Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proč nejde to či ono, dotazy?

+38
dajti
Alea
daniely
Lizabet
pepakrocan
Matěj Telam
Matěj
Minehava
dov
skeptik
pat
zbysek
Eliška
vera
Jirka z P. (queens)
jája
Zdeněk Bláha
oskar
Dora
Vladislav Kulda
hihihi
stefan
Biblicky krestan
Doktorka White
Věra Kolafová - quaero
Veronika
Mysteri
Alžběta
drobeček
Aleš
26
Petr Štefek
Old.Stloukal
Hvězdlický
Michal
admin pavel
truhlář David
Admin
42 posters

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Petr Štefek 16/2/2007, 06:11

Ahoj Jaroslave. Podívej se na Provozní záležitosti\Registrace-Jak na to ?
Pokud budeš postupovat podle návodu, mělo by to fungovat.
Petr Štefek
Petr Štefek

Poeet p?íspivku : 362
vztah k organizaci : 30 let SJ, poté vyloučen za styk s vyloučenou dcerou (označeno jako nevázané chování)
Reputace : 0
Body : -15
Registration date : 31. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  sciki 22/2/2007, 10:38

chtěl bych se zaregistrovat, ale nejde mi to. Nejsem odborník na PC !!!
Při zadání hesla (píšu 5 znaků), mě vždy přijde zpětně odkaz, že heslo nesmí přesahnout 32 znaků. Co mám dělat?

ja som mal ten istý problém, skús zadať šesť alebo viac znakov. Zdá sa, že 5 je má

stefan

sciki
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  sciki 22/2/2007, 10:39

5 je má

sciki
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  sciki 22/2/2007, 10:41

málo

sciki
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Hvězdlický 22/2/2007, 10:43

(píšu 5 znaků), mě vždy přijde zpětně odkaz, že heslo nesmí přesahnout 32 znaků. Co mám dělat?


Asi pět znaků bude málo. V mém případě ale pět stačilo..

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Andyyg 28/2/2007, 23:01

To je hezký,že mi napíšete,že mám soukromou zprávů a za dvě minuty mi zrušíte učet nejsem plivní mě sem chcete zas nalákat nebo co?Tak se Vám to povedlo sedím tady už 2 hodiny a na nic jsem nepřišla.

Andyyg
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Admin 1/3/2007, 17:31

Andyyg napsal:To je hezký,že mi napíšete,že mám soukromou zprávů a za dvě minuty mi zrušíte učet nejsem plivní mě sem chcete zas nalákat nebo co?Tak se Vám to povedlo sedím tady už 2 hodiny a na nic jsem nepřišla.

Omlouvám se. Zmíněná soukromá zpráva obsahovala pouze tutéž informaci jako průvodní email: Váš účet byl na Vaši žádost zrušen. Kdykoliv se můžete znovu zaregistrovat.
S pozdravem.

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Vymaz

Příspěvek  drobeček 1/3/2007, 22:10

5. Aug. 2006 jsem žádal o vymazání registrace a do dnešního dne se nic nestalo. Dojde k tomuto výmazu, nebo budu registrován jako v NSSJ na věky ???? Drobeček
drobeček
drobeček

Poeet p?íspivku : 161
vztah k organizaci : žádný
Reputace : 0
Body : 56
Registration date : 12. 05. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Andyy 4/3/2007, 17:15

Děkuju administrátorovi za rychlé řešení problému.¨Máte to tu moc hezky dělaný. Chybička se občas vloudí všude. Moc dík!

Andyy
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Mysteri 27/3/2007, 19:32

Děkuju za vymazání tematu náboženské vtípky.A překopírování.Já jak sem vlezu všechno zvržu.


Naposledy upravil dne 4/4/2007, 20:13, celkově upraveno 1 krát
Mysteri
Mysteri

Poeet p?íspivku : 305
Reputace : 0
Body : -25
Registration date : 08. 03. 07

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Dotaz od jedné protestantky

Příspěvek  Veronika 7/5/2007, 21:12

Ráda bych se Vás na něco zeptala, ale nevím, v jakém fóru. Jsem brzy ze Starokatolické církve, ale do teď jsem od roku 1989 byla členkou celkem tří protestantských církví.
Nikdy jsem nebyla ani netoužila být SJ.
Ale prožívala jsem touhu, zvěstovat jim evangelium, a to tak, aby to bylo podle Boží vůle. Hodně jsem se za ně modlila, byla na více jejich shromáždění, jednou na Sjezdu a osobně jsem mluvila vícekrát s různými SJ. Také jsem četla Strážnou věž - občas - snažila jsem se porozumět jejich myšlení a tomu, čemu věří. Jedné SJ jsem se vyptala na spoustu věcí - např. proč chodí dům od domu, jestli je pravda, že písemně vykazují svou svědeckou činnost, proč se při shromáždění Studium Strážné věže hlásí jako ve škole apod....
Pročítala jsem si včera a dnes více příspěvků zde ve fóru, zejména o ekumeně a proč lidé od SJ odešli. Zdá se mi, že jsou mnozí na vážkách, jestli mají vůbec do nějaké církve chodit, a když, tak proč se tam dějí podobné věci jako u SJ - vyloučení z různých důvodů např.. A proč je tolik různých církví, když Bůh je jen jeden.

Velice ráda bych sem časem napsala příspěvek o tom, co je to evangelium, něco o mé cestě za Bohem, proč jsem přijala Pána Ježíše Krista, co jsem prožívala v té a té církvi a i jiné věci. Souhlasíte s tím?
Nevím však, do jakého diskuzního fóra by to bylo nejvhodnější, nebo jestli je to jedno. Nebo jestli mám zalozit nové fórum? Nechci nic udělat špatně a nikoho ranit.

Děkuji za odpověď,
Veronika
Veronika
Veronika

Female Poeet p?íspivku : 49
Age : 55
vztah k organizaci : Jsem Starokatolička,nebyla jsem u SJ,ale mám mezi nimi známé.
Reputace : 0
Body : 4
Registration date : 05. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Věra Kolafová - quaero 7/5/2007, 21:56

Milá Veroniko,
je to od tebe moc příjemné, že chceš SJ zvěstovat evangelium.
Z tvého příspěvku se dá tušit, že máš o čem psát, tak se do toho klidně dej. Svůj příspěvek můžeš umístit na fórum, které se ti bude zdát tématicky nejblíž tvému tématu nebo klidně založ nové.
Už se těším, až si od tebe budeme moct přečíst nějaké tvé svědectví.
Měj se moc hezky.
Quaero
Věra Kolafová - quaero
Věra Kolafová - quaero

Female Poeet p?íspivku : 1373
Reputace : 0
Body : -21
Registration date : 24. 10. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Doktorka White 11/5/2007, 19:32

Souhlasíte s tím?

Souhlasíme a vítáme ..... založ si třeba nové téma " Verčino" ... a máš to ! Very Happy

cheers
Doktorka White
Doktorka White

Female Poeet p?íspivku : 721
vztah k organizaci : bez vztahu
Reputace : 0
Body : -44
Registration date : 30. 08. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Problémy s registráciou

Příspěvek  Biblicky krestan 23/5/2007, 19:26

Jedna známa sa chce zaregistrovať a keď napíše aj krátke heslo ukáže jej že nesmie presiahnuť 32 znakov a odmietne ju zareregistrovať. Prosím vás poraďte ako na to.
Biblicky krestan
Biblicky krestan

Male Poeet p?íspivku : 85
vztah k organizaci : oponent v nebiblických veciach
Reputace : 0
Body : 32
Registration date : 20. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  stefan 23/5/2007, 23:45

Nech napíše heslo dlhšie ako šesť znakov. Mne to pomohlo...
stefan
stefan

Male Poeet p?íspivku : 961
vztah k organizaci : oponent
Reputace : 0
Body : -14
Registration date : 29. 03. 06

http://www.vira.cz

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Jindra 18/8/2007, 22:17

Můžete mi prosím poradit,jak se zaregistrovat?
Když vyplním údaje v registraci, objeví se mi tam chyba,že heslo musí obsahovat méně než 32 písmen.Já jich tam mám 5.Co s tím?Děkuji

Jindra
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  anonym 23/8/2007, 12:15

Prečo sa nemožem prihlásiť, kurňa?


hihi

anonym
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  anonym 27/8/2007, 13:13

Tak prečo som ještě nedostaľ ten kódik na mój mailík?

hihibus@centrum.cz

Vďaka

hihi

anonym
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Admin 27/8/2007, 15:49

anonym napsal:Tak prečo som ještě nedostaľ ten kódik na mój mailík?

hihibus@centrum.cz

Vďaka

hihi

Milý Hihibusi,
prosím, zkus se zaregistrovat znovu. Je třeba dát pozor na správné vyplnění existujícího mailu, na který Ti přijde aktivační email.
Doporučuji také použít heslo minimálně o 7 znacích.
Heslo se vyplňuje pro kontrolu při registraci podruhé na další stránce. Někdy to chce trochu trpělivosti, protože systém goodforum.net je v poslední době docela přetížen. S tím ale naše fórum, které je pouhým uživatelem nic nenadělá.
S pozdravem a přáním úspěšné registrace.

Admin

Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 218
Reputace : 0
Body : 190
Registration date : 30. 01. 06

https://straznavez.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  anonym 27/8/2007, 15:54

tak som to urobel a toť mi vypadlo:
Promiňte, ale tuto e-mailovou adresu má již registrována některý uživatel
Promiňte, ale tento uživatel je již registrován

anonym
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  hihihi 29/8/2007, 10:42

Tak som tu super. Vďaka Ladislav az tvoja rada mi pomohla sa sem dostat.
hihihi
hihihi

Poeet p?íspivku : 77
Reputace : 0
Body : -2
Registration date : 29. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Vladislav Kulda 29/8/2007, 20:19

Vždyť to byla maličkost, PC je mým denním kámošem!

Ahojky!
Vladislav Kulda
Vladislav Kulda

Male Poeet p?íspivku : 396
Age : 67
vztah k organizaci : *
Reputace : 0
Body : -9
Registration date : 21. 04. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Old.Stloukal 8/9/2007, 15:45

Jindra napsal:Můžete mi prosím poradit,jak se zaregistrovat?
Když vyplním údaje v registraci, objeví se mi tam chyba,že heslo musí obsahovat méně než 32 písmen.Já jich tam mám 5.Co s tím?Děkuji

HESLO JE NUTNO DÁTI MINIMÁLNĚ S 8 ZNAKY.
Old.Stloukal
Old.Stloukal
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Male Poeet p?íspivku : 491
Age : 79
vztah k organizaci : BYL JSEM ČLENEM NSSJ
Reputace : 0
Body : -15
Registration date : 11. 02. 06

http://WWW.SEZNAM.CZ

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Dora 21/10/2007, 08:32

Ahoj, mám dotaz.

Chápu dobře, že z jedné mailové adresy se nemůžou zaregistrovat dva lidi? Jde o to, že se chce do diskuse přidat i můj manžel. OK, může si udělat novou mailovou adresu.
Ale co se stane, když se bude hlásit ze stejného počítače?
Zatím je to tak, že si otevřu diskusi a jsem automaticky přihlášená, když zavřu Firefox, jsem automaticky pryč.
Co se ale stane, když tu budem dva. Nebude se to hádat? Nebude to dělat neplechu? Budeme se muset odhlašovat a přihlašovat neautomaticky, manuálně?
Heeelp. bounce
Dora
Dora

Female Poeet p?íspivku : 470
Reputace : 0
Body : -12
Registration date : 29. 09. 07

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Info

Příspěvek  drobeček 21/10/2007, 09:36

Dobré nedělní jitro, je to přesně tak, jak je popsáno v závěru Tvých úvah. Musíš se odhlásit a Tvůj manžel přihlásit atd. Nic se "hádat" nebude a ani nemůže. Pěkný den a slunce v duši.
drobeček
drobeček

Poeet p?íspivku : 161
vztah k organizaci : žádný
Reputace : 0
Body : 56
Registration date : 12. 05. 06

Návrat nahoru Goto down

Proč nejde to či ono, dotazy? - Stránka 3 Empty Re: Proč nejde to či ono, dotazy?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Dotazy

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru