Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dotaz jak dlouho bude fórum otevřeno

Goto down

dotaz jak dlouho bude fórum otevřeno Empty dotaz jak dlouho bude fórum otevřeno

Příspěvek  delta.gama za 4/4/2020, 23:12

na jak dlouho je forum otevřeno, než bude opět zablokováno a 99 procent příspěvků smazáno ?
delta.gama
delta.gama

Male Poeet p?íspivku : 79
Reputace : 0
Body : 92
Registration date : 03. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

dotaz jak dlouho bude fórum otevřeno Empty Re: dotaz jak dlouho bude fórum otevřeno

Příspěvek  admin pavel za 5/4/2020, 04:54

Ani předtím ani teď nebylo stanoveno časové trvání fóra. Záleží na tom, jak to bude probíhat, jací lidé zde budou diskutovat. Záleží také na tom, jaké budou přijaty zákony a jak v nich bude stanovena odpovědnost provozovatelů diskuzních fór za obsah přispěvatelů. To všechno určí, jak dlouho a o čem se bude diskutovat. Slovy pracovněprávních vztahů:

Fórum bude otevřeno na dobu neurčitou

V práci je to po zkušební době případně po smlouvě na dobu určitou bráno jako pozitivum, tak to prosím pozitivně vezměte i teď.
Zmiňovaných 99 % příspěvků skončilo v koši, pár lidem jsem nabízel přístup, aby se tím prohrabali a vybrali, co stojí za to. Nikdo se nepřihlásil. Chvíli jsem to zkoušel sám, ale perly jsem nenacházel. Jak jsem již psal, příspěvky měly svůj smysl v době, kdy se o něčem diskutovalo a případné užitky z odpovědí si účastníci odnesli po přečtení tím, že si udělali nějaký závěr.
Jednou z voleb administrátorského rozhraní je stanovení časové platnosti příspěvků, kde lze nastavit, že po zvoleném časovém období se příspěvek automaticky přesune do koše. Může to být 14 dní, půl roku, rok. Nastavil jsem nemazat.
U jakékoliv starší diskuze ať je to o autech, počítačích, ... také zjistíte, že vložené odkazy na obrázky a články už nefungují, nebo jsou neplatné. Po kliknutí na odkaz se dozvíte, že článek je nenalezen. Obrázek klíčový pro smysl příspěvku se nezobrazí apod.
Takže i zde jako při každé práci z počítačem platí obecná zásada: "zálohovat, zálohovat, zálohovat. Pokud se vám něco líbí, okopírujte to, uložte si to.

Naposledy upravil admin pavel dne 14/4/2020, 12:19, celkově upraveno 1 krát
admin pavel
admin pavel

Male Poeet p?íspivku : 166
vztah k organizaci : už žádný
Reputace : -1
Body : 119
Registration date : 01. 02. 06

http://www.straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

dotaz jak dlouho bude fórum otevřeno Empty Re: dotaz jak dlouho bude fórum otevřeno

Příspěvek  admin pavel za 6/4/2020, 07:52

delta.gama napsal:99 procent příspěvků smazáno

Pokud máš zájem, staré příspěvky jsou stále v koši, mohu ti udělit přístup. Pokud najdeš nějakou perlu, podívám se na to.

Admin
admin pavel
admin pavel

Male Poeet p?íspivku : 166
vztah k organizaci : už žádný
Reputace : -1
Body : 119
Registration date : 01. 02. 06

http://www.straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: