Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čas konce aktuálně

2 posters

Goto down

Čas konce aktuálně Empty Čas konce aktuálně

Příspěvek  admin pavel 8/5/2022, 11:47

Boleslav Křišťál napsal:Upozorňuji Všechny  Exclamation  že žijeme od podzimu 2015 v Čase konce a hlavně na to, že letos po svátku stánků počátkem října 2020 započalo Velké soužení, které bude trvat 'čas a období' do počátku roku 2022. Více se dozvíte v článku zde Čas Konce a Velké Soužení.

Uvítám následnou diskuzi, případně otevření nového vlákna.

Podíval jsem se ještě na stránky (mají opravdu hezký grafický design)
[You must be registered and logged in to see this link.]

tady máme upřesnění výpočtu.

Má se věřit těm, kdo sami o sobě tvrdí na svých stránkách či ve svých publikacích, že nejsou inspirováni a zakazují vám samostatně hledat svého nebeského Tatínka? Což toto nejsou projevy modlářství? Vždyť už není odklad milovaní. Už jen 167 dní od 2.8.2021 a vše se pro lidstvo změní tak, jak potom toužili proroci a služebníci Pravého Boha, JeHoVaH vojsk, když je kamenovali, řezali pilami, zapalovali je jako pouliční lampy a podobně.


Vyšlo mi to, že to mělo být v lednu 2022. Ach, jo, zase jsem to prošvihnul Laughing
admin pavel
admin pavel

Male Poeet p?íspivku : 161
vztah k organizaci : už žádný
Reputace : 1
Body : 130
Registration date : 01. 02. 06

http://www.straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Čas konce aktuálně Empty Nikdo nic neprošvihl...

Příspěvek  Bob Yesterday at 08:11

vtipálku Very Happy

ale aspoň je vidět, že tě (nás) ti zednáři od SJ naučili skutečně počítat! Wink

ale teď k věci. Více informací, proč Otec připustil toto naše škobrtnutí - viz. [You must be registered and logged in to see this link.] se dozvíš v tomto článku z 12. března 2022 [You must be registered and logged in to see this link.] a ještě více zde v článku ze dne 18. ledna 2022 [You must be registered and logged in to see this link.].

Problém byl totiž v tom, že jsme spojili [You must be registered and logged in to see this link.] a [You must be registered and logged in to see this link.] dohromady, přičemž Čas Konce se týká období, kde se plní VŠECHNO o čem Jehošua hovořil pro tento čas (mnohé věci svědkové Jehovovi narvali do studijní publikace [You must be registered and logged in to see this link.] z roku 1991, přičemž v průběhu času v následných výtiscích provedli dílčí úpravy a mnohá splňování velmi často vztahovali sami na sebe) a období běžící od 30. října 2015 + 2300 dní večerů a jiter = do 16. ledna 2022 se týkalo jedné, a to NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VĚCI, kterou je naplnění modlitby "buď posvěceno tvé jméno, jako v nebi...", což se naplnilo právě toho dne. Nyní běží a poběží dalších 1000 let k naplnění a splnění té druhé části...

Původně jsme si mysleli, že Velké Soužení, jak už jsi si všiml, běží v podobném časovém režimu a tak nějak je součástí právě těch 2300 dní, jenže právě naopak, vše se prolíná a vše má svůj počátek - dále viz. můj komentář [You must be registered and logged in to see this link.] k článku Velké Soužení v Čase Konce – II., kde je vysvětlení.

Já jsem to osobně vnímal tak, že Velké Soužení bylo zahájeno právě na podzim 2019, kdy ne zrovna náhodou nám Otec JeHoVa-h dovolil vydat publikaci [You must be registered and logged in to see this link.] dne 23. prosince 2019 a od té doby běží "díky" zahájení Covid AGENDY. Igi to vidí o rok později s ohledem na vyvrcholení neskutečné mediální masírky a nátlaku, kdy v lidech byla vyvolávána panika autoritami, aby mnozí se ze strachu o živobytí či ztrátu životního standardu potažmo pohodlí, pod tlakem připojili k tomuto světu a přišli tak v rámci svých DNA o podpis Otce - tedy o tyto 4 písmena - [You must be registered and logged in to see this link.]. A to je ta pečeť na ruku a na čelo, aby mohli nakupovat a prodávat (znamení člověka [You must be registered and logged in to see this link.]) a nyní tak patří korporacím tohoto světa, GP (Generálnímu Prediktorovi nebo-li Satanu Ďáblovi). Igiho počátek Velkého Soužení na podzim 2020 a "můj" na podzim 2019 koliduje a s 1290 dny respektive s 1335 dny [You must be registered and logged in to see this link.]. A toto se stalo právě oficiálně 18. března 2020, kdy více to rozebírá článek z 28. ledna 2021 [You must be registered and logged in to see this link.] & [You must be registered and logged in to see this link.] - jedná se o datum v ČR. Ale bylo to celosvětově koordinováno, takže od března 2020 bychom mohli přičíst těch 1290 & 1335 dní, podle toho, kdo patří ke dvěma olivovníkům či Velkému zástupu.

Řekl bych ale, že se to počítá od 18. března 2020, kdy VŠECHNO ZAVŘELI. A proč? Protože Česko snese fšecko ... jinak řečeno, jsme resp. Praha má tzv. [You must be registered and logged in to see this link.] (naplnění Joela) a je tedy celosvětovým centrem zednářů a kabalistů, takže...?! ... to vychází do 29. ZÁŘÍ potažmo 13. LISTOPADU 2023.


Naposledy upravil Bob dne 24/9/2022, 18:51, celkově upraveno 3 krát
Bob
Bob

Male Poeet p?íspivku : 29
Age : 52
vztah k organizaci : Vztah k organizaci žádný. S Otcem, Jehošuou a lidmi.
Reputace : 0
Body : 25
Registration date : 01. 07. 10

https://tyrtai.mojeid.cz/

Návrat nahoru Goto down

Čas konce aktuálně Empty Svržení Satana Ďábla do oblasti Země - KDY?

Příspěvek  Bob Yesterday at 11:38

Dne 16. ledna 2022 se naplnilo 2300 večerů a jiter, které započalo 30. září 2015 pod více známým [You must be registered and logged in to see this link.], jak řekl jiný svatý [You must be registered and logged in to see this link.] - Daniel 8:14, a [You must be registered and logged in to see this link.] - Zj 12:6 (Zjevení 12:6-16) - většina veršů 12. kapitoly se již splnila.

PS: Čas Konce je období, kterého je součástí i [You must be registered and logged in to see this link.] a jiné další skutečnosti popsané v Otcově Písmu, ve kterém se dovrší a proběhne Armageddon, kdy Král králů a Pán pánů Jehošua zasáhne, což bude vyvrcholení všech oněch proroctví, kdy lidstvo přejde z lidských démony podporovaných způsobů vládnutí na 1000-letou vládu podle skutečného PRÁVA a SPRAVEDLNOSTI v souladu se zásadovou Láskou [You must be registered and logged in to see this link.] spolu s Duchem od Otce.

Původní příspěvek - [You must be registered and logged in to see this link.] 29.12.2020 v 10:04.
Bob
Bob

Male Poeet p?íspivku : 29
Age : 52
vztah k organizaci : Vztah k organizaci žádný. S Otcem, Jehošuou a lidmi.
Reputace : 0
Body : 25
Registration date : 01. 07. 10

https://tyrtai.mojeid.cz/

Návrat nahoru Goto down

Čas konce aktuálně Empty Re: Čas konce aktuálně

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru