Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

+6
jonas
OOO
Jirka z P. (queens)
Hvězdlický
haid
Doktorka White
10 posters

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 16/10/2006, 12:45

Domnívám se, že je to špatná otázka. Ptal bych se jinak. Jsou zednáři tak mocní jak se zdá?

Pro Datla. Domnívám se, že nejsi daleko od pravdy. Řád tovařišstva Ježíšova je tajnou armádou Vatikánu a nebude se štítit udělat cokoliv aby dosáhl svého záměru. Ten se mu daří, protože skutečně se infiltrovali kde mohli (náboženství, obchod, politika). Proto je i historie SJ zajímavá. Proč? Jsou zapleteni jak do adventismu, zednářství a vše to vrcholí v jezuitském vlivu.
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  Hvězdlický 16/10/2006, 14:02

Je to zajimavé lze i usuzovat ,že všechny církevní systémy jsou propojeny na stejný zdroj peněz i vedení a to ,že se "perou" navenek je jen "činohra"Může to tak být?Možná..

Přesto, že do toho nevidím, jako ty, Datle, uvažuji podobně již dávno, a proto žádné církvi nevěřím...

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  OOO 16/10/2006, 14:54

Taky nějak nevěřím církvím co mají "mosazné"tabulky na svých budovách.A vytvářejí třídu"profesionálů"na "Boha"..Nebo hledají ekumenický" kompromis" .Přesto i tam jsou lidé co slyší volání Ducha s. Proč neopouštějí svoje církevní systémy? Je to jejich "svobodná"vůle.Oni budou muset svoji účast v církvích obhájit před Bohem .Já jsem stále mimo církev i když mám zkušennost s AC ,SJ ..Jako celek to není cesta pro mne.Zde nemluvím o jednotlivcích to je jiné téma i tam jsou lidé kterých si vážím.. study sunny


Naposledy upravil dne 16/10/2006, 15:04, celkově upraveno 2 krát
OOO
OOO

Male Poeet p?íspivku : 646
vztah k organizaci : HLUBOKÝ OMYL
Reputace : 0
Body : -36
Registration date : 31. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  Hvězdlický 16/10/2006, 14:58

Tak tady s tebou souhlasím a vidím to taky tak...

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 16/10/2006, 15:00

Jestli je všechno pravda, co o tom teď čtu, tak je to bomba a je mi v podstatě všechno jasné a nebo přinejmenším mi to začíná do sebe zapadat. Například je zajímavá anabáze ohledně uctívání Marie a spojitosti s okultismem a Babylonem (Nimrod-Semiramis-Tamuz).
Budu muset vše přehodnotit. Víra+Bible+společenství+naděje a v neposlední řade můj smysl života, na čem je založen a jestli ty základy jsou věrohodné a pravdivé. Ale to se dalo čekat, protože satan se tak lehce nevzdává a je to mocná duchovní bytost, která bude bojovat do posledního okamžiku (Ef. 6,12 Vždyť náš boj není proti krvi a tělu, ale proti vládám, proti mocnostem, proti světovládcům temnoty tohoto věku, proti duchovním silám zla v nebesích.). Jsme skutečně ve válce, duchovní, a zdánlivě nemáme v ničem oporu, ale víra v Boha a jeho Slovo, věřím mi pomůže se s tím vyrovnat a zaujmout správný postoj. Ale až do konce si přesto nebudu jistý, jestli náhodou není všechno úplně jinak.

Pokoj a lásku. Queens z O. Poruby
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 16/10/2006, 15:17

Přináším úryvek z jedné knihy, kterou teď čtu:

Obětování Panně Marii ve 20. století
A nyní Dr. Rivera vypráví svůj otřesný příběh z roku 1956, tedy již v době 20. století !
“Když mi bylo 14 let, navštívil jsem se skupinou jezuitů jeden jezuitský saleciánský klášter v Las Palmas na jednom z Kanárských ostrovů, abychom studovali jejich práci. Specializovali jsme se na práci se sirotky. Šli jsme po cestě, když náhle jeden chlapec upadl do široké jámy. Jáma byla asi tak 3 metry široká, 3 metry hluboká a 15 metrů dlouhá. Skočil jsem za ním, abych mu pomohl. Vyhrabal jsem veliký kus dřeva, abychom se dostali ven. Vypadal jako ba-lík stočené bavlny. »Co je to?« Jak jsem odmotával vlnu, balík se rozvinul a mně přeběhl po těle mráz nad tím, co jsem v něm uviděl. Byla v něm zabalena tělíčka sedmi nemluvňat. Každé z nich mělo vyříznuté tři kříže na rukou a na obou dlaničkách. Na jejich nohou a na jejich prsou byly dva velké kříže. Srdce měla vyříznuta. Kříže byly ve tvaru PX (na sobě ležící), což je jezuitské znamení Kristova pokoje.
Byl jsem otřesen, že jsem nemohl ani mluvit. Jeden z přihlížejících chlapců udělal osudo-vou chybu. Řekl své třináctileté sestře, která navštěvuje klášterní školu, co viděl. Ona pak šla ke zpovědi a řekla o tom svému knězi. Zanedlouho se našlo její tělo bez obou uší a s vyříznu-tým jazykem. Byla to hrůza. Přibližně v tutéž dobu záhadným způsobem zmizel i můj příteljejí bratr. Již ho nikdo nikdy neviděl.
Když jsem si uvědomil, co se s tou dívenkou stalo, vstávaly mi vlasy hrůzou na hlavě. Do-zvěděl jsem se, že měla na prsou vyřezán stejný symbol kříže a měla rovněž vyříznuté srdce. V horečce jsem se třásl po celém těle a myslel jsem, že zemřu. Tyto děti byly obětovány Marii, podobně jako dříve byly obětovány Semiramis. Vůbec nic se nezměnilo. Kříž, který obětem jezuité vyřezali, se nazývá »Ježíšův pokoj - Pax Christus« a byli to právě jezuité, kteří zfalšo-vali tento kříž na satanský symbol mariánské modloslužby.
Katolíci učí, že Marie trpěla pod křížem jako umírající Ježíš, protože měla také probodnuté srdce. Proto na získání soucitu Marie musí katolík také něco obětovat. Musí trpět za Marii, aby si zasloužil Ježíšův pokoj. Vybraná jeptiška musí krvácet, aby dala knězi dítě. Pak je jí odepřena poporodní léčba, aby mohla trpět za Marii a v případě potřeby také za ni zemřít. Dítě se pak před obětí vždy pokřtí. Mnohokrát se mučí tak, aby hodně trpělo, neboť jezuité učí, že bez oběti není pokoje a bez vylití krve nebývá odpuštění vin a hříchů. Podle jezuitů ovšem nikoli oběti a krve Ježíše Krista tak, jak je to v Bibli, ale krve lidské oběti buď cizího člověka nebo své vlastní jako oběť Marii. Bez oběti přinesené Panně Marii nemůže být podle nich pokoj s Kristem. A Marie jde vysvobodit toho trpitele pro svého »Syna«, aby usmířila »Ježíše« a učinila s ním pokoj.
Takové hrůzostrašné učení v Bibli nenajdeme. Je to ryze okultní učení. Dnešní katolická Marie není nikdo jiný než dřívější pohanská Semiramis. ... Jako jezuitský kněz jsem navštívil francouzské město Lurdy. Viděl jsem zázraky, které se tam děly. Muž, kterému chyběla noha od kolena dolů, byl umístěn do vody. Na vlastní oči jsem viděl, jak mu noha rostla jako míč z masa, až se posléze vytvarovala do chodidla s prsty. Muž vstal a chodil a oslavoval Pannu Marii.
Zástupy žasly. Nevěděly, že také ďábelští duchové mohou činit zázraky. Bible to však jasně Ježíšovými slovy říká: »Ne každý, kdo mi říká Pane, Pane, vejde do nebeského království. Pouze ten, kdo koná vůli mého nebeského Otce. Mnoho mi jich v onen den řekne: ´Pane, což jsme nemluvili tvým jménem jako proroci. A což jsme tvým jménem nevyháněli zlé duchy? A což jsme tvým jménem nedělali zázraky ve velkém počtuAle tehdy jim řeknu: ´Nikdy jsem vás neznal. Odejděte ode mne činitelé ohavností.´« (Matoušovo evangelium, 7.kapitola, verš 21 - 23). Tyto zázraky skutečně dělají ďábelští duchové.”

Ještě s tím nejsem úplně smířen a netvrdím, že svědectví Dr. Rivera je věrohodné, ale pokud to je pravda, tak to o něčem vypovídá. A mohu jen bratry ve víře varovat od nebezpečí okultismu-spiritismu.
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  Hvězdlický 16/10/2006, 15:46

Matouš 7:22 Mnozí mi řeknou v onen den: 'Pane, Pane, což jsme ve tvém jménu neprorokovali a ve tvém jménu nevymítali zlé duchy a ve tvém jménu neučinili mnoho mocných činů?'
7:23 A tehdy já prohlásím: 'Nikdy jsem vás neznal; jděte ode mne, kdo se dopouštíte nepravosti.'

Tak a je to tady. Jen se divím, že jsme si nikdo v sáhodlouhé debatě "o darech ducha" nevzpomněl na tento text..

O uctívání Marie, podobným způsobem, jsem již dávno četl, ale tady mne záráží, že se to neděje v "temném středověku" ale dnes...

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  OOO 16/10/2006, 19:09

Nemysím,že lze všechny "Dary.ducha" házet do jednoho "pytle"zatracení a užívají tak jak jim dává Duch s. pochopení jak je použít.I uvnitř KC byli a jsou lidé co tento "Dar" mají.Všeobecné odvrhnutí je "zjednodušení" a "pohrdnutí" timto fenomenem a snaha tento "fenomén" vůbec raději neřešit.Jsou církve nebo společnosti jako SJ ,kteří tuto oblast raději připisují "Satanovi" Tak to však není a ani být nemůže.Satan dokáže napodobyt mnoho věcí ale jsou to jen kopie a Duch nám je pomáhá rozeznat.To je zase jiné téma a jiná diskuze.. study sunny
OOO
OOO

Male Poeet p?íspivku : 646
vztah k organizaci : HLUBOKÝ OMYL
Reputace : 0
Body : -36
Registration date : 31. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  Mrs.Brow 16/10/2006, 19:16

Najednu stranu mám radost z toho, že nepodléháte iluzím jako řada plačících, když zemřel Jan Pavel II., ale nadruhou stranu mě stále mrzí, že jste se "zapíchli" u individualismu a nehledáte Boží koncept pro Církev, kterou Pán touží budovat (a chvála, že se to daří...není to tedy nic velkého, ale zlato, strříbro a drahokamy jsou drahé věci a dřeva, písku a bláta je oproti nim tuze víc). Kéž by Vám Pán dal na srdce Jeho touhu po Církvi, touhu přebývat ve chvalách svých věrných a vyjádřit se skrze ně. Amen. Like a Star @ heaven

Mrs.Brow
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 16/10/2006, 19:18

Opakování je prý matka moudrosti. Taky to využiji pro nemalou změnu v závěru.

Jak to tu pročítám, všechna fóra, která se nějakým způsobem dotýkají věrouky, která je blízká ne-li zásasní s věroukou ŘKC, tak začínám tomu pomalu věřit, že je to vliv infiltrace jezuitů (tovaryšstvo Ježíšovo), do všech protestantských církví a SJ nevyjímaje. Jejich cíl je, díky ekumenickému hnutí, sjednotit všechny křesťany pod křídla jediné celosvětové církve, kterou samozřejmě bude zastupovat nikdo jiný než Vatikán. Skutečně se to tomu Zlému daří, a jak přijde Pán Kristus na zemi, nalezne víru?


Naposledy upravil dne 17/10/2006, 01:12, celkově upraveno 1 krát
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 16/10/2006, 19:30

Tyto děti byly obětovány Marii, podobně jako dříve byly obětovány Semiramis. ... Takové hrůzostrašné učení v Bibli nenajdeme. Je to ryze okultní učení. Dnešní katolická Marie není nikdo jiný než dřívější pohanská Semiramis.
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  OOO 17/10/2006, 13:05

Je divné ,že i takové křesťanské organizace jako je YMCA a ARMÁDA SPÁSY JSOU ŠTĚDŘE PLACENy a podporovány Z RŮZNÝCH ZEDNÁŘSKÝCH pramenů.ZA NEDLOUHO BUDE TV NOVA VYSÍLAT REPORTÁŽ NA TOTO TÉMA..KDY POPISUJE VÝVOJ YMCy A ARMÁDY SPÁSy NA NAŠEM ÚZEMÍ PŘED A PO DRUHÉ SVĚT. VÁLCE..a bude tam i odhalena štědrá pomoc českých zednářů té doby.Je tam popsán general Eliáš /sám zednář/ v protektorátní vládě a jeho zednářské aktivity.Jak je to možné,je opravdu vše prolezlé "duchovním červem"? study sunny


Naposledy upravil dne 17/10/2006, 14:38, celkově upraveno 1 krát
OOO
OOO

Male Poeet p?íspivku : 646
vztah k organizaci : HLUBOKÝ OMYL
Reputace : 0
Body : -36
Registration date : 31. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 17/10/2006, 13:42

Už to tak asi bude. king
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  Mrs.Brow 18/10/2006, 08:06

Petr: "Jak je to možné,je opravdu vše prolezlé "duchovním červem"? study sunny"

Mrs. B: Mám živou naději v Bohu, že ne vše. Smile

Mrs.Brow
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  Hvězdlický 18/10/2006, 14:22

Dokud bude "bohem tohoto světa" satan, a církve směsicí pšenice s koukolem, bude "ten červ" všude...

2. Korinťanům 4:4 Bůh tohoto světa oslepil jejich nevěřící mysl, aby jim nevzešlo světlo evangelia slávy Kristovy, slávy toho, který je obrazem Božím.

A ten satanův červ, dělá poctivě v církvích svou práci. Oslepuje mysl lidí, aby nepochopili smysl evangelia...

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  Mrs.Brow 21/10/2006, 20:25

Nejdříve trocha sarkasmu:
"Oslepuje mysl lidí, aby nepochopili smysl evangelia..."

Oslepil mysl lidí až na Sváťu, kterej pochopil, co Bible míní a co nikoliv.

Ale k celému příspěvku: možná máte pravdu, možná ne. Jde o to, jestli lze ochránit hradby Jeruzaléma, aby se do nich nepustili lišky (bludy). Pak taky jde o duchovnost věřících, jestli jsou z Ducha svatého chytřejší než had. O mé naději už jsem psala. santa

Mrs.Brow
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  Hvězdlický 21/10/2006, 22:08

Oslepil mysl lidí až na Sváťu, kterej pochopil, co Bible míní a co nikoliv.

Nikdo není imunní. Ani já nejsem výjimka. Jen něco chápu jinak, než paní Brownová. To je jeden rozdíl a druhý-nemám dar ducha, jako ona.
O to víc se musím snažit. Ale je to asi málo platné. I apoštol Pavel si stěžoval-

˛Galaťanům 5:17 Touhy lidské přirozenosti směřují proti Duchu Božímu, a Boží Duch proti nim. Jde tu o naprostý protiklad, takže děláte to, co dělat nechcete.

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  Mrs.Brow 22/10/2006, 11:43

"nemám dar ducha, jako ona."

Níkde jsem nepsala, že mám dar ducha, takže piště jasně, co myslíte.

"Nikdo není imunní. Ani já nejsem výjimka."
To zní rozumně, ale už mi nezní moc rozumně, když napíšete: "A ten satanův červ, dělá poctivě v církvích svou práci. Oslepuje mysl lidí, aby nepochopili smysl evangelia..."

Opravdu nechápu, proč by někdo měl být v církvi, aniž by před tím nepochopil evangelium. To mi příjde jako protimluv. Nicméně, asi máte církev za formální skupinu lidí, kteří se hlásí ke křesťanství, ať už pro ně křesťanství znamená to, co je smyslem evangelií, nebo spořádaný život jak ze škatulky.

Ano, v tom se míjíme, ale to není podstatné. Není tu předmětem otázky, jestli my dva vidíme něco stejně nebo jinak. Šlo tu o to, proč takovou věc zastáváte. Je zajímavé, že nedokážete odpovědět zatím ani na tohle, a dokonce ani na motiv jiné věci, po které jdete.

A s tím citátem Pavla, děláte si srandu? Tomu říkáte stěžování? Podívejte Svatopluku, PAVEL PSAL POŠETILÝM GALATSKÝM A POVZBUZOPVAL JE, ABY CHODILI V DUCHU. Takže tahle věc, kt. jste citoval, měla moc je osvobodit. Nebyla to stížnost, která má zastřít Vaše jednání.

Mrs.Brow
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  Hvězdlický 22/10/2006, 11:58

Opravdu nechápu, proč by někdo měl být v církvi, aniž by před tím nepochopil evangelium. To mi příjde jako protimluv.

Nesetkala jste se s lidmí, kteří jsou pokřtěni v nějaké církvi (jsou její členové, mají to i v rodném listě) a jinak nic?? Nebo s jinými, kteří mají „svou víru“ jen na neděli, a jsou tedy také v církvi??

A s tím citátem Pavla, děláte si srandu?

/Předpokládám, že máte dobré znalosti Písma a proto stačí jedno Pavlovo postesknutí. Pro jistotu tedy další a konkrétnější..

Římanům 7:22, 23Ve své nejvnitřnější bytosti s radostí souhlasím se zákonem Božím;
když však mám jednat, pozoruji, že jiný zákon vede boj proti zákonu, kterému se podřizuje má mysl, a činí mě zajatcem zákona hříchu, kterému se podřizují mé údy.

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 10/11/2006, 23:54

Datel, napsal:
To ,že SJ a jiní tuto oblast vyčlenují a oklešťují je jejich velká škoda
Bylo to psáno v souvislosti se zázraky. Je otázkou pro koho je to škoda? Možná Datle, to je škoda pro tebe. Líbí se ti tato oblast a nerad bys aby ti tyto iluze někdo vzal. Proč bys jinak psal o nějaké škodě. Chceš snad určovat Bohu, kdy co má dělat a kdy se má zase držet zpátky? To snad ne. Škodu mohou vždy pociťovat akorát lidé, ale Bůh určitě ne. Proto proč by ho mělo mrzet, že již své zviditelňování nečiní např. prostřednictvím zázraků. To co po nás chtěl a chce nechal zapsat v Písmu. A vše ostatní jsou už jen a jen naše doměky, dohady a touhy. Pokud bych se s někým setkal, věřím jestě pak, že se to může stát? Určitě ne. Protože se to již stalo. Víra je o něčem jiném, než o hmatatelném ujištění. Nikdy jsem Boha neviděl, ale věřím, že prostřednictvím Písma a stvoření o sobě dává dostatek informací, které mohou mou víru obohacovat a posilovat. Proč by jinak Ježíš reagoval na Tomáše jak je vidět z Jana 20, 29 Ježíš mu řekl: "Tomáši, uvěřil jsi, protože jsi mě viděl. Blaze těm, kteří neviděli, a uvěřili." Může někdo uvěřit na základě zázraků, ano. Může někdo uvěřit bez zázraků, ano. Každé údobí má svou váhu. Zázraky splnily svůj nezaměnitelný účel. Avšak: "blaze těm, kteří neviděli, a uvěřili".
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  Doktorka White 12/11/2006, 11:31

Myslím si milý Queensi, že jste moc nepochopil situaci mezi Pánem a Tomášem. Jedná se o Boží zjevení. Je to ukázka toho, že Pán má ke každé své ovečce vlastní přístup, jak se ji dát poznat. Mně se Pán dal určitým způsobem také poznat a řadím to mezi "zázračné" zjevení Boha vůči mne i když jsem ho nespatřila. Takže i pro mne platí "být šťastná" za ten okamžik, kdy se Pán ke mne hříšné sklonil. Amen

Vy jste nic takového nezažil ? A není to tím, že to máte předem uzavřené , v tom smyslu jak neustále opakujete : máme Svaté Písmo a to MUSÍ stačit i kdyby se Bůh sebevíc snažil ..... santa
Promińte mi mé zlehčení, ale to se Vám opravdu mohlo stát......
Doktorka White
Doktorka White

Female Poeet p?íspivku : 721
vztah k organizaci : bez vztahu
Reputace : 0
Body : -44
Registration date : 30. 08. 06

Návrat nahoru Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  OOO 12/11/2006, 11:36

Setkání s JK nebo dotyk Ducha s.je opravdu něco co "obrátí" náš život.Já to zažil při "znovuzrození" a to může nastat i u tebe queensi nebo u tebe dědo S.Je to normální projev konání JK a Ducha s v dnešních dnech.. To už jsem však mnohokrát psal.sunny
OOO
OOO

Male Poeet p?íspivku : 646
vztah k organizaci : HLUBOKÝ OMYL
Reputace : 0
Body : -36
Registration date : 31. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 13/11/2006, 08:35

Doktorko White a Datle, děkuji vám za váš zájem. Proč si ale myslíte, že bych nemohl bez těch vašich popisovaných záležitostí, věřit v Boha a v to, co hodlá udělat a co udělal i pro mne? Já vám vaše zážitky vžádném případě neberu a vy zase nechejte mé chápání a mou víru. Díky.
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  Věra Kolafová - quaero 13/11/2006, 09:09

Pořád se nemůžu zbavit dojmu, že je to stejné, jako u SJ (a i jinde), že jsou tu zase dvě skupiny - což by nevadilo - ale přijde mi, že ta jedna "ví" a ta druhá "musí ještě hledat". Takže zas někdo je nadřazený druhému. Vůbec mně nevadí, že jsem v té druhé a v podstatě se mi zdá, že znovuzrození je možné. Co se mi ale zdá docela divné, že Kristův přístup cítím jiný. Myslím taky, že to brání důvěře a to je škoda. To je přece to, o co jsme přišli, o důvěru, a potřebujeme ji získat. Věřím tomu, že znovuzrozením by ji člověk získal, a to ještě pevnější, než od lidí (je-li od Ježíše ). Ale chápu z předešlých diskuzí, že právě nedostatek důvěry je důvod, že na nás Duch nepůsobí, jak by měl a chtěl.
Některým "pomazaným" z řad SJ jsem to opravdu přála a věřila, jiní mi byli divní, kvůli svému chování, které bylo silně nadřazené. Přitom o Ježíši mám přestavu, že byl k lidem citlivý.
Prostě: věřila jsem dlouhou dobu SJ, tudíž v Jehovu. Nebyla jsem tam jen do počtu, ale dávala jsem do toho všechno a docela dlouhou dobu. Když se člověk zklame a celá dosavadní představa se mu sesype, to opravdu není možné zase hned plně důvěřovat něčemu jinému. Můžu důvěřovat Kristu, i Jehovovi, ti mě nezklamali, ale lidem to jde mnohem hůř.
Takže pochopitelně nesu docela s lítostí takové ty poznámky, že jsme uzavření, že nechápeme, prostě jsme "pomýlení", to už jsem taky jednou zažila...A souhlasím s Queensem - cožpak nemůžu mít dobrý vztah s Bohem a Kristem i bez těch zážitků, které zatím nemám?
Věra Kolafová - quaero
Věra Kolafová - quaero

Female Poeet p?íspivku : 1373
Reputace : 0
Body : -21
Registration date : 24. 10. 06

Návrat nahoru Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  OOO 13/11/2006, 09:36

Nemyslím ,že je správný názor: jednou spasen na-vždy spasen.I "znovuzrozený" člověk není"hotov" a své postavení v naději JK může svým špatným chováním ztratit.Proto je třeba stále se "namáhat"!!quaero,zde nejde o dvě "kasty" jako v hinduismu.Jde jen o popis setkání s JK a Duchem s. ,který nás křesťany může odlišovat.Odlišuje li vůbec?bYL TO PŘECI SLIB JK.Je tady však otázka ,zdá není můj "zájem" tuto zkušennost "neprožít" to může byt vlivem falešného učení SJ.Pak je to závažné.Pokud je to jen ostych a obava "nešáhnout" na něco co my nepatří ,pak si myslím ,že je to otázka času ,kdy dojde k této zkušennosti.Proto o tom píšu tak jak píšu.gueens a jiní jsou možná příkladem té druhé skupiny co se "ostýchají"..ÚPŘÍMNNÁ MOTLITBA V TÉTO OBLASTI JE TO NEJLEPŠÍ A JEDÍNÉ CO MOHU JAKO "ČLOVĚK" DĚLAT..Mohou to dělat i jiní.. sunny
OOO
OOO

Male Poeet p?íspivku : 646
vztah k organizaci : HLUBOKÝ OMYL
Reputace : 0
Body : -36
Registration date : 31. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ? - Stránka 3 Empty Re: SETKÁNÍ S JEŽÍŠEM ?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru