Svědkové Jehovovi a Strážná věž
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inspirovanost Bible - jak na ní pohlížet?

+6
Jirka z P. (queens)
Hvězdlický
admin pavel
Karel
Martin Cibulka
Arago
10 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Inspirovanost Bible - jak na ní pohlížet? - Stránka 5 Empty Re: Inspirovanost Bible - jak na ní pohlížet?

Příspěvek  Mrs.Brow 10/10/2006, 19:00

Jenomže já nemyslela Pánův příchod. Myslela jsem, že brzy uvidíme, co On na to říká. Jestli to vidí tak, jako možná Vy, že soudím, anebo to vidí jinak. To mé SNAD bylo o tom, že snad už brzy uvidíme, co On na to. Pokud to uvidíme, až On příjde, což mimochodem ale také uzří jen někteří a zbytek zřejmě slepě bude vymýšlet konstrukce o jiných příčinách zmizení tolika lidí (únos mimozemskými obyvateli apod.) Vytáhněte si na pomoc třeba příklad Štěpána, který viděl Pána po pravici Otce.

Mrs.Brow
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Inspirovanost Bible - jak na ní pohlížet? - Stránka 5 Empty Re: Inspirovanost Bible - jak na ní pohlížet?

Příspěvek  jonas 10/10/2006, 19:04

Wink


Naposledy upravil dne 10/10/2006, 19:17, celkově upraveno 1 krát

jonas

Male Poeet p?íspivku : 193
Reputace : 1
Body : -4
Registration date : 27. 09. 06

Návrat nahoru Goto down

Inspirovanost Bible - jak na ní pohlížet? - Stránka 5 Empty Re: Inspirovanost Bible - jak na ní pohlížet?

Příspěvek  Mrs.Brow 10/10/2006, 19:05

Tak to jsem ráda jonasi cat . Děkuju.

Mrs.Brow
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Inspirovanost Bible - jak na ní pohlížet? - Stránka 5 Empty Re: Inspirovanost Bible - jak na ní pohlížet?

Příspěvek  Hvězdlický 10/10/2006, 19:20

Jestli to vidí tak, jako možná Vy,
že soudím,
anebo to vidí jinak.

Musíme se smířit s tím, že nám občas něco uteče a nebo se něco nepovede.
Slovíčko sem, slovíčko tam.
Ono je psáno. jako mírou měříte, takovou bude měřeno vám.
Tím není myšlena neumyslné, neuvážené slovo, ale úmysl uškodit, urazit, zesměšnit a kdoví co.

¨To jistě ani vy, nikdy tak nemyslíte. Vaše horlivost je možná trošku nad běžnou normu.
Řekl bych nezdravá, v tom, že vy můžete říct cokoliv, ale běda, když druhý řekne totéž nazpět.

Ne aby jste se zase urazila. Buďte ráda, že vám to říkám na rovinu. Nemám rád zesměšňování a ponižování. To zásadně nedělám, protože vím, jak to chutná.

Ale také nerad běhám kolem horké kaše.

Naši debatu tady, beru jako výměnu názorů. Každý se snažíme dokázat svůj názor, oporou o nějaký biblický verš. Jiná opora není.

Proč být ale na větvi z toho, že někdo, já, nebo vy, má jiný názor, než bych si přál?
Proč se urážet nad tím, že někdo uvažuje jinak?

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Inspirovanost Bible - jak na ní pohlížet? - Stránka 5 Empty Re: Inspirovanost Bible - jak na ní pohlížet?

Příspěvek  Mrs.Brow 11/10/2006, 08:08

Nebylo to spíš psáno ve smyslu: jakou mírou měříte, takovou Bůh naměří vám?
Možná je to slovíčkaření, a to v případě, že Pán měří už teď na zemi a to skrze člověka. Pak je tu taky zákon kauzality podle zlatého pravidla: co nechceš, aby jiní činili tobě, nečiň ty jim.

Osobně nesdílím Váš pohled na moje vystupování, spíš bych řekla, že na hrubý pytel hrubá záplata, ale je těžké to posuzovat a ani mě to netrápí. Diskuze přes PC má tu nevýhodu, že se neznáme, neznáme svoje způsoby a hranice, co pro nás slova v danou chvíli znamenají - nemůžeme usuzovat z intonace hlasu apod.

Jinak, nedokážu si představit, jak na internetovém fóru poznáte, že se někdo urazil!???Snad jediné, co by mě o tom mohlo přesvědčit je, že by někdo ohlašoval svůj odchod z fóra kvůli někomu. Což já jsem nikdy neudělala.

Mrs.Brow
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Inspirovanost Bible - jak na ní pohlížet? - Stránka 5 Empty Re: Inspirovanost Bible - jak na ní pohlížet?

Příspěvek  Hvězdlický 11/10/2006, 18:01

Osobně nesdílím Váš pohled na moje vystupování, spíš bych řekla, že na hrubý pytel hrubá záplata, ale je těžké to posuzovat

Tady by ale mělo být, "kdo po tobě kamenem, ty po něm chlebem".

Možná se oba navzájem necháme občas vytočit k podrážděnější reakci. Nebo ne???

Bude-li potřeby, pokusím se nevidět... Slibuji...A neříkejte, že jste bez chyby...

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Inspirovanost Bible - jak na ní pohlížet? - Stránka 5 Empty Re: Inspirovanost Bible - jak na ní pohlížet?

Příspěvek  Mrs.Brow 12/10/2006, 08:15

Aaaa výborně - jsme u toho. Ano, máte naprostou pravdu. V tomhle ještě musím vyrůst. Opravdu se tu dosud setkáváte s mým neopracovaným temperamentem - jsem podstatným procentem cholerik a občas ještě vyplave nějaký křížem nepostihnutý hrot. Sice mě Pán už za ta léta hodně pokořil a opracoval, vyhladil atd, nicméně, je to dlouhodobý proces a v mnohém ještě zdaleka nejednám tak, jak by jednal Pán Ježíš. Ale dělá se na tom. Můžete mě upozorňovat, díky.

Mrs.Brow
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Inspirovanost Bible - jak na ní pohlížet? - Stránka 5 Empty Re: Inspirovanost Bible - jak na ní pohlížet?

Příspěvek  Hvězdlický 28/11/2006, 13:32

Dejte si s psaním chvilku odraz, a přečtěte krátký, ale výstižný článek na

http://www.straznavez.cz/Zkusenosti/subrt2.htm

Hvězdlický
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování pravidel diskuze
- Sdělení Administrátora: uživatel zablokován pro porušování  pravidel diskuze

Male Poeet p?íspivku : 4670
Reputace : 0
Body : -158
Registration date : 30. 01. 06

Návrat nahoru Goto down

Inspirovanost Bible - jak na ní pohlížet? - Stránka 5 Empty Re: Inspirovanost Bible - jak na ní pohlížet?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru