Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

+42
rals
transylvánec
Mezek
josef poutník
Pollypus
JAREKzRybenu
Melissa
jája
Styvi
delta.gama
A6zvolen
Bulhar
šemdich
Alea
Jiří Brei
Jozef
jonas
Jesen
Biblicky krestan
Tonda Vlas
Zdeněk Bláha
meleseto
Roman Tovaryš
sazeč
Eliška
vedros
Černá ovce sboru
Jinovatka
144012
stefan
hanala
Petr W.
vera
Dora
Jiří
candy
Martin Cibulka
kovboj
dov
oneironaut
zbysek
witness
46 posters

Strana 12 z 30 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 30  Next

Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  sazeč 17/5/2011, 15:17

Ne, yxoxsi, nečetl jsem špatně, jen jsem chtěl přidat, proč bylo tehdy to možné setkání.

klidně duch, kterého vidělo médium v podobě Smuela, mohl být démon, který věděl, co Saula čeká?
??? a já doufal, že budu v tom nápomocen a ty s vděkem pochopíš. Vida, není tomu tak. Tudíž vedeš 1:0

sazeč

Male Poeet p?íspivku : 1699
Reputace : 2
Body : 1696
Registration date : 27. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  Anonymní 17/5/2011, 18:18

Přátelé.

Sazeči, nevím co jsem měl pochopit, když jsem psal, že nevím jak to dnes je s přístupem k Bohu u satana a jeho démonů. Ale stojím si za tím, že před příchodem Krista na zem a jeho vítězstvím nad světem či satanem, Bohem tohoto světa, měli jak satan tak jeho démoni přístup k informacím, které jim umožňovali říkat to, co říkali viz SZ a NZ.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  A6zvolen 17/5/2011, 19:02

Příteli

Sazeči, nevím co jsem měl pochopit, když jsem psal, že nevím jak to dnes je s přístupem k Bohu u satana a jeho démonů.

Myslíš, že se to někdy REÁLNĚ dozvíš? Budeš věřit lacinému vysvětlení, které bude (může být) na stejném omylu jako to tvoje?

Ale stojím si za tím, že před příchodem Krista na zem a jeho vítězstvím nad světem či satanem, Bohem tohoto světa, měli jak satan tak jeho démoni přístup k informacím, které jim umožňovali říkat to, co říkali viz SZ a NZ.

Na čem stojí tvá víra? Víš proč Katolíci ukazují Ježíše na kříži? Aby mohli kasírovat odpustky, prodávat Marii a očistec ... jak můžeš vědět, že nejsi objetí podobného omylu ... Přece ty informace o základním kameni tvé víry jsou dost dobře vybírány, aby tvá víra tvořila ucelený kýžený výsledek... nemyslíš?

Jen takové dotazy a myšlenky

A6zvolen

Male Poeet p?íspivku : 693
vztah k organizaci : nevratný
Reputace : 0
Body : 712
Registration date : 25. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  Anonymní 18/5/2011, 10:51

Přátelé.

Ahoj Zvolene, asi vím na co narážíš, ale já nemám doma kříž s Kristem, do kostelů nechodím a než jsem odešel od SJ, tak jsem hodnou řádku let jim nic nepříspíval do kasičky, když jsem zjistil jak se jejich finance mají.

Na rozdíl od tebe věřím Bohu, který by nenechal své ovečky bez informací. I když mohu s tebou souhlasit v tom, že biblický kánon jak jej dnes máme mohl být zmanipulovaný, přesto věřím že u Boha není nic nemožné a tudíž ty střípky pravdy tam jsou a díky DS nám je může zjevovat. Proto si také myslím, že je z určitého úhlu pohledu v očích lidí bible tak komplikovaná a kritizují ji za to, že každý kdo se rozhodne pro cokoliv pro podporu svého učení v ní najde nebo s ní v ruce obhájí. Ale v tom vidím moc a sílu Boha, že to připouští. Že nyní nechápeme dost dobře proč to připouští, je-li tomu tak jak popisuji, je věc jiná.

Závěrem já věřím Bohu a jeho Slovu, co s tím udělají lidé mě už tak zase netíží. Už mě dolouhou dobu netrápí ani to, že bych řešil jestli mám jít do nebe nebo zůstat na zemi. Přijmu cokoliv, co se stane, protože Boží záměr s každým človíčkem-duší na této zemi je jiný. Proto nemůžu soudit jiné, protože nevím jaký má s nimi Bůh záměr. Víra je osobní věcí každého jedince, proto chápu výrok: nesuď druhé aby jsi nebyl sám souzen.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  sazeč 18/5/2011, 11:38

Ahoj Yxoxsi,
radost číst, díky.

sazeč

Male Poeet p?íspivku : 1699
Reputace : 2
Body : 1696
Registration date : 27. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  Anonymní 18/5/2011, 12:16

Přátelé.

Ahoj Sazeči, díky.

Někdy je lepší moc nad psaným nepřemýšlet, ale nechat se unášet, nevím někdo řekne DS, mně postačí když to nijak nepojmenuji prostě jsem unášen něčím-svědomí, vnitřní souznění, pak se sám divím, že v takovém případě to dává větší smysl, než když moc přemýšlím a opravuji a vylepšuji. Většinou se do toho víc zapletu než naopak. :-)

yxoxs

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  A6zvolen 18/5/2011, 12:25

yxoxs

Nemáš pocit, že jde ze tvé strany zase k úlitbě? Já chápu že je to větší ... ale to větší může být zase jen lidské ...

Příteli

To je to na co narážím. Aby už konečně mi někdo ukázal to co je Boží, jednoznačně Boží a nikoli lidské.
Vidím místo racionálního a logického uvážení dogmata, manipulace králičí díry výkladů, ale proč?

Na rozdíl od tebe věřím Bohu, který by nenechal své ovečky bez informací.

Na rozdíl od tebe yxoxsi věřím Bohu, který by nenechal své ovečky v dezinformacích a napospas manipulátorů. Bible je tou králičí dírou, kde musíš běžet k různým vykladačům, je psaná přesně jak je psaná , JÁ V NÍ VIDÍM SVĚTOVĚ ŠPIČKOVÝ MARKETING. Ti lidé co ji prodávají, jsou přesně naučení co na lidi působí, jsou to manipulátoři. UVĚDOM SI, KDO ZA TÍM VŠÍM STOJÍ. Zamysli se zastav se, rozhédni se.

Já nepopírám jak se opět snažíš podsunout to, že tam nemusí být střípky pravdy, právě na pár střípků s těmi věky jsem upozornil. Moshe = Býk, Beran, beránek, zabili beránka = Beran, Ježíš rybář, ryby nakrmil z ryb = ryby, Lukáš 22:10 týpek co nese džbán s vodou a my máme jít do domu ... slunce vejde do domu vodnáře ... ... podívej jak tato myšlenka zde způsobila flamewar. Astrologie jako prase a té je tam víc než myslíš ... Bylo psáno o lidech kteří žili 500 let .. takový nesmysl ... že tak tam šikovně dopsali že Bůh jejich věk zkrátil ... to je alibi.

a díky DS nám je může zjevovat.

Ale to ti nezjevuje DS ... kdyby to zjevoval DS, nebude toliko názorů, výkladů, králičích možností:-) (Duchu svatý odpusť) chápeš, že je to jen lidská domněnka, rovnice zpracování, ahaefekt a soubor myšlenek = mozaiky .... .... a pak síla k prosazení vlastního názoru? KDE JE PROSÍM V TOMTO NASTAVENÍ DUCH SVATÝ ...

Nezlob se ... oni těží ze tvé nevědomosti tvých ahaefektů, axiomů a uměle ti vytvoří paradigmu = jakou chtějí oni ... to co říkáš a za co bojuješ je LIDSKÉ s Bohem nic nemající, tvá skladba myšlenek hovoří o pozměněné paradigmě a přijímání něčeho, co bys normálně nepřijal. Nic ve zlém. Takový je svět, ale takový není Bůh ...

Boží záměr ... lidský záměr ? Jak to odlišíš ... Oni tě dovedou kam chtějí, oni si z tebou pohrají, dají ti kamarády, kteří o tom budou mluvit ... HOCHU MILÝ ty NEVÍŠ ... TY FAKT NEVÍŠ jak ti lidi tě mohou omotat .... nebo máš na boha telefon, který zazvoní a řekne ti, prodej dům a jeď do Súdánu krmit hladové, jeď vykupovat otroky, aby je za rohem zase chytili? a tam tě okradou a zabijí?

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

slepý neuvidí a hluší neuslyší

Měj se nejkrásněji, tobě přeji jenom nebe, ale bojím se že to bude dlouhá noc a žádné ráno ...


A6zvolen

Male Poeet p?íspivku : 693
vztah k organizaci : nevratný
Reputace : 0
Body : 712
Registration date : 25. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  zbysek 18/5/2011, 12:55

A6zvolen napsal:Aby už konečně mi někdo ukázal to co je Boží, jednoznačně Boží a nikoli lidské.
Nejlepší odpovědi mi začly přicházet, když jsem se vykašlal na dotazování se lidí a začal jsem se ptát přímo Boha.

zbysek

Male Poeet p?íspivku : 4242
vztah k organizaci : bývalý - 6 let
Reputace : 6
Body : 3484
Registration date : 16. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  sazeč 18/5/2011, 13:14

Ahoj Yxoxsi, přesně totéž pociťuji, když píši bez rozmyslu, a hle dojímavý.

Zvolene, nikdy jsme neřekli, že to co mluvíme, mluvíme z Boha a tudíž mluvíme Boží slova, ovšem výklady bereme po svém. Silnější získavají slabší na svou stranu přesněji Chytřejší nechytřejší. Co ti na tom vadí? Kdo za to může Písmo nebo lidé? Máme kopat Bibli a nechat se unášet filozofiemi a klánět se modlám, měsíci, slunci, stromům, zvířatům jako ti na Východě či prosperující sekty atd.?
Bůhví a proto již na počátku Ježíšova působení Ježíš nebránil druhým uzdravovat druhé v jeho jménu bez přítomnosti toho Pána čili věděl, že kdo vzývá Pána je Bohumilé ať je katolík, SJ, husita atd., chytrý, hloupý, mocný, slabý, pán, otrok, muž, žena...
Proč tolik povyků? Jen jeden výklad? Nemyslíš to vážně? Slovo Boha je Živé a vykonává moc, to si pamatuj a dokonce rozděluje mezi sebou jako proniká kost až do morku tak duši do ducha tak, že v duchu přebývá to živé Slovo rozpoznaje lásku od Boha skrze Pána a jeho moc. Kat.církev jak se rozrostla a bránila se proti jiným naukám, spojila se ke světu a stala se světská. Tak je tomu u mnohých církví neznamená Bůh není v Bibli. Ježíš řekl, tam kde dva či tři je On. Scházíme se vespolek proto, abychom se navzájem povzbudili a chválili Boha a ne hádat (žel je tomu u mnohých tak).
Ježíš přišel smazat hříchy nespravedlivých je psáno v Písmu, kde jinak? Stále by obětovali zvířata, sebe a zabíjeli druhé, nedopadlo by lépe spíš mnohem hůř. Písmo nabádá, urovnává vztahy mezi národy, lidé ovšem sami nikoli, jelikož bez Boha by byli ti silnější nad ostatními nadřazení.
Pravda v Písmu je že kdo věří v Krista jako Pána se narodí z Boha a v něm DS přebývá. To proto, že Bůh toho vybírá a poté chrání a uvede ho do společenství (církev, Kristovo tělo). Ne do světa, a ne co ty myslíš že furt píšeš.

sazeč

Male Poeet p?íspivku : 1699
Reputace : 2
Body : 1696
Registration date : 27. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  Anonymní 18/5/2011, 14:19

Prátelé.

Ahoj Zvolene,

Na rozdíl od tebe yxoxsi věřím Bohu, který by nenechal své ovečky v dezinformacích a napospas manipulátorů.
A jak víš Zvolene, že to nedělá, protože to jsem ne tak přímo napsal i já, jen je otázkou jak kdo cokoli čte, protože chce aby jeho přečtené vyznělo jak on chce než jak to je napsáno, že? :-))
Já nepopírám jak se opět snažíš podsunout to,
Děkuji za poklonu! :-)
Bylo psáno o lidech kteří žili 500 let .. takový nesmysl ... že tak tam
šikovně dopsali že Bůh jejich věk zkrátil ... to je alibi.
Proč tomu věříš, on tě někdo nutí k tomu abys tomu věříl? Ty se necháš manipulovat??? :-)))
to co říkáš a za co bojuješ je LIDSKÉ s Bohem nic nemající, tvá skladba
myšlenek hovoří o pozměněné paradigmě a přijímání něčeho, co bys
normálně nepřijal. Nic ve zlém. Takový je svět, ale takový není Bůh ...
Tak ti Zvolene gratuluji, že tomu odoláváš, aspoň někdo, že? :-)
slepý neuvidí a hluší neuslyší
To máš pravdu, jenže to se uvidí až ve svůj čas, jak na tom kdo byl, že? :-)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  Anonymní 18/5/2011, 14:21

Přátelé.
Nejlepší odpovědi mi začly přicházet, když jsem se vykašlal na dotazování se lidí a začal jsem se ptát přímo Boha.
Amen!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  Anonymní 18/5/2011, 14:25

Přátelé.



Ahoj Sazeči,
radost číst, díky. Opakování je matka moudrosti, ne? :-)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  delta.gama 18/5/2011, 15:48

A6zvolen napsal:
a díky DS nám je může zjevovat.

Ale to ti nezjevuje DS ... kdyby to zjevoval DS, nebude toliko názorů, výkladů, králičích možností:-)


1 Janův 5:19  Víme, že jsme z Boha, kdežto celý svět je pod mocí Zlého.
delta.gama
delta.gama

Male Poeet p?íspivku : 81
Reputace : 0
Body : 94
Registration date : 04. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  Anonymní 18/5/2011, 15:59

Přátelé.
delta.gama
1 Janův 5:19 Víme, že jsme z Boha, kdežto celý svět je pod mocí Zlého.
Přesně tak, a je jen a jen na nás, kde se nacházíme nebo kde budeme, jakými skutky se bude projevovat naše víra. Jestli budeme z Boha nebo z toho Zlého!

Pozor!!! Manipulace!!!

Zvolene, upřímně, nahlédni do svého svědomí a vyhodnoť dle tohoto verše, jak se teď cítíš být víc z Boha nebo z toho Zlého? (samozřejmně tak bychom se měli zkoumt všichni)

Vyhrotil jsem to, protože ona je již delší dobu situace vyhrocená, ale ať každý posoudí, kým víc, že? :-)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  A6zvolen 18/5/2011, 19:23

Zbysek ...

a jak ti ten Pán Bůh odpověděl, ... ? Jak to udělal ..., abys byl si jistý že je to od boha ... a Zbyšku jakou formu, jakou šifru si TY použil, aby si rozeznal, že to fakt byl Bůh a ne tvoje ...

děkuji ... to mě moc zajímá ...



Sazeči ...

1. nejsem milovník hnutí víry a už vůbec ne triumfální víry pana Kozohorského a tak jeho záměrnou záměnu významu a prohlášení nepodobné tvému
Slovo Boha je Živé a vykonává moc, to si pamatuj a dokonce rozděluje mezi sebou jako proniká kost až do morku tak duši do ducha tak, že v duchu přebývá to živé Slovo rozpoznaje lásku od Boha skrze Pána a jeho moc.
z toho kdy on toto prohlašuje a dívá se na knihu beru jako jeden z pilířů klamu víry v knihu považovanou za to mocné slovo které proniká do morku kosti. Já považuji za ten morek kosti to, když na tebe Bůh promluví ... on sám ... nikoli knihu ... toto jsou ty teatrální vystpoupení které mají na lidi ničivý vliv. Ta kniha je mrtvá. Víš proč je mrtvá ... nemá co dnes nabídnout, jen neověřené a neověřielné tvrzení lidí, co neměli žádný přehled. Tu knihu nic nedokládá, nic nedokazuje je jak stromek opuštěný těmi co vzali rozum do hrsti.

2. Vrátím se na začátek --- víš mě velmi mrzí jak pak si to hezky otočil ve víru v stromky a jiné ... Víš řeknu ti upřímně ... jde o víru a to je jistá energie, jistý vjem který působí ať je na druhém konci kdo chce. Je to tvrdé / je to tak ... je to něco / co si přeješ. Něteří umí uhodnout číslo, které padne na ruletě, jiní umí otevřít konto, dopřejí si PIN ... někdo se chce strašně udravit a tak se uzdraví ... někdo chce nové auto a tak cestičky se prostě nastaví ... to ale není o Bohu ... toto jste mu přiřkli jako JEHO ČINNOST a tuto ČINNOST jste pojmenovali DŮKAZ fungování Boha...

Já Vám tuto iluzi nechci brát, JEN ŘÍKÁM JE TO ILUZE. Proto nestavme Iluze do pravdy. Neopíjejme se Bohem, když je to lidské umění.

3. Ježíš uzravoval, stejně jako uzdravují dnešní Božští kazatelé na velkých stadionech a až bylo po všem, až představení a hlavně unešené ovce v hledišti odešli domů a lidi byly přesvědčeni jak fungoval Bůh, tak ti lidi na kterých se udravení na stadionu projevilo a za 3 dny zase odešlo ... tak jako všechno očekávání a víra v Boha a vše co ti lidi přijali, tak byli tito lidé prohlášení za molověrné, hříšné a pro Boha nežádoucí? Tak stejně tedy uzdravoval i Ježíš? To snad ne ...

Pochop mě. Já tu mozaiku už nemám, vidím úplně jinou mozaiku ... Mozaiku = klam a iluze ... já si dnes nedělám iluze, protože iluze stavěná na klamu = životní neštěstí. Věř mi kamaráde.



yxoxsi ...

1 Janův stejně jako 8 Rumburakův ... to je zase jen tvrzení, ten kdo nejde se mnou jde proti nám ... ano to už tady je tisíc let ... zdá se mi, jednoduchá formulka na zformování ovcí ...

yxoxsi

podívej se z okna ... je tam čert a má chrastivý řetěz? Vidíš pece plné lidí jak se pálí v pekelném ohni? PROSÍM VIDÍŠ? až je uvidíš ukažeš mi je? Budeš tak hodný?
Víš já se díval teď ... a neviděl jsem je tam. Buď teprve teď volal Bůh do železáren Třinec a budou venku stát zítra, nebo fakt nevím. Podívej se na vanutí Ducha svatého v připadě jasných určení konců světa ... to je rouhání Duchu ... to je jasný důkaz že lidi jsou podvodníci, živnostníci a příživníci Boha .... to vše věštili z čeho koule?

Na tvůj první odstavec o klamu věty ... to bylo psáno jasně a má to jiný význam, který se ti ovšem nehodil a tak si ho přetočil a znehodnotil aniž by ses nad tím zamyslel. Toto chceš po lidech, aby byly stejní? To ostatní je takovéto domácí žvatlání, když už nemám co říct, začnu utíkat od pravdy ... je to tvoje hra ...

Nejlepší odpovědi mi začly přicházet, když jsem se vykašlal na dotazování se lidí a začal jsem se ptát přímo Boha.
Na jednotce intenzivní péče mi pak dali jen týden života, protože jsem si myslel, že narazit do vlaku, když to říká náš Bůh bylo vítězné a prospěšné a Bůh je přece Bohem tak to přece nemohlo dopadnout špatně ... taky mám doplnit AMEN?

Ahoj Sazeči,
radost číst, díky. Opakování je matka moudrosti, ne? :-).
TAKY JSEM NĚKDE ČETL, ŽE OPAKOVANÁ LEŽ SE STÁVÁ PRAVDOU ... NE?

Delta Gama

... 1 Petrův ... to je zas nějaký ten kde se vzal tu se vzal dopis ... tomu já nevěřím, to je to samé jako kdyby mě někdo řekl, že dnes padal na václaváku sníh ,,, ...

:-)

A6zvolen

Male Poeet p?íspivku : 693
vztah k organizaci : nevratný
Reputace : 0
Body : 712
Registration date : 25. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  zbysek 18/5/2011, 21:59

A6zvolen napsal:a jak ti ten Pán Bůh odpověděl, ... ? Jak to udělal ..., abys byl si jistý že je to od boha ... a Zbyšku jakou formu, jakou šifru si TY použil, aby si rozeznal, že to fakt byl Bůh a ne tvoje ...
Až odpověď dostaneš, máš šanci to poznat. Způsoby jsou různé, záleží na celé řadě okolností. Ale pokud ta odpověď přijde zvenčí, mám aspoň jistotu, že není moje.

zbysek

Male Poeet p?íspivku : 4242
vztah k organizaci : bývalý - 6 let
Reputace : 6
Body : 3484
Registration date : 16. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  Anonymní 18/5/2011, 22:16

Přátelé.

Ahoj Zvolene,
yxoxsi

podívej se z okna ... je tam čert a má chrastivý řetěz? Vidíš pece plné lidí jak se pálí v pekelném ohni? PROSÍM VIDÍŠ? až je uvidíš ukažeš mi je? Budeš tak hodný?
Nespletl sis mě s někým jiným? Já na čerty a pece lidí v pekelném ohni nevěřím?!
yxoxsi ...

1 Janův stejně jako 8 Rumburakův ... to je zase jen tvrzení, ten kdo nejde se mnou jde proti nám ... ano to už tady je tisíc let ... zdá se mi, jednoduchá formulka na zformování ovcí ...
Mám pocit, že ty jsi ten kdo ze strachu, jen abys nepoznal pravdu z bible, tak úmyslně vše převracíš! Nejsem psycholog, ale určitě na to je nějaká diagnóza.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  A6zvolen 19/5/2011, 02:05

zbysek

děkuji ... za tuto odpověď dostáváš ode mne a myslím, že i od Boha ... 0 slovy nula bodou ... to je to tvé jasno , jo? Tak to si strč za klobouk ...


yxoxsi ...

oháníš se biblí a ta píše o dobru a zlu ... ne? o Hospodinech - Jehovech, kteří neumí překonat ty druhé - zlé ...satany ... zlé nosiče světla.... Lucifery, Baal zevuvy ... , ale vlastně Bible píše, že jo ... je tam naděje.... ... Ta vlastně Bible ... která uvedla jednoho Boha nad druhého ... Světu vládne satan, a Bůh ne a ne s tím nic udělat ... safra porte ... tady něco smrdí ... nebude to ta kniha? ... Neeeeeeeeeee ta jistě ne ... to je kniha PRAVDY, kterou nikdo zatím nezpravdomluvnil - na to je třeba víra, víra v knihu pohádek, kterou nám napsal náš Bůh ... aha ... jak je to jasné.... jak je to uvěřitelné ...

Pokud na čerta nevěříš jsi kacíř co popírá jasné až do morku kosti jdoucí slovo boží ... přece tvůj milující Bůh stvořil místo kde se budeš po nekonečné věky smažit ... nebo ty jsi nečetl zjevení ....? ano to je pro tebe, hříšníku, který nevěříš jasné pravdě Bible ... kde jednou ano a podruhé ne, je nahrazeno lidskými HAŠ, KAŠ ZAŠ. Však oni ti to vždy správně vysvětlí ... oni mají vždy odpověď která se tahá jako králící z klobouku ....

Jojo přátelé až jak hluboko jsme klesli ...

Tak dobrou noc ... třeba Vám dá Bůh už jednou Boží moudrost, aby jste uměli odpovědět i na základní otázky ... že? Amen ... a nemuseli zase fabulovat, když se Vás člověk zeptá jak Bůh funguje ... tak PAAA


A6zvolen

Male Poeet p?íspivku : 693
vztah k organizaci : nevratný
Reputace : 0
Body : 712
Registration date : 25. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  delta.gama 19/5/2011, 05:19

Přísloví 9:13  Paní Hloupost je halasná, prostoduchá, vůbec nic nezná.
Přísloví 23:9  Nedomlouvej hlupákovi, neboť pohrdne tvou prozíravou řečí.
delta.gama
delta.gama

Male Poeet p?íspivku : 81
Reputace : 0
Body : 94
Registration date : 04. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  Anonymní 19/5/2011, 10:29

Přátelé.

Nemyslím si, že by Zvolen byl hlupák, jen je oklamán druhými možná sám sebou.

Ahoj Zvolene,
to co popisuješ jsou výmysly lidí, ne Boha tedy ani nic takového nenajdeš v jeho Slovu.
Ano, lidé to tam najdou, oni najdou něco i tam kde nic není. Ale jak jsem psal, nevěřím v čerty a v hořící peklo, jednoduše proto, že nenaslouchám manipulátorům, u těch možná jsem kacířem, ale mě zajímá jak se na mne dívá Bůh a ne nějací manipulátoři.

Přečti si zprávu třeba u Lukáše, proč Ježíš když byl poslán k Herodovi, vůbec nereagoval. Protože Herodes chtěl vidět jen zábavu, chtěl být pobaven nějakým kouzlem-zázrakem. Proč bych měl dát na takové lidi? Že ty jsi jim uvěřil, tedy jejich lžím o Božím Slovu, je tvůj problém, tak ho sem netahej, když už tak jako prosbu o pomoc, ale ne útok na ty, kteří věří něčemu jinému než ty.

Hezký slunný den

yxoxs

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  A6zvolen 19/5/2011, 16:14

yxoxsi

Podívej jak Delta gama táhá verše jak králíky z klobouku ... tohle je ta Boží hra ? Prozíravou řečí ... to už není ani k smíchu, to je jak nazvat smradlavý nechutný sýr sýrem prozíravým. Jen hlupáci neumí argumentovat a nadutý hlupák, který neumí nic jiného než drmolit verše přesně jak se mu ZROVNA hodí ... tohle je ta Boží intuice v podobě Ducha svatého ... no fuj. Nemáš pocit že TOTO JE TO KLAMÁNÍ, CO DĚLÁ DELTA GAMA? Toto je přesně ta šikmá plocha, kam se dá s Biblí dostat ...

Ptal jsem se jak to funguje a místo toho jsem dostal odpověď nulovou a že jsem hlupák, DĚKUJI ... Já ...Já asi tím hlupákem s hlupáckými odpověďmi pánové prozíraví ... já asi ne ... jen stačí zapnout mozek a číst ...

Čím dál víc si uvědomuji v čem jsem žil a jak jsem hlupáky s jejich prozíravou řečí poslouchal.

to co popisuješ jsou výmysly lidí, ne Boha tedy ani nic takového nenajdeš v jeho Slovu.
Ano, lidé to tam najdou, oni najdou něco i tam kde nic není.

to je krásný ... to co tady vidím jsou ZCESTNÉ VÝMYSLY LIDÍ, VÝMYSLY které neumí ANI ZDŮVODNIT ... potkávat hlupáky co si hrají na Boží pravdu s jejich kloboukem plným Biblických veršů je asi kontraproduktivní ... a s Bohem nic nemající

PA

A6zvolen

Male Poeet p?íspivku : 693
vztah k organizaci : nevratný
Reputace : 0
Body : 712
Registration date : 25. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  sazeč 19/5/2011, 16:28

Stejně jako mezi vámi budou falešní učitelé, kteří pokoutně zavedou zhoubné bludy. Budou dokonce zapírat i Pána, který je vykoupil, a tak na sebe přivedou rychlou záhubu. 2Mnozí je budou v jejich nestydatosti následovat a cesta pravdy se kvůli nim ocitne v opovržení. 3Budou se s vámi pokoušet chamtivě kupčit vymyšlenými řečmi, ale jejich odsouzení už dávno nezahálí a jejich záhuba nespí.

Amen.

sazeč

Male Poeet p?íspivku : 1699
Reputace : 2
Body : 1696
Registration date : 27. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  Anonymní 19/5/2011, 18:35

Přátelé.

Ahoj Zvolene,
když šel Pán na smrt na Golgotě, viseli vedle sebe s Ježíšem i dva zločinci, jeden se mu vysmíval a zlehčoval, protože mu říkal toto:

Lk 23, 39 Jeden z těch zločinců, kteří viseli na kříži, se mu rouhal: „To jsi Mesiáš? Zachraň sebe i nás!“
40 Tu ho ten druhý okřikl: „Ty se ani Boha nebojíš? Vždyť jsi sám odsouzen k stejnému trestu.
41 A my jsme odsouzeni spravedlivě, dostáváme zaslouženou odplatu, ale on nic zlého neudělal.“
42 A řekl: „Ježíši, pamatuj na mne, až přijdeš do svého království.“

Když nemáš rád manipulaci, tak si odpověz sám, přístup kterého zločince je ti bližší, nebo když si přečteš tuto zprávu, co ti vyvstane na mysli?

Hezký večer

yxoxs

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  A6zvolen 19/5/2011, 18:51

Sazeči,

nemyslíš, že to co píšeš, je klam?

Hlavně, že vždy máme nějakou odpověď i kdyby byla na hlavu postavená, ale je biblická a my nesmíme pochybovat ... že? = to je ta vaše filosofie dogmat ... že? Jen si to přiznej. Pamatuj to slovo je mrtvé ... není z Boha, Bůh by takové prozíravé a prokouknutelné nesmysly nepsal ... Vážně NE . Celé je to jen o jedné věci ŽE VÁM NĚKDO NAKUKAL, ŽE TOTO VÁM PÍŠE BŮH a Bůh by přece nelhal = ano Bůh nelže, protože Bibli psali lidé. A byli to lidé co ti ničemnou víru v knihu dali.

Hlavně nikdy nezapnout mozek a nepřemýšlet, jen tupě papouškovat ... jen tupě tahat verše z klobouku a nevidět že jsem vedle jak ta jedle ...

Kdo popírá boha to je ten co věří, že nám dal knihu knih pojmenoval ZCELA PROZÍRAVĚ starý a nový zákon, přitom jsou to nedokladovatelné pohádky dávna s očíslovanými odstavci ... Toto dokonalé boží dílo se pak prodává za 10% Vašich přijmů, protože boha nelze okrádat ...

VÍTE KDYBY TO BYLO POCTIVÉ, TAK TO ŽE NELZE OKRÁDAT BOHA, BY BYLO NAHRAZENO NELZE OKRÁDAT LIDI ... TO JE TEN KLAM VŠECH KLAMŮ, KTERÝ VAŠE ŽIVOTY TÁHNE DO BÍDY ... A TAKOVÝ MÁ BÝT TEN BŮH? OPRAVDU? TOTO JE TEN VÁŠ BŮH? Nechceš ho radši SAZEČI zapřít a přijmout toho skutečného? Jak jedovaté jsou různé hnutí víry ....






yxoxsi ...

narovinu? žádného ... ano Ježíš mu dal naději, pokud ovšem tan příběh je pravdivý což my se nikdy nedozvíme. To je jeden pán povídal. To může být učebnicové zkreslení stavu události k nějakému cíli - prospěchu. To je FAKT který tu lidi odmítají. Celá Bible je ale cílená a má cílené alibi na své tvrzení, jen jde o to jestli to alibi přijmeš, nebo zamítneš. Pro mě víra v bibli takovou jak ji mám možnost zde poznat od lidí jako je deltagama a spol, vždy iniciuje myšlenky, zda-li pak to čem se bavíme je reálné, nebo nereálné a díky váze kterou dávají zdejší biblofolové na NEREÁLNÉ a nedokazatelné tvrzení, nulovou snahu si alespoň v kouktu duše přiznat, že to tvrzení historicky nikdo nedokládá, naprostá hluchota a slepost k vidění reality, že jde o značně zkreslenou a zrevidovanou knihu s jasnými cíly na ovládání lidí ... a výběr peněz ... a toto vše pod milovaným bohem ... hmmmmmmmmmm


yxoxsi

co tebe osobně k té knize tak táhne ... proč máš pocit, že ji psal Bůh, když z každého řádku čouhá neznalost a hloupost lidí dávna a je tam maximálně zřejmá jejich indokterinace z mnoha bohů do jednoho, který je vlastně na stejné úrovni jako ti ostatní bohové ... ale nějaká kniha tvrdí ve svých řádcích že je teda on ten nejvyšší. ...

Pro mě je to jasné, je to sdělení dávna, kdy lidé měli více možností víry v prokazatelné bohy, modly apod. Ale to je dnes mrtvé

A6zvolen

Male Poeet p?íspivku : 693
vztah k organizaci : nevratný
Reputace : 0
Body : 712
Registration date : 25. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  sazeč 19/5/2011, 19:43

1„Nesuďte, abyste nebyli souzeni. 2Jakým soudem totiž soudíte, takovým budete souzeni, a jakou mírou měříte, takovou vám bude odměřeno.
6Nedávejte svaté věci psům a neházejte své perly prasatům; jinak je zašlapou, otočí se a roztrhají vás.
12Chovejte se k lidem přesně tak, jak chcete, aby se oni chovali k vám. Právě v tom spočívá Zákon i Proroci.“
28Když Ježíš dokončil tuto řeč, zástupy žasly nad jeho učením. 29Učil je totiž jako ten, kdo má zmocnění, a ne jako znalci Písma.

Halelujah!

sazeč

Male Poeet p?íspivku : 1699
Reputace : 2
Body : 1696
Registration date : 27. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ? - Stránka 12 Empty Re: Kdo je náš Pán Ježíš Kristus ?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 30 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 30  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru