Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Urážky na adresu admina

+2
witness
daniely
6 posters

Goto down

Urážky na adresu admina Empty Urážky na adresu admina

Příspěvek  daniely 7/10/2012, 22:27

witness napsal:
Ta zbabělá katolická husička Alea zase napsala komentář na mou adresu
a hned uzamkla téma, asi abych nemohl odpovědět:

Takže to kopíruji sem, aspoň budou mít zase důvod mi psát, že nezařazuji příspěvky dle témat.

Takže Alea napsala:
Neboj wittnesi, ta "velkorysost" jak ji nazýváš, se rozhodně netýká Tebe.
Witness se nepíše ,,wittnes´´, ale witness, také ses to už mohla za ta léta naučit.. Very Happy

Mimochodem - Mne nazýváš "děvčátkem" i když mi táhne na třicítku,
Už? Zatím vypadáš na 13 letou žačku, které dali na pionýrském táboře první funkci.. Very Happy
ale svými výroky a sebepochvalnými smajlíky jen dokazuješ kdo je tady skutečným děckem....tím horší, že ti táhne na padesát....
Těmito lacinými a dětskými výpady, děvče, má jasná slova o Tvé neschopnosti nevyvrátíš.
Myslím, že si ještě hodně a hodně dlouho počkáš, než získáš schopnost ovládat se.
Pleteš si ,,neovládání se´´ se schopností předkládat nepříjemnou pravdu, ale na to jsi zjevně ještě málo vyzrálá.
Klečet před Tadeáškem Ti v tom ale moc nepomůže, to mi věř.

Věřím, že až se admin nahlásí, posoudí sám co s Tebou udělá
Dělba práce? Admin tak maximálně dle své právě probíhající nálady buď neudělá nic, nebo dá zámek nebo kartu.
Lenochem byl už ve sboru SJ, kdy byl rád na výsluní, ale obětavé práci pro sbor se raději vyhýbal.
Proto to ,,v kariéře SJ´´ dotáhl jen na služebního pomocníka, ze kterého byl zase odvolán.
stejně tak, jako posoudil člena Tvé "rodinky".
Tak to vysvětlím, aby i druzí pochopili.
Idiot admin král Bene mi jednou poslal soukromý mail, kde vyjádřil své podezření, že jsem
prý vytvořil fiktivní postavu transylvánce, bulhara, komipermjaka a nevím koho ještě, takže jsem prý to vše psal já...
(Pozn. Bulhare, až to budeš číst, tak se tomu zasměješ, ale vlastně ne, já jsem Tě přece vytvořil jako fiktivní postavu.. Very Happy )
Takže Alea se zřejmě chytla tohoto idiotského podezření líného a neschopného admina a
věří stejným žvástům......
.........no, vždyť je to ještě ,,mladá katolická husička´´ a ještě jí bude dlouho trvat než z ní bude ,,stará katolická husa´´. Very Happy

Tak přátelé, vidím, že neschopný admin král Bene je připojen, tak se s Vámi všemi pro jistotu loučím, možná, že se ten náladový lenoch přece jen konečně vzmůže a dá mi už konečně tu červenou kartu.



Za tohle si ji opravdu zasloužíš. A jen tak na okraj, minimálně Bulhara zná Alea osobně, těžko si může myslet, že se jedná o fiktivní postavu.

daniely

Female Poeet p?íspivku : 378
Reputace : 0
Body : 381
Registration date : 03. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Urážky na adresu admina Empty Re: Urážky na adresu admina

Příspěvek  witness 7/10/2012, 22:30

PS - Tak vidím, že admin se zase odlogoval a já se stále mohu připojit a červená karta mi v tom nebrání, to snad není možné, že takovéto adminské střevo vůbec někde svéprávně existuje.... Very Happy

TAKŽE kopíruji můj příspěvek z vlákna, které Alea inkvizičně zamkla
(předtím samozřejmě napsala svůj poslední komentář a pak hned udělala zámek = KRYSTALICKÁ ZBABĚLOST NEVYZRÁLÉ OSOBNOSTI)

PSAL JSEM

A pokud si pro změnu zase budete hrát na velkorysé adminské duo a kartu mi nedáte,
pak byste měli okamžitě odblokovat loraka a transylvánce a opět zpřístupnit uzamčená témata, abyste byli velkorysí všude.......
Jinak se vaše neschopnost a směšnost bude dotýkat hvězd..


Admin zřejmě chce, aby se jeho neschopnost a směšnost dotýkala hvězd....

no, takovéto nedůsledné lemply nemají snad ani ve VRO, a to už je co říci

Tak jestli tohle už nebude na červenou kartu,
tak by měl král Bene zapřáhnout koně a zajet se omluvit transylvánci i lorakovi,
že jim tu kartu dal a mně ještě ne..


witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Urážky na adresu admina Empty Re: Urážky na adresu admina

Příspěvek  witness 7/10/2012, 22:36

daniely napsal:
Za tohle si ji opravdu zasloužíš. A jen tak na okraj, minimálně Bulhara zná Alea osobně, těžko si může myslet, že se jedná o fiktivní postavu.
Dík, daniely, ještě žes můj příspěvek stihla citovat, protože ta katolická ,,husa´´ to hned poté vymazala.

PS - Ale já přece nepopírám, že si červenou kartu zasloužím, hrotím to právě proto, aby si rozumní lidé zde uvědomili, jak je trapné, že ji ještě nemám a trochu se zamysleli nad tím,
co je tu na fóru vede za lidi...

witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Urážky na adresu admina Empty Re: Urážky na adresu admina

Příspěvek  daniely 7/10/2012, 22:40

witness napsal:
PS - Ale já přece nepopírám, že si červenou kartu zasloužím, hrotím to právě proto, aby si rozumní lidé zde uvědomili, jak je trapné, že ji ještě nemám a trochu se zamysleli nad tím,
co je tu na fóru vede za lidi...

Nezlob se, ale na mě tvoje hrocení působí úplně jinak, než chceš. Ale třeba nejsem rozumný člověk.

daniely

Female Poeet p?íspivku : 378
Reputace : 0
Body : 381
Registration date : 03. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Urážky na adresu admina Empty Re: Urážky na adresu admina

Příspěvek  Losiris 7/10/2012, 23:06

Za tohle si Witnessi červenou kartu sice nejspíš zasloužíš, ale v podstatě s tebou souhlasím. Od adminů je nefér napsat poslední slovo, zamknout tema,aby se uz nikdo nemohl vyjádřit. Co tak tuhle situaci na foru nekde v klidu probrat, bez vzájemného napadání? Smile

Losiris

Male Poeet p?íspivku : 71
Reputace : 0
Body : 71
Registration date : 20. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

Urážky na adresu admina Empty Re: Urážky na adresu admina

Příspěvek  witness 7/10/2012, 23:47

daniely napsal:
Nezlob se, ale na mě tvoje hrocení působí úplně jinak, než chceš.
To je v pořádku, v tomto máš jistě svobodu názoru.
Ale třeba nejsem rozumný člověk.
Nepochybuji, že rozumný člověk jsi.

Losiris napsal:Za tohle si Witnessi červenou kartu sice nejspíš zasloužíš,
Dle pravidel tohoto fóra jistě, takže nechápu, proč jsem ji ještě nedostal, když dnes večer byli na fóru zalogováni jak král Bene, tak Alea.
Jindy jsou hotoví raz dva, Alea maže příspěvky někdy i mezi 3 - 5 hodinou ráno, admin je někdy na fóru pár minut a poté je bez jakékoliv smysluplné věty zamčeno hned několik vláken.
Pak se někdo někoho zastane (viz. transylvánec gariho proti zbyškovi), sice nevybíravě, ale v podstatě řekl to, co je pravda, co admini už dávno měli řešit... a navíc příčina transylváncovy prudké reakce byla pochopitelná...a hned červená karta.

I právní výbory SJ poctivě zkoumají příčiny provinění než vynesou nepříznivý rozsudek.

Takže tímto hrocením situace jen poukazuji a zviditelňuji neschopnost a nezpůsobilost adminů, kteří když už dávají pravidla k respektování, měli by jejich porušení posuzovat ze všech stran a hlavně SPRAVEDLIVĚ, OBJEKTIVNĚ a NEZAUJATĚ VE VŠECH PŘÍPADECH.

Tady se to zjevně neděje a je to o to smutnější, že současné praktiky adminů jsou mnohem
horší než praktiky VRO, protože, jak jsem psal, u VRO vždy víš, co a kdy můžeš očekávat, tam aspoň platí, že 1+1=2.

Tady neplatí nic, tady nevíš, kdy se Alea špatně probudí a vymaže vše, co se jí nebude zdát, a to ještě během noci a relativně krátce, a admin, ten si, když zrovna lenivě nepodřimuje a nečtě jen pasivně a uzívaně příspěvky, v záchvatu ,,akce´´´hraje na chlapáka a zamkne polovinu vláken, kde u mnohých není k tomuto kroku žádný důvod.

A pokud mi ještě neudělil červenou kartu, ačkoliv mé příspěvky musel číst (pokud zase nechrápal a u čtení nezíval) a ačkoliv mé příspěvky JASNĚ PORUŠUJÍ JÍM DANÁ PRAVIDLA, tak potom nechápu, z jakého důvodu tu proběhlo nedávné hromadné uzavírání vláken (u Aley i mazání vláken, a to jen těch, kde se vyskytlo její jméno...ani si ta husa neumí spočítat, jak je její jednání prohlédnutelné) a početnější výskyt karet.

Je to trapné nejen ve srovnání s tím, že já dosud červenou kartu stále nemám, ale i s tím, že tu léta admin jen chrápal a byl pasivní a teď nám tu předvádí plejádu přehnaného
a trapného ,,chlapáctví´´.

ale v podstatě s tebou souhlasím.
Díky, myslím si, že KAŽDÝ SOUDNÝ ČLOVĚK, když tuto situaci vidí, se musí jen pousmát
nad tím, jaké 2 směšné figurky se tu pokoušejí ,,moderovat´´ diskuzi.
Od adminů je nefér napsat poslední slovo, zamknout tema,aby se uz nikdo nemohl vyjádřit.
Co chceš od rozmazleného jedináčka admina, kterého živila maminka i v době, kdy byl už ženatý, aby si mazánek mohl dodělat vysokou školu?
Tihle ,,kriplíci´´ se nemění, maximálně si založí fórum, aby si polechtali své ego, ale bez nějaké
větší námahy, aby se neunavili...
Co tak tuhle situaci na foru nekde v klidu probrat, bez vzájemného napadání? Smile
Z mé strany klidně, ale mám obavy, že na to budou oba admini příliš zbabělí.


witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Urážky na adresu admina Empty Re: Urážky na adresu admina

Příspěvek  pavel port 7/10/2012, 23:51

"Ovšem nesmíš si plést využití a zneužití svobodné vůle. Vysvětlení Tvé a vysvětlení Tobě podobná jakoby tvrdila, že pravá podstata svobodné vůle se projeví až tehdy, když se člověk rozhodne pro zlé.
A to je holý nesmysl. Dar svobodné vůle byl součástí Božích darů pro člověka
již při stvoření a člověk před hříchem měl plnou možnost se z daru svobodné vůle těšit.
To, že se rozhodl jít proti Božímu příkazu, bylo prachsprosté zneužití tohoto
daru a snaha člověka rozhodovat i tam, kde to není a nikdy nemělo být v jeho kompetenci."
-----------------------------------------------------------------------------------------
Za takovéhle příspěvky jsem si tě, Witnessi, vážil - když jsem ještě chodíval na fórum skrytě. Přiznám se, že při zpětné četbě "linie konfliktu" mi absolutně není jasné, proč teď tohle všechno.
Začínáš používat slovo "katolický" jako nadávku - a neurážíš tím jen Aleu. A tímhle vším posledním psaním, žel Bohu, neprokazuješ nic - to, že se na tvou stranu přidávají už jen aktivní SJ, zcela objektivně svědčí nikoli ve tvůj prospěch, ale pro druhou stranu sporu - většina lidí už se tu začíná stavět proti tobě.
Měls mou úctu, bral jsem tě tu jako přirozenou autoritu, která dokáže pomoci tolika lidem, sem přicházejícím - proč najednou ničíš sebe i tohle fórum? Co se v tobě vůbec děje?
Myslel jsem si, že to tu bereš jako určitou službu druhým, jako určité nahrazení dluhu druhým lidem za ta léta, cos býval starším. Proč to najednou všechno zahazuješ - když jsi tu dál mohl udělat kus dobré práce pro bývalé Svědky?

Je to strašně sebedestruktivní, jestli máš ještě sílu, zastav to.
Pavel
pavel port
pavel port

Male Poeet p?íspivku : 27
vztah k organizaci : zajímá mne každý člověk
Reputace : 0
Body : 29
Registration date : 22. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Urážky na adresu admina Empty Re: Urážky na adresu admina

Příspěvek  witness 8/10/2012, 01:35

pavel port napsal:
Přiznám se, že při zpětné četbě "linie konfliktu" mi absolutně není jasné, proč teď tohle všechno.
Protože toto fórum v současné podobě vedení nemá už žádnou hodnotu,
tak jen testuji, zda jsou admini schopni v rámci svých praktik jednat aspoň ,,všude stejně´´.

Začínáš používat slovo "katolický" jako nadávku - a neurážíš tím jen Aleu.
Je to zcela neporovnatelně menší urážka než když někdo o Bohu napíše, že Adama stvořil tak, že MUSEL zhřešit.
Pokud takovéto urážky Boha tu Alea jako admin toleruje, nechápu, co by jí mělo vadit na tom, když jí napíšu, že je to katolická husa.

Pokud to uráží Tvé katolické cítění, tak se omlouvám, vím, že mezi katolíky jsou mnozí upřímní lidé.

A tímhle vším posledním psaním, žel Bohu, neprokazuješ nic
Prokazuji, a to fakt, že neobdržel li jsem dosud červenou kartu, tak zamykání vláken a udělování karet, které tu horečnatě proběhlo za poslední dobu, bylo jen ,,náladovým´´ skutkem spícího krále Bene a jeho nešťastné pomocnice.
A prokazuji tím fakt, že toto fórum tím začíná postrádat veškerý smysl, protože kritizovat VRO a zároveň být horší než on, to už je ,,silná káva´´....
- to, že se na tvou stranu přidávají už jen aktivní SJ, zcela objektivně svědčí nikoli ve tvůj prospěch,
Aktivní SJ se na mou stranu nepřidávají, neboť už byli z diskuze vyloučeni.
Pokud to bylo oprávněně, ať jsem tedy vyloučen i já.
Pokud já nejsem vyloučen, ať je transylváncovi a lorakovi opět umožněno se zapojit.
(nejde mi o to, abych hájil aktivní SJ, ale o to, aby se měřilo všem stejně a aby si tady z toho admini nedělali skutečnou sektu, jejíž vedení tu bude jen dle nálady a zbaběle zamykat, mazat, udělovat karty apod.)
ale pro druhou stranu sporu - většina lidí už se tu začíná stavět proti tobě.

Většina? A kteří?
Měls mou úctu, bral jsem tě tu jako přirozenou autoritu
A proč přirozená autorita končí, když se snažím poukázat celkem logicky a jasně na úpadek
tohoto fóra z viny vedení?

.... proč najednou ničíš sebe
Sebe bych ničil, kdybych jako člen fóra nechával procházet hlouposti bez povšimnutí.
i tohle fórum?
Tohle fórum se ničí samo a hlavně ho ničí současné vedení.

A pokud ho ničím já,

proč ještě nemám červenou kartu, zvláště když už není jediný důvod
mi ji dle pravidel fóra nedat?


Myslím, že admin se teď topí ve své vlastní hlouposti, protože

1)
když mi dá kartu, tak jakoby projeví souhlas se mnou, ale zároveň se vystaví otázce, proč ta karta přišla tak pozdě...

2)
když mi ji nedá, zpochybní své ostatní ,,chlapské´´ zásahy zde na fóru, které učinil

Nemá to lehké, hoch, ale může si za to sám....je to jen líný a nedůsledný lempl...

Co se v tobě vůbec děje?
Nic, jsem pořád stejný, jen reaguju vyhroceně na vyhrocenou situaci, to je všechno.

Myslel jsem si, že to tu bereš jako určitou službu druhým, jako určité nahrazení dluhu druhým lidem za ta léta, cos býval starším.
To jistě...
Proč to najednou všechno zahazuješ - když jsi tu dál mohl udělat kus dobré práce pro bývalé Svědky?
Zahazuji to ze zcela jednoduchých důvodů:

1)
Vedení fóra je pokrytecké, nevyzrálé a nevyrovnané.

2)
To, co tu vedení fóra toleruje za bludy a co kritizuje, může aktivním a přesvědčeným SJ
spíše už jen uškodit, protože si řeknou, co za bludy se tu nechává projít bez povšimnutí
a proč se tu kritizují vesměs ti, kteří na takové bludy ostře reagují.
Čímž se utvrdí v názoru na jedinečnost SJ, ještě více uznají ,,moudrost´´ rad a příkazů VRO, proč je zakázám styk s odpadlíky apod.
(a takto jistě nechceme přesvědčeným SJ pomáhat , že?)

3)
Dříve bych doporučil komukoliv z SJ, aby sem nahlédl a poznal jiné zajímavé úhly pohledu,
dnes už bych to neudělal.

Dnes, když sem nějaký SJ nahlédne a přečte si, o jakých bludech se tu seriózně diskutuje
a téměř nikdo jim neoponuje, tak se jen ujistí, jak jsou odpadlíci od SJ ničemní a spíše je to více přimkne k VRO, což je samozřejmě škoda.

Mým názorem je (a žel stále opakovaným a stále opakovaně nevyslyšeným), že ta největší část negativního zaplevelení fóra pochází od Zbyška, který měl být odsud vedením fóra vypakován už dávno za jeho bludy, jeho pokrytectví, překrucování, nesoudnost apod.

A že drtivá většina mých ostrých reakcí byla proti jeho názorům a že jsem byl za to mnohými kritizován?
Na to mohu být jen hrdý.

Jsem si zcela a naprosto jist, že kdyby tu nebyl zbyšek, tak toto fórum by si vždy zachovalo svou naukovou úroveň a přijatelnou čistotu a mnohé prudké dohady by vůbec nevznikly.

Takže má rada je, aby se vedení zbavilo zbyška, ale jelikož se to jistě nestane (protože
na to jsou admini příliš slabí jak v poznání Písma a křesťanských naukách, tak i ve své nevyzrálosti, nerozhodnosti, náladovosti a proměnlivosti jako lidé), tak toto fórum bude
svůj účel pomáhat SJ plnit úplně opačně---bude jim pomáhat, ale k návratu k VRO, a to rozhodně není žádoucí a je smutné, že si vedení fóra neuvědomuje, jak lví podíl na tom mají.
Je to strašně sebedestruktivní, jestli máš ještě sílu, zastav to.
Já jen hodnotím fakta, žádnou sebedestrukci nepociťuji.. Very Happy


witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Urážky na adresu admina Empty Re: Urážky na adresu admina

Příspěvek  zbysek 8/10/2012, 09:01

witness napsal:Je to zcela neporovnatelně menší urážka než když někdo o Bohu napíše, že Adama stvořil tak, že MUSEL zhřešit.
Pokud takovéto urážky Boha
Jak víš, že to Boha uráží? Říkal ti to? Kdo si myslíš, že jsi, že si tu takto troufáš mluvit Božím jménem? Kdežto ty zde urážíš kdekoho a hrubě napadáš osobní víru jiných, pokud se ti z nějakého důvodu nelíbí. Soustavně porušuješ bod 3 pravidel, takže se také divím, že dosud nemáš červenou kartu. Tedy souhlasím s tebou v tom, že jednání admina je v tomto nevyrovnané.

Vedení fóra je pokrytecké, nevyzrálé a nevyrovnané.
Zrovna ty by sis měl nejprve vyndat trám z oka... Nevyzrálost je tvá rodná sestra.

protože si řeknou, co za bludy se tu nechává projít bez povšimnutí
V pravidlech není nic o zákazu zveřejňování bludů. Ale v bodu 5 je poznámka, že nikdo tu není majitelem pravdy. Ty se však chováš jako naprosto jasný inkvizitor, který si uzurpuje právo rozhodovat o tom, co je blud a jak by se mělo naložit s člověkem, který si takový názor dovolí pronést nahlas. Kdo ti takové právo udělil? Zjevně jen ty sám, tedy jsi samozvanec.

Mým názorem je (a žel stále opakovaným a stále opakovaně nevyslyšeným), že ta největší část negativního zaplevelení fóra pochází od Zbyška, který měl být odsud vedením fóra vypakován už dávno za jeho bludy, jeho pokrytectví, překrucování, nesoudnost apod.
Ty jsi úplně ten poslední, který může cokoliv druhým vyčítat ohledně překrucování a nesoudnosti. Protože ty sám překrucuješ má (a nejen) slova takovým způsobem, až to volá do nebe. A když jsem tě na překrucování mých slov vícekrát důrazně upozornil, skončil jsi u osobních výpadů.

Na to mohu být jen hrdý.
Strom se pozná podle ovoce. A pokud jsi hrdý na své urážky jiných, pak tedy opravdu máš na co.

Jsem si zcela a naprosto jist, že kdyby tu nebyl zbyšek, tak toto fórum by si vždy zachovalo svou naukovou úroveň a přijatelnou čistotu
Slyšte, slyšte, inkvizitor a ochranitel čistoty víry k vám promlouvá!

zbysek

Male Poeet p?íspivku : 4242
vztah k organizaci : bývalý - 6 let
Reputace : 6
Body : 3484
Registration date : 16. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Urážky na adresu admina Empty Re: Urážky na adresu admina

Příspěvek  witness 9/10/2012, 00:02

zbysek napsal:
witness napsal:Je to zcela neporovnatelně menší urážka než když někdo o Bohu napíše, že Adama stvořil tak, že MUSEL zhřešit.
Pokud takovéto urážky Boha
Jak víš, že to Boha uráží? Říkal ti to?
Tato Tvá otázka zcela svědčí o tom, že mé připomínky k Tvému zaplevelování fóra jsou
více než oprávněné.
Soustavně porušuješ bod 3 pravidel, takže se také divím, že dosud nemáš červenou kartu. Tedy souhlasím s tebou v tom, že jednání admina je v tomto nevyrovnané.
Jsem rád, že aspoň s tímto souhlasíš.
Vedení fóra je pokrytecké, nevyzrálé a nevyrovnané.
Zrovna ty by sis měl nejprve vyndat trám z oka... Nevyzrálost je tvá rodná sestra.
Ale chlapče, neopakuj lacině má slova... Very Happy
V pravidlech není nic o zákazu zveřejňování bludů. Ale v bodu 5 je poznámka, že nikdo tu není majitelem pravdy.
To však neznamená, že pokud někdo třeba napíše, že Bůh má zelená tykadla a kouří fajfku, tak se na to nesmí adekvátně reagovat.

Ty se však chováš jako naprosto jasný inkvizitor,
Spletl sis adresáta, od inkvizice tu jsou jiní... Very Happy
Kdo ti takové právo udělil? Zjevně jen ty sám, tedy jsi samozvanec.
Také usiluješ o kartu?
Ale tobě jí tu nikdy nikdo nedá, protože admin a alea (i mnozí jiní)
jsou z Tebe po...... strachy.
Zřejmě Ti spolkli Tvou pěstovanou image Všeználka, ale nevidí,
že jsi ve své podstatě Neználek. Ani to ale ne, Neználek byl sice hloupý, ale měl aspoň charakter, a u Tebe není ani charakter, ani ucelené, koncepční a domyšlené poznání.
Máš jen kupu chaotických poznatků, které neuměle a diletantsky zaplétáš dohromady
a vyvozuješ nesmyslné závěry.
A když píšeš o Bohu, že jím stvořený Adam musel zhřešit, tak se ještě hloupě divíš, že to někdo právem považuje za urážku Boha...jsi nenapravitelný nešťastníček, hrající si na osvíceného a přemýšlivého křesťana, ale jsi jen obětí své sebestřednosti a kdoví čeho ještě.
který si uzurpuje právo rozhodovat o tom, co je blud a jak by se mělo naložit s člověkem, který si takový názor dovolí pronést nahlas.
Jelikož pro Tebe je Písmo jen jakousi relativně platnou sbírkou lidových bájí a pověstí, které si kroutíš, jak se Ti to hodí, tak nijak neočekávám, že můj pohled na Tvé názory jako na bludy uvidíš v tom správném světle.
Mým názorem je (a žel stále opakovaným a stále opakovaně nevyslyšeným), že ta největší část negativního zaplevelení fóra pochází od Zbyška, který měl být odsud vedením fóra vypakován už dávno za jeho bludy, jeho pokrytectví, překrucování, nesoudnost apod.
Ty jsi úplně ten poslední, který může cokoliv druhým vyčítat ohledně překrucování a nesoudnosti. Protože ty sám překrucuješ má (a nejen) slova takovým způsobem, až to volá do nebe. A když jsem tě na překrucování mých slov vícekrát důrazně upozornil, skončil jsi u osobních výpadů.
To posoudí jiní, zda jsem někde něco překroutil, mnozí tu jsou totiž mnohem chytřejší, než si Ty sám o nich myslíš.
A to, že má upozornění na rozporuplnost a demagogii Tvých slov chápeš jako překrucování, to není divu, vždyť Ty sám si ani pořádně nepamatuješ co jsi kdy napsal a vůbec nechápeš důsledky svých slov.
Takže když Ti někdo poukáže na Tvé slabiny, je to stejné jako hodit svini perlu, protože absolutně nejsi schopen chápat hlubší smysl toho, co druzí píší, a u mnohých Tvých názorů není smyl žádný, natož nějaký hlubší.
Na to mohu být jen hrdý.
Strom se pozná podle ovoce. A pokud jsi hrdý na své urážky jiných, pak tedy opravdu máš na co.
Tak vidíš, že jsi zase nic nepochopil... Very Happy
Jsem si zcela a naprosto jist, že kdyby tu nebyl zbyšek, tak toto fórum by si vždy zachovalo svou naukovou úroveň a přijatelnou čistotu
Slyšte, slyšte, inkvizitor a ochranitel čistoty víry k vám promlouvá!
Zoufalý výkřik přistiženého, že?

PS - Raději se starej o tu svou konkubínu (souložnici), co k tobě pravidelně dochází
na sexuální návštěvy, a nepleť se mezi poctivé a upřímné křesťany, tam Tvé místo není.
Čím dříve to tu co nejvíce lidí pochopí, tím lépe pro toto fórum.


!!!!!!!!!!!!! A už neunavuj, pokrytecká a nedovzdělaná špíno !!!!!!!!!!!


Koukám, že král Bene - náš směšný admin, asi zase někam zbaběle zalezl a dělá mrtvého brouka, aby nemusel řešit mou červenou kartu.

Měla bys ho, Aleo, trochu zaktivovat...... nebo admin opravdu umí jen mlčet nebo zase
pro změnu horečnatě zamykat vlákna nebo, když chce být mimořádně účasten diskuze, tak umí max. infantilně dávat do profilů druhých obrázky?

Pokud máte aspoň kus cti v těle, vy nešťastné adminské duo, tak když už nejste schopni mi tu červenou kartu udělit, tak aspoň odemkněte trapně zamčená vlákna a pozvěte znovu do diskuze loraka a transylvánce, kterým jste už červenou kartu udělili,

A TO ZJEVNĚ NESPRAVEDLIVĚ,
protože já porušuji pravidla našeho admina, krále Bene, snad už více než oni a přitom mi karta dosud udělena nebyla.

Takže buď my všichni tři s červenou kartou nebo všichni tři bez karty !!!!!!
To je základní spravedlnost, už i Zbyšek to pochopil, a to už je co říct. Very Happy

Nebo jste oba už takové charakterové trosky a slaboši, že si ani toto nejste schopni uvědomit
a na základě vašich vlastních pravidel, které navíc okázale poslední dobou připomínáte,
OPRAVDU NEJSTE SCHOPNI UŽ KONEČNĚ PROTI MĚ ZAKROČIT?

Až zakročíte (POKUD VŮBEC) a dáte mi už konečně tu červenou kartu, tak se budu mít opravdu dlouho čemu smát.

Takovéto adminské duo je opravdu k pohledání, jako když PAT a MAT řídí diskuzi...







witness

Male Poeet p?íspivku : 2392
vztah k organizaci : bývalý dlouholetý starší sboru, dnes nečinný zvěstovatel neboli SJ, který již nepodává zprávu
Reputace : 9
Body : 2241
Registration date : 31. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Urážky na adresu admina Empty Re: Urážky na adresu admina

Příspěvek  pepakrocan 9/10/2012, 00:37

Tak jdu po čase zase okolo a tady je to pořád lepší Very Happy

pepakrocan

Male Poeet p?íspivku : 1034
Reputace : 0
Body : 1046
Registration date : 23. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Urážky na adresu admina Empty Re: Urážky na adresu admina

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru