Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

+35
bubu
zbysek
frodobagin
šemdich
jája
Eliška
KEROS
Dora
Matěj Telam
Luboš
Černá ovce sboru
jona777
Zdeněk Bláha
František
Veronika
Christian´s gayangel
Petr Sláma
Mysteri
Petr V.
Milan
Věra Kolafová - quaero
Petr Štefek
davar
Vladislav Kulda
Foreign girl
Old.Stloukal
Jirka z P. (queens)
drobeček
petrvel
MONIKA
Aleš
Hvězdlický
Arago
oskar
OOO
39 posters

Strana 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Petr Sláma 30/3/2007, 15:52

Super ! Humoru je třeba.

Petr Sláma

Poeet p?íspivku : 49
Reputace : 0
Body : 1
Registration date : 10. 11. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Vladislav Kulda 30/3/2007, 15:55

Sváťo, nejen po 70, ale i po mnohaleté cukrovce, dobře to vím, bohužel! Pak už zbývá jen pohladit a jít spát, nebo jít zde na diskuzi.
Vladislav Kulda
Vladislav Kulda

Male Poeet p?íspivku : 396
Age : 67
vztah k organizaci : *
Reputace : 0
Body : -9
Registration date : 21. 04. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Aleš 30/3/2007, 17:20

Hvězdlický napsal: ....po sedmdesátce se klidně může většině chlapů (pokud ještě jsou naživu) říkat "tetičko".
Náhodou seš frajer. Ona frustrace z úbytku sil nastává už mnohem dřív, ale většina chlapů to tají.
Aleš
Aleš

Male Poeet p?íspivku : 343
vztah k organizaci : po 20ti letech horlivosti opustil společenství napsáním dopisu
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 28. 05. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Vladislav Kulda 31/3/2007, 08:55

Ahoj Aleši a ostatním přeji pěkný sobotní den!

Jo, chlapská hrdost, taky jsem byl hrdý na to, že "můžu", dnes jsem hrdý na to, že se učím poznávat Krista. Povšiml jsem si na sobě jedné změny, čím více mi odcházejí síly muže, tím více mě to táhne k duchovním věcem. Dívám se na život a svět kolem sebe postupně jinýma očima. Začínám si vážit toho, že ptáci zpívají, když se probudím do nového dne. Těším se z každého rozkvetlého kvítka, šumící vody na splavu, raduji se z vonícího lesa, z bublající a klokotající bystřiny, nepokládám to za melancholii, ale za zrání smyslů člověka. Nikdy dříve ve svém života spěchu jsem to tak neviděl a necítil. Jako mladý jsem v tom všem pouze žil, šlo to kolem mě, ale nyní je to jiné, sedím s manželkou u kávy a vážím si každé chvíle, kdy mohu být s ní, nebo položit hlavu na její rameno a jen tak chvíli mlčet, ona ví, co cítím a já cítím vnitřně ji. Proto snad chápu význam toho, co napsal Pavel Efezanům, když citoval ustanovení z dávných časů, kdy manželství bylo ještě ve vážnosti.

Efezským 5,31/SNC/Že muž a jeho manželka tvoří jedno tělo, říká jasně Písmo: "Proto muž, když se ožení, připojí se ke své ženě a stanou se jednou bytostí."

Manželky si vážím i přesto, že se někdy nedohodnem a máme ne zrovna pěknou výměnu názorů, ale to je pravděpodobně ve více rodinách. Máme jednu zásadu, co si doma navaříme, to si taky sníme, takže věci soukromí nevynášíme ven. Manželka je pro mě partner, se kterým se dělím o práci, každý podle svých schopností, nemontuji se jí do žehlení, protože jsem v tom "trdlo", ale jsem ji schopen zastoupit do určité míry ve vaření, nebo uklízení. Fungujeme a mám z toho radost, v předchozím manželství vládla v rodině gerila SJ, nedříve služba, pak zase služba, shromáždění a když jsem měl odpoledne vyjet s poštou do Pardubic, tak byla studená plotna a pod výparníkem točený salám. No, jak jsem si to zařídil, tak jsem to měl, dnes je to za mnou. Nechci to dál rozvíjet, každý člověk má před Bohem svou cenu a je plně odpovědný za to, jak žije.

Přísloví 18,22/KB/ Kdo nalezl manželku, nalezl věc dobrou, a navážil lásky od Hospodina.

Pán s Vámi!
Vladislav Kulda
Vladislav Kulda

Male Poeet p?íspivku : 396
Age : 67
vztah k organizaci : *
Reputace : 0
Body : -9
Registration date : 21. 04. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Veronika 9/5/2007, 22:48

Pokud umíte německy, tak zajímavé stránky:

www.alt-katholisch.de

www.glaube24.de - to nejsou stránky starokatolíků, ale je tam mimo jiné mnoho různých kázání od kazatelů z různých církví, dále je tam mimo jiné také fórum a mnoho jiných zajímavých informací.

V češtině:

www.starokatolici.cz

Já žiju od minulého roku v Německu -spolková země Severní Porýní-Vestfálsko. Tam jsem začla chodit do Starokatolické církve, jinak jsem věřící už dlouho, pocházím z Prahy a do teď jsem chodila do celkem tří protestantských církví - Církve bratrské, Křesťanského společenství - letniční církev- a k evangelíkům.Žádná církev bohužel není dokonalá.
Veronika
Veronika

Female Poeet p?íspivku : 49
Age : 55
vztah k organizaci : Jsem Starokatolička,nebyla jsem u SJ,ale mám mezi nimi známé.
Reputace : 0
Body : 4
Registration date : 05. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Vladislav Kulda 10/5/2007, 10:17

Pěkný den Veroniko!

Jó Německo, země disciplíny a pořádku, to by tak Český národ potřeboval, aby přestaly třenice a tahanice. To jsem však odbočil. Je pěkné, že se snažíš hledat společenství věřících lidí, kteří by s Tebou sdíleli evangelizačního ducha podle přesného poznání. Pravdu máš v tom, že žádná církev není dokonalá, je totiž složena z nedokonalých lidí. Nelze však přehlížet, když ti, kteří nesou odpovědnost za pasení stáda, zneužívají svého postavení a stádo okrádají, nebo úmyslně mu lžou. Proto jsem dnes na různé církve prozatím zanevřel a jsem sám sobě církví, pročítám písma, zkoumám a především prosím o Boží milost, abych jednou byl schválen k životu věčnému. Snad jednou najdu v sobě sílu, abych znova náležel do nějakého ovčince. Někdy zajdu do našeho zdejšího kostela, ale neoslovuje mě to, protože nemohu překousnout obřadnost při mši, navíc kázání trvající jen několik minut, je často jen nic neříkají objem slov. To, co mě tam táhne je možnost v odpoledních hodinách v klidu rozmlouvat s Bohem, to má pro mě význam, neboť tehdy cítím přítomnost jeho Ducha, jak mě posiluje. To samé dělám v chrámu přírody, prožívám tam stejné pocity, jako v kostele. sunny Vím, že je psáno, "že tam, kde se sejdou dva nebo tři, jsem uprostřed nich" , ale je to absolutní, neměnné pravidlo, které by mě nutilo hledat nějakou církev a nechat se znova oklamat? O svém Bohu mohu hovořit v rodinném kruhu a tak splnit to, co jsem citoval z Písem výše, mimo jiné, nebráním se diskuzi mezi lidmi v obchodě, nebo na ulici. Ze zásady nikomu nic nevnucuji, tak jak to často dělají SJ, snažím se být přirozený a pokud cítím náznak nezájmu, do žádné diskuze se nepouštím. sunny

Tak to jsou zase mé zkušenosti s lidmi, milá Veroniko. Přeji Ti hodně Pánova požehnání v předsevzetích, které jsi si dala.
Very Happy sunny flower
Vladislav Kulda
Vladislav Kulda

Male Poeet p?íspivku : 396
Age : 67
vztah k organizaci : *
Reputace : 0
Body : -9
Registration date : 21. 04. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Petr Sláma 10/5/2007, 15:37

Ahoj pane Kuldo,
neblbněte a do žádné další církve nevstupujte. A Německo není to, co se o něm říká. Taky tam bují nepořádek v mnoha věcech.
In vino veritas.
P.S.

Petr Sláma

Poeet p?íspivku : 49
Reputace : 0
Body : 1
Registration date : 10. 11. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Vladislav Kulda 11/5/2007, 10:04

Pro Petra Slámu!

To je fakt, jenže u nás je to nějak víc vidět, protože je vše prohnilé od shora dolů. / zákon padajícího, ehmm, je více zapáchající, než jinde / V Německu a mnoha dalších tzv. západních zemích jsem byl v rámci vyměny zkušeností mezi městskými úřady a vím, že to, co projde velícím úředníkům u nás, tak tam nikoliv, je to eliminováno na minimum.

S tím vstupováním do nějakého spolku věřících, no, to nebude u mě tak jednoduché, jak jsem napsal, dnes nevěřím nikomu, jen Písmu a to je myslím směrodatné.

K poznámce "in vino veritas" , tak to u mě není zas tak aktuální, kdyby všichni pili víno a alkohol tak, jak ho piji já, asi by na celou republiku stačil jeden vinohrad, jedna pálenice, jeden pivovar. Někdy si dám kávu, ale nejraději čaj a ne ledajaký, buď bylinný, nebo typu grey.

Přeji Ti Petře pěkný den! sunny
Vladislav Kulda
Vladislav Kulda

Male Poeet p?íspivku : 396
Age : 67
vztah k organizaci : *
Reputace : 0
Body : -9
Registration date : 21. 04. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Veronika 11/5/2007, 10:25

Ahoj Vladislave,


Jó Německo, země disciplíny a pořádku, to by tak Český národ potřeboval, aby přestaly třenice a tahanice.

S Německem Tě musím poopravit. Já tu byla celkem ve čtyřech církvích - Starokatolíci, Evangelíci, Římští katolíci a Adventisté. Od Adventistů studuju teď jeden kurs, který je zcela zdarma. Mají nabídku více kurzů, které jsou zdarma. To v Čechách nejspíš není. Ten kurs je dobrý. To je pozitivní věc.

Jinak Římskokatolická církev je zde stejná jako v Čechách. Moje partnerka studuje od nich dva kurzy, jeden pro lidi, co touží být Diakony a druhý o Eucharistii, aby věděla, jak na to, až bude doufejme farářkou - u Starokatolické církve - protože chceme založit sbor zde, kde bydlíme. Jako mentorku má Diakonku ze společenství, kam teď jezdíme. U Starokatolické církve takové kurzy nejsou, nebo je musí schválit farář a ten tomu u mé parterky není nakloněn. Jako důvod jí řekl, že je nemocná - má invalidní důchod na srdeční nemoc a bolesti nohou. To je podle našeho názoru velmi sprosté, protože může přece vést Bohoslužby v sedě. Vůbec se jí neptal, jestli k tomu opravdu cítí povolání nebo ne. Podle mého přesvědčení má obrovský potenciál, je k tomu jistě povolaná, je velmi inteligentní a má velkou lásku k Bohu a k lidem.
Teď se podrž: minulou neděli dávala moje partnerka naší Diakonce vypracované úkoly dalších lekcí k případným opravám a k potvrzení, že jsou úkoly v pořádku. Diakonka jí poprvé po dlouhé době, co už ty úkoly kontroluje, řekla, že se jí vůbec nelíbí, že studuje u Římskokatolické církve a že v tom vidí velké nebezpečí. Já sama jsem některé studijní materiály četla a nevidím v nich nic závadného. Diakonka je velmi jedinečná žena, má Ježíše hluboko v srdci a my ji obě máme moc rády. To zde chci zdůraznit, že tu poznámku o Římskokatol.církvi nemyslela ve zlém. Ale stejně to nechápu.

To studium je na tři roky. Melanie chce ještě od příštího roku studovat u Starokatolické církve, aby opravdu mohla být Diakonkou a posléze farářkou. Mimo jiné musela na Biskupství poslat zprávu o jejím zdravotním stavu. Na to kladou velký důraz. Dále potřebuje schválení svého faráře ke studiu. Na Biskupství poslala zatím jen všechny ostatní materiály, ale schválení od faráře ne, protože máme velkou obavu, že jí ho nedá. Chce s tím ještě počkat, než si spolu o tom znovu vážně promluví.
Další problém: Jak jsi jistě pochopil, jsme lesbický pár. U Starokatolické církve to není problém, aby byl takový člověk do církve přijat, dokonce nám dají po sňatku na radnici požehnání. Ale Melanie nedávno na internetu objevila, že když je starokatolík homosexuální, nemůže být Diakon nebo Farář. To si navzájem odporuje. Budeme se za to modlit a věřím, že pokud Bůh chce, aby Mella byla Diakonkou, tak že bude. Ale Mellu ta informace hodně zdrtila, což je pochopitelné. PROČ jí to farář hned neřekl, že to z toho důvodu nejde? Proč se schovává za nemoc, proč mluví v hádankách?
Tady vidíš, že v Německu je církev taky žádná nebo malá výhra.

Snad jednou najdu v sobě sílu, abych znova náležel do nějakého ovčince. Někdy zajdu do našeho zdejšího kostela, ale neoslovuje mě to, protože nemohu překousnout obřadnost při mši, navíc kázání trvající jen několik minut, je často jen nic neříkají objem slov. To, co mě tam táhne je možnost v odpoledních hodinách v klidu rozmlouvat s Bohem, to má pro mě význam, neboť tehdy cítím přítomnost jeho Ducha, jak mě posiluje.

Vladislave, vidím jako skvělé, že cítíš Ducha svatého. To je to nejdůležitější: mít Ježíše v srdci, milovat Boha Otce, Syna a Ducha a prožívat a být si jist jejich láskou k Tobě. To, že Tě Bůh vyvedl od SJ je veliká milost. Že Tě to v kostele neoslovuje, to chápu, není to ten pravý kostel pro Tebe. V Bibli Bůh píše, že pro křesťany není lehké a dobré žít sólo, ale potřebují další spolukřesťany. Chápu, že když jsi se tak zklamal v SJ, že se bojíš nebo nemáš nejmenší chuť být znovu v nějakém společenství. Ale věřím, že Bůh Ti ukáže Tvoji cestu. Věřím, že máš dost kuráže říkat vlastní názory a to je pro život v jakémkoli křesťanském společenství důležité. I farář, kazatel, nebo vedení sboru, jsou jen lidé, nikdo není neomylný. Mně se taky tady u Starokatolíků některé věci nelíbí - třeba jako Tobě krátká kázání, žádné přímluvné modlitby.... A někteří lidé tam. Ale všude je něco a zatím tam zůstanu, také se mi tam mnohé věci líbí.

To je zatím vše, budu ráda,když budem v diskuzi pokračovat, samozřejmě i s dalšími, co se přidají. Měj se moc hezky.
Veronika
Veronika

Female Poeet p?íspivku : 49
Age : 55
vztah k organizaci : Jsem Starokatolička,nebyla jsem u SJ,ale mám mezi nimi známé.
Reputace : 0
Body : 4
Registration date : 05. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 11/5/2007, 10:54

.


Naposledy upravil dne 30/7/2007, 13:25, celkově upraveno 1 krát
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Vladislav Kulda 11/5/2007, 11:28

Pěkný den Pavle!

No, asi máš pravdu Pavle, ale nech jí, je to její volba, třeba časem se dokáže dopracovat k jiným názorům, snad! Každý z nás si během života stavíme kolem sebe své životní pomníčky. Když se bude umět pozastavit a ohlédnout se zpět, snad dokáže pochopit, že za ní je spáleniště, nebo dobrá, kvalitní dlážděná cesta, po které může bez obav kráčet vpřed. To vše ovšem vyžaduje zkušenosti, které ovšem v mládí člověk nemusí mít, mohl bych o tom dlouho vyprávět. Je to podobné, jako když chceš zdolat nějaký horský vrchol, cest je mnoho, ale každá vyžaduje jiný přístup založený na lezeckých zkušenostech, nebo na tom, zda uposlechneš zkušeného horského vůdce, nebo zda si jdeš tvrdohlavě dál, ale následky mohou být zničující. Možná, že za dvacet, či třicet let bude mít život přehodnocený jinak, snad pochopí, že její cesta ke Kristu je nasměrována jinak, nebo bude taková, jak je u mnoha SJ, oddaná řádu až do smrti, kdo ví? Je to jen a jen na jejím rozhodnutí.
Question Question Question Question Idea Idea Idea sunny


Naposledy upravil dne 11/5/2007, 14:09, celkově upraveno 2 krát
Vladislav Kulda
Vladislav Kulda

Male Poeet p?íspivku : 396
Age : 67
vztah k organizaci : *
Reputace : 0
Body : -9
Registration date : 21. 04. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 11/5/2007, 11:40

.


Naposledy upravil dne 30/7/2007, 13:26, celkově upraveno 1 krát
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Mysteri 11/5/2007, 11:57

Jestli problém toho že nikdo nereaguje není v tom,že už se zde všechno přemlelo několikrát do kolečka
Také je zde fůra hádek v tom stylu,že každý si myslí, že jenom on má pravdu a musí o ní přesvědčit ty druhé.A buď je přesvědčí a pak mají všichni stejný názor a není si o čem povídat.Nebo pak přejde k urážkám.A to pak zas každý uteče(Děda,Oskar,Bohatýr)Možná by se tu nad sebou měl někdo zamyslet že když odtud všechny vyštípe nebude to diskuze ale monolog
Mysteri
Mysteri

Poeet p?íspivku : 305
Reputace : 0
Body : -25
Registration date : 08. 03. 07

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 11/5/2007, 12:35

.


Naposledy upravil dne 30/7/2007, 13:26, celkově upraveno 1 krát
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  František 11/5/2007, 13:26

Veronika napsal:studuju teď jeden kurs, který je zcela zdarma. Mají nabídku více kurzů, které jsou zdarma. To v Čechách nejspíš není.
I česky lze on-line studovat, např. zde: http://www.tagnet.org/cyberspace/Lessons/cze-les1.html

František

Male Poeet p?íspivku : 128
Reputace : 0
Body : -8
Registration date : 29. 12. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Mysteri 11/5/2007, 13:56

Pavle souhlasím s tebou.Právě ta realita nás naučí nejvíc, když nás potká nějaká strašná rána nejvíc přemýšlíme proč nás to potkalo co jsme udělali špatně. V tom vidím Boží vedení ukázat nám správnou cestu.Někdo ovšem zatrpkne snaží se hodit svoje viny na lidi okolo nebo na boha a tím se Bohu vzdaluje.

Jestli bylo vše řečeno?To nebude nikdy.Neustále se máme v čem zdokonalovat.Akorát mi příde,že je zde pár oblíbených témat a ty se omýlaj dokola.(např.dary s. ducha)
Mysteri
Mysteri

Poeet p?íspivku : 305
Reputace : 0
Body : -25
Registration date : 08. 03. 07

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 11/5/2007, 14:15

.


Naposledy upravil dne 30/7/2007, 13:27, celkově upraveno 1 krát
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Old.Stloukal 14/5/2007, 20:33

Petr So napsal:Tento archiv www. stránek jsem založil proto ,že vím ,že všichni co sem chodíme najdeme, občas na netu nějaké zajimavé www. k našemu tématu a to je důležité "Naše současnost a minulost u SJ"..Proto, vás prosím o vydatné příspěvky.Může nám to všem pomoci k našemu osobnímu rozhodnutí a hledání a ušetří i čas......díky Petr Datel sunny study

NA TUTO STRÁNKU SE MI NEPODAŘILO PŘIPOJIT.
PROSÍM O RADU KDE DĚLÁM CHYBU?

OLDA
Old.Stloukal
Old.Stloukal
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Male Poeet p?íspivku : 491
Age : 79
vztah k organizaci : BYL JSEM ČLENEM NSSJ
Reputace : 0
Body : -15
Registration date : 11. 02. 06

http://WWW.SEZNAM.CZ

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  OOO 3/6/2007, 18:45

http://www.jezis.cz/j2/app2/detail.asp?id=111
Zajimavá zkušennost člověka s Bohem... sunny
OOO
OOO

Male Poeet p?íspivku : 646
vztah k organizaci : HLUBOKÝ OMYL
Reputace : 0
Body : -36
Registration date : 31. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 4/6/2007, 08:13

.


Naposledy upravil dne 30/7/2007, 13:29, celkově upraveno 1 krát
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Hvězdlický 4/6/2007, 12:54

Včera jsem se díval na podobné zkušenosti, ale tentokrát na "uzdravování od Nového života" Také byla tato adresa zde doporučena.

Zajímavé. Na všechny nemoci, které se tam údajně z moci Ducha léčí. postačí brufen a aspirin. A nebo nějaké placebo v poutavé krabičce.

Kristus a učedníci z moci Ducha léčili nemoci, na kterté byl každý doktor krátký. Prostě nelečitelné nemoci.
Podle těchto zkušeností, se domnívám, že to není děláno jako dar Ducha, ale ubohá satanova napodobenina...

Takže, díky za tuto adresu. Málem jsem tomu "skočil na špek"...

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty troufalost

Příspěvek  Zdeněk Bláha 4/6/2007, 21:10

Díval se na ty stránky www.novyzivot.cz ještě někdo?

Pokud si kliknete v levém sloupečku na odkaz svědectví, najdete tam životní zkušenosti skutečných uzdravení.

Prostě by mně zajímalo jestli jsou tady i lidé, kteří nejsou úplně zaslepení a jsou schopni a ochotni vnímat realitu. Zajímá mně to zejména kvůli tomu jestli se mám nějak namáhat s příspěvky do diskuse. Jestli je to pro někoho.

Některé z lidí, kteří popisují své zkušenosti s Bohem, osobně znám.

Takže ozvěte se sem, stačí velmi stručně.

Zdeněk Bláha

Male Poeet p?íspivku : 408
Reputace : 7
Body : 129
Registration date : 29. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Věra Kolafová - quaero 4/6/2007, 21:22

Zdeňku,
všechny tvé komentáře sleduju už od začátku. Mám dost podobnou zkušenost jako ty, takže úplně chápu o čem píšeš. Reakce některých nemůžeš brát vážně, protože nemají právě tu zkušenost a tak si myslí, že tu asi fantazírujeme. Oni za to nemohou a třeba se někdy Bohu otevřou, přijmou jeho působení a pak to pochopí. Moc bych jim to přála.
Takže pokud můžeš a chceš, určitě pokračuj.....
Věra Kolafová - quaero
Věra Kolafová - quaero

Female Poeet p?íspivku : 1373
Reputace : 0
Body : -21
Registration date : 24. 10. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Old.Stloukal 4/6/2007, 21:33

Zdeněk Bláha napsal:Díval se na ty stránky www.novyzivot.cz ještě někdo?

Pokud si kliknete v levém sloupečku na odkaz svědectví, najdete tam životní zkušenosti skutečných uzdravení.

Prostě by mně zajímalo jestli jsou tady i lidé, kteří nejsou úplně zaslepení a jsou schopni a ochotni vnímat realitu. Zajímá mně to zejména kvůli tomu jestli se mám nějak namáhat s příspěvky do diskuse. Jestli je to pro někoho.

Některé z lidí, kteří popisují své zkušenosti s Bohem, osobně znám.

Takže ozvěte se sem, stačí velmi stručně.


RÁD BYCH TAKOVÉTO NÁSLEDOVNÍKY JEŽÍŠE KRISTA V UZDRAVOVÁNÍ POZNAL OSOBNĚ.

OLDA
Old.Stloukal
Old.Stloukal
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Male Poeet p?íspivku : 491
Age : 79
vztah k organizaci : BYL JSEM ČLENEM NSSJ
Reputace : 0
Body : -15
Registration date : 11. 02. 06

http://WWW.SEZNAM.CZ

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 4/6/2007, 23:30

.


Naposledy upravil dne 30/7/2007, 13:30, celkově upraveno 1 krát
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Archiv www. které stojí za vaše kouknutí? - Stránka 6 Empty Re: Archiv www. které stojí za vaše kouknutí?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru