Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

+30
lorak
anonymous22
Vierka
Jiří Brei
drobeček
rals
Mezek
pepakrocan
frodobagin
Ing.Peter
Styvi
transylvánec
Matěj Telam
daniely
Tonda Vlas
jája
gari
josef poutník
Patrobas
Melissa
Pollypus
sazeč
Jesen
delta.gama
JAREKzRybenu
witness
Bulhar
zbysek
Minehava
Alea
34 posters

Strana 16 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 16 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  jája 24/9/2012, 10:38

Tak ti loraku došlo, že tu marníš čas. Vem si obvod a tady nech zase prostor pro debatu odpadlíků.

jája

Poeet p?íspivku : 680
vztah k organizaci : odejitý
Reputace : 6
Body : 596
Registration date : 23. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 16 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  lorak 24/9/2012, 10:47

jája napsal:Tak ti loraku došlo, že tu marníš čas. Vem si obvod a tady nech zase prostor pro debatu odpadlíků.

Jajo ja vim proc tu sem. Jajo posloucham jen vedeni a prikazy meho nebeskeho Otce Boha Jehovu prostrednictvim jeho Syna Jezise Krista.

Jajo rekni mi ale, proc jsi tu ty a pro si navemes obvod v kterem muzes oslavovat a oznamovat vuli naseho nebeskeho Otce Boha Jehovu, jako verny sluzebnik a nasledovnik Jezise Krista ? Proc se tu podilis na podpore odpadlickeho a sektarskeho uctivani o kterem nepochybne velmi dobre musis vedet, ze se jim lide odsuzuji vuci nasemu nebeskemu Otci Bohu Jehovovi a za sve chovani a podporu demonskeho uctivani nemohou dostat priznive posouzeni od naseho Pana Jezise Krista, lebo necini vuli naseho nebeskeho Otce, ale se vuci nemu obhajobou falesnych nauk a jejich praktizovanim staveji Bohu na odpor.

Jajo kde se stratila tva laska a verna oddanost vuci nasemu nebeskemu Otci Bohu Jehovovi ? Kde je tva laska vuci nasemu Panovi Jezisovi Kristovi co nam zanechal ten nejlepsi priklad v uctivani jedineho praveho Boha Jehovu ?

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 16 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  Tonda Vlas 24/9/2012, 10:53

Loraku, ten poslední citát z Písma, který jsi tu citoval vidím na odpadlou sektu, která si říká NSSJ jako ušitý. Takže jím se tu oháníš naprosto zbytečně.

Tonda Vlas

Male Poeet p?íspivku : 875
Reputace : 0
Body : 873
Registration date : 15. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 16 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  zbysek 24/9/2012, 10:57

lorak napsal:Jajo ja vim proc tu sem.
To my víme taky. A Ježíš nás před takovými důrazně varoval:

Matouš 24:24  Povstanou totiž falešní kristové a falešní proroci a budou ukazovat veliká znamení a divy, že by, kdyby to bylo možné, svedli i vyvolené.

zbysek

Male Poeet p?íspivku : 4242
vztah k organizaci : bývalý - 6 let
Reputace : 6
Body : 3484
Registration date : 16. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 16 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  Tonda Vlas 24/9/2012, 11:30

zbysek napsal:
lorak napsal:Jajo ja vim proc tu sem.
To my víme taky. A Ježíš nás před takovými důrazně varoval:

Matouš 24:24  Povstanou totiž falešní kristové a falešní proroci a budou ukazovat veliká znamení a divy, že by, kdyby to bylo možné, svedli i vyvolené.

Zbyšku, potíž je v tom, že tento verš se nehodí na NSSJ. Tam se totiž žádná znamení a divy nekonají, což je zase opačný extrém. Hodí se spíše na lidi typu Paula Caina a jemu podobné.

Tonda Vlas

Male Poeet p?íspivku : 875
Reputace : 0
Body : 873
Registration date : 15. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 16 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  zbysek 24/9/2012, 11:40

Tonda Vlas napsal:Zbyšku, potíž je v tom, že tento verš se nehodí na NSSJ. Tam se totiž žádná znamení a divy nekonají, což je zase opačný extrém.
SJ se chlubí svou mohutnou kazatelskou činností, což v podstatě vystavují před ostatními jako div, či jasné znamení jejich vyvolenosti. A dost lidí jim to věří.

zbysek

Male Poeet p?íspivku : 4242
vztah k organizaci : bývalý - 6 let
Reputace : 6
Body : 3484
Registration date : 16. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 16 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  Tonda Vlas 24/9/2012, 11:42

zbysek napsal:
Tonda Vlas napsal:Zbyšku, potíž je v tom, že tento verš se nehodí na NSSJ. Tam se totiž žádná znamení a divy nekonají, což je zase opačný extrém.
SJ se chlubí svou mohutnou kazatelskou činností, což v podstatě vystavují před ostatními jako div, či jasné znamení jejich vyvolenosti. A dost lidí jim to věří.

Byly doby, kdy takto dost přibývali. Nyní se však rapidně zcvrkávají. Uvěřit jim tomu může pouze ten, kdo se nechá naplno vystavit jejich manipulativnímu vyučování. Toho jsem byl šťastnou shodou okolností naštěstí ušetřen.

Tonda Vlas

Male Poeet p?íspivku : 875
Reputace : 0
Body : 873
Registration date : 15. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 16 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  zbysek 24/9/2012, 11:51

Tonda Vlas napsal:Byly doby, kdy takto dost přibývali. Nyní se však rapidně zcvrkávají.
Jestli ubývají a navíc rapidně, to nevím a nesleduju, ale nemohou svést i vyvolené, byť se usilovně snaží a svedli na své bludy a falešná proroctví mnoho lidí.

zbysek

Male Poeet p?íspivku : 4242
vztah k organizaci : bývalý - 6 let
Reputace : 6
Body : 3484
Registration date : 16. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 16 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  Tonda Vlas 24/9/2012, 13:14

zbysek napsal:
Tonda Vlas napsal:Byly doby, kdy takto dost přibývali. Nyní se však rapidně zcvrkávají.
Jestli ubývají a navíc rapidně, to nevím a nesleduju, ale nemohou svést i vyvolené, byť se usilovně snaží a svedli na své bludy a falešná proroctví mnoho lidí.

Mám výsledky pouze ze sčítání lidu v ČR

V roce 2001- uvedlo 23162 svou příslušnost 23 162 SJ.
v roce 2011- 13 097 SJ.

Což je za 10 let poměrně masivní propad.

Tonda Vlas

Male Poeet p?íspivku : 875
Reputace : 0
Body : 873
Registration date : 15. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 16 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  Ing.Peter 24/9/2012, 13:21

Údaje z Ročenky JS:
2001 Vrcholný počet zvestovateľov: 6 117 666
2010 Vrcholný počet zvestovateľov: 7 508 050


Ing.Peter

Male Poeet p?íspivku : 511
Reputace : 1
Body : 516
Registration date : 25. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 16 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  Tonda Vlas 24/9/2012, 13:33

Ing.Peter napsal:Údaje z Ročenky JS:
2001 Vrcholný počet zvestovateľov: 6 117 666
2010 Vrcholný počet zvestovateľov: 7 508 050


Ročenka NSSJ na rozdíl od oficiálního sčítání lidu pro mne není nezávislý zdroj. Budiž, mohou se chlubit jak chtějí. Jiné odnože falešného náboženského blouznění z poloviny předminulého století- adventistů - je přes 12 miliónů, tedy rapidně více než jehovistů.

Tonda Vlas

Male Poeet p?íspivku : 875
Reputace : 0
Body : 873
Registration date : 15. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 16 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  zbysek 24/9/2012, 13:33

Tonda Vlas napsal:Mám výsledky pouze ze sčítání lidu v ČR
Sčítání lidu vůbec neber vážně, protože ani lidi to nebrali vážně. Já jsem například otázku víry vůbec nevyplnil, protože státu do toho prostě VŮBEC NIC NENÍ.

Ročenka NSSJ na rozdíl od oficiálního sčítání lidu pro mne není nezávislý zdroj.
Zrovna v tomto případě budu věřit víc ročence SJ než nějakému pochybnému sčítání lidu. Smile

zbysek

Male Poeet p?íspivku : 4242
vztah k organizaci : bývalý - 6 let
Reputace : 6
Body : 3484
Registration date : 16. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 16 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  Ing.Peter 24/9/2012, 13:41

Mne je totálne jedno koľko je v akom náboženstve, len som tu uviedol čiselný údaj z Ročenky. Inak je jedno príslovie : dobrého veľa nebýva Very Happy

Ing.Peter

Male Poeet p?íspivku : 511
Reputace : 1
Body : 516
Registration date : 25. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 16 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  Tonda Vlas 24/9/2012, 14:11

zbysek napsal:
Tonda Vlas napsal:Mám výsledky pouze ze sčítání lidu v ČR
Sčítání lidu vůbec neber vážně, protože ani lidi to nebrali vážně. Já jsem například otázku víry vůbec nevyplnil, protože státu do toho prostě VŮBEC NIC NENÍ.

Ročenka NSSJ na rozdíl od oficiálního sčítání lidu pro mne není nezávislý zdroj.
Zrovna v tomto případě budu věřit víc ročence SJ než nějakému pochybnému sčítání lidu. Smile

To jsem na tom hůře, celé sčítání jsem i přes vyhrožování mastnou pokutou odmítl. Místo formulářů jsem poslal dopis s ověřeným podpisem, že se toho odmítám účastnit z důvodu svědomí. Žádná sankce nepřišla. Prý potrestali pouze vybraných asi 230 lidí.

Tonda Vlas

Male Poeet p?íspivku : 875
Reputace : 0
Body : 873
Registration date : 15. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 16 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  zbysek 24/9/2012, 14:19

Tonda Vlas napsal:To jsem na tom hůře, celé sčítání jsem i přes vyhrožování mastnou pokutou odmítl.
No vidíš. A jak se pak můžeš spoléhat na jeho výsledky? Kdyby udělali obyčejné statistické šetření, určitě by získali věrohodnější informace, ale hlavně za méně peněz! Very Happy

Já vyplnil jen to, co už znají z databází, které si o mně vedou.

zbysek

Male Poeet p?íspivku : 4242
vztah k organizaci : bývalý - 6 let
Reputace : 6
Body : 3484
Registration date : 16. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 16 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  Mezek 24/9/2012, 17:27

Jája:
ak ti loraku došlo, že tu marníš čas. Vem si obvod a tady nech zase prostor pro debatu odpadlíků.
Lorak:
Jajo ja vim proc tu sem. Jajo posloucham jen vedeni a prikazy meho nebeskeho Otce Boha Jehovu prostrednictvim jeho Syna Jezise Krista.
Co sem motáš Ježíše? study Neřekl on svým učedníkům- A které místo vás nepřijme a kde vás nebudou chtít slyšet, vyjděte odtamtud a setřeste prach ze svých nohou na svědectví proti nim.“ Marek6:11
Mezek
Mezek

Male Poeet p?íspivku : 526
Age : 67
vztah k organizaci : vlastním jménem Zdeněk Nygrýn
Reputace : 0
Body : 507
Registration date : 15. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 16 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  lorak 24/9/2012, 22:52

Mezek napsal:Jája:
ak ti loraku došlo, že tu marníš čas. Vem si obvod a tady nech zase prostor pro debatu odpadlíků.
Lorak:
Jajo ja vim proc tu sem. Jajo posloucham jen vedeni a prikazy meho nebeskeho Otce Boha Jehovu prostrednictvim jeho Syna Jezise Krista.
Co sem motáš Ježíše? study Neřekl on svým učedníkům- A které místo vás nepřijme a kde vás nebudou chtít slyšet, vyjděte odtamtud a setřeste prach ze svých nohou na svědectví proti nim.“ Marek6:11

Mezku to u vsech na tomhle miste neplati a prave proto tu i nadale zustavam. Sam si byl jisty cas clovekem, vuci kteremu jsem udelal to, o cem pises vyse.

Ted to z me strany plati na tomhle foru pro Zbyska a Jarka z Rybenu.

lorak
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 871
Age : 48
vztah k organizaci : Lepsi by bylo se ptat na osobni vztah k jedinemu pravemu Bohu Jehovovi.
Reputace : -2
Body : 873
Registration date : 02. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 16 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  popepapez 25/12/2012, 21:58

Alea napsal:
Děkuju Zbyšku, napsal jsi to za mě Very Happy

Chtěla jsem Ti Bulhare taky napsat něco v podobném znění. Je třeba abys pochopil, že naším cílem není se prvoplánově "trefovat" do vedení SJ a zcela jistě existují klady, které nám společnost dala, ale myslím, že výše uvedené téma je dost důležité pro ty, co odešli a co odcházejí, stejně tak jako pro každého stávajícího SJ.
Určit si s Biblí a svým svědomím, zda tomuto vedení věří a zda existují důkazy, které mluví pro a proti a které převažují. A také o to, aby si třeba tito jednotlivci uvědomili, jak psala Minehava, kdo je skutečnou hlavou věřících a kdo jediný má právo lidem panovat. A o to nám tu jde.

A taky pro ty co teprve přicházejí... Smile

popepapez

Male Poeet p?íspivku : 14
Reputace : 0
Body : 20
Registration date : 24. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 16 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  26 11/1/2013, 14:11

lorak napsal:

Jajo ja vim proc tu sem. Jajo posloucham jen vedeni a prikazy meho nebeskeho Otce Boha Jehovu prostrednictvim jeho Syna Jezise Krista.

Jajo rekni mi ale, proc jsi tu ty a pro si navemes obvod v kterem muzes oslavovat a oznamovat vuli naseho nebeskeho Otce Boha Jehovu, jako verny sluzebnik a nasledovnik Jezise Krista ? ......

hele loraku a co nabizis ve sluzbe dum od domu lidem ty?
SV nebo nejakou knihu od organizace? A to jim ma pomoct? Jak myslis ze pomohla pred 30ti lety mnou nabizena kniha "Muzes zit navzdy..." 85lete starence ktera nas tehdy privitala se slovy "Ja uz jsem na to stara ja se zadnyho raje nedoziju"... Jak ji pomohlo ze jsme ji tehdy naprosto sebejiste (vsak nam do ruky dal VRO jedinecny a hlavne PRAVDIVY pokrm) presvedcovali, ze se raje mozna i dozije nebot prijde strasne brzo a i generace co zazila rok 1914 jeste bude ziva vsak jsme to tehdy videli jak predstavitel spolecnosti predstoupil na stadion pred statisice svedku a do o ci jim rekl, ze mnoho z nich NIKDY nezemre protoze novy system prijde jeste za jejich zivota... No jak jim to pomohlo??? Prorokovali jsme same lzi! A to hlavni nam unikalo te starence ne byla to moc hodna, laskava a slusna pani! ver ze Jehova nenavidi lez a lhare ze vseho nevic!!! Lez je puvodcem vseho zla a kazdy kdo schvaluje lez nebo pred ni privira oci a lhare nenaziva lharem skonci spatne....

26

Poeet p?íspivku : 32
Reputace : 0
Body : 14
Registration date : 03. 02. 06

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 16 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  Mezek 11/1/2013, 17:03

Ahoj Dvacetšestko,Lorak se tu již nevyskytuje.
Mezek
Mezek

Male Poeet p?íspivku : 526
Age : 67
vztah k organizaci : vlastním jménem Zdeněk Nygrýn
Reputace : 0
Body : 507
Registration date : 15. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 16 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  Anonymní 18/3/2013, 07:01

delta.gama napsal:já jsem se SJ pouze "studoval"

a měl plno otázek na které nebyli schopni odpovědět k mé spokojenosti

asi bych vyzdvihl jejich tezi, že archanděl Michael je jiné pojmenování pro Ježíše Rolling Eyes

to přeci musí každého praštit do nosu

a jiné jiné věci

tak bych to trošku rozšířil, co vás vůbec přimělo jim uvěřit a dát se k nim ?

to mi není jasné

To jo [You must be registered and logged in to see this link.]

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma - Stránka 16 Empty Re: KDY A NA ČEM jste pochopili, že VRO SJ není věrným O z Písma

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 16 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru