Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

+14
petra
Mysteri
janmat
Petr V.
Martin Cibulka
stefan
Věra Kolafová - quaero
Arago
Aleš
Doktorka White
Petr Štefek
Jirka z P. (queens)
Hvězdlický
OOO
18 posters

Strana 6 z 15 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Hvězdlický 13/3/2007, 19:34

Ani na mysl mi nepřišlo "že jsi blbej".

Ale píše o knize této. A každá kniha má začátek a konec..A tato kniha, Zjevení, popisuje celý průběh tisícileté vlády i s jejím ukončením, propuštěním satana a jeho zničením, a ne jen start a dost..
Poslední kapitola popisuje závěr a výsledek této Kristovi vlády...

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Aleš 13/3/2007, 21:56

Bohatýr napsal:.... Janovo Zjevení ukazuje, že se těsně před příchodem Ježíše Krista všichni křesťané sjednotí na jeho jediném výkladu(Zj 22,18-19). ..
To by bylo pěkný, ale v tom textu se o tom nic nepraví. Tam je naopak varování před takovými dedukcemi.
Aleš
Aleš

Male Poeet p?íspivku : 343
vztah k organizaci : po 20ti letech horlivosti opustil společenství napsáním dopisu
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 28. 05. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Bible:: Je něco po smrti...

Příspěvek  Petr V. 14/3/2007, 09:41

Aleši, tam není varování před dedukcemi. To si přidáváš Ty. Tam je naopak varování těm, kdo mají uši a tedy slyší, neboli rozumí a přes to např. ze strachu smysl Zjevení překrucují. Když nastupují na scénu dva proroci( podle mne poslední Ježíšovi bratři), tak ti říkají světu přesně to co slyšeli a nepřekrucují. Naproti tomu ti z Ježíšových bratří, kteří se neobrátili po varování v dopisech sedmi sborům, tak ti budou ze strachu, protože až vyleze šelma půjde o život, to co slyšeli překrucovat, aby se zalíbili světu. Za to s nimi Ježíš Kristus bojuje mečem svých úst, nejsou oblečeni v bílá roucha...Kdybychom nerozuměli přesně významu, jak bychom se mohli držet nebo nedržet slov té knihy. Proto je kniha sice rozpečetěna, ale jen pro ty křesťany, kteří se dožívají doby, kam byl Jan z 1. stol. přenesen. Tedy doby, která je těsně před 2. příchodem Ježíše Krista. Rozpečetěná kniha, která je Janovi dána ke snědení je i pochopením všeho co je v knize napsáno. A hned je mu také řečeno, že musí znovu prorokovat. A zde je klíč k porozumění slovům o nezapečeťování knihy. Obraz slavného příchodu Ježíše Krista s rozpečetěnou knihou, v němž Jan, který je stále v čase tam ,kde jakási šelma byla a již není, ale zase přijde, tedy v čase kdy Ježíšův příchod je ještě před ním, dostává rozpečetěnou knihu aby ji snědl a prorokoval z ní pro záchranu lidstva, které by jinak, kdyby neprorokoval bylo šelmou svedeno ke vzpouře a zničeno právě tím slavným Ježíšovým příchodem.
Petr V.
Petr V.

Poeet p?íspivku : 363
vztah k organizaci : bývalý SJ
Reputace : 0
Body : 10
Registration date : 08. 02. 07

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  stefan 14/3/2007, 12:27

Bohatýr
Stefane, co říkáš na Joba 14,12 ? To si snad Písmo protiřečí?..."člověk ulehne a nepovstane a dokud nebesa budou neprocitne, ze spánku se neprobudí.
Veľakrát je smrť pripodobnená spánku. Spánok môže byť pokojný, alebo nepokojný. Ale stále tu musí byť niekto kto spí. Ako tým, že hovoríme, že mŕtvy spia môžeme dokázať, že neexistujú?
stefan
stefan

Male Poeet p?íspivku : 961
vztah k organizaci : oponent
Reputace : 0
Body : -14
Registration date : 29. 03. 06

http://www.vira.cz

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Bible:: Co nás čeká po smrti...

Příspěvek  Petr V. 14/3/2007, 12:30

Musím se přiznat všem, že je mi zase duchovně těžko z toho, že neumím ovládat své emoce. Je to hřích a opět musím prosit Boha za odpuštění i vás všechny, kterých se moje výbuchy dotkly. Přesto vás všechny ubezpečuji, že vás mám rád,a mám rád všechny lidi obecně. Když jsem byl u SJ nemohl jsem strávit učení o tom, že kdo k nim nevyjde nepřežije Armagedon. Jsem totiž nejen cholerik po tělesné stránce, ale i člověk lítostivý. Vím, že není dobré být pod vládou těla, občas mi to moje letadlo letí kam já nechci. Tohle fórum je pro mne obrovskou školou, protože ač jsem si myslel, že se už umím ovládat, tak se ukázalo, že je přede mnou dost práce v této oblasti. Stydím se, když někomu radím "jak na to" a vzápětí mé letadlo letí jak neřízená střela. Až se mi jeví, že své jméno Bohatýr mám odvozené od týrání Boha, než od silného stroje, který v mém mládí táhl za sebou i čtyři plachťáky, když jsem se učil létat a líbil se mi tak, že bych ho býval chtěl řídit, ale musel jsem do dolů.
Petr V.
Petr V.

Poeet p?íspivku : 363
vztah k organizaci : bývalý SJ
Reputace : 0
Body : 10
Registration date : 08. 02. 07

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 14/3/2007, 13:16

Stefane, to pochopíte až přestanete brát výraz, že mrtví spí, jako fakt a ne jako přirovnání, symbol, který má lidem přiblížit nebo pomoci pochopit něco, co z nich ještě nikdy před tím nikdo nezažil. Nebo si myslíte, že Ježíš měl být neomalený a říci příbuzným např. Lazara, no jistě on skapal už konečně, neexistuje, než to, že byl k nim laskavý a chápající, když jim řekl, že Lazar spí, ale že jde aby ho vzbudil, tedy vzkřísil ze stavu neexistence???
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Hvězdlický 14/3/2007, 13:42

Bohatýre,

je to od tebe poříjemná "sebekritika". To každý nezvládne.

Co se týká letadel, ty jsi pilot a nebo tě letadla "baví"??,
Mne od dětství až dodne silně táhla letadla. A taky parní mašiny.
Proto jsem ve Vyškově členem Letecké historické společnosti.
Máme asi třicet letadel, nějakou helikoptéru a další krámy z druhé světové, vykopáváme v zemi zavrtaná letadla (protože ostatní jsou dávno rozkradená) atd..

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  stefan 14/3/2007, 13:47

Pavel
Lazara, no jistě on skapal už konečně, neexistuje, než to, že byl k nim laskavý a chápající, když jim řekl, že Lazar spí, ale že jde aby ho vzbudil, tedy vzkřísil ze stavu neexistence???
Stav neexistencie? To je aký? Trochu rozmýšľajme, ako mohol Ježiš povedať, že Lazar neexistuje, keď iní hovorili, že už páchne? Čo teda páchlo? Nič?
stefan
stefan

Male Poeet p?íspivku : 961
vztah k organizaci : oponent
Reputace : 0
Body : -14
Registration date : 29. 03. 06

http://www.vira.cz

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 14/3/2007, 14:01

No už už, ale ještě to není ono. To že něco páchne ukazuje, že se to něco, co neexistuje vrací do prachu. Protože kdyby to něco existovalo, tak by nepáchlo, ne?
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Hvězdlický 14/3/2007, 14:06

Pokud se jedná o tohoto Lazara ( a ne toho z podobenství), Ježíš asi s ohledem na myšlení židů, jim nejprve řekl, "Lazar spí"...Nepotřeboval si dělat reklamu, jako AC.

Jinde vysvětluje, proč mluvil občas nejasně. Říká, "nebyli by jste to nyní schopni snést"...

Lazar skutečně zemřel. Jestli smrděl, nebo ne, jestli se to jen ostaní pozůstalí z běžných skutečností domnívali, to bude jiná otázka. Možná, skutečně "jen spal" Byl v hlubokém bezvědomí a Ježíš jej probudil k životu. O vzkříšení Ježíš nemluví. Ale učedníkům řekl, že Lazar zemřel.
Jaký byl asi důvod Lazarovi smrti, je vysvětleno dál.
Bylo vydáno obrovské svědectví, že Ježíš je Boží Syn a Mesiáš. Ježíš vysvětluje, proč tento zázrak (pro ostatní) musel nastat.

Jan 11:41-43 Zvedli tedy kámen. Ježíš pohlédl vzhůru a řekl: "Otče, děkuji ti, žes mě vyslyšel.
Věděl jsem sice, že mě vždycky slyšíš, ale řekl jsem to kvůli zástupu, který stojí kolem, aby uvěřili, že ty jsi mě poslal."
Když to řekl, zvolal mocným hlasem: "Lazare, pojď ven!"

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 14/3/2007, 14:10

Počkej dědo, ty chceš naznačit, že Ježíš trpěl samomluvou??? affraid Wink
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Hvězdlický 14/3/2007, 14:22

Upřesni. Co jsem kde "zvoral"???..Hledám, ale nějak mi to uniká..

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 14/3/2007, 14:30

Ty jsi nezvoral nic, to je jen narážka na tojici, jako že Ježíš mluví sám k sobě. Wink
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  stefan 15/3/2007, 12:27

Pavel
Protože kdyby to něco existovalo, tak by nepáchlo, ne?
Nerozumiem Vaším myšlienkovým pochodom, takže ak niečo páchne, tak to neexistuje? Veď predsa zápach musí z niečoho pochádzať a to niečo musí existovať. Ešte som necítil pach, ktorý by vychádzal z ničoho.
Ty jsi nezvoral nic, to je jen narážka na tojici, jako že Ježíš mluví sám k sobě.
Ježiš bol človek a hovoril k Bohu. Vy ste z toho čo sa popísalo o Trojici nepochopili nič? Možno ste to ani nečítali.
stefan
stefan

Male Poeet p?íspivku : 961
vztah k organizaci : oponent
Reputace : 0
Body : -14
Registration date : 29. 03. 06

http://www.vira.cz

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 15/3/2007, 13:33

Já s chápáním nemám problém. Ale vy zřejmě nechápete, život=existence, neživot-smrt=neexistence. Když někdo žije nezapáchá, tedy proto, že by se rozkládal, ale když zemře-neexistuje, tak se rozkládá a vrací se do prachu a to rozkládání zapáchá.

Ale uvědomuju si, že kdo nechce pochopit tak jednoduše nepochopí, že? A v tom máte pravdu Stefane, já v trojici nevěřím tak zřejmě ji ani nechci pochopit. Jenže já ji nechci pochopit proto, že by to byl fakt, ale proto, že je to nonsens, chápete??? Nebo mi chcete tvrdit, že země je placatá a je středem vesmíru? Protože ti, co to tvrdili a kvůli toho zabíjeli-vraždili ty, kteří to nechtěli pochopit, protože to byl a je nonsen, tak ti stejní přišli i s trojicí, očistcem, nesmrtelností duše, jen s nebeskou nadějí atd. Proto to nechci pochopit, protože by to nic nezměnilo na mé víře a faktu, že země je kulatá a není středem vesmíru, rozumíte mi???
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  stefan 15/3/2007, 13:36

Debatka nám upadá, stáva sa nudnou a neprehľadnou. Sú tu minimálne dva tábory, ktoré neberú na zreteľ argumenty iných, ale stále zotrvávajú na svojom pohľade. Ja zastávam názor, že človek po smrti "niečo" prežíva. Na základe tohoto môjho názoru sa teda pýtam všetkých ktorí hovoria, že človek po smrti neexistuje, alebo spí spánkom bezvedomia ako vysvetľujú text, ktorý asi ešte nezaznel:
táhne mne to na obě strany: Toužím odejít a být s Kristem, což je jistě mnohem lepší; ale zůstat v tomto těle je zase potřebnější pro vás.
Alebo iný text, ktorý tiež ešte asi nezaznel:
Vím o člověku v Kristu, který byl před čtrnácti lety přenesen až do třetího nebe; zda to bylo v těle či mimo tělo, nevím - Bůh to ví. A vím o tomto člověku, že byl přenesen do ráje - zda v těle či mimo tělo, nevím, Bůh to ví - a uslyšel nevypravitelná slova, jež není člověku dovoleno vyslovit.
Ako interpretujete tieto texty z hľadiska svojej viery v neexistenciu určitého stupňa vedomia po smrti?
stefan
stefan

Male Poeet p?íspivku : 961
vztah k organizaci : oponent
Reputace : 0
Body : -14
Registration date : 29. 03. 06

http://www.vira.cz

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 15/3/2007, 14:05

A co má toto co společného se smrtí, o které se já bavím? Vy tady popisujete něco, co nemá se smrtí nic společného, ale s dobou která dotyčného vrací do stavu existence a to buť duchovní nebo tělesné, ale nic to neříká o stavu mrtvých. Proto stále platí to, co je v Písmu, že mrtví nic necítí a nic nedělají, tedy neexistují, protože kdo existuje tak je činný, ne? A to, co jste popsal ukazuje na činnost a ne na nečinnost. Možná si skutečně nerozumíme o čem se bavíme. Já zde píši o smrti, která postihuje všechny duše, tedy lidičky a nepopisuji dobu kdy se Bůh prostřednictvím Syna Krista Ježíše, rozhodne konat, tedy ve vztahu k mrtvým, tedy k těm, co neexistují. Tak jako napočátku mohlo něco začít existovat potřebovalo podnět a ten dává stvořitel. Jestli se člověk po smrti navrací do prachu, tedy musí se rozložit opět na ten "prach" a v určité fázy to smrdí, zapáchá Wink , ale pak splyne s tím z čeho vzešel. Aby opět začal existovat, musí opět něco povstat z prachu a stvořitel vdechne život a hle máme tu buť existenci duchovní a nebo existenci tělesnou.
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Bible:: Je něco po smrti...

Příspěvek  Petr V. 15/3/2007, 14:48

V tom jsem s Tebou Pavle zajedno a chci připomenout, že ne vše co jsme se u SJ naučili musí být ausgerechnet špatné.
Petr V.
Petr V.

Poeet p?íspivku : 363
vztah k organizaci : bývalý SJ
Reputace : 0
Body : 10
Registration date : 08. 02. 07

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Hvězdlický 15/3/2007, 15:32

Vím o člověku v Kristu, který byl před čtrnácti lety přenesen až do třetího nebe; zda to bylo v těle či mimo tělo, nevím - Bůh to ví. A vím o tomto člověku, že byl přenesen do ráje - zda v těle či mimo tělo, nevím, Bůh to ví - a uslyšel nevypravitelná slova, jež není člověku dovoleno vyslovit.
Ako interpretujete tieto texty z hľadiska svojej viery v neexistenciu určitého stupňa vedomia po smrti

Z toho textu usuzuji, že Pavel mluvil sám o sobě. O vlastní zkušenosti, kdy mu bylo dovoleno ve vidění nahlédnout do budoucnosti.

Třetí nebe, bych chápal jako nové, očistěné nebe, a ráj, stav na zemi, v téže době...

(První nebe, stav před svržením satana, druhé, po svržení satana a třetí, po tisícileté vládě Krista, kdy nebe i zem v dokonalosti, předá zpět Bohu, Otci...)

Do této budoucnosti nebe a země (ráje) Bylo dovoleno Pavlovi nahlédnout. Viděl to, co na lidskou "mysl nepřišlo, oko nevidělo..." atd...

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 15/3/2007, 19:06

Ale zase máte pravdu v tom, že otázka nebyla položena, že by se ptala na stav mrtvých, ale jestli nás čeká něco po smrti? A tady píši, že určitě, jedny život a jiné nebytí, tedy nežití neboli neexistence. S tím rozdílem, že dnes do jisté míry každý člověk může za svůj život být vděčný svým rodičům, ale po smrti, tedy době kdy neexistuje, jeho život závisí na Bohu v tom smyslu, že opět do prachu vdechne dech života. Abych byl konkrétní tak na Kristu Ježíši, protože mu Bůh, za jeho věrnou službu dovolil aby přiváděl k životu lidi on.

P.S. Jestli jsem to správně vypozoroval, tak v době kdy budou přiváděni lidé zpět k životu, bude muset každému jednotlivě vdechovat dech života, což v případě Adama bylo jen jednou, ostatní pokolení lidí, se již rodili rodičům.
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Hvězdlický 15/3/2007, 19:13

No právě.

Kdysi jsem slyšel názor, že vzkříšení bude prostřednictvím rození dětí, ale obráceně.
Dceři, matka, matce, babička atd...

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 15/3/2007, 19:16

Teď jsem tomu nerozuměl. Question
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Hvězdlický 15/3/2007, 19:29

Bylo to od člověka, který koumal že vzkříšení bude probíhat reinkarnací, a ještě nějak, a jedna z jeho úvah byla, jak jsem napsal, v obráceném postupu rození potomků. To znamená. Narodí se mi děti, ale bude to minulá generace. Tedy, moje rodiče. Až dorostou, narodí se jim také jejich dřívější rodiče. Prostě obrácený postup.

Podpora Písma pro to není, ale koumáci ji tam jsou schopni najít..

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Mysteri 15/3/2007, 19:41

Tak proto je můj syn podobný dědečkovi. A já myslela,že to je geny.
Mysteri
Mysteri

Poeet p?íspivku : 305
Reputace : 0
Body : -25
Registration date : 08. 03. 07

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Hvězdlický 15/3/2007, 19:48

Že by to vzkříšení přece jen fungovalo takto, a dokonce s předstihem??

To potom to nebylo ode mne hezké, že jsem ho nebral vážně. Vždyť to byl prorok mezi námi...

Škoda, že nejsem mladší. Mohla se nám taky narodit babička a na naše stará kolena se o nás zase starat. Již to dělala jednou, tak má praxi.

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 6 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 15 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru