Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

+36
Melissa
lorak
frodobagin
drobeček
JAREKzRybenu
josef poutník
Styvi
sazeč
Bulhar
kolíček08
Mezek
oneironaut
Alea
bubu
Milan Duhaj
Martin Cibulka
Tonda Vlas
witness
kovboj
Jan Vitko
Alžběta
jája
PETRONELLA87
Černá ovce sboru
Jesen
gayangel
Eliška
Old.Stloukal
Karmen
Hvězdlický
Jirka z P. (queens)
Matěj Telam
Radim
hanala
zbysek
Pasach
40 posters

Strana 12 z 18 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next

Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  fklad 21/10/2011, 12:10

Bulhare,
moudréto rozhodnutí, opustit zdejší falešnou diskuzi, ve které jde jen o to, přesvědčit dalšího blouda, aby opustil svůj sbor a přidal se k místním svatým, kteří jediní vědí, odkud fouká vítr a co říká duch.
Byla by jistě příjemná představa, jak zde zůstanou jen pravověrní odpadlíci, nudící se při nedostatku dalších obětí.
Ale mám nepříjemný pocit, že se nějaký slabý duchem za chvíli zas najde a bude mu trvat několik let či měsíců, než zjistí, že tyto stránky jsou vytvořeny jen proto, by odváděly od pravdy další a další. No


fklad

Male Poeet p?íspivku : 30
vztah k organizaci : člen
Reputace : 0
Body : 32
Registration date : 01. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  Anonymní 21/10/2011, 12:19

Přátelé.

Takže jste pokrytci, když víte, že tu někdo "slabý duchem" zabrousí, když tu nezůstanete, kdo mu to řekne, to seš takový necita, že ho necháš tak dlouho bloudit?!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  Bulhar 21/10/2011, 12:25

Fklade,oni mají také mezi sebou různé názory,takže se bez nás obejdou.

Bulhar

Male Poeet p?íspivku : 1253
vztah k organizaci : více pšenice, méně plevele
Reputace : 0
Body : 1254
Registration date : 06. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  Styvi 21/10/2011, 12:37

Buď zdráv Bulhare.
Osobně si nemyslím ,že by Vás SJ chtěl odtud někdo vyhnat. Mám zato ,že se pouze špatně pochopilo pár slov.
Alea to napsala - jak napsala ,ale rozhodně jsem to nepochopil - tak ,že máte odejít - to rozhodně tak nemyslela.

Každý je na tomhle fóru dobrovolně. Alespoň já to tak vnímám.
Čili jestli chcete odejít - tak odejděte - je to vaše věc a máte na to právo. Máte svobodnou vůli od Boha.
Jen se mi nelíbí ,že to chcete - tak nějak dát najevo ,že vás někdo vyhazuje. Nikdo vás nevyhazuje.

Já osobně jsem rád četl vaše řádky - každá myšlenka stojí za to ,aby ji člověk nechal projít hlavou.
Pokud odejdete - budete mi chybět na tomhle fóru. Ale budu respektovat Vaši vůli.

Ať se rozhodnete jakkoli - přeji vám mnoho požehnání.
Styvi
Styvi

Male Poeet p?íspivku : 450
Age : 64
vztah k organizaci : Už žádný
Reputace : 2
Body : 451
Registration date : 30. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  jája 21/10/2011, 12:41

Zkuste se na to podívat z druhý strany: jsme každej úplně jinde. Jsou tu katolíci, judaisti, evangelíci..., já, "věřící zklamanej ateista", ale nechodíme k vašim dveřím a netvrdíme vám, jak jste falešný. Jen tu spolu debatíme. To vy jste přišli za náma a, řeknu to natvrdo, napadáte nás.
Pak se ptám, proč jste tyhle stránky vyhledali? My nechodíme na SH lákat bratry z organizace, to vy jste přišli sem. A kdo se zeptá koho, ten mu odpoví.
Tvrdíte, že tu je jakási ex organizace s Biblí-R.Franz a zároveň poukazujete na zdejší nejednotu. To se vylučuje, nebo ne?
Demonstrovat tu, jak za pár dní odejdete, asi nemá se SJ nic společnýho. Sem jste nikdy neměli přijít, nebo rychle a v tichosti odejít.
My nepřišli za váma. Každej máme svůj život a pokecáme. Tak nás prostě nechte, a v duchu rad matky organizace, se těmhle stránkám vyhýbejte.
Zkrátka jsem nepochopil tu demonstraci svědků Jehovových-jejich odchodu z odpadlických stránek k 1.11.2011. Zřejmě rovnou k právnímu výboru.

jája

Poeet p?íspivku : 680
vztah k organizaci : odejitý
Reputace : 6
Body : 596
Registration date : 23. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  fklad 21/10/2011, 12:42

Bulhare,
s tím si dlouho nevystačí. Všechny rozpory ujednotí citací z Písma, jak duch dává každému něco jiného. Že jsou to obdarování a ne jejich výklady písma je tolik nevzrušuje. Potřebují blouznivce, co se nechají nalákat na pěkná slova o lásce, zatímco je mu od nich vyplachován zbytek mozku. To je totiž jediná náplň jejich životů, jak to včera v jiné diskuzi přiznali zbysek a Alea. Doporučuji přečíst.

fklad

Male Poeet p?íspivku : 30
vztah k organizaci : člen
Reputace : 0
Body : 32
Registration date : 01. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  Styvi 21/10/2011, 12:59

fklad napsal:Bulhare,
s tím si dlouho nevystačí. Všechny rozpory ujednotí citací z Písma, jak duch dává každému něco jiného. Že jsou to obdarování a ne jejich výklady písma je tolik nevzrušuje. Potřebují blouznivce, co se nechají nalákat na pěkná slova o lásce, zatímco je mu od nich vyplachován zbytek mozku. To je totiž jediná náplň jejich životů, jak to včera v jiné diskuzi přiznali zbysek a Alea. Doporučuji přečíst.
Přeji ti hezký den.
Tou situaci o výplachu mozku jsi mi připomněl dobu u SJ. Přesně tak to tam probíhalo.
Hlavně na studiu nových zájemců. Pak i ve sboru - když se propagovalo nové světlo.
Popsal jsi to opravdu pravdivě - akorát jsi si spletl adresu.

Přeji hodně krásných chvil.
Styvi
Styvi

Male Poeet p?íspivku : 450
Age : 64
vztah k organizaci : Už žádný
Reputace : 2
Body : 451
Registration date : 30. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  Bulhar 21/10/2011, 13:14

My nedemonstrujem,jen si ten datum píšem mezi sebou,a je jasné,že jak napsal Styvi a další,není to tak,že by nás tu nikdo nechtěl,naopak mě překvapily názory at zůstaneme.A nebylo pohnutkou přijít na toto forum,abychom někoho lákali zpět.Aspon u mě to bylo to poslední.Já chtěl prostě poznat druhou stránku mince.
Zajímalo by mě,jak by reagovala Alea,kdyby nějaký SJ napsal bez zlého úmyslu,že se nám to tu hemží katolíkama.Já bych si to nedovolil.Mě to nebolelo kvůli sobě,ale kvůli ostatním SJ,kteří tu jsou nebo budou.Proč by SJ měli být zase nějakou 2.kategorii lidí i na tomto foru,vzdyt mnozí zde byli SJ a mohou nejlépe pochopit,proč je někdo SJ.A hlavně,všechny SJ,co tu jsme a ve sborech aktivně sloužíme,tak máme špatné svědomí,že tu jsme,pereme se s odchodem z fora permanentně kvůli Jehovovi,říkáme si,žehná nám Jehova ještě?Ve službě nemáme volnost řeči,tady kážem a na foru píšem.To jsou tlaky velké,dvojí život,no a pak stačí neuvážený i když ne špatně myšlený výrok,a prostě je konec.Takových exotů se tu vystřídalo,ale hemží se SJ.Vždycky budeme,i když třeba u některých jen podvědomě,nebo podprahově prostě těmi lidmi 2. kategorie.Přesto já sám budu jen a jen v dobrém vzpomínat na Styviho,sazeče,yxoxse,Josefa Poutníka,Jarka,witnesse,i toho Zbyška už mám rád,i když dříve jsem ho nemohl vystát.Aleu také považuji za milou,šikovnou,pokornou,moudrou ženu.My vás prostě musíme opustit,máme rádi VRO,přes chyby a přehmaty mu věříme,protože dobreho udělali dost.Máme rádi naši organizaci,věříme,že je jediná pravá.Tak doufám,že té okázalosti k tomu 1.11.bude co nejméně.

Neodcházíme,že nás vyhazujete,avšak musíme,jsme SJ,a chceme jími být.A být na foru je dvojí život.Do konce měsíce se s tím dvojím životem ještě poperem.

Bulhar

Male Poeet p?íspivku : 1253
vztah k organizaci : více pšenice, méně plevele
Reputace : 0
Body : 1254
Registration date : 06. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  fklad 21/10/2011, 13:16

Styvi,
nejenže v tom nevidím rozdíl, ale dokonce vnímám zdejší vyplachování mozků za ještě horší, než jak jsi asi zažil. Málokdo změní celkově své myšlenkové postoje. A tak fanatik svědek je pak ještě horší jako fanatik antisvědek. Možná mé přirovnání k černochům nebylo správné. Měl jsem raději použít kuřáka a bývalého kuřáka. Ti druzí bývají ještě více nesnesitelní, než ti prví. Že se tak sami nevidí je asi lidsky přirozené, ale přitom nepravdivé.

fklad

Male Poeet p?íspivku : 30
vztah k organizaci : člen
Reputace : 0
Body : 32
Registration date : 01. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  Styvi 21/10/2011, 13:38

Přeji Vám SJ dobrý a plodný den.
Pokud odcházíte kvůli svědomí - tak je to v pořádku.
Nikdo by neměl bojovat proti vlastnímu svědomí. Mám zato ,že by to bylo to nejhorší co by mohl udělat.

Přeji Vám mnoho Božího požehnání a pokud jsem někoho s Vás - některým příspěvkem nějak urazil - nebo
se někoho s Vás nějak osobně dotkl - tak se na mně nezlobte. Omlouvám se Vám - neudělal jsem to záměrně.

Hodně štěstí Vám přeje Styvi.
Styvi
Styvi

Male Poeet p?íspivku : 450
Age : 64
vztah k organizaci : Už žádný
Reputace : 2
Body : 451
Registration date : 30. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  zbysek 21/10/2011, 13:40

jája napsal:Zkrátka jsem nepochopil tu demonstraci svědků Jehovových-jejich odchodu z odpadlických stránek k 1.11.2011. Zřejmě rovnou k právnímu výboru.
Já ano. Jsou zvyklí mít všechno na povel. Do 30.10. se povinně věří tomu, od 1.11. pravému opaku. A málokdo se pozastaví nad tím, jaký je to nesmysl - protože je to přece nové světlo od Jehovy, které poslal skrze svého vyvoleného VRO.

http://odpor.wz.cz/OSOBNOST/orwe1984.pdf

zbysek

Male Poeet p?íspivku : 4242
vztah k organizaci : bývalý - 6 let
Reputace : 6
Body : 3484
Registration date : 16. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  Bulhar 21/10/2011, 13:48

Styvi,za sebe ti můžu napsat,že jsi byl pro me příkladem opravdového,pokorného,
chápajícího,odpouštějícího milého křestana,a kdyby jsi byl SJ,chtěl bych tě mít ve sboru.Vůbec by mi nedělalo problém se s tebou přátelit.

I tobě hodně požehnání.
Bulhar

Bulhar

Male Poeet p?íspivku : 1253
vztah k organizaci : více pšenice, méně plevele
Reputace : 0
Body : 1254
Registration date : 06. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  Styvi 21/10/2011, 14:03

Bulhar napsal:Styvi,za sebe ti můžu napsat,že jsi byl pro me příkladem opravdového,pokorného,
chápajícího,odpouštějícího milého křestana,a kdyby jsi byl SJ,chtěl bych tě mít ve sboru.Vůbec by mi nedělalo problém se s tebou přátelit.

I tobě hodně požehnání.
Bulhar
Milí Bulhare.
Ze srdce ti děkuji - budeš mi taky chybět.

Styvi
Styvi
Styvi

Male Poeet p?íspivku : 450
Age : 64
vztah k organizaci : Už žádný
Reputace : 2
Body : 451
Registration date : 30. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  fklad 21/10/2011, 14:07

Asi se rozpláču. Nemá někdo kapesník? Sad

fklad

Male Poeet p?íspivku : 30
vztah k organizaci : člen
Reputace : 0
Body : 32
Registration date : 01. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  Bulhar 21/10/2011, 14:22

Fklade,ironie je ti asi vlastní,no každej jsme nějakej.

Bulhar

Male Poeet p?íspivku : 1253
vztah k organizaci : více pšenice, méně plevele
Reputace : 0
Body : 1254
Registration date : 06. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  Anonymní 21/10/2011, 14:33

Přátelé.

to jája
Zkuste se na to podívat z druhý strany: jsme každej úplně jinde. Jsou tu katolíci, judaisti, evangelíci..., já, "věřící zklamanej ateista", ale nechodíme k vašim dveřím a netvrdíme vám, jak jste falešný. Jen tu spolu debatíme. To vy jste přišli za náma a, řeknu to natvrdo, napadáte nás.
Pak se ptám, proč jste tyhle stránky vyhledali? My nechodíme na SH lákat bratry z organizace, to vy jste přišli sem. A kdo se zeptá koho, ten mu odpoví.
Tvrdíte, že tu je jakási ex organizace s Biblí-R.Franz a zároveň poukazujete na zdejší nejednotu. To se vylučuje, nebo ne?
Demonstrovat tu, jak za pár dní odejdete, asi nemá se SJ nic společnýho. Sem jste nikdy neměli přijít, nebo rychle a v tichosti odejít.
My nepřišli za váma. Každej máme svůj život a pokecáme. Tak nás prostě nechte, a v duchu rad matky organizace, se těmhle stránkám vyhýbejte.
Zkrátka jsem nepochopil tu demonstraci svědků Jehovových-jejich odchodu z odpadlických stránek k 1.11.2011. Zřejmě rovnou k právnímu výboru.
Není co dodat. Jestli toto někdo nepochopí, pak to vidím jen, že své názory nemyslí vážně, jen tu mlží, a čeká, jaká bude reakce, čím víc jiná než ta, jakou si přejí, tím líp, protože pak mohou dále psát své mlživé, nevím, jestli myšleny vážně, názory.

Nevím, proč jim tolik vadí R. Franz, možná když by si někdo dal práci a zjistil, kolikrát tu byl Franz zmíněn, asi bychom byli překvapeni, ne jak často, ale jak málo, když má být tím naším guru, že?

Odchod od VRO, je odchod ne za R.F., ale za Kristem a Bohem. Kdo to nechce pochopit, fajn, ale proč vytváří mlhu s tím, že to nechápou ani ti, kteří se osvobodili od VRO!?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  fklad 21/10/2011, 14:38

Bulhare,
ty fakt lituješ odchodu od lidí, které osobně neznáš a kteří se tě snaží nasměrovat jejich cestou? Nevidíš z jejich strany tu skrytou, o to rafinovanější, manipulaci? Kterou sami vyčítají VRO, ale přitom jej v tom o hodně převyšují?
Jak pak nemám býti ironický? clown

fklad

Male Poeet p?íspivku : 30
vztah k organizaci : člen
Reputace : 0
Body : 32
Registration date : 01. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  Bulhar 21/10/2011, 14:49

Tak Styvi jako rafinovaný manipulátor,to fklade opravdu ne,přečti si jeho příspěvky a uvidíš.Všichni Romové jsou pro tebe stejní,všichni odpadlíci jsou pro tebe stejní.
Odejdu z fora kvůli svědomí,kdybych však řekl,že se mi nebude stýskat,lhal bych.
Bude to svým způsobem i zkouška,ale jako SJ je třeba to udělat,tím nemluvím k tobě,ty nejsi SJ,co uděláš ty,je tvoje věc.

Bulhar

Male Poeet p?íspivku : 1253
vztah k organizaci : více pšenice, méně plevele
Reputace : 0
Body : 1254
Registration date : 06. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  Anonymní 21/10/2011, 14:50

Přátelé.

Ahoj Bulhare,
A hlavně,všechny SJ,co tu jsme a ve sborech aktivně sloužíme,tak máme špatné svědomí,že tu jsme,pereme se s odchodem z fora permanentně kvůli Jehovovi,říkáme si,žehná nám Jehova ještě?Ve službě nemáme volnost řeči,tady kážem a na foru píšem.To jsou tlaky velké,dvojí život,no a pak stačí neuvážený i když ne špatně myšlený výrok,a prostě je konec.
proč takové martyrium? Já když jsem byl u SJ a byl jsem 100% přesvědčený o pravdivosti VRO, tak mě ani ve snu nenapadlo jít na takové stránky, jako jsou tyto. Protože jsem věřil VRO, že to není správné! Když jsi napsal, co jsi napsal, tak vůbec nechápu, proč děláte takové cavyky, a demonstrativně se tu s bubu, bavíte nad nějakým termínem odchodu? Teď to neber osobně, nebo jako nějaký útok, ale napíšu to tak jak to cítím, opravdu nic ve zlém, ale to je normálně šílený stav, který jsi popsal, jsi blázen, že to neřešíš?

Buď už nejsi natolik přesvědčený o pravosti VRO, nebo to skutečně byla jen zvědavost, ale jak jsem popsal svůj postoj v dobách dávno minulých, tak i s tou zvědavostí, to vidím prazvláštně, ale to je můj problém, ne tvůj. Takže, Bulhare, přišel jsi mi jako férový chlap, a když bych byl na potápějící se lodi, byl bych rád, když bys tam byl se mnou, a pomáhal se záchranou pasažérů, protože si myslím, že je na tebe spolehnutí. Proto nevím proč jsi pod nějakým vlekem, protože mám takový pocit. Již pár tvých komentářů, před pár dny naznačovaly, že uvažuješ rozumně, ale najednou, jak se objevila informace o odchodu, jsi změnil úplně rétoriku, ale možná to je jen můj subjektivní pocit, ale tak to vnímám.
Je mi to líto a je mi smutno, ale respektuji tvé svědomí a svobodu volby. Jestli odejdeš, což by byla škoda, nebo jestli zůstaneš, je to jen a jen na tobě, jaký si odneseš závěr, i kdyby tě někdo nutil nebo nenutil, vždy to musí být tvé rozhodnutí, ne druhých lidí!!!
Proto, tu jsme všichni, kteří zažili diktát v té či oné formě od různých falešných vůdců, je jedno jestli VRO, nebo papež, kněží, víra je ryze osobní, ne kolektivní, záležitost mezi tebou a Bohem, chápeš?

Tak Styvi jako rafinovaný manipulátor,to fklade opravdu ne,přečti si jeho příspěvky a uvidíš.Všichni Romové jsou pro tebe stejní,všichni odpadlíci jsou pro tebe stejní.
Odejdu z fora kvůli svědomí,kdybych však řekl,že se mi nebude stýskat,lhal bych.
Bude to svým způsobem i zkouška,ale jako SJ je třeba to udělat,tím nemluvím k tobě,ty nejsi SJ,co uděláš ty,je tvoje věc.
Právě kvůli tomuhle, Bulhare, si myslím, že jsi férovej a fajnej, chlap. Ještě jednou, víra je "osobní" věc mezi tebou a Bohem.

Jinak ať ti Pán žehná, Bulhare.

yxoxs

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  Bulhar 21/10/2011, 15:15

Yxoxsi,díky za tvoje upřímná slova a ocenění.Vůbec jsem nechtěl nic dělat demonstrativně,pokud to tak vypadalo,mrzí mě to.Věř,že já dlouhých 20 let bych jako oddaný pro VRO taky na tyto stránky nikdy nešel,a kdo by ze sboru šel,toho bych perzekuoval.Během posledních 2 let byly určité pochybnosti,ale i zvědavost.
Ted vím,že VRO má více lidského faktoru,než jsem myslel,přesto,i když ti to přijde hloupé,věřím,že s ním Jehova jedná,jako jednal třeba s chybujícím Davidem.Ale jako David měl mnoho kladů,tak věřím,že i VRO má mnoho kladů.Ty poznámky od Aley nebo Witnesse to rozhodnutí odejít od fora jen uspíšily,v podstatě měli pravdu,Alea v tom,že hřešíme a witness v tom,že jsme pacifisté se samopalem v ruce.Obojí mi zní doted v uších.A pokud se v tom takto podpoříme všichni,tzn.já,bubu,pepakrocan,bude snažší odejít.

I tobě hodně požehnání.

Bulhar

Male Poeet p?íspivku : 1253
vztah k organizaci : více pšenice, méně plevele
Reputace : 0
Body : 1254
Registration date : 06. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  Anonymní 21/10/2011, 15:25

Přátelé.

Díky, Bulhare, jediné co ti popřeji, chovej se vždy tak, aby ses nemusel stydět, ne před lidmi, ale Bohem. Jednej vždy s tím nejlepším úmyslem, jako pšenice, i když si myslíš, že nejsi pšenice. A pamatuj, Pán zná své ovečky, a nemusí být v žádné, lidmi, označené organizaci.

Měj se, a někdy se tu ukaž.


yxoxs

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  Bulhar 21/10/2011, 15:30

Díky Yxoxsi,vím,že to myslíš upřímně.

Bulhar

Male Poeet p?íspivku : 1253
vztah k organizaci : více pšenice, méně plevele
Reputace : 0
Body : 1254
Registration date : 06. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  Alea 21/10/2011, 15:32

Bulhar napsal:Ty poznámky od Aley nebo Witnesse to rozhodnutí odejít od fora jen uspíšily,v podstatě měli pravdu,Alea v tom,že hřešíme a witness v tom,že jsme pacifisté se samopalem v ruce.Obojí mi zní doted v uších.A pokud se v tom takto podpoříme všichni,tzn.já,bubu,pepakrocan,bude snažší odejít.

Myslela jsem to spíše jako vtip - jestli to spustilo vlnu nevole, lítosti a touhy po odchodu, jak zde vidím, pak si to budu vyčítat - protože obzvláště u Tebe, Bulhare, mne to moc mrzí, protože tě stále považuji za svého bratra - máš srdce na pravém místě a máš rozumné a svobodné názory.
Omlouvám se za ta neuvážená slova minulé dny - nechtěla jsem nikomu ublížit ani nikoho urazit.
Alea
Alea

Female Poeet p?íspivku : 799
vztah k organizaci : narozená jako SJ, pár let průkopnice, nyní v ranách Kristových a u jeho srdce
Reputace : 1
Body : 865
Registration date : 14. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  Bulhar 21/10/2011, 15:43

Aleo,já si tě moc vážím a mám tě upřímně rád,a věř,že se na tebe ani trošičku nezlobím.Nic si nevyčítej,to bych si zase vyčítal já.Ty jsi s witnessem pouze uspíšila to,co by se stejně dříve nebo později stalo.Přeji ti,at tě tvoje stastné období provází navěky.


Bulhar - přezdívkou,jinak čistokrevný Čech.

Bulhar

Male Poeet p?íspivku : 1253
vztah k organizaci : více pšenice, méně plevele
Reputace : 0
Body : 1254
Registration date : 06. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  Alea 21/10/2011, 16:11

Děkuju, Bulhare.

Já Tě mám taky moc ráda - bude se mi po Tobě opravdu stýskat. Přeju Ti co nejvíce lásky, vnitřního štěstí a Božího požehnání a jeho vedení. Ponechej si své otevřené srdce. Budu doufat, že se třeba ještě někdy někde "uvidíme". Budu na Tebe vzpomínat.

Ahoj a hodně sil, Alea
Alea
Alea

Female Poeet p?íspivku : 799
vztah k organizaci : narozená jako SJ, pár let průkopnice, nyní v ranách Kristových a u jeho srdce
Reputace : 1
Body : 865
Registration date : 14. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků? - Stránka 12 Empty Re: Pro bývalé SJ: Co vytýkáte NÁBOŽENSTVÍ Svědků?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 18 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru