Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čas konce aktuálně

2 posters

Goto down

Čas konce aktuálně Empty Čas konce aktuálně

Příspěvek  admin pavel 8/5/2022, 11:47

Boleslav Křišťál napsal:Upozorňuji Všechny  Exclamation  že žijeme od podzimu 2015 v Čase konce a hlavně na to, že letos po svátku stánků počátkem října 2020 započalo Velké soužení, které bude trvat 'čas a období' do počátku roku 2022. Více se dozvíte v článku zde Čas Konce a Velké Soužení.

Uvítám následnou diskuzi, případně otevření nového vlákna.

Podíval jsem se ještě na stránky (mají opravdu hezký grafický design)
[You must be registered and logged in to see this link.]

tady máme upřesnění výpočtu.

Má se věřit těm, kdo sami o sobě tvrdí na svých stránkách či ve svých publikacích, že nejsou inspirováni a zakazují vám samostatně hledat svého nebeského Tatínka? Což toto nejsou projevy modlářství? Vždyť už není odklad milovaní. Už jen 167 dní od 2.8.2021 a vše se pro lidstvo změní tak, jak potom toužili proroci a služebníci Pravého Boha, JeHoVaH vojsk, když je kamenovali, řezali pilami, zapalovali je jako pouliční lampy a podobně.


Vyšlo mi to, že to mělo být v lednu 2022. Ach, jo, zase jsem to prošvihnul Laughing
admin pavel
admin pavel

Male Poeet p?íspivku : 162
vztah k organizaci : už žádný
Reputace : 1
Body : 131
Registration date : 01. 02. 06

http://www.straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Čas konce aktuálně Empty Nikdo nic neprošvihl...

Příspěvek  Bob 24/9/2022, 08:11

vtipálku Very Happy

ale aspoň je vidět, že tě (nás) ti zednáři od SJ naučili skutečně počítat! Wink

ale teď k věci. Více informací, proč Otec připustil toto naše škobrtnutí - viz. [You must be registered and logged in to see this link.] se dozvíš v tomto článku z 12. března 2022 [You must be registered and logged in to see this link.] a ještě více zde v článku ze dne 18. ledna 2022 [You must be registered and logged in to see this link.].

Problém byl totiž v tom, že jsme spojili [You must be registered and logged in to see this link.] a [You must be registered and logged in to see this link.] dohromady, přičemž Čas Konce se týká období, kde se plní VŠECHNO o čem Jehošua hovořil pro tento čas (mnohé věci svědkové Jehovovi narvali do studijní publikace [You must be registered and logged in to see this link.] z roku 1991, přičemž v průběhu času v následných výtiscích provedli dílčí úpravy a mnohá splňování velmi často vztahovali sami na sebe) a období běžící od 30. října 2015 + 2300 dní večerů a jiter = do 16. ledna 2022 se týkalo jedné, a to NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VĚCI, kterou je naplnění modlitby "buď posvěceno tvé jméno, jako v nebi...", což se naplnilo právě toho dne.

Později poběží dalších 1000 let k naplnění a splnění té druhé části...

Původně jsme si mysleli, že Velké Soužení, jak už jsi si všiml, běží v podobném časovém režimu a tak nějak je součástí právě těch 2300 dní, jenže právě naopak, vše se prolíná a vše má svůj počátek - dále viz. můj komentář [You must be registered and logged in to see this link.] k článku Velké Soužení v Čase Konce – II., kde je vysvětlení.

Já jsem to osobně vnímal tak, že Velké Soužení bylo zahájeno právě na podzim 2019, kdy ne zrovna náhodou nám Otec JeHoVa-h dovolil vydat publikaci [You must be registered and logged in to see this link.] dne 23. prosince 2019 a od té doby běží "díky" zahájení Covid AGENDY. Igi to vidí o rok později s ohledem na vyvrcholení neskutečné mediální masírky a nátlaku, kdy v lidech byla vyvolávána panika autoritami, aby mnozí se ze strachu o živobytí či ztrátu životního standardu potažmo pohodlí, pod tlakem připojili k tomuto světu a přišli tak v rámci svých DNA o podpis Otce - tedy o tyto 4 písmena - [You must be registered and logged in to see this link.]. A to je ta pečeť na ruku a na čelo, aby mohli nakupovat a prodávat (znamení člověka [You must be registered and logged in to see this link.]) a nyní tak patří korporacím tohoto světa, GP (Generálnímu Prediktorovi nebo-li Satanu Ďáblovi). Igiho počátek Velkého Soužení na podzim 2020 a "můj" na podzim 2019 koliduje a s 1290 dny respektive s 1335 dny [You must be registered and logged in to see this link.]. A toto se stalo právě oficiálně 18. března 2020, kdy více to rozebírá článek z 28. ledna 2021 [You must be registered and logged in to see this link.] & [You must be registered and logged in to see this link.] - jedná se o datum v ČR. Ale bylo to celosvětově koordinováno, takže od března 2020 bychom mohli přičíst těch 1290 & 1335 dní, podle toho, kdo patří ke dvěma olivovníkům či Velkému zástupu.

Řekl bych ale, že se to počítá od 18. března 2020, kdy VŠECHNO ZAVŘELI. A proč? Protože Česko snese fšecko ... jinak řečeno, jsme resp. Praha má tzv. [You must be registered and logged in to see this link.] (naplnění Joela) a je tedy celosvětovým centrem zednářů a kabalistů, takže...?! ... to vychází do 29. ZÁŘÍ potažmo 13. LISTOPADU 2023.


Naposledy upravil Bob dne 21/4/2024, 07:55, celkově upraveno 4 krát
Bob
Bob

Male Poeet p?íspivku : 28
Age : 54
vztah k organizaci : Vztah k organizaci žádný. S Otcem Jehovou a Jeho Synem Jehošuou; a lidmi.
Reputace : 0
Body : 24
Registration date : 01. 07. 10

https://boleslav-kristal.mojeid.cz/

Návrat nahoru Goto down

Čas konce aktuálně Empty Svržení Satana Ďábla do oblasti Země - KDY?

Příspěvek  Bob 24/9/2022, 11:38

Dne 16. ledna 2022 se naplnilo 2300 večerů a jiter, které započalo 30. září 2015 pod více známým [You must be registered and logged in to see this link.], jak řekl jiný svatý [You must be registered and logged in to see this link.] - Daniel 8:14, a [You must be registered and logged in to see this link.] - Zj 12:6 (Zjevení 12:6-16) - většina veršů 12. kapitoly se již splnila.

PS: Čas Konce je období, kterého je součástí i [You must be registered and logged in to see this link.] a jiné další skutečnosti popsané v Otcově Písmu, ve kterém se dovrší a proběhne Armageddon, kdy Král králů a Pán pánů Jehošua zasáhne, což bude vyvrcholení všech oněch proroctví, kdy lidstvo přejde z lidských démony podporovaných způsobů vládnutí na 1000-letou vládu podle skutečného PRÁVA a SPRAVEDLNOSTI v souladu se zásadovou Láskou [You must be registered and logged in to see this link.] spolu s Duchem od Otce.

Původní příspěvek - [You must be registered and logged in to see this link.] 29.12.2020 v 10:04.
Bob
Bob

Male Poeet p?íspivku : 28
Age : 54
vztah k organizaci : Vztah k organizaci žádný. S Otcem Jehovou a Jeho Synem Jehošuou; a lidmi.
Reputace : 0
Body : 24
Registration date : 01. 07. 10

https://boleslav-kristal.mojeid.cz/

Návrat nahoru Goto down

Čas konce aktuálně Empty Re: Čas konce aktuálně

Příspěvek  admin pavel 26/9/2022, 19:23

„Víra, že Kristův Druhý příchod, s doprovodem vzkříšení a soudu, proběhl v době zničení Jeruzaléma, spočívá přesně na stejném základě jako očekávání těchto událostí věřícími prvního století;
Konkrétně: na jistých, důrazných a neustále se opakujících prohlášeních našeho Pána a jeho apoštolů. Ježíš sám předpověděl, že se tyto události odehrají na konci jejich věku. Křesťanským věřícím to dává nejsilnější možný předpoklad, že se tak stalo, protože křesťané ví, že Jeho proroctví jsou právoplatné, pravdivé, jisté, a proto byly očekávané! Důkazní břemeno v argumentu nespočívá na těch, kteří tvrdí, že se události staly, tak jak Ježíš předpověděl, ale na těch, kteří popírají minulý příchod. Popírat pravdu Jeho předpovědí, protože nejsme schopni historicky ověřit určitou část z nich, jednoduše ukazuje určitou plytkost víry v Něho. Vyvrátit pravdivost těchto předpovědí by znamenalo otřást křesťanstvím až do jeho základů. Nechť je Bůh a Boží Syn pravdivý, a pokud je to třeba, každý člověk lhář! “


Ernest Hampden-Cook (1860 – 1932)

Jinými slovy, říkat, že křesťané měli v prvním století příliš horlivé očekávání, když mluvili o čase blízko a za dveřmi, je to samé jako říkat, že chybná předpověď je zaškobrtnutí, které Otec dopustil. Připustil to tehdy, připouští to dnes. Jaké je jeho slovo, na které se máme spolehnout? Je plné zaškobrtnutí a přehnaných očekávání? Nic se nesplní a ono se vlastně nic neděje. Bylo to zaškobrtnutí a jedeme dál? Ono se to nesplnilo v prvním století a tak další tisíce let čekáme. Ale kde bereme tu jistotu, že když se to nesplnilo v předpověděném čase, že se to naplní v tomto desetiletí?

Zkus se mrknout na [You must be registered and logged in to see this link.] Je to hodně mimo rámec klasického svědkovského myšlení. Podívat se na věci z jiného úhlu pohledu může vést k nečekaným výsledkům. Zvláště, když to neustálé počítání moc nevychází.
admin pavel
admin pavel

Male Poeet p?íspivku : 162
vztah k organizaci : už žádný
Reputace : 1
Body : 131
Registration date : 01. 02. 06

http://www.straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Čas konce aktuálně Empty Re: Čas konce aktuálně

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru