Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

+35
bubu
zbysek
frodobagin
šemdich
jája
Eliška
KEROS
Dora
Matěj Telam
Luboš
Černá ovce sboru
jona777
Zdeněk Bláha
František
Veronika
Christian´s gayangel
Petr Sláma
Mysteri
Petr V.
Milan
Věra Kolafová - quaero
Petr Štefek
davar
Vladislav Kulda
Foreign girl
Old.Stloukal
Jirka z P. (queens)
drobeček
petrvel
MONIKA
Aleš
Hvězdlický
Arago
oskar
OOO
39 posters

Strana 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Mysteri 29/3/2007, 13:13

Každá doba má svý pro a proti.Mě se líbý jak je to teď.Někomu se líbý jakto bylo.Znám jednu Azerbajdžanku která nedá dopustit na Stalina.A i když s ní nesouhlasim tak jí to brát nebudu
Mysteri
Mysteri

Poeet p?íspivku : 305
Reputace : 0
Body : -25
Registration date : 08. 03. 07

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Hvězdlický 29/3/2007, 13:42

Škoda,k že k té úpravě v podobě "lidské tváře" nedošlo.
Musel se udělat krok zpět k "kdo chce s vlky žít...."-

To, co tady je, již bylo za první ŕepubliky.
ALE BEZ TOHO MODERNÍHO ZÁPAĎÁCKÉHO SVINSTVA, DÍKY KTERÉMU ZAČÍNÁ ZLOČINNOST MLÁDEŽE JIŽ VE DVANÁCTI LETECH.

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Mysteri 29/3/2007, 13:58

Tak ze zločinů mládeže bych zrovna nenapadala zápaďáky.Já patřim k Husákovým dětem nás vychovával stát(komunisti)A naše generace je zvyklá,že děti vychovával stát. My už své děti vychováváme jinak.Ale děti které se narodily před nebo těsně po revoluci jejichž rodiče stále žily v představě že jejich děti vychovává stát. Zaspali.Je to problém zhruba 10 ročníků a věřím,že časem se to upraví.Takže v tomhle udělali komunisti chybu měli trochu nechat výchovu na rodičích.
Mysteri
Mysteri

Poeet p?íspivku : 305
Reputace : 0
Body : -25
Registration date : 08. 03. 07

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Věra Kolafová - quaero 29/3/2007, 14:02

Ale dědo,
tohle nebyl moc objektivní pohled, že?
Rozhodně nehájím to, že je kolem svinstvo, taky ho nemám ráda. Ale to že je, mě přece nezmění. Slušnost přece není to, že se chovám slušně, když kolem mě svinstvo není a soudruzi (nebo SJ) mě od ní izolují, ale spíš tehdy, když s ní nic nemám, i když kolem je.
Kdyby mi byl manžel věrný jen proto, že kolem není žádná jiná a nebo by ho žádná nechtěla, no to by teda nebyla žádná výhra.
A pak, myslím, že to vidíš černě, pořád máš asi pohled buď zleva a nebo od SJ, to jsou přesně ti, kteří pořád nadávají na dnešní svět a vůbec nevidí ty spousty mladých krásných lidí, kteří dnes kolem nás chodí a kterým ti naši "svazáci" z padesátých let nesahají ani ke kotníkům.
Pořád platí to, že vidíme jen to, co chceme vidět.
Věra Kolafová - quaero
Věra Kolafová - quaero

Female Poeet p?íspivku : 1373
Reputace : 0
Body : -21
Registration date : 24. 10. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Hvězdlický 29/3/2007, 14:36

Pořád platí to, že vidíme jen to, co chceme vidět.

A taky to, že věříme, čemu chceme věřit, prostě naše JÁ vítězí. ¨

¨¨Ü mne, i u tebe, u každého.

jsou přesně ti, kteří pořád nadávají na dnešní svět a vůbec nevidí ty spousty mladých krásných lidí, kteří dnes kolem nás chodí a kterým ti naši "svazáci" z padesátých let nesahají ani ke kotníkům.

Ty jsi v té době žila (v jejich věku), že to můžeš posoudit?
Ano, je spousta mladých a krásných lidí. Ale to bylo vždy. Dnes ale rychle ubývají. Okolnosti je učí a tlačí, jednat jinak...

Ta se snad ani nedíváš na zprávy v televizi a nečteš noviny...

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Hvězdlický 29/3/2007, 14:52

Tak ze zločinů mládeže bych zrovna nenapadala zápaďáky.Já patřim k Husákovým dětem nás vychovával stát(komunisti)A naše generace je zvyklá,že děti vychovával stát. My už své děti vychováváme jinak.

Občas je starý film v televizi. Při něm si člověk odpočine a pobaví se.
Americké filmy, to již je nová morálka. Jsou převážně postaveny na násilí, nedovoleném sexu, vraždách, darebáci jsou hrdinové.
Filmů, kde je něco nezávadného a zábavného je poskrovnu. A dnešního člověka to ani neláká. Čím větší prasečina, tím větší zájem diváků.
Dřív se říkalo "fuj, že se nestydí, na to se nedá koukat"..

V PC hrách krev teče proudem, sadizmus bují.

Když hledám nějakou hru pro vnoučata, kde není násilí, je to problém. Stříleček je, kolik se zalíbí. V Angličtině pochopitelně.

Takže, nefandi si, že vychováváš děti,. Kamarádi a prostředí z venku, má větší moc, a je pro ně přitažlivější..

Vidělas ve zprávách "šikana dětí ve škole, útoky dětí na učitele, vraždy dvanáctiletými, vražda spolužačky studentkou" atd??

Proč si myje člověk ruce po odchodu z WC a nespokojí se jen tím, že tam jsou nové, hezké obkladačky???

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Mysteri 29/3/2007, 18:51

[quote="Hvězdlický"]


Občas je starý film v televizi. Při něm si člověk odpočine a pobaví se.

Pokud člověk netrpí sklérozou tak už je za ta léta zná zpaměti

Americké filmy, to již je nová morálka. Jsou převážně postaveny na násilí, nedovoleném sexu, vraždách, darebáci jsou hrdinové.

Ano, ale nikdo Vás nenutí aby jste je sledoval

Filmů, kde je něco nezávadného a zábavného je poskrovnu. A dnešního člověka to ani neláká. Čím větší prasečina, tím větší zájem diváků.

Věřím,že dřív byli lidé stejní jako dnes.I mému tatínkovi ba i dědečkovi dřívější generace říkaly, že za nich byla mládež jiná takže žádná změna

Dřív se říkalo "fuj, že se nestydí, na to se nedá koukat"..

A potom to tajně s problémy sháněly


V PC hrách krev teče proudem, sadizmus bují.

Když hledám nějakou hru pro vnoučata, kde není násilí, je to problém. Stříleček je, kolik se zalíbí. V Angličtině pochopitelně.

Dříve obstarával cenzůru stát nyní to spočívá na rodičích

Takže, nefandi si, že vychováváš děti,. Kamarádi a prostředí z venku, má větší moc, a je pro ně přitažlivější..

Tak to jsme to asi vzaly za špatný konec mí děti totiž vychovávají své vrstevníky.Kde rodiče stále ještě spoléhají na stát a nevzali to do vlastních rukou

Vidělas ve zprávách "šikana dětí ve škole, útoky dětí na učitele, vraždy dvanáctiletými, vražda spolužačky studentkou" atd??

A jste si jist,že by to prošlo cenzůrou komunistů? A ještě dřív bylo ještě líp protože nebyla televize.A když někoho otrávily tak na to nikdo nepřišel a i kdyby se na to přišlo tak to věděla jedna vesnice max. tři. Takže stoupla informovanost. A odhalí se více vražd, které by se dříve posuzovaly jako náhlé úmrtí.


Mysteri
Mysteri

Poeet p?íspivku : 305
Reputace : 0
Body : -25
Registration date : 08. 03. 07

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Hvězdlický 29/3/2007, 21:24

3:13 Avšak se zlými lidmi a podvodníky to půjde stále k horšímu, neboť klamou jiné i sebe.

Ani tady se Bible nespletla. Již dnes, špatnost převládá. Od "nahoře" až dolů..

Znaméná to taky, že předchozí generace byla vždy o maličko lepší.

Není to tou cenzůrou. Ale lidskou morálkou a mezilidskými (a třeba sousedskými) vztahy.

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Arago 29/3/2007, 22:06

Dědo, tvá otázka na Quaero, zda nečte noviny, či se nekouká na zprávy byla na místě. Uvedl si svůj zdroj informací. Možná tě překvapí, že ten zdroj není objektivní. Média, stejně jako vše je velký byznys. Asi si je lidé nebudou o to víc kupovat, aby se dozvěděli o tom, že mladí lidé se chodí starat o nemocné, že se starají o potřebné nebo že soused sousedovi vypomohl. To nikoho přece nezajímá. Důležité je psát o senzacích a pokud nejsou, tak to trošinku přibarvit. Dědo, vždyť bys už měl mít tu zkušenost třeba od SJ. Přece už víš, jak se dělá zpravodajství. Nepíše se to, co skutečně je, ale píše a vysílá se to, co chce slyšet konzument nebo to co mu chceme podstrčit. Já tedy tvrdím, mezi lidmi není tak zle. Jen se vytváří obraz toho, jak je všechno špatné a o tom dobrém se moc nemluví.
To, že jsou sadistické filmy a hry je pravda. Mluvil jsi někdy s dětmi, které takové hry hrají? Zkus to. Nejsou to vrazi. A možná by ses velmi divil, kolik dětí SJ takové hry hraje a nejenom dětí. Tím to nechci obhajovat, ale samotná existence mediálního obrazu zla ještě není argumentem pro větší existenci zla v lidech. Kolem nás je i dost pozitivních věcí, jen je chtít vidět.
Arago
Arago

Male Poeet p?íspivku : 505
vztah k organizaci : bývalý SJ
Reputace : 0
Body : 35
Registration date : 08. 02. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Aleš 30/3/2007, 08:08

K těm médiím. Četl jsem nedávno rozhovor s šéfredaktorem bulvárního časopisu (myslím že Spy) Ondřejem Höpnerem. Ptali se ho, proč často uveřejňují velmi nadsazené negativní informace. Psal to, co píše Arago. Uveřejňují to, co lidi chtějí slyšet: negativní hrůzy, když se nic neděje, tak vytáhnou rok starou děsivou zprávu nebo v nejhorším něco vymyslí. Lidé to vědí a přesto kupují bulvární tisk. Uváděl příklad Práva, které podává pravdivé informace, ale v negativním obrazu. A má tím pádem větší náklad než například "suché" Hospodářské noviny, přesto že tyto jsou objektivní.
Stejně tak M. Jílková a její Kotel má větší sledovanost než Ebenova Plovárna, kde holt není to vzrůšo.
Řekl bych, že je to adrenalín starší generace, sledovat negativní zprávy. Můj otec (77) nesmí chybět u zpráv. A pak sedí a říká: To je hrůza, co se dneska děje.
Aleš
Aleš

Male Poeet p?íspivku : 343
vztah k organizaci : po 20ti letech horlivosti opustil společenství napsáním dopisu
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 28. 05. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Život v organizaci a mimo ní...

Příspěvek  Petr V. 30/3/2007, 09:28

Aleši, je to skutečně tak. Mám za to, že způsob jakým se lidu podává zpravodajství je lstivý. Útočí na to v čem je člověk nejzranitelnější, na hříšnost, čili na tělesnost. Ten způsob zřejmě nepochází od lidí, ale od znalce hříšnosti, od Božího nepřítele. Jemu jde o to, aby se mezi sebou lidé hádali a tak si ničili svá srdce. Moc dobře totiž ví, že když mu lidé podlehnou tím, že ztratí poslední zbytek milosrdenství, tak jsou jeho. Je třeba se mu vzepřít a brát ty zprávy s vědomím, že za vším co nás rozčiluje stojí záměr toho znalce hříchu,a pak se nás to nedotkne. Mluvím jako rádce, ale jde spíše o mou vlastní zkušenost v podléhání propagandě. Lehce totiž podlehnu vzteku při diskuzi se svým tchánem o tom kdo je lepší. ODS, nebo ČSSD? Myslím si, že celý svět je dnes rozdělován proti sobě, aby byl vyvoláván hněv jednoho proti druhému. Nepříteli to v tomto směru vychází také proto, že si lidé čím dál méně rozumějí. Jsou rozděleni nejen jazykově, ale i nábožensky, vzdělaností, barvou kůže a dnes víc jak jindy rozdělením na hodně bohaté a hodně chudé. A ještě Nepřítel inspiruje člověku do hlavy otázku: Kdo za to moje trápení může? No přece soused. A nikoho nenapadne, protože také upadá všeobecná víra v nadpřirozeno, že vše hraje do karet Nepříteli, který má obrovskou výhodu v tom, že není vidět.
Petr V.
Petr V.

Poeet p?íspivku : 363
vztah k organizaci : bývalý SJ
Reputace : 0
Body : 10
Registration date : 08. 02. 07

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Vladislav Kulda 30/3/2007, 10:16

Pěkný den přátelé!

Tak tady čtu o propagandě a její účinnosti na lidskou mysl. Musím s tím, co jste napsali souhlasit, taky to tak vidím. Jenže to není nic nového pod sluncem, co lidstvo je lidstvem, baží lidé po drbech a senzačních zprávách. Aleš píše o Markovi Ebenovi, to je člověk s vysokou inteligencí a když jsou mu předkládány návrhy na uvádění různých programů, tak nikdy se nedá prodat za ryze bulvární program v TV. Jiní jen aby byla nasycena jejich hrabivost, prodají se za cokoliv. Senzace vždy vládli světem, je to patrné ze zpráv, které jsou zapsány v pyramidách v Egyptě. Starověkými tržišti zněly lépe poplašné senzační zprávy, než Pavlovo evangelium, které nutilo lidi k přemýšlení a ke změnám v jejich životech. Když si vzpomeneme na čas po "revoluci", tak poselství SJ znělo v neznalých lidech, jako senzace. Stalo se dokonce místy velice populární, mnozí "slavní" reagovali na toto poselství, tím, že se přišli podívat na shromáždění SJ, považovali to za senzaci a navíc, chtěli být IN. Podobné to bylo v době apoštolů, kázání o Kristu bylo pro lidi senzací a tak se to rychle rozneslo mezi lidmi, ovšem jen do té doby, než zjistili, že musí změnit svůj život a podřídit se Kristu, pak mnozí od této senzace upustili, přestali mít zájem. Pavlovi řekli "poslechneme si tě někdy jindy" a pouze několik lidí na toto poselství reagovalo.

Lukáš 7,17/SNC/
Zpráva o této události se rozšířila po celém Judsku a okolí.

Skutky 17,19/SNC/ Pak ho vzali s sebou, dovedli na Areopag a tam mu položili otázku: "Rádi bychom se dověděli, jaké je to tvé nové učení, které šíříš.

Skutky 17,32/SNC/ Jakmile uslyšeli o vzkříšení z mrtvých, jedni se mu začali smát a druzí řekli: "Rádi si tě poslechneme, ale až někdy jindy."

Tak to je zase můj postřeh k výše uvedeným komentářům.

Pán s Vámi!
Vladislav Kulda
Vladislav Kulda

Male Poeet p?íspivku : 396
Age : 67
vztah k organizaci : *
Reputace : 0
Body : -9
Registration date : 21. 04. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Věra Kolafová - quaero 30/3/2007, 10:24

Bohatýre, Aleši, Arago - je to přesně tak. Dobře píšete, že ten negativní pohled na svět není náhoda, že to je promyšlené. Je to až smutné, jak to lidé baští.
Ve službě jsem se setkala s mnoha lidmi - jeden redaktor TV mi po mém doporučeném negativním úvodu SJ dal s údivem otázku: "No, doufám, že nevěříte televizi?" My jí tenkrát ani neměli, nicméně ty negativní zprávy zastali SJ dokonale.
Komunistu u dveří jsem poznala hned po několika větách. Jednou mi jeden pán po čtvrthodině hrdě řekl:"Já, já jsem komunista." Když jsem mu řekla, že to vím, se divil. Tak jsem mu vysvětlila, že takhle negativně o všem mluví právě oni. Tehdy jsem si ale vůbec neuvědomila, že SJ taky. Jenže my ukazovali "zaručenou cestu do radosti" tak jsem si to neuvědomovala. Nejdřív lidi zdachmej a pak je osvoboď, to byla metoda.
Kristus naproti tomu říkal, že máme zlo přemáhat dobrem a milovat a milovat, i nepřátele. Teprve poslední dobou mě to nějak dochází a taky hned vidím kolem sebe víc dobrých lidí.
Jo, ještě jedna paní u dveří říkala, že dobrých lidí je dost, ale není kolem nich takový humbuk jako kolem jednoho lumpa a tím se ten pohled zkresluje. To je taky fakt.
Věra Kolafová - quaero
Věra Kolafová - quaero

Female Poeet p?íspivku : 1373
Reputace : 0
Body : -21
Registration date : 24. 10. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 30/3/2007, 10:26

.


Naposledy upravil dne 30/7/2007, 13:24, celkově upraveno 1 krát
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Christian´s gayangel 30/3/2007, 10:29

. Nejdřív lidi zdachmej a pak je osvoboď, to byla metoda.


Co to znamená někoho zdachmat? scratch study
Christian´s gayangel
Christian´s gayangel

Male Poeet p?íspivku : 155
Age : 42
vztah k organizaci : 10 let nepokřtěným zvěstovatelem v NSSJ, sympatizant bývalých SJ a (ne)křesťanských (ne)homosexuálů
Reputace : 0
Body : 1
Registration date : 16. 02. 07

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Věra Kolafová - quaero 30/3/2007, 10:35

Zdachmat je zničit, zdeptat, udusit, udolat....atd.
Věra Kolafová - quaero
Věra Kolafová - quaero

Female Poeet p?íspivku : 1373
Reputace : 0
Body : -21
Registration date : 24. 10. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Hvězdlický 30/3/2007, 10:36

Jo, ještě jedna paní u dveří říkala, že dobrých lidí je dost, ale není kolem nich takový humbuk jako kolem jednoho lumpa a tím se ten pohled zkresluje. To je taky fakt

Ten jeden lump, byl v každé době. Ale byla to ostuda a normální člověk se mu vyhýbal.

Dnes se to nedá říct. Ani co se týká jejich množství, ani postoje vůči nim.

Je vidět, že "bůh tohoto světa je stále mocný a dovede vhodně zvoleným pozlátkem probudit nadšení pro jeho vládu, ve většině lidí"...

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Věra Kolafová - quaero 30/3/2007, 10:41

Dědo, dědo,
ty mě taky dachmáš.
Vždyť lidi se dnes tolik zlobí nad zločinci a lumpy tak, že se to nedá ani poslouchat. Tak předpokládám, že se mu taky vyhýbají a nesouhlasí s ním, ne?
To že lidé zlodějům záviděli, že si přijdou na peníze a nemusí pravidelně do továrny do práce, to bylo vždycky a trochu si myslím, že za každým nadáváním na dobu je trochu závisti, že se mně nedaří tak jako těm druhým.
Věra Kolafová - quaero
Věra Kolafová - quaero

Female Poeet p?íspivku : 1373
Reputace : 0
Body : -21
Registration date : 24. 10. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Hvězdlický 30/3/2007, 11:05

Vždyť lidi se dnes tolik zlobí nad zločinci a lumpy

Psala jsi ale, že to je jen jeden lump a dělá se kolem toho humbuk. Tak proč tolik lidí???
Řekl bych, že proto, že všeho moc, je moc.

Dnes se bojíš poslat děti do školy. Jsou únosy dětí, dětská pornografie, atd

Nejsou na tom lepší, ohledně bezpečnosti ani ženy. Asi nečteš ani noviny, proto okopíruji krátkou zprávu z tohoto týdne.

Obchod se ženami nese společné rysy po celém světě: dívky z chudých poměrů odcházejí z domovů za lépe placenou prací. Na místě jim odeberou pasy, prodají je do veřejného domu, kde je většinou bezprostředně zmlátí, znásilní a následně nutí k prostituci.
Statistiky hovoří o tom, že obchod se ženami neustále roste, a to i ve vyspělé Británii, která je podle OSN nejčastější destinací prodeje žen v Evropě a kde neoficiální čísla uvádějí bezmála 4000 obětí.
Tento článek nemluví o nucené prostituce v dalších zemích.

Navíc, dnes se žena stala spotřebním zbožím, pro potěchu, toho "jednoho zločince"..

Odlož růževé brýle a dívej se normálníma očima. Uvidíš to dobré, ale taky obrovský rozmach zla, který stále narůstá,

Zjevení 12:12 Proto jásejte, nebesa a všichni, kdo v nich přebýváte! Běda však zemi i moři, neboť sestoupil k vám ďábel, plný zlosti, protože ví, jak málo času mu zbývá."

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Vladislav Kulda 30/3/2007, 11:09

Pro quaero!

Jedno přísloví říká:

"Viděl jsem divnou věc pod sluncem, jak kmáni jezdí na koních a králové chodí pěšky."

Přesně takto vypadá dnešní svět a lidé mu vesele tleskají.


Naposledy upravil dne 30/3/2007, 12:06, celkově upraveno 1 krát
Vladislav Kulda
Vladislav Kulda

Male Poeet p?íspivku : 396
Age : 67
vztah k organizaci : *
Reputace : 0
Body : -9
Registration date : 21. 04. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Mysteri 30/3/2007, 11:34

Hvězdlický napsal:

Obchod se ženami nese společné rysy po celém světě: dívky z chudých poměrů odcházejí z domovů za lépe placenou prací. Na místě jim odeberou pasy, prodají je do veřejného domu, kde je většinou bezprostředně zmlátí, znásilní a následně nutí k prostituci.
Statistiky hovoří o tom, že obchod se ženami neustále roste, a to i ve vyspělé Británii, která je podle OSN nejčastější destinací prodeje žen v Evropě a kde neoficiální čísla uvádějí bezmála 4000 obětí.

Dříve se také běžně obchodovalo s muži,ženami i dětmi a nikdo v tom neviděl hřích byla to běžná věc.Otroka jste mohli i zabít a nikdo se nad tím nepozastavoval bylo to právo vlastníka.V dnešní době je to aspoň posuzováno jako trestný čin.
Mysteri
Mysteri

Poeet p?íspivku : 305
Reputace : 0
Body : -25
Registration date : 08. 03. 07

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Aleš 30/3/2007, 11:44

Vladislav Kulda napsal:
Jedno přísloví říká:
"Viděl jsem divnou věc pod sluncem, jak kmáni jezdí na koních a králové chodí pěšky."
.
Tento text jsem úspěšně používal za socialismu ve službě u nás na vesnicích, když sedláci museli koukat, jak jim soudruzi ne příliš zdařile "hospodaří" na jejich ukradeném majetku. Celkem to zabíralo.
Aleš
Aleš

Male Poeet p?íspivku : 343
vztah k organizaci : po 20ti letech horlivosti opustil společenství napsáním dopisu
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 28. 05. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Petr Sláma 30/3/2007, 13:53

Ahoj,
jen co kouknu na debatu, již tam vidím proudy černých vidin "dědy" Hvězdlického. Já si osobně stále více myslím, že je to nějaká ženská. Pokud se mýlím, tak mám radu: Nečti Blesk a pod.
Tak ... ahoj.

Petr Sláma

Poeet p?íspivku : 49
Reputace : 0
Body : 1
Registration date : 10. 11. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Hvězdlický 30/3/2007, 15:37

že je to nějaká ženská. Pokud se mýlím, tak mám radu: Nečti Blesk a pod.

O tom, jestli vidím černě, si povíme za pár let.
Vidím zásadně věci tak, jak jsou. I na této diskuzi.

Co se týká té "ženské", tam s tebou trochu souhlasím, protože po sedmdesátce se klidně může většině chlapů (pokud ještě jsou naživu) říkat "tetičko".

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Hvězdlický 30/3/2007, 15:51

Dříve se také běžně obchodovalo s muži,ženami i dětmi a nikdo v tom neviděl hřích byla to běžná věc.Otroka jste mohli i zabít a nikdo se nad tím nepozastavoval bylo to právo vlastníka.V dnešní době je to aspoň posuzováno jako trestný čin.

Jenže tady se nesrovnávala dávná doba otrokářského řádu, ale doba před třiceti lety a dnes...

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 5 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru