Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

+14
petra
Mysteri
janmat
Petr V.
Martin Cibulka
stefan
Věra Kolafová - quaero
Arago
Aleš
Doktorka White
Petr Štefek
Jirka z P. (queens)
Hvězdlický
OOO
18 posters

Strana 10 z 15 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 23/3/2007, 12:05

Jasně, ale nedělejme z dětí blbce, ty moc dobře vědí, pokud jsou na tom mentálně dobře, že to co vidí v pohádkách je fikce a ne realita, a tam kde to tak není je pak na rodičích aby konali svou rodičovskou povinnost.
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  petra 23/3/2007, 12:11

Viděl jsi ten film Doba ledová? On je docela vtipnej, některý hlášky si se synem opakujeme. Ale komentář podle mě potřeboval, trval asi 2 minuty, ten komentář. U mýho syna je to trochu složitější s tou fikcí. Hlavně dřív úplně přesně nerozeznával mezi skutečností a něčím, co si vysnil podle pohádek, filmů a knížek.
petra
petra

Poeet p?íspivku : 295
vztah k organizaci : kdysi zájemce
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 28. 02. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Hvězdlický 23/3/2007, 12:15

PO potopě vznikla zlá nebesa, která dnes vládnou světu. Duchové, kteří totiž vstupovaly k dcerám lidským a plodili s nimi zrůdy opustili svá hmotná těla a Bůh jim dal prostor zvaný Tartaros

Nemohu souhlasit, že zlá nebesa vznkla až po potopě.
Domnívám se, že vznikla ihned po satanově vzpouře v Edenu a během doby se k "těmto nebesům" připojovali další přívrženci satana z řad andělů.
Před potopou se tito padlí andělé zhmotňovali, brali si lidské dcery a plodili nefilím-obry.
Při potopě se jejich potomci utopili ale otcům nebylo dovoleno se vrátit zpět do nebes, ale byli uvrženi do naprosté izolace, Tartaru. Byla to izolace od veškerého dění a informací.

Písmo popisuje toto místo jako vězení, kam po svém vzkříšení šel "těmto duchům" Ježíš oznámit, co se stalo, a že to mají spočítané.

˛1. Petra 3:19 Tehdy také přišel vyhlásit zvěst duchům ve vězení,

Podle některých textů to vypadá, že i po potopě tady byly pokusy satanových andělů, dělat to, co jejich kolegové před potopou a znovu se zde jejich potomci objevili.

1. Paralipomenon 20:6 A opět se strhl boj v Gatu. Tam byl obrovitý muž, který měl po šesti prstech, celkem čtyřiadvacet prstů. Ten také pocházel z obrů.

Obrů tedy bylo i po potopě, víc než jeden...

1. Paralipomenon 20:8 Ti pocházeli z gatských obrů. Padli do rukou Davida a rukou jeho služebníků.

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  sestra White 23/3/2007, 16:06

Ahoj všem.
Pavle, nevím, jestli je to tak, jak píšeš
Jasně, ale nedělejme z dětí blbce, ty moc dobře vědí, pokud jsou na tom mentálně dobře, že to co vidí v pohádkách je fikce a ne realita, a tam kde to tak není je pak na rodičích aby konali svou rodičovskou povinnost.
...nedávno jsem četla, že děti nerozlišují mezi realitou filmů a pohádek a reaálným světem. Neumím rozsoudit, co je na tom pravdy...já se toho staršího dítěte ptám, jestli chápe, že je to jenom jako a on se směje, že jasňačka...ale copak já vím, jak to všechno vnímá. Já už si to nepamatuju. Pro jistotu si dávám bacha a s tou pohádkou Doba ledová II obzvlášť. Ne kvůli tý potopě...to mi nevadí, že to není křesťanská pohádka...dětem se myslím dá vysvětlit, že svět si vykládá věci jinak, než Bible...ale vadí mi tam ta scéna, kdy malí lenochodi šikanují toho starýho Sida. To mi hrozně vadí. Zlatej Zdeněk Miller a jeho laskavý krteček.

Jinak vaše podněty ve výchově starších dětí jsou mi do budoucna k užitku a díky za ně.

sestra White

Poeet p?íspivku : 15
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 09. 03. 07

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 23/3/2007, 16:18

No jak vidím, svědkovský vymytí mozků je horší než jsem si myslel. affraid

Já teda co pamatuji z dětství, jsem nikdy nepovažoval pohádky jako reálii. Až v pozdějším věku v nich naopak vidím spíš skrytá moudra, která se naopak nedají použít nebo předložit jinak než prostřednictvím pohádek. V tomto případě uznávám, že každý věk má své, tedy i v chápání věcí. Ale skutečně bych nehledal ve všem satana, taky tu nemalou roli hraje naše hříšnost. Kdo se nechce podřídit satanovu systému, tak se mu to nepodaří aby takového jedince dostal. Tudíž neoháněl bych se satanem tak, jako by mohl za všechny věci na světě.
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Doktorka White 23/3/2007, 16:31

No jak vidím, svědkovský vymytí mozků je horší než jsem si myslel.

Kdo a čím mám vymytej mozek ?
Doktorka White
Doktorka White

Female Poeet p?íspivku : 721
vztah k organizaci : bez vztahu
Reputace : 0
Body : -44
Registration date : 30. 08. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  OOO 23/3/2007, 16:36

Vážený Pavle, Satan dostane každého i když kličkuje.Je utopií si myslet ,že to zvládneme samotní.Nezvládneme.Jen v moci a milosti JK je možné vyhrát..nad Satanem.Nezabudní.. bounce
PS:Satan je obsažen opravdu ve všem co je na zemi.. affraid
OOO
OOO

Male Poeet p?íspivku : 646
vztah k organizaci : HLUBOKÝ OMYL
Reputace : 0
Body : -36
Registration date : 31. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 23/3/2007, 17:03

No těma blábolama, co neustále SJ straší rodiče a jejich detičky. Jak rodiče tak i jejich děti jsou svéprávná a rozumná, a kde to skřípe, tak rodiče mají být v bdělosti, ale ne, že jim nějakej bludař, bude motat hlavu, ne? Wink

Datle, skutečně je satan všude, to znamená i v Písmu, tak to je s náma amen, že??? affraid Wink Cool

Hlavně to je na nás samotných a samozřejmě, že s pomocí Pána a ducha. Ale nesouhlasím s tím, že je satan ve všem.
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Doktorka White 23/3/2007, 17:58

No počkej Pavle .... bavíme se o úzkém prostoru fantazie a realitou u 5 -letých dětiček. Já osobně jsem byla velmi fantazií bujaré děvčátko ...vymýšlela jsem si a nechápala přitom rozdíl reálného a pohádkového světa. Když jsem se dostala do vyprávěčského varu - rozdíl byl smazán. Takže obrazně řečeno : vodník mohl kliďo opravovat kohoutky a ježibaba prodávat za pultem v cukrárně. Smile

A kvůlivátomu mám mít jako vymazanej mozek, jo? santa
A ještě k tomu SZ naukou, kde jsem nebyla členem ani očekavatelem ( nebo jak je to v jejich hantýrce) ??? Smile
Doktorka White
Doktorka White

Female Poeet p?íspivku : 721
vztah k organizaci : bez vztahu
Reputace : 0
Body : -44
Registration date : 30. 08. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  sestra White 23/3/2007, 21:44

Pavle, to nebylo od svědků jehovových. To já nečtu. Nevím, kde jsem to četla, možná v knize Dítě a já od Penelope L...nepamatuju si, jak se ta paní jmenuje. Věnovala se celý život práci s dětma. Tak třeba to něco do sebe má a tak jsem spíš v pozoru, abych jim ten vývoj vnímání nenarušila nějakýma blbostma z TV nebo jiných médií. Stejně se to úplně nevede, ale člověk je naštěstí dost flexibilní. Určitě vím, že mnoho mnoho lidí, ne-li všichni, mají problém s realitou. A težko kdo řekne, co je reálné a co ne. Takže to asi někde začít muselo...ne, opravdu tu varovnou informaci nepovažuju za vymývárnu...ale nijak nikomu nebráním, aby k tomu zaujal svůj vlastní postoj.

sestra White

Poeet p?íspivku : 15
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 09. 03. 07

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  petra 24/3/2007, 07:52

2.Petrova 3:3-7- Především vám chci říci, že ke konci dnů přijdou posměvači, kteří žijí, jak se jim zachce, a budou se posmívat: "Kde je ten zaslíbený příchod? Od té doby, co zesnuli otcové, všecko zůstává tak, jak bylo od počátku stvoření." Těm, kdo toto tvrdí, zůstává utajeno, že dávná nebesa i země byly vyvolány slovem Božím z vody a před vodou chráněny. Vodou byl také svět zatopen a zahynul. Týmž slovem jsou udržována nynější nebesa a země, dokud nebudou zničena ohněm, Bůh je ponechal jen do dne soudu a záhuby bezbožných lidí.

1.Petra 3: 19-20- Tehdy přišel vyhlásit zvěst duchům ve vězení, kteří neposlechli kdysi ve dnech Noemových. Tenkrát Boží shovívavost vyčkávala s trestem, dokud se stavěl koráb, v němž bylo z vody zachráněno pouze osm lidí.

Jestliže měli ti duchové v dobách Noemových poslechnout, tak asi se měli v pokání vrátit do svatých nebes, čili do Tartaru se dostali až po svržení vod potopy. Tartaros představuje trest, ze kterého již není návratu. Předtím asi nějaká možnost byla, ale ti duchové ji nevyužili. Principielně tedy před potopou byl součástí zlých nebes pouze satan a o ostatní spoluzloduchy se asi ucházel.
Z prvního textu usuzuji na to, že nynějšími nebesy Petr myslí ta zlá nebesa, protože mají být ohněm zničena. Tady opět může dojít k půtce o slova, protože jde o představu ze zjevení. Kdy budou ohněm zničena, před nebo po tisíciletém království? Já věřím, že před ním, protože nebesa tisíciletého království jsou jiná.

Pro Pavla a sestry White: jde o princip- celý svět je pod mocí zlého, čili vše co nám svět předkládá může kohokoliv negativně (byť se to zdá třeba humánní- medicína, alternativní medicína, psychologie apod) ovlivnit. Ale jak je psáno, ne to co do člověka vchází, ale co z něj vychází, člověka znečišťuje- to co vychází ze srdce jsou zlé myšlenky, závist, hádky a pod. Takže cílem dobré výchovy by mělo být svědomí- srdce pokorné a tiché, schopné odpouštět a varovat se zlých žádostí.
petra
petra

Poeet p?íspivku : 295
vztah k organizaci : kdysi zájemce
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 28. 02. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  OOO 24/3/2007, 09:16

Vážený Pavle,Satan může koukat i přes "písmenka" Bible..Pak stačí málo a mohu považovat knihu Mormon za rovnocennou Bibli nebo upalovat"jinověrce"a také se cítit být povolán k vyvraždění Židů za smrt JK..Historie je plná takových "ústřelů"..Já si myslím ,že mnohé tyto věci nebyly z lidské hlavy.Člověk jen konal.Někdo jejich nositele "inspiroval".Slovo "inspiró"znamená nádech..Tedy nadechnou do své "mysli"takovou věc a pak jednají.... affraid Myslím ,že tento vliv je v politice i můzách..
OOO
OOO

Male Poeet p?íspivku : 646
vztah k organizaci : HLUBOKÝ OMYL
Reputace : 0
Body : -36
Registration date : 31. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 24/3/2007, 10:01

Ale jo já vám to neberu, ale nač by pak Pán vítězil nad světem, kdyby jeho učedníci se měli stále krčet před jeho panovníkem??? Kdyby to tak bylo, tak proč by některé i démoni poslouchali, ne?
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Mysteri 24/3/2007, 10:31

Very Happy


Naposledy upravil dne 24/3/2007, 23:40, celkově upraveno 1 krát
Mysteri
Mysteri

Poeet p?íspivku : 305
Reputace : 0
Body : -25
Registration date : 08. 03. 07

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  sestra White 24/3/2007, 14:55

Petro, už jsem si všimla té myšlenky, vychovat z dětí lidi se svědomím. Moc se mi líbí.

Ad Alternativní medicína...která? Například nemám pražádnou důvěru k technikám, které vysvětlují svou účinnost nějakými neviditelnými drahami v těle...neopodstatněnými, pokud vím...(je to asi akupunktura a akupresura apod.) Je mi úplně, že údajně fungují. Taky ale nemám důvěru v požívání hormonů, což s alternativou nějak nesouvisí, ale chci jen vymezit, jak to nazírám.

Ad Psychologie...rozlišuju mezi směry, které čerpají z opodstatněných věcí a mezi záhadnými hypotetickými směry, které se pohybují na zvláštních polích.

sestra White

Poeet p?íspivku : 15
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 09. 03. 07

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  petra 25/3/2007, 07:28

Ty vědy nebo nevědy jsem tam napsala proto, že s nimi běžně přicházím do kontaktu v práci a vím, jak je ošemetné nechat se strhnout dnešním trendem. ten trend je ale samozřejmě ve všem. Jestliže je někdo ve své podstatě pevný, že to s ním nehne, tak je to dobře, ale takových lidí je myslím málo. A děti už vůbec nejsou vyzbrojeny proti pozlátku. O to mi šlo v mých předchozích příspěvcích. Jednou napsal mně velmi blízký člověk- bude-li Bůh chtít, budeme žít, nebude-li chtít, nebudeme žít.
Pavle, tam kde je Duch Boží, není se čeho bát, protože Bůh je láska a v lásce není strach. Ježíš nám radil, jak se modlit. Ve slavné modlitbě určitě nešlo o to, abychom ji nazpaměť oddrmolili, ale abychom věděli, za co se modlíme. Mimo jiné v ní říká- a nevydej nás v pokušení, ale chraň nás od Zlého. Je to součástí bázně před Jahvem Bohem (a to je spíše synovská úcta), že člověk žádá o ochranu. Tou ochranou je především čisté svědomí v Duchu. Pak jsi schopen posoudit, co tě může zotročit a odvést od Boha.
petra
petra

Poeet p?íspivku : 295
vztah k organizaci : kdysi zájemce
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 28. 02. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Hvězdlický 25/3/2007, 08:31

děti už vůbec nejsou vyzbrojeny proti pozlátku.

A dospěláci na tom nejsou o nic lepší. Jsou stejně najivní a nepoučitelní. Vždycky někomu skočí na špek...

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 26/3/2007, 01:00

Petro, nerozumím ti, ty se domníváš, že tvrdím něco jiného??? Ale je možné, že máš namysli jiného Pavla než mě. Wink Cool
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  petra 26/3/2007, 08:31

Pavle, měla jsem na mysli tebe. Reagovala jsem takhle, protože jsem měla pocit, že ty máš pocit, že já mám pocit, že snad by se měli všichni krčit před Satanem. Surprised
petra
petra

Poeet p?íspivku : 295
vztah k organizaci : kdysi zájemce
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 28. 02. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Jirka z P. (queens) 26/3/2007, 09:15

Wink
Ba naopak. sunny
Jirka z P. (queens)
Jirka z P. (queens)
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat
- Výstraha Administrátora: uživatel napadá druhé a/nebo nezařazuje příspěvky podle témat

Poeet p?íspivku : 2926
vztah k organizaci : už dlouho nečinný
Reputace : 0
Body : -168
Registration date : 04. 03. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  František 26/3/2007, 09:53

Podle některých textů to vypadá, že i po potopě tady byly pokusy satanových andělů, dělat to, co jejich kolegové před potopou a znovu se zde jejich potomci objevili. 1. Paralipomenon 20:6 A opět se strhl boj v Gatu. Tam byl obrovitý muž, který měl po šesti prstech, celkem čtyřiadvacet prstů. Ten také pocházel z obrů. Obrů tedy bylo i po potopě, víc než jeden...
Hvězdlický

Objevení obrů po potopě si vysvětluji takto. Když vidouce synové Boží dcery lidské, any krásné jsou, brali sobě ženy ze všech, kteréž oblibovali (1M 6:2), obrové pak byli na zemi v těch dnech; ano i potom, když vcházeli synové Boží k dcerám lidským, ony rodily jim (1M 6:4). Obři, nefilim či zrůdy se objevují i po potopě podle mne proto, že potomci těchto andělů nesli v sobě špatné geny a některá z žen synů Noeho právě tyto geny přenesla přes potopu.


Naposledy upravil dne 26/3/2007, 10:31, celkově upraveno 1 krát

František

Male Poeet p?íspivku : 128
Reputace : 0
Body : -8
Registration date : 29. 12. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Petr V. 26/3/2007, 10:16

František napsal:

Objevení obrů po potopě si vysvětluji takto. Když vidouce synové Boží dcery lidské, any krásné jsou, brali sobě ženy ze všech, kteréž oblibovali (1M 6:2), obrové pak byli na zemi v těch dnech; ano i potom, když vcházeli synové Boží k dcerám lidským, ony rodily jim (1M 6:4). Obři, nefilim či zrůdy se objevují i po potopě podle mne proto, že potomci těchto andělů nesli v sobě špatné geny a některá z žen synů Noeho právě tyto geny přenesla přes potopu.

Podle mého názoru, Bůh svrhl vody potopy také proto, aby utopil nejen všechny zrůdy - potomky andělů, ale také všechny lidi, kteří s tímto mísením dvou různých stvoření měli něco společného. Obři z Gatu mohou jistě být genetickými anomáliemi. Ale spíše bych to připisoval prudké změně klimatu a ztenčení ochraného štítu z vod nad oblohou, které je jistě příčinou pronikání škodlivého záření, a prudkého snížení věku lidí, barvy kůže lidí a různé výšky lidí.
Petr V.
Petr V.

Poeet p?íspivku : 363
vztah k organizaci : bývalý SJ
Reputace : 0
Body : 10
Registration date : 08. 02. 07

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  OOO 26/3/2007, 10:50

Potopa přišla i proto aby "zničila"potomky Démonů a lidí.Tito sice oplývali velikou silou a jinou mocí.Nedokázali se však jako jejich"tatínkové"odhmotnit a zachránit si život při potopě.Proto si myslím ,že Nephilim po opadnutí vod už na zemi nebyli.Na otázku kdo to byli potomci "ENAKIM" atd. je hodně teorií.Nemyslím si ,že mají spojitost s Démony..možná to byl vliv prostředí..Podle ostatků ,které se našli v Izraeli i u hory ARarat lze usuzovat i to ,že Noe a jeho rodina byla většího zrůstu než dnešní populace..Před potopou bylo asi vše trochu "jiné" než v staletích po potopě světa.. sunny
OOO
OOO

Male Poeet p?íspivku : 646
vztah k organizaci : HLUBOKÝ OMYL
Reputace : 0
Body : -36
Registration date : 31. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Hvězdlický 26/3/2007, 10:54

Genetické "stopy" bych bral třeba v tom, že někdo je celý chlupatý, jako zvíře, žena má dvě řady bradavek, jako zvíře, kostrč není jako u ostatních lidí, ale vyrůstá jako dlouhý osas a podobně.
To jsou vše skutečnosti, které mohou dokazovat, že našim předkem bylo zvíře a "velký genetický inženýr" nějakým zásahem do genů, vytvořil člověka.

Co se týká obrů, tam přežila (podle Písma) jen rodina Noema. Tam byla záruka že k nákaze nedošlo.

Jsou podle mne tedy jen tři možnosti.

1- po potopě si to někteří satanovi andělé také vyzkoušeli
2- potopa nebyla celosvětová, ale zůstaly někde ostrůvky s přežijícími lidmi tohoto bastardského druhu
3- satan předpokládal co se stane a udělal opatření pro přežití i těmto potomkům svých kumpánů..

Kdyby to bylo následkem změny klimatu, patrně by byli postiženi nejbližší potomci Noema a jeho rodiny. Tam ale Písmo mlčí..

Jen později mluví o obrech a chlupatém Ezauovi.

˛1. Mojžíšova (Genesis) 25:25 První vyšel celý červenohnědý a chlupatý jako kožíšek; toho pojmenovali Ezau.

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  petra 26/3/2007, 11:18

[quote="Hvězdlický"]Genetické "stopy" bych bral třeba v tom, že někdo je celý chlupatý, jako zvíře, žena má dvě řady bradavek, jako zvíře, kostrč není jako u ostatních lidí, ale vyrůstá jako dlouhý osas a podobně.
To jsou vše skutečnosti, které mohou dokazovat, že našim předkem bylo zvíře a "velký genetický inženýr" nějakým zásahem do genů, vytvořil člověka.

Dědo, to snad nemyslíš vážně?!
petra
petra

Poeet p?íspivku : 295
vztah k organizaci : kdysi zájemce
Reputace : 0
Body : 0
Registration date : 28. 02. 06

Návrat nahoru Goto down

Co nás čeká po smrti.Je tam něco? - Stránka 10 Empty Re: Co nás čeká po smrti.Je tam něco?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 15 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru