Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konec zpráv z kazatelské služby

Goto down

Konec zpráv z kazatelské služby  Empty Konec zpráv z kazatelské služby

Příspěvek  Kreativní žena 28/10/2023, 15:44

Dobrý den.
Lehce se představím. Před lety jsem zde byla registrovaná jako Jedna máma. Tehdy jste pro mě vy zde, byli velkou podporou. Po letech za vše děkuji i když mohu říct, že zatím vše nevyšlo tak, jak bych si přála. Uběhlo mnoho let a stalo se mnoho věcí, které mě dovedly zpět sem na fórum.
Už dávno nevím, jaké jsem měla přístupové heslo, takže jsem se zaregistrovala znovu, pod novou přezdívkou.
Ráda bych otevřela otázku týkající se konce odevzdávání zprávy z kazatelské služby. Údajně od prvního listopadu tohoto roku nemusí řadoví svědkové Jehovovi odevzdávat zprávu z kazatelské služby tak, jak tomu bylo doposud. Stačí jen zaškrtnout kolonku, jestli daný měsíc zvěstovatel sloužil.
Považuji to za naprostý průlom a pro mě opravdu nečekanou věc. Je pravda, že  s čistokrevnými svědky nejsem v kontaktu, ale pochopila jsem, že u svědků dochází i k jiným radikálním změnám. Víte někdo o jaké další se jedná?
Přeji hezký den. Jedna máma a Kreativní žena v jednom.

Kreativní žena

Female Poeet p?íspivku : 1
Reputace : 0
Body : 3
Registration date : 23. 10. 23

Alžběta likes this post

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru