teď stačí jedno přihlášení a mám pokoj.
začíná se mi to líbit a je to fajn.
Díky.

Rád bych tu chválu s hrdostí přijal, ale nemohu, chlubil bych se cizím peřím. Na hladkém chodu stránek mám pramalou zásluhu. Jedná se o instantní produkt francouzských programátorů. Jediné co mohu ovlivnit jsou ikonky, barvy, písma, názvy, někoho vyloučit z diskuse apod. i registrace probíhá automaticky. Tip na tyto stránky mi dal Michal Malý, protože předchozí programové prostředí návštěvní knihy přestalo vyhovovat provozu a já jsem začal přemýšlet, že bych něco podobného chtěl naprogramovat. Nač však trávit hromadou času programováním něčeho, co už funguje a je vymyšlené a stokrát odzkoušené.
Takže to, co je zde skutečně mou náplní práce je správcování a sem tam nějaká rada, či zlepšení vzhledu.

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty aldrtik

Příspěvek  Admin 21/2/2006, 16:02

Ta mi přibyl do schránky jeden nedoručitelný aktivační mail s adresou aldrtik@post.cz
Věřím, že si to tady aldrtik přečte (jiné spojení na něj stejně nemám) a příště se zaregistruje s funkční e-mailovou adresou.
Pozn. Některé poštovní servery mají antispamové filtry, které toho občas vychytají více než je třeba.

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty mazání uživatelů

Příspěvek  Admin 21/2/2006, 16:52

Smazání nefunkčních registrací

Přátelé, oznamuji, že jsem provedl čistku v seznamu zaregistrovaných. Byly tu 4 uživatelské účty, které nebyly funkční - byly bez návštěvy. Z toho jsem usoudil, že návštěvník se zaregistroval znovu pod jiným jménem a nyní mu to funguje anebo mu to nefunguje, ale nechal se odradit prvním neúspěchem.

olga svobodova, IVAN Novotný, martin novák, aldrtík

Chtěl bych uživatele ubezpečit, že jim tímto rozhodně není blokován přístup. Smazání je výhoda, protože se tím uvolňuje e-mail adresa pro novou registraci.

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty nefunguje

Příspěvek  Admin 21/2/2006, 20:38

Trpělivost, trpělivost


Tak jsem dnes během dne testoval registraci a mohu říct, že se mi to zatím nepodařilo. Server má potíže s odpovědí. Některé dny to proběhne během několika málo sekund. Dnes zrovna ne.

Kdo má problémy, buď te trpěliví a zkoušejte to.[

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty Registrace - známé problémy

Příspěvek  Admin 22/2/2006, 06:47

Registrace - známé problémy

Dnes ráno v 6:44 vytvoření uživatelského účtu - tedy registrace trvala cca 10 s. Schválně jsem zadal jméno i heslo obsahující ščřží, abych otestoval diakritiku a vše proběhlo bez chyby. Hned jsem se mohl přihlásit.
Včera byly mé pokusy marné. Po jednom z nich jse se sice objevil jako nejnoveji zaregistrovaný, ale nepřišel mi aktivační mail a tak jméno a heslo nefungovalo a ani nemohlo fungovat.

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty Re: Registrace - známé problémy

Příspěvek  Michal 22/2/2006, 08:30

Admin napsal:Registrace - známé problémy

Dnes ráno v 6:44 vytvoření uživatelského účtu - tedy registrace trvala cca 10 s. Schválně jsem zadal jméno i heslo obsahující ščřží, abych otestoval diakritiku a vše proběhlo bez chyby. Hned jsem se mohl přihlásit.
Včera byly mé pokusy marné. Po jednom z nich jse se sice objevil jako nejnoveji zaregistrovaný, ale nepřišel mi aktivační mail a tak jméno a heslo nefungovalo a ani nemohlo fungovat.

Mě to také prošlo okamžitě (háčky a čárky jsem nezkoušel). Konektivita služeb, které jsou zdarma není většinou na 100%. Předpokládal bych výpadek na straně poskytovatele. I při upgrade stránek www.straznavez.cz se občas stane, že server není přes FTP protokol dostupný, i když se jinak stránky zobrazují korektně.
M
Michal
Michal

Male Poeet p?íspivku : 222
vztah k organizaci : Můj vzor je "Ježíš Kristus disident". Dvacetiletá zkušenost, nyní již pár let ex ...
Reputace : 0
Body : 45
Registration date : 30. 01. 06

http://www.straznavez.cz

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty registrace

Příspěvek  Admin 22/2/2006, 19:41

Chvilku strpení, závada není na vašem přijímači

Michale, děkuji za Tvůj vysvětlující příspěvek. Oznámil jsem své, tedy Adminovi potíže, aby si případný počítačově nezkušený zájemce o registraci, pokud narazí na problém, nemyslel, že chyba je vždycky v něm, nebo, že mu někdo brání v přístupu. Měl jsem obavy, že neustálým zdůrazňováním toho, jak nám to, na rozdíl od nich, skvěle funguje, vyvoláme pocit, že jsou asi IQ slabší.
Zkrátka ani Admin nemá žádná privilegia. A když je server přetížený, tak je prostě přetížený a je třeba počkat až to bude volnější, na IQ v tuto chvíli nezáleží.
Přesto doporučuji, než mi začnete spílat a bombardovat maily, přečtěte si, co je již o registraci napsáno a co se řešilo.
Díky Admin

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty e-mail

Příspěvek  Admin 25/2/2006, 08:04

Zdravím,

pri registrácii na novú diskusiu mám problémy.
Počítač ma upozorňuje, že moje heslo nesmie presahovať 32 znakov, ale moje heslo je 5 znakov.

Neviem v čom je problém.
Mohli by ste mi pomôcť, eventuálne mi dovoliť prispievať do diskusie bez nutnosti registrácie
(myslím, že takáto možnosť sa objavila vo FAQ).

Dakujem.

ANO, třeba na toto místo lze přispívat bez nutnosti registrace, tak mi posílejte mail jenom v případě, že to nemůžete napsat sem. Na výše uvedený dotaz by mohl odpovědět arago, který řešil stejný problém. Podle mě se vyřešil sám. Jde o dostupnost služeb, někdy to jde jindy ne. Já to neovlivním.

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty Limit pro odhlášení

Příspěvek  26 28/2/2006, 17:32

Nelze nastavit větší limit pro odhlášení? Už několikrát se mi stalo ,že jsem psal příspěvek a po jeho odeslání se zapsal jako od anonyma.

26

Poeet p?íspivku : 32
Reputace : 0
Body : 14
Registration date : 03. 02. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty limit odhlášení

Příspěvek  admin pavel 6/3/2006, 09:47

Prošel jsem celou administraci a nikde jsem nenarazil na možnost nastavení limitu odhlášení. Nevím, co v tomoto směru může a nemůže ovlivnit používaný internetový prohlížeč, takže nechci šířit dezinformace, osobně používám Firefox a problémy nemám.
admin pavel
admin pavel

Male Poeet p?íspivku : 162
vztah k organizaci : už žádný
Reputace : 1
Body : 131
Registration date : 01. 02. 06

http://www.straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty přihlášení

Příspěvek  Milan 16/3/2006, 18:51

Nejde mi se zaregistrovat, a to ani na x-tý pokus. Help me pleas!
Milan

Milan
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty popiš postup

Příspěvek  Admin 17/3/2006, 06:12

Rád bych Ti pomohl. Popiš prosím přesně svůj postup a kde se to zasekne.

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty Změna v otvírání okna diskuze

Příspěvek  Michal 15/5/2006, 08:44

Změna v otvírání okna diskuze

Na webu www.straznavez.cz pod odkazem DISKUZE jsem změnil způsob otvírání této diskuze. Již se nebude zobrazovat v rámu www.straznavez.cz , ale bude se otevírat normálně jako samostatné okno.

Prosím napište mi, zda i nyní trvají problémy s přihlašováním či automatickým odhlašováním k této diskuzi.

S pozdravem.

M
Michal
Michal

Male Poeet p?íspivku : 222
vztah k organizaci : Můj vzor je "Ježíš Kristus disident". Dvacetiletá zkušenost, nyní již pár let ex ...
Reputace : 0
Body : 45
Registration date : 30. 01. 06

http://www.straznavez.cz

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Aleš 6/7/2006, 14:01

Ahoj,
Rád bych si některé věci vytiskl a četl z papíru, aby měli podíl také moji blízcí. (Např. kniha E.Sobičky má tak absurdní kusy, že bych se nad nimi rád rozčílil ještě jednou s přáteli a okomentoval si je vlastními poznámkami a odkazy). Je možné to převést do nějakého tisknutelného formátu bez toho, že bych to tisknul včetně grafiky? Nemůžu to takhle nacpat na A4ku.
Aleš
Aleš

Male Poeet p?íspivku : 343
vztah k organizaci : po 20ti letech horlivosti opustil společenství napsáním dopisu
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 28. 05. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Hvězdlický 6/7/2006, 16:58

Když si chci něco vytisknout třeba z internetu, používám promitivní způsob. Označím text a okopíruji do Wordu. Tam to upravím a tisknu.

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Aleš 6/7/2006, 19:50

Aspoň tak. Díky
Aleš
Aleš

Male Poeet p?íspivku : 343
vztah k organizaci : po 20ti letech horlivosti opustil společenství napsáním dopisu
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 28. 05. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  drobeček 5/8/2006, 18:39

Mohu nějak vymazat svou registraci. Pokud ne, vymaž ji Ty. Dík
drobeček
drobeček

Poeet p?íspivku : 161
vztah k organizaci : žádný
Reputace : 0
Body : 56
Registration date : 12. 05. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Petr Štefek 13/11/2006, 15:13

Ahoj Libore,
potěšila mě tvá zpráva. Ten svět je skutečně malý. No to co se nám stalo je již pryč a dnes jsme moc rádi, že nejsme už částí této liské organizace, která se vydává za boží. Dnes cítíme velkou svobodu ve zkoumání Písma a činí nám to radost. Je příjemné vědět, že už tě neřídí nějaký samozvaný VRO a že má člověk možnost dělat skutečně to co Písmo říká. Zkoumat vše a dobrého se držet. A co ty jak se máš ? Dnes jsme si s manželkou oživili trochu vzpomínky na tebe. Známe tě jako mírného a pokorného mladého muže. Přejeme ti štěstí, radost a moc požehnání. Nechci tě nijak strašit, ale Tvůj pozdrav může mít nějakou dohru. Tyto stránky jsou určitě bedlivě sledovány těmi takzvanými láskyplnými pastýři a tak můžeš, ale také nemusíš očekávat nějaké dotazy od pastýřů z tvého okolí, jak to, že zdravíš odpadlíka. No, ale jsi dospělý a svobodný člověk, a tak jsem rád, že jsem nalezl tento tvůj pozdrav a potěšilo nás to. Měj se pěkně a přeji všechny dny OK. Petr
Petr Štefek
Petr Štefek

Poeet p?íspivku : 362
vztah k organizaci : 30 let SJ, poté vyloučen za styk s vyloučenou dcerou (označeno jako nevázané chování)
Reputace : 0
Body : -15
Registration date : 31. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty Petrovi Štefkovi

Příspěvek  Libor.Ma 14/11/2006, 01:35

Dík za zprávu. Očekával jsem něco na mailu ale uživatel v hlavičce se zobrazuje zkráceně tak asi nevíš kam. Ale ještě jsem to zkopíroval adminovi, aby Ti to bylo předáno. No jak píšeš že jsou tyto stránky sledovány tak by mně zajímalo kdo ze strážců je čte, resp. komu je povoleno je číst aby nemusel nést následky. Ohledně mého zdravení je to tak, že vlastně nevím v jakém vztahu vůči sboru jsi v součané době a proto vlastně píšu. Ale protože jsi své postavení vůči organizaci právě popsal dle současného stavu, tak si prosím všimni, že nezdravím. A možná bych i mohl neboť sám nevím zda jsem v nějakém sboru protože jsem se stěhoval a v poslední době měnil několikrát zaměstnání, ale laskaví pastýři nějak opomenuli na ztracenou ovečku. Občas se jdu připomenout, ale bez efektu tak nevím za koho mně mají. Naposledy v červnu a shodou okolností na shromáždění (vybral jsem si místo a čas dle mých možností - ne podle jména a jmen) kde mně oslovil Ondřej Kadlec (sám od sebe - jeho iniciativa) a něco jsem mu naznačil avšak opět bez patřičné odezvy. Nemyslím si že by to co píšeš s tou mírností a pokorou bylo tak pravdivé. Totiž před několika lety, po několika letech urgencí, že neznám pastýřskou návštěvu mně dva navštívili a rozebírali mou pokoru. Avšak bez uvedení jediného biblického textu a spíš v duchu plísnění a domýšlení pohnutek na základě mého jednání, které vyplývá z mé povahy říkat věci na rovinu, ale mnohdy, ne-li vždy, je myšleno upřímně. A protože tím jedním byl Nikanor Novoborský tak jestliže naše vztahy předtím byly nedobré tak potom byly špatné. Na otázku jak se mám nemůžu odpovídat zde...Libor.Marek@seznam.cz P.S.: Tvou mailovou adresu nemám...

Libor.Ma
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty Petrovi Štefkovi

Příspěvek  Libor.Ma 14/11/2006, 01:44

Dík za zprávu. Očekával jsem něco na mailu ale uživatel v hlavičce se zobrazuje zkráceně tak asi nevíš kam. Ale ještě jsem to zkopíroval adminovi, aby Ti to bylo předáno. No jak píšeš že jsou tyto stránky sledovány tak by mně zajímalo kdo ze strážců je čte, resp. komu je povoleno je číst aby nemusel nést následky. Ohledně mého zdravení je to tak, že vlastně nevím v jakém vztahu vůči sboru jsi v součané době a proto vlastně píšu. Ale protože jsi své postavení vůči organizaci právě popsal dle současného stavu, tak si prosím všimni, že nezdravím. A možná bych i mohl neboť sám nevím zda jsem v nějakém sboru protože jsem se stěhoval a v poslední době měnil několikrát zaměstnání, ale laskaví pastýři nějak opomenuli na ztracenou ovečku. Občas se jdu připomenout, ale bez efektu tak nevím za koho mně mají. Naposledy v červnu a shodou okolností na shromáždění (vybral jsem si místo a čas dle mých možností - ne podle jména a jmen) kde mně oslovil Ondřej Kadlec (sám od sebe - jeho iniciativa) a něco jsem mu naznačil avšak opět bez patřičné odezvy. Nemyslím si že by to co píšeš s tou mírností a pokorou bylo tak pravdivé. Totiž před několika lety, po několika letech urgencí, že neznám pastýřskou návštěvu mně dva navštívili a rozebírali mou pokoru. Avšak bez uvedení jediného biblického textu a spíš v duchu plísnění a domýšlení pohnutek na základě mého jednání, které vyplývá z mé povahy říkat věci na rovinu, ale mnohdy, ne-li vždy, je myšleno upřímně. A protože tím jedním byl Nikanor Novoborský tak jestliže naše vztahy předtím byly nedobré tak potom byly špatné. Na otázku jak se mám nemůžu odpovídat zde...Libor.Marek@seznam.cz P.S.: Tvou mailovou adresu nemám...

Libor.Ma
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty DOTAZ

Příspěvek  Alžběta 6/12/2006, 18:25

Kam se vytratilo "rozklikávací" okénko - přejdi na - z pravého dolního rohu? Umožňovalo snadný přesun mezi jednotlivými fóry. Obvzlášť užitečné bylo u fóra Bible, kde těch jednotlivých námětů bylo opravdu hodně. Nyní se dostanu jen na poslední, nejmladší příspěvek.
Alžběta
Alžběta

Female Poeet p?íspivku : 82
vztah k organizaci : dříve aktivní SJ, nyní formální
Reputace : 0
Body : 6
Registration date : 08. 09. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Hvězdlický 6/12/2006, 20:42

A musíš se dorolovat na začátek námětu a kliknout na "Diskuze"

Něco se porouchalo.

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty potíže s registrací

Příspěvek  jaroslav 15/2/2007, 21:08

ahoj,
chtěl bych se zaregistrovat, ale nejde mi to. Nejsem odborník na PC !!!
Při zadání hesla (píšu 5 znaků), mě vždy přijde zpětně odkaz, že heslo nesmí přesahnout 32 znaků. Co mám dělat?

jaroslav
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 2 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Dotazy

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru